Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

421 posts in this topic

Mám dotaz ohledně "vyváženosti" jednotlivých misí a jejich odměn.

Například:

Mise: Bitva v Makassarském průlivu III

Podmínky - v jakémkoli množství bitev:

• Zasáhněte 20x nepřátelskou citadelu
  • Získejte 10 000 základních zkušeností
  • Odměny:
  • 5x opravářská četa II

Přijde to jenom mě, jako málo peněz za hodně muziky?

Ve srovnání třeba s tímhle:

Mise: Bitva v Makassarském průlivu V

Podmínky - během jedné bitvy:

• Získejte 2 500 základních zkušeností
  • Přežijte bitvu
  • Odměny:
  • 30 signálů India X-Ray
  • 30 signálů Mike Yankee Soxisix
  • 30 signálů Sierra Mike
  • 30 signálů Victor Lima

Zde mi to naopak přijde jako docela dost muziky za ne zas tolik peněz. Čili odměna více než slušná.

Ahoj,

jen hlásím, že další dotazy z vlákna byly vybrány a předány ke zodpovězení. Odpovědi doručím, jakmile budou k dipozici :honoring:

1 person likes this

Neviem ci sa to tu riesilo, ale neplanuje WG pridat narodne vlajky ? ja by som si napriklad rad zavesil Slovensku vlajku na lod ;-)

1 person likes this

Tak se nám sešel měsíc s měsícem, WoWs povýšilo na nový stupeň 6.1.0 a proto mě napadá taková neobvyklá otázka:

Kdy bude opraveno mazání chatu v přístavu? Dočkáme se do verze 10.x.x??

Díky za jistě upřímnou odpověď....

Mam dotaz ohledne sance superkontiku z "Try Your Luck". U release notes k patchi se pise ze se zvysila sance superkontiku z normalnich. Znamena to ze se zvysila i sance u "Try Your Luck"?

3x5vlajek - nově jen 3x4vlajky .... to si skutečně někdo přál ?

Vzhledem k tomu ze to drive bylo 1x5 vlajek a zbytek random je 2x4 posun k lepsimu. Respektive to na foru zaznelo mnohokrat ze kdyz si vezmu kontik na kredyty tak bych tel dostat vice kreditu a ne jen jednou kredity a zbytek random. To same pro vlajky a spotrebaky. Tohle zmenili dobre.

Ale nahrazeni 250vlajek v superkontiku za ty nove moduly . . . to se mi taky nelibi. Respektive dostat vlajky v superkontiku nebyla zadna hitparada ale ted je to jeste horsi.

Tak sem celej natěšenej vlítnul do inventáře že si koupim nějaký to vylepšení na lod co doexpim až za nějakou dobu (když je těd ta akce) a nikde tam nemůžu najít tlačítko "koupit" ... to  vám fakt trvalo přes rok vytvořit tendle inventář co vlastně slouží jen k prodeji ??? Budete to nějak upravovat aby si lidi mohly v tom inventáři i něco kupovat ??? :sleep_fish:

Dobré ráno,

vaše otázky jsem poslal dál ;)

Neplánuje WG urobiť akcie aj na prémiové kamufláže bežných lodí? (buď formou nejakých misií alebo nejakou časovo obmedzenou akciou ako bývajú napr. zľavy na lode, spot. doplnky,...)

Drobný dotaz nejen na "vývojáře WG" - jak poznám, jestli se bomby z hloubkového bombardéru vejdou do kalibru 160mm děla, či jsou již nad 160mm??? 

Celkem zvláštní, že to ještě nikoho nenapadlo... Buď jsem hloupej já (i to je možné) - nebo nevím, jak testujete a co tam máte za opice....

bomba.JPG

bomba.JPG

Posted (edited)

A teď druhý nápad - co takhle snížit RNG tak na cca 10%? Už mě fakt začíná vytáčet (ne-li přímo srát) to, jak se na mou Montanu z pěti kilometrů tlemí bok Ibuki a já vypálím plnou boční. Napíše mi to, že jsem trefil 9krát (zajímavé, že nikoliv 12krát) a 1x průstřel a 8x se odrazil.

