Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
___HADES____

Prinz Eugen - Tier 8 Premium

217 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2,197 posts
5,264 battles
13 godziny temu, ORP_San_Escobar napisał:

Król krążowników ósmego tieru otrzymuje hydro z zasięgiem 6km. Bajka...

Można prosić o źródło tej rewelacji?

Players
46 posts
1,210 battles

mógłby mięc ciutke lepszy  zasięg wykrycia... te 11,5km bywa bezlitosne... 10-10,5 km byłoby rozsądne (kapitan+upgrade)

Players
825 posts
9,232 battles
27.11.2018 o 18:02, Ahnkoo napisał:

mógłby mięc ciutke lepszy  zasięg wykrycia... te 11,5km bywa bezlitosne... 10-10,5 km byłoby rozsądne (kapitan+upgrade)

Okręt musi mieć jakieś wady. Na Prinz Eugenie jest nią camo. Pancerz jest rewelacyjny. Przez 5 min tankowałem Bartka. Jego 380-tki były bezradne a szybsze przeładowanie przecież nie zwiększa kalibru i penetracji :Smile-_tongue:

Dostał torpedami biedaczek. Z drugiej burty w tyłek i tyle go widziałem... 

Players
46 posts
1,210 battles

to prawda... nieźle tankuje... problem w sumnie leży gdzie indziej... spam X-tek... bo ich nie tankuje i podejscie na zasieg torped jest możliwy jedynie jak X-tka Cie zignoruje... zdarzyło mi sie tak posłać Yamato ostatnio... ale niestety przez różnice między VIII i X tierem i głównie przez to, że trafia się VIII-mką jako "rodzynek" (1 do 3 ósemek reszta IX i X przeważnie) odpuściłem sobie grę ósemkami wogóle... liczę, że coś z tym zrobią kiedyś :cap_old:

Players
825 posts
9,232 battles
10 godzin temu, Ahnkoo napisał:

to prawda... nieźle tankuje... problem w sumnie leży gdzie indziej... spam X-tek... bo ich nie tankuje i podejscie na zasieg torped jest możliwy jedynie jak X-tka Cie zignoruje... zdarzyło mi sie tak posłać Yamato ostatnio... ale niestety przez różnice między VIII i X tierem i głównie przez to, że trafia się VIII-mką jako "rodzynek" (1 do 3 ósemek reszta IX i X przeważnie) odpuściłem sobie grę ósemkami wogóle... liczę, że coś z tym zrobią kiedyś :cap_old:

Nie zrobią. X-tki będą ci strasznie dokuczać bo im z natury dwa tiery niżej będzie losować dobry dmg - nam z natury już niekoniecznie, wtedy też częściej działa tzw. protect noob :Smile-_tongue:. Na szczęście są jeszcze IX-tki np. Alzacja, Jan Bartek. Z nimi można się pobawić. Wiesz z działami Yamato jest troszkę inaczej. One nie dają szans na podejście nawet Hindiemu. 

[BUSHI]
Players
3,309 posts
17,327 battles
On 12/11/2018 at 12:31 PM, Ahnkoo said:

to prawda... nieźle tankuje... problem w sumnie leży gdzie indziej... spam X-tek... bo ich nie tankuje i podejscie na zasieg torped jest możliwy jedynie jak X-tka Cie zignoruje...

Podejście na zasięg 6 km torped w grach VIII-X to wielka rzadkość. Czasami zza wyspy, albo jakieś solo w końcówce. IX-X ? Super - więcej farmienia DMG-u. Z 2 modułami na ster i dodaną obecnie naprawką, ten krążek jest praktycznie niezniszczalny. Swoją drogą gro obrażeń nabijam z HE na dystansie.

Marzenie - to grillowanie ze 2-3 średniaków w pancerzach na flance. Najlepiej takich, którym się znudziło strzelać w cel, którego nie mogą trafić. ;-)

shot-19_01.11_02_42.48-0855.thumb.jpg.d8d1804877fc94f6bcc5761dbf0c97f7.jpg

shot-19_01.11_02_47.16-0186.thumb.jpg.71792a6711a002fd8b86d80c55d7af47.jpg

• Cool 1

Players
46 posts
1,210 battles
8 godzin temu, Odo_Toothless napisał:

Podejście na zasięg 6 km torped w grach VIII-X to wielka rzadkość. Czasami zza wyspy, albo jakieś solo w końcówce. IX-X ? Super - więcej farmienia DMG-u. Z 2 modułami na ster i dodaną obecnie naprawką, ten krążek jest praktycznie niezniszczalny. Swoją drogą gro obrażeń nabijam z HE na dystansie.

Marzenie - to grillowanie ze 2-3 średniaków w pancerzach na flance. Najlepiej takich, którym się znudziło strzelać w cel, którego nie mogą trafić. ;-)

odkąd gram atlantą i innymi lżejszymi tematami rzeczywiście inaczej patrzę na tą maszyne, potrzeba było różnorodności w rozgrywce by dojść (dojśc...hehe) do trochę innych wniosków niż się miało wcześniej. Z okazji P E Faaaaaaaaaaaa siegnąłem (aj jak mnie korci sięgłem) po jedynego słusznego,prawdziwego  prinza (jak stwierdził mój ziomek) i naprawdę ostro nim można namieszać. Co do używania ammo to HE w mojej ocenie w takim ogólnym użyciu sprawdza się najlepiej (dystans, kątujący-myślący) natomiast "low range I gib u all my side" leci AP. Próbowałem fitu na manewrowość ale w moim przypadku się średnio sprawdzał i wróciłem do kamo, ale w sumie musiałbym to jeszcze raz przemyśleć (bo rzeczywiście inaczej gram krążkami ostatnio)

[WIDMO]
Players
131 posts
9,371 battles

Raz na jakiś czas zagram sobie PE, mimo iż jest naprawdę solidny to jakoś dla mnie koszmarnie nudny i wymaga prawie zawsze grania na odejściu.

shot-18.12.24_15.35.27-0492.jpg

• Cool 1

Players
825 posts
9,232 battles
11.01.2019 o 12:02, Cyraxinainen napisał:

Raz na jakiś czas zagram sobie PE, mimo iż jest naprawdę solidny to jakoś dla mnie koszmarnie nudny i wymaga prawie zawsze grania na odejściu.

shot-18.12.24_15.35.27-0492.jpg

Wiem coś o tym bo ostatnio gnębił moje Yamato. Ciężko go wówczas trafić a i trafienie nie gwarantuje cytadeli nawet tymi działami. Zwykła penetracja = HP do odzyskania naprawką...

Players
9 posts

A PE nie jest taki sam jak drzewkowy Hipper? Rzuciłem okiem i jedynie PE ma przewagę w jednej rzeczy; ma naprawkę. W sumie to się różnią tylko tym.

[E--C]
Players
541 posts
5,221 battles
10.02.2019 o 16:22, niemaniku napisał:

A PE nie jest taki sam jak drzewkowy Hipper? Rzuciłem okiem i jedynie PE ma przewagę w jednej rzeczy; ma naprawkę. W sumie to się różnią tylko tym.

Hipper jest zwrotniejszy i bardziej szybkostrzelny.

Pozdrawiam :Smile_honoring:

[ALONE]
Players
154 posts
3,937 battles

Nie znosiłem Hippera przez większość jego pobytu w moim porcie, ale moje początki na PE wyglądają dużo lepiej. Ta naprawka to nie tylko hapsy do odzyskania, to także większy komfort psychiczny i możliwość agresywniejszej gry. Jakoś tak lekko mi się tym gra i bez spiny, mimo iż to przecież okręt z niesławnego ósmego tieru.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.