Jump to content
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
___HADES____

Prinz Eugen - Tier 8 Premium

216 comments in this topic

Recommended Posts

[COMFY]
Players
1,097 posts
5,962 battles

Dziś spotkany w bitwie. 

A za sterami... :)

Falathi bo słabo widać

shot-16.08.29_20.44.22-0610.jpg

shot-16.08.29_20.44.22-0610.jpg

Edited by ImperialAdmiral

Beta Tester
318 posts

Też ostatnio spotkałem Eugena, ja grałem Hipsterem. Razem wyciągnęliśmy bitwę. :) Jedna rzecz mnie ciekawi (ten tester nie chciał nic powiedzieć.....niedobry :P): Co on ma za moduły (w sensie radary i inne pierdoły)?

Players
6,008 posts
7,043 battles

• The main battery's long range andfast 12-second reload 

Super ze hiper ma 13. 

Uwielbiam krążowniki niemieckie, ale akurat Hipper zupełnie był dla mnie nie do ogarnięcia. Dlatego oglądając recki (między innymi Cirpone) i mając w głowie, że jest to kopia Hippera nie wydam na niego kasy.

[PL_RP]
[PL_RP]
Players
258 posts
11,027 battles

Od dziś jest do kupienia w sklepie premium - ceny trochę mnie zwaliły z nóg - 565 PLN, 261 PLN oraz 174 w zależności od zestawu

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,807 posts
5,488 battles

20 zł mniej od Tirpitza, i 20 zł więcej niż Szark... Nie no totalnie się nie opłaca... pozostałe dwa są znacznie lepsze

Players
4,154 posts
9,221 battles

Kamuflaż za 3000 dubli z bonusami do kasy i expa byłby OK , sprzedawanie kopii Hipstera w Cenie tirpitza jest już z na kasę

Edited by KaraMon

Beta Tester
43 posts
3,523 battles

Kupiłem, zagrałem paręnaście bitew i postanowiłem że się wypowiem, okręt w moim odczuciu jest słaby, przesiadając się na Prinza z ruskich, japońskich i amerykańskich krążków myślałem że na krążkach "zjadłem już zęby", jakież było moje rozczarowanie gdy okazało się że nie jestem w stanie czegokolwiek tym ugrać, cytadele przyjmuje chyba bardziej niż stare Atago, do tego nie ma ani dymu ani naprawki, nawet radaru, nie wiem czy Hipper jest równie denny bo akurat niemieckiego drzewka nie robiłem, aczkolwiek nie ma mowy żeby mieć jakikolwiek wpływ na bitwę. Grając tym okrętem robimy bardziej za statystów, być może gdy okręt trochę "spowszednieje" i wszyscy przestaną brać go za pierwszy cel być może zwiększy się choć trochę jego efektywność i przydatność w grze, na tą chwilę bez dymu, naprawki czy chociażby radaru okręt wypada zdecydowanie najgorzej z wszystkich ósemek.

Edit: Może trochę za bardzo przesadziłem z oceną Prinza aczkolwiek tak jak powyżej napisałem, okręt jest największym a zarazem najwolniejszym krążkiem na T8 w związku z czym musimy często manewrować by nie oberwać od tabunów graczy (zalecał bym robienie całkowicie pod camo łącznie z perkiem), na plus oczywiście APki - można walić tylko z nich we wszystko i pod każdym kątem chociaż czasami też warto przełączyć się na HE, w porównaniu do Czapki, Kutuzowa czy innych spamerów gra jest nieco odmienna szczególnie że bijemy przeważnie z Ap - ot taki mini pancernik :teethhappy:

Edited by daniel8x8

[TTTP2]
Players
11 posts
10,589 battles

Hej no i jak tam Sprawuje się Prinz Eugen bo się na niego czaje a mam mieszane uczucia ???

Players
1,745 posts
11,972 battles

Hej no i jak tam Sprawuje się Prinz Eugen bo się na niego czaje a mam mieszane uczucia ???

zapytaj w temacie o hiperze

[TTTP2]
Players
11 posts
10,589 battles

Powiem tak Kupiłem i jestem zadowolony :-) Okręt zarabia Bardzo Dobrze jest w miare twardy no i rózni się od Hippera ma lepszy kąt wystrzelenia Torped lepsze AA no i jest ciut mocniejszy Śmiało POLECAM

Players
6,008 posts
7,043 battles

Kupiłem i jestem zadowolony

Nie przekonasz mnie.

Atago ma naprawkę, Kutuzov dym, nawet Indianapolis ma radar.

A to Hipper, z którym się nie zrozumiałem.

[-DWS-]
Beta Tester
4,542 posts
12,340 battles

A to Hipper, z którym się nie zrozumiałem.

No i chyba o to chodzi. Jak komuś Hipcio leżał i fajnie mu się nim grało (mi nie leży żeby była jasność), to może dobie Gienia kupić. Będzie miał fajny (dla niego) okręt który dobrze zarabia.

Gienio to jedna z kilku premek które można potestować na drzewkowym odpowiedniku. Jak ktoś robi niemieckie krążki to i tak Hipcia będzie kiedyś miał i sobie sprawdzi. Jak ktoś nie robi tej linii, to Gienio mu w zasadzie niepotrzebny.

• Cool 1

[WG-EU]
WG Team
2,279 posts
5,556 battles

No i chyba o to chodzi. Jak komuś Hipcio leżał i fajnie mu się nim grało (mi nie leży żeby była jasność), to może dobie Gienia kupić. Będzie miał fajny (dla niego) okręt który dobrze zarabia.