A teď otázka za dva bludišťáky - jak je to možné? 

Protože RNG... Nevysvětlitelný, naprosto hru deformující a hráče nasírající prvek hry.

RNG - rychle nakup goldy

RNG - ruský nulový grind

Edited by jurgenb

Posted (edited)

V jaké fázi je vývoj CW mapy? Kdy by jsme se mohli asi tak dočkat? CW stylu týmových bitev hodnotím kladně jako progress pro klany ale přeci jenom největší potenciál zábavy je právě v té mapě. Prvky strategie, CW kampaně etc.

Edited by marwin303

1 person likes this

Posted (edited)

Způsobte nepřátelským lodím celkem 1 000 bodů poškození narážením úkol z týdenní mise,to jako vážně ?

Vážně budete lidi nutit schválně ramovat ? Hele, co ty lidi kteří vymýšlejí mise berou ? Já chci taky.

Vjet do někoho naschvál,  je to poslední,nouzové a konečné řešení.Většinou pro oba.To zase bude týden rammingspeed-u :facepalm:

A nejhorší je že nejenom do enemáků - počítá se i do vlastních ? To by jste mohli povolit,někteří by to stihli i 3x za hru

Edited by Stratos_HF

1 person likes this

Posted (edited)

První dotaz: není v této misi chyba?

nfDx2.th.jpg

Nebo jsou opravdu hráči, pro které je na tier IV lodích problém nastřílet 2500 poškození? Nechybí tam jedna nula?

Tohle není výzva ani pro lájoše, gabény a podobné hříčky přírody a genetiky... WG by se mělo trochu zamyslet nad tvorbou misí, jedou uděláte misi s prominutím debilními úkoly (viz taranování), nebo finální misi, kterou splní jen několik hráčů a to ještě náhodou po týdnu hraní a pak na druhou stranu uděláte tady toto ...  co tak použít zlatou střední cestu?

Druhý dotaz: kampaně - jsou dvě co tam jsou od začátku co tam vznikly ... jsou tam napořád? Nebo když splním všechny mise v těch kampaních, tak místo nich dostanu automaticky nové? Cílové mise v těchto kampaních mám splněné, teď s nudou zkouším dostat to co zbylo, co jsem při postupu za cílem kampaní vynechal jako zbytečně složité nebo proto, že to mělo malou odměnu.

Třetí dotaz: určitě WG zaznamenalo to, že klesá kvalita hráčů, nepřemýšlí, že změní i systém odměňování expů po bitvě? Docela mě štvě, že z low tierem křižníkem jsem první na konci tabulky jsou např. 3 naše bitevní lodě, které jsou dost často top tiery a sedí v nich nezkušení hráči..nebo ti, kteří prostě na tuto hru intelektem nemají. Myslím si, že 400 expů je pro ně za výhru tým moc, extra když těch 400 expů značí, že v té bitvě neudělali vůbec, ale vůbec nic a tyto existence prolézají tier po tieru nahoru až na samotný vrchol této hry - na tier X. Pokud opravdu nic neudělají, nebo jen minimum, tak by za to mělo být expů jako u týmu, který prohrál ... tak max. 150 expů, ne nějaký násobek za výhru. zavedl bych to třeba na tři poslední v expech + ještě bych zohlednil jejich stav na konci bitvy, špatně když zdechnou s nulou nebo minimem (DD se to při snaze capnout bázi stane, ale to je holt oběť ), ale špatně je i to, když s nulou přežijí a ještě k tomu s full hp...to celé je o hráčích v bitevních lodích...je to k zamyšlení.

Edited by Kulica

Co je tohle za ptákovinu ?   :facepalm: Vždyt tam můžou hrát jen T7 nebo jak je to ?

shot-17.02.25_21.12.33-0079.jpg

Ahoj

To jako opravdu nedostaneme na ty odstraněné trupy z Fusa, Colorada a NM žádnou kompenzaci?

Vždyť při každé takové úpravě byla náhrada ve free expech. Ty co zůstanou na lodích nám jsou jednak k prdu, když jsme dávno za nimi a jednak je to tristní pokud člověk investoval goldy a ty základní trupy přeskakoval za free expy.

