Ivana_Drago

Diskuze k otázkám pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

577 posts in this topic

Chytraku ja jedu vsechny druhy lodi takze s takovyma nesmyslama o breceni muzes jit vis kam......Mas vubec X  ????bo s nema to vecinou haze 4xDD u mne a 5xDD enemy a jak sou ty tvoje DD lamky umrou na zacatku 2-3 tak si jako nezahrajes s BB  kor jak ti to hodi X CV s 3x torp a 2x bomb  +stihace  tak by na tech BB musely byt AA  aspon 150.....Montana ma nejvic AA  a myslis ze neco stihne sundat 2-3letadla a ty ses o cca 50K hp minus...rikam jenom nase zkusenosti sou takove...:-(a jestly ty s nema nemas problem tak mas asik stesti na slusne spoluhrace v teamu.....proste a jednoduse je to to same jak vee WOT kdyby ti daly do bitky 5x X light co nespotnes......taky je tam omezyly....

TkqyzxJ.gif

Chytraku ja jedu vsechny druhy lodi takze s takovyma nesmyslama o breceni muzes jit vis kam......Mas vubec X  ????bo s nema to vecinou haze 4xDD u mne a 5xDD enemy a jak sou ty tvoje DD lamky umrou na zacatku 2-3 tak si jako nezahrajes s BB  kor jak ti to hodi X CV s 3x torp a 2x bomb  +stihace  tak by na tech BB musely byt AA  aspon 150.....Montana ma nejvic AA  a myslis ze neco stihne sundat 2-3letadla a ty ses o cca 50K hp minus...rikam jenom nase zkusenosti sou takove...:-(a jestly ty s nema nemas problem tak mas asik stesti na slusne spoluhrace v teamu.....proste a jednoduse je to to same jak vee WOT kdyby ti daly do bitky 5x X light co nespotnes......taky je tam omezyly....

Problem neni ani tak u tech lodi jako spis u lidi, kteri si mysli, ze na zacatku bitvy stoji samy proti 12 lodim.

Pritom je to 12 na 12.

Ano, v tymu je mnoho solohracu, kteri si hraji na sebe a kaslou na tymovou hru ale omezenim poctu nekterych lodi to smysleni hardcoresolohracu hracu nezmenis.

Ivo neni to sice primo dotaz ale spise zajimavy namet pro Ranked Battles.

Originalni prispevek (nejsem autor tohoto napadu ale libi se mi)

http://forum.worldofwarships.eu/index.php?/topic/73765-6-sezona-hodnocenych-bitev/page__st__50__pid__1716078#entry1716078

Jde o to ze by se trochu rozmnelnilo odmenovani z aktualni 1/0 na mensi casti trebas na tretiny(prvni dva ziskaji celou hvezdu, prostredni tri by ziskali 2/3 hvezdy a posledni dva jen 1/3 ). To by melo za nasledek ze dobri hraci by pri vyhre ziskali vetsi cast a ti co se na vitezstvi podileli mene mensi nemluve o pripadnem AFK co zrovna svezl na dobrem tymu co by  si tu hvezdu nezaslouzil. To same i u prohrane bitvy kdy by se neodecitala cela hvezda vsem ale jen urcita cast hvezdy podle uspesnosti.

To by prispelo k tomu ze dobri hraci by ziskavali vice hvezd/ztraceli mene nez spatni hraci.

Me to prijde o neco spravedlnejsi.

Edit: Jeste poznamka ze pocet hvezd pro postup na jednotlive urovne bych zachoval. Dobri hraci by postupovali stejne rychle (mozna rychleji diky mensi ztrate za prohru) a spatni hraci by postupovali mnohem pomaleji a prvni rank by nebyl jen o tom ze "vysedim" nezavysle na skillu

Edited by Sigimundus

Potřebuji poradit. Po poslední sezoně hodnocených bitev (šesté), která včerejškem skončila, mam 3x první místo (za třetí, pátou a šestou sezonu), ale Flint se mi v přístavu neobjevil. Nevíte někdo, kde je chyba, nebo co mám udělat, abych ho dostal? Díky za odpověď.

Potřebuji poradit. Po poslední sezoně hodnocených bitev (šesté), která včerejškem skončila, mam 3x první místo (za třetí, pátou a šestou sezonu), ale Flint se mi v přístavu neobjevil. Nevíte někdo, kde je chyba, nebo co mám udělat, abych ho dostal? Díky za odpověď.

jsem na tom úplně stejně, potřetí první rank a Flint nikde...

, byť si myslím, že torpédoborec je od slova torpédo a dělové čluny by měly být v kategorii křižníků ....

Torpedoborec je od slova boriti (niciti) torpedovky. 

jsem na tom úplně stejně, potřetí první rank a Flint nikde...

Lodě rozdají v půběhu týdne. Aspoň to tak vždy bylo.

U letadel tohle bez problémů funguje.. Ale lodě budou jako obvykle "specifické"... Ne zmrsene a zabugovane, ale "specifické"...

