Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

208 posts in this topic

Otazka pro WG...

Kdy do pr.ele upravite system chat banu ? Dostanu od NAZI moda ban v podelany diskuzi v doku a znemozni mi to psani jak ve hre,tak soukromnych zprav... Jsem absolutne znechucen jednak z tohoto stupidneho systemu a stejne tak co za cloveka muze dat ban za "NIC"

zdravím,

může mi někdo vysvětlit proč má Gneisenau o dělo v hlavních věžích míň? Jedná se o sesterskou loď Scharnhorsta a tam je to správně.

Edited by Yuri342

1 person likes this

Mám dotaz je normální že DDčka nezasáhne ani jedno torpédo ???? Muže mi tohle někdo vysvětlit jak je toto možné ?????

Zdravím
dotaz: Plánuje se WoWs pro PS4 s crossplay hráči na PC, ovládání by nebylo problém, k PS4 jde připojit klávesnice. Děkuju 

4 hours ago, jirweik said:

Znovu nejdou spotnout torpedoborce, zejména ty prémiové asi jsou technicky zvýhodněné. Přiblíží se do těsné blízkosti, vystřelí torpéda a vůbec se neukážou. V takovém případě je hra velice nevyvážená, něco s tím dělejte.

Pěkný den.

Já už vážně nevím jestli se mám smát nebo brečet...

Abych byl naprosto upřímnej lidem jako jsi ty bych nejradši omlátil hlavu o stůl a až by tam ten dotyčný bezvládně ležel na stole tak bych mu omlátil klávesnici o hlavu...

Víš ono by to možná chtělo naučit se ty nejzákladnější základy hry a potom něco povídat, ale chtít po někom aby se naučil naprosté základy po 8k bitvách je asi trošku nemístné že? :Smile_facepalm:

2 hours ago, Schmudla said:

staty nikoho nezajímají, důležité je hrát pro radost (tm)

pfffff  :Smile_sceptic:

Už vidím jakou budu mít radost pokud budu hrát tak jako víše uvedená salámová homunkula, nebo chcete-li salátová pa-entita...

Pokud by k tomu někdy došlo a klesnul bych takhle hluboko pověřuji Comedianta a Lucy mým zneškodněním!

Přídám i pár otázek:

1. Bude někdy na forum přidaná emotikona ''FaceTable''? Protože když vidím ty salámy tady tak ''FacePalm'' prostě nestačí...

2. Bude někdy zaveden doživotní ban? Docela by to pročistilo hru... :Smile_hiding:

3 people like this

Zdravím,

mám dotaz ohledně prémiové letadlové lodi VIII. úrovně amerického stromu ( Enterprise). Proč je tato legenda dostupná jen po omezený čas? S tím mám trošku problém. Podle mě by tato loď měla být volně dostupná po celý rok v obchodě. Pokud má společnost jiný záměr, prosím o srozumitelné vysvětlení. Sám jsem na žádné nepřišel. Určitě bych si ji koupil. Trochu mě překvapilo to omezení. Kdy by se mohla vrátit do obchodu?

Díky za odpověď.

zajímalo by mě kolik lidí splnilo tu francouzkou misi na vlajku - 35k base xp s frantíkama.

Nejsou ty nároky trochu přestřelený kvůli jedný vlajce, která jako obvykle nic nepřidává? Kdyby se to dalo vyjezdit s jakoukoliv lodí tak ok, ale frantíci zrovna nejsou zábava na celý den... Při průměru 1500 xp za hru je to práce na 23 her...

Aleši, je to možný pro zajímavost zjistit, kolik % hráčů to splnilo?

Otázečka, kdy se konečně udělá něco s MM ohledně capovacích DDček?

Spoiler

shot-17.07.22_13.24.54-0662.jpg

Poslední bitva: Enemy tým Lo Yang, Kagero, náš tým Tashkent

Už jsem se ani nenamáhal a rovnou jsem jim gratuloval k vítězství protože tohle se nedá uhrát, člověk si už ani nenafarmí dmg protože není spot.

Takže se znovu ptám kdy WG přestane vymíšlet naprostý blbosti jako třeba ta úprava smouku a zaměří se na opravdové herní problémy kterým hra čelí?

1 person likes this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.