Posted (edited)

Otázka ohledně CV: (žádnej nerf či buff, hrát se to jakžtakž dá)

Lexington - zda-li se neuvažuje o změnách decků, protože:

1-1-1 celkej ok na support i na dmg, ale proti IJN CV (Shokkaku) nedostačující ve všech směrech

2-0-2 v pořádku hratelné, ale hráči to málo hrají - malá odměna v Expech (což je škoda)

0-1-3 ok, damage v pořádku, ale proti CV s jakýmikoli stíhačkami (což jsou všechny, vyjma dalšího Lexe) jste dost omezeni a přínos pro tým 0

Návrh na nové složení decků?

třeba 1-1-1 (základ nechat), 2-0-2 asi taky v pořádku pro týmové hraní (možná by to chtělo buff na expy za sestřely) a strike deck 1-1-2 (byl by použitelnější)

Další dotaz je směrem k vybavení barážemi - síla AA v pohodě, hráč CV by měl vědět kam a kdy může útočit (stále se to učím, ale jednou to budu umět, slibuju :D ) Spíše jde o to, že dneska už má možnost baráže úplně cokoli - BB silné AA (chápu, musí se umět aspoň nějak bránit), křižníky (dobře, chceme je použít jako AA zbraň) ale i DD (sakra proč, jsou malý, rychlý, obratný, mají smoke... tak ať se brání tím). AA baráž u ddček je smutná, protože potom celá mapa je pod baráží a CVčko je naprosto k ničemu, včetně spotu (popadá mu i "patrola", kterou chce jen spotovat).

Potom mám návrh (který už tu někdo psal víckrát), zda-li by nebylo od věci omezit MM CVček na +/- 1. Pokud je top tier CVčko, tak pro ostatní je to opruz, pokud je low tier (Lex v tier 10 :D haha) tak naopak je to hrozný pro Cvčkáře. Cvčkáři jsou obecně trpělivější hráči, myslím, že by moc nevadilo případné delší čekání (které nebude zase o tolik horší).

Poslední dotaz je k cycklónu a spotu - pro CV je to strašná pohroma, nic neuvidí, nic nedokáže spotovat, nic nedokáže sestřelit - tato mechanika by měla být výrazně omezena při hře za CV (buď ať se nevyskytuje vůbec v hrách s CV, nebo nevím - nehledě na to, že reálně při cyklónu nelítají běžně ani dnešní bojová letadla, těžko potom letadlo z období 2. sv války)

Edited by JendaCz1989

1 person likes this

Někdo mi před týdnem sliboval v jiném vlaknu  odpověď na mé dotazy ... tak se připomínám.

Mám další dotaz: nejsou od hráčů stížnosti na "zaseklé" kormidlo? Už se mi to stalo po několikáté, že mi zmizí z obrazovky ukazatel směru natočení kormidla a kormidlo neraguje....když začnu hýbat s rychlostí, tak po nějaké době to začne znovu fungovat... Už několikrát mě to stálo zničenou loď a je to opravdu k nas...naštvání :angry:

V jaké fázi je vývoj CW mapy? Kdy by jsme se mohli asi tak dočkat? CW stylu týmových bitev hodnotím kladně jako progress pro klany ale přeci jenom největší potenciál zábavy je právě v té mapě. Prvky strategie, CW kampaně etc.

Ahoj,

jak bylo řečeno na posledním streamu s vývojáři, během roku 2017 máme v plánu soustředit se na klany. Nicméně klanové války a obdoba či alternativa globální mapy jsou zatím otázkou vzdálené budoucnosti. V tuto chvíli je pro nás prioritou vyladění klanového systému jako takového a spuštění pilotní formy klanových bitev, které budou v první fázi limitované, v podobě klan vs. klan.

kdy pujdou ty tymove bitvy hm ? :bajan:

Aktivaci týmových bitev v nejbližší době zatím neplánujeme. V budoucnu budou nahrazeny právě výše zmíněnými klanovými bitvami klan vs. klan.

První dotaz: není v této misi chyba?

nfDx2.th.jpg

Nebo jsou opravdu hráči, pro které je na tier IV lodích problém nastřílet 2500 poškození? Nechybí tam jedna nula?