Gienio to jedna z kilku premek które można potestować na drzewkowym odpowiedniku. Jak ktoś robi niemieckie krążki to i tak Hipcia będzie kiedyś miał i sobie sprawdzi. Jak ktoś nie robi tej linii, to Gienio mu w zasadzie niepotrzebny.

Mogę się pod tym tylko podpisać. Prinz Eugen jest okrętem dla tych, którzy grają niemieckimi krążownikami i którym podszedł Hipper. Jeśli ktoś nie ogarnia Hippera lub nie grał tymi okrętami, to raczej z PE się nie polubi. 

[PL_RP]
[PL_RP]
Players
258 posts
11,027 battles

Prinz Eugen na dzień dzisiejszy 14.11.2016r. kosztuje 178.05 PLN a Tirpitz 199,77 PLN (czyli bez paru grosików 200 PLN)

Oczywiście mowa o standardowym ( najtańszym ) zestawie.

Szczerze - w życiu nie kupię Eugeniusza skoro za 20 PLN drożej mam full wypasionego potężnego niemieckiego pancernika "BESTIĘ" i (niewiele się pomylę jak powiem) jednego z najlepszych okrętów w WOWs.-  nad którego  kupnem zresztą bardzo poważnie się zastanawiam.

Edited by NuklearnaPL

Players
91 posts
5,831 battles

Prinz Eugen na dzień dzisiejszy 14.11.2016r. kosztuje 178.05 PLN a Tirpitz 199,77 PLN (czyli bez paru grosików 200 PLN)

Oczywiście mowa o standardowym ( najtańszym ) zestawie.

Szczerze - w życiu nie kupię Eugeniusza skoro za 20 PLN drożej mam full wypasionego potężnego niemieckiego pancernika "BESTIĘ" i (niewiele się pomylę jak powiem) jednego z najlepszych okrętów w WOWs.-  nad którego  kupnem zresztą bardzo poważnie się zastanawiam.

Wybacz, ale chciałbym trochę urealnić twoje wyobrażenie o Tirpizu:
Po pierwsze - uzbrojenie - działa są mniejsze, niż w innych pancernikach, więc penetrowanie tychże będzie trudniejsze. Za to wieksza szybkostrzelność i obrót wież będzie działać cuda przeciwko niszczarkom i krążownikom, ma też "normalną" pomocniczą-5KM. Pancerz - z przodu odbija wszystko, dobry do zarż torpedowych. Z boku typowy niemiec.
No ale po drugie - jesteś poziom 8, często widzisz się z poziomem 10... niszczarki z  dywanem torped, pancerniki, krążowniki zadymiające... 
Po trzecie - to prawda, niemcom nie da sie cytadel wsadzić... Ale dostajesz wieksze uszkodzenia od zwykłych penetracji...
Co ma ładne, to zarobki - dzięki poziomowi okrętu.
Szanuję, że ci sie podoba, ale to nie jest aż TAKA bestia.
No, ale każdy ma swoje gusta.
Edited by Gendomaoken

[TF16]
Players
980 posts
16,726 battles

Kupilem ten okret  i jestem rozczarowany. Wiecej frustracji niz przyjemnosci z gry.  

O w mordę :ohmy:. Nic dziwnego, że więcej frustracji niż przyjemności z gry. Jeśli zamiast pójść na kurs prawa jazdy kupuje się bolid i myśli się, że on sam będzie myślał i jeździł za kierowcę....
  • Cool 1

Players
6 posts
779 battles

Nie podniecaj sie tak. Mam drugie konto na ktorym mam rozegrane ponad 1000 bitew brytyjskimi krazownikami. I moim skromnym zdaniem Prinz Eugen nie jest wart nawet zlotowki.

[BUSHI]
Players
3,298 posts
17,096 battles

Ten okręt jak i Hipper to tragedia do kwadratu. Wielki jak stodoła i jakiekolwiek manewrowanie pomiędzy wyspami jest bardzo trudne. Gdyby miał jeszcze siłę ognia .Gdzież tam 100 trafień - 25-30K DMG. NO to perełka w porównaniu z tą kupą szajsu. AP wygląda na całkowicie bezsilne. Walisz lekko skątowanym okrętom w nadbudówki i tam gdzie nawet Kutafonowi wchodzi, to temu wynalazkowi prawie nic. Trzymać się z daleka. Ja dostałem z paczki Mikołaja - sam bym nigdy go nie kupił.

Świeci się też jak noworoczny lampion - w ostatniej grze dostałem takiego fokusa (przeżyłem, bo mam 2 moduły na ster), że pokazało mi 2 mil. 400 tys. potencjalnych uszkodzeń. W następnej rekord dotychczasowy: 3 mil. 200 tys !!

BB-czki ganiają Ciebie jak wściekłego psa, a ty możesz im naskoczyć.

Edited by Odo_Toothless
  • Cool 1

[BUSHI]
Players
3,298 posts
17,096 battles

Wiem, ze żartujesz. Żeby IV tierowym Phoenixem móc więcej bez problemu ugrać to żenada made by WG. 70K w tym pseudo okręcie to jakiś wyczyn, a tak naprawdę to całe g. Na VIII tierze to po dobrej grze powinienem widzieć nawet i z 150-200K. Tylko jak ? Dla pancerzy mogę sobie z tymi pukawkami naskoczyć. Krążkom to może on coś zrobić, tylko weź do nich podejdź na jakąś sensowną odległość.

Żenada do kwadratu. Ani kamo, ani zwrotności, ani walnięcia na odległość.

Edited by Odo_Toothless
  • Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.