Řekl bych, ze to je záměr. Už před více než rokem jsem na to četl reakci WG. Přesně si nepamtuju co řekli, ale v podstatě to, ze to je tak schválně.

chci se zeptap zda majii ostatni po posledni aktulizaci problem s hrou po nacteni sezobrazui jen lod v pristavu ale dalsi menu  neni

Kdy bude opravena chyba s výzkumem modulů?

Nebo je to schválně, že musím totožný modul expit několikrát?

Vždyť jde v zásadě pouze o "kosmetickou vadu".  Prostě k vyzkoumání (něčeho) potřebuješ "xy" XP. Podstatný je, že na "základ" s těmi a těmi parametry potřebuješ tolik a tolik XP, na něco "lepšího" tolik a tolik XP a podobně. A je úplně buřt jak se to ve výsledku jmenuje, jestli popátý zkoumáš už vyzkoumanej typ děla či torpédometu, nebo jestli je to jednou "model 1910 MK1 a podruhý MK2, třeba, to je "jenom" ona kosmetika.

Nakonec ono by se to nejspíš odrazilo jinde - sice nemusíš zkoumat už jednou vyzkoumanej typ, byl-li na jiný lodi ten samej, ale o to "dražší" bude základ.

U letadel tohle bez problémů funguje.. 

Jo a jsi si jistej, že ta "sleva" už právě není započítaná v tom "dražším" základu? 

blbost v wot-ku ked niečo vyskumam na T1 a ide to až po T10 tak to mam vyzkumane a nemusim znova expit

berte to ako priklad ten T1

tak to ber tak že nezkoumáš ten modul ,ale jeho umístění ,zastavění a celkovou implementaci do lodi, a to chce taky nějakou práci :D

Plánuje se opravit chyba, kdy občas nelze nakliknout sekundárky/AA? Už to trvá docela dlouho a je to docela zásadní pokud hrajete specifickou loď (NC, Bismarck).

Pokud je to nedůležitá chyba, která nemá prioritu (jako Ň) dejte prosím vědět.

to se mi uz taky stalo, nesli zakliknout AA

docela hnus, az v dalsi hre to slo :angry:

Dělá to náhodně. Párkrát pomohlo minimalizovat hru, ale třeba včera jsem provětral NC a byl jsem proti CV marnej, protože to prostě bylo pasé. Ale ta chyba je nahlášena teprve měsíc a WG má jistě jiné priority. Třeba klanové hraní (musím dostát svému nicku ne?). Takže kolem roku 2020 až bude toto hotové tak opraví i tento bug.

1 person likes this

Takže BB dostaly v 6.3 ještě další buff - modul pro maskování zvyšuje rozptyl dopadající palby o 5% i u BB :-(

Takže ta sigma pro CA je výsměch ...

Edited by ims21

Takže kolem roku 2020 až bude toto hotové tak opraví i tento bug.

Skusím nahodit, ať Lucy do klanový vlajky propašuje Ň a jsem strašně zvědavej,jak se s ním WG popasuje :trollface:

Edited by Stratos_HF

1 person likes this

Zdravím vás, mám skromný dotaz, balíček DDs, co je teď. Blyskawici už mám, když balíček zakoupím, dostanu kompenzaci za vlastněný DD, nebo ho jen nedostanu "podruhé" a musím se smířit, že za tu cenu pořídím jen dvě zbývající z balíčku? Díky za odpověď.

Vetsinou to je tak, ze dostanes cenu lode v kreditech.

pri nakupu by to meli porad byt goldy, kredity jsou jen za lode z misi atd

2 people like this

Dobrá, tak to tedy zkusím a dám vědět, co to dělá :)

Edit: 4800 goldů.

Díky za odpovědi.

Edited by Ctula

2 people like this

Hojas  námořníci někde sem tu četl že má do hry přijít HMS Hood sice to má být premiovka ale i tak bych ji chtěl zakotvit v přístavu nevíte náhodou kdy by to mělo být.

bude tier 7 premiova bitevka,

odhad je 15 nebo 24 kvetna (uvedeni do sluzby/potopeni)

bude tier 7 premiova bitevka,

odhad je 15 nebo 24 kvetna (uvedeni do sluzby/potopeni)

Nemel Hood a Kaga prijit ted uz v 0.6.4?

Nemel Hood a Kaga prijit ted uz v 0.6.4?

nemam tucha...

Ty mise jsou jednoznačně super počin. O tom žádná.

Ale nezdá se, že by WG mělo v plánu něco dalšího. Řeklo by se, že jsem pesimista, ale vidím se spíš jako zkušený realista. A WG má sklon věci nechat rozdělané. Stronghold byl jen typickej příklad WG přístupu :sceptic:

Edit: Mám se snad rozepsat na téma klany? :trollface:

Tak to vypadá, že v tomhle případě jsi byl ten pesimista. ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.