Druhý dotaz: kampaně - jsou dvě co tam jsou od začátku co tam vznikly ... jsou tam napořád? Nebo když splním všechny mise v těch kampaních, tak místo nich dostanu automaticky nové? Cílové mise v těchto kampaních mám splněné, teď s nudou zkouším dostat to co zbylo, co jsem při postupu za cílem kampaní vynechal jako zbytečně složité nebo proto, že to mělo malou odměnu.

Třetí dotaz: určitě WG zaznamenalo to, že klesá kvalita hráčů, nepřemýšlí, že změní i systém odměňování expů po bitvě? Docela mě štvě, že z low tierem křižníkem jsem první na konci tabulky jsou např. 3 naše bitevní lodě, které jsou dost často top tiery a sedí v nich nezkušení hráči..nebo ti, kteří prostě na tuto hru intelektem nemají. Myslím si, že 400 expů je pro ně za výhru tým moc, extra když těch 400 expů značí, že v té bitvě neudělali vůbec, ale vůbec nic a tyto existence prolézají tier po tieru nahoru až na samotný vrchol této hry - na tier X. Pokud opravdu nic neudělají, nebo jen minimum, tak by za to mělo být expů jako u týmu, který prohrál ... tak max. 150 expů, ne nějaký násobek za výhru. zavedl bych to třeba na tři poslední v expech + ještě bych zohlednil jejich stav na konci bitvy, špatně když zdechnou s nulou nebo minimem (DD se to při snaze capnout bázi stane, ale to je holt oběť ), ale špatně je i to, když s nulou přežijí a ještě k tomu s full hp...to celé je o hráčích v bitevních lodích...je to k zamyšlení.

1) Ne, v zadání mise chyba nebyla. tato mise měla opravdu jako úkol vyhrát bitvu a nastřílet minimálně 2500 dmg.

2) Kampaně: kampaně, které zmiňuješ, jsou ve hře nastálo; kromě nich budou průběžně probíhat také časově omezené kampaně (kampaně typu např. Graf Spee)

3) Změny v systému rozdělování XP zatím v plánu nejsou, ale tvůj návrh předám :honoring:

Mám další dotaz: nejsou od hráčů stížnosti na "zaseklé" kormidlo? Už se mi to stalo po několikáté, že mi zmizí z obrazovky ukazatel směru natočení kormidla a kormidlo neraguje....když začnu hýbat s rychlostí, tak po nějaké době to začne znovu fungovat... Už několikrát mě to stálo zničenou loď a je to opravdu k nas...naštvání :angry:

Ohledně zaseklého kormidla jsme zvýšený počet stížnosti nezaznamenali, ale upozorním na to. Díky za nahlášení.

mně se zase poslední dobou stává, že nejde manuálně zaměřovat sekundárky/protiletadlovou

Uz jsem to psal do chyb... uz asi 4x jsem nemohl v Hindenburgovi pres Ctrl+ L-myši označit letku ...

Také díky za nahlášení, tenhle problém jsem už reportovala. Nechávala jsem zprávu ve vlákně s chybami.

Mě spíš zajímá podle jakého klíče MM přiděluje lodě do bitev. Je neuvěřitelé, že 9/10 bitev bojuji s kamarády z divize proti o dva tiery vyšším lodím a to napříč jakémukoli tieru, který si určíme. Mám za sebou cca 7a pul tisíce bitev a sleduji, jak zábavnost této hry update od updatu klesá. Ještě mi také nikdo nevysvětlil k čemu je tedy pozitivní a negativní report, protože na skladbu hráčů to viditelně výsledek nemá. A superkontejnery, to je kapitola sama o sobě. Takové bezcenné tretky, které jsem v něm našel mají být jako výhra? Upřimně, jsem každým dalším dnem znechucenější a přemýšlím, že s tím seknu jako už mnoho dobrých hráčů. Gratuluji WG k tomu, že mě tahle myšlenka jen napadla. Dobrá práce.

Jak je možné že WG toleruje "hráče"(bot!?!) jako např:

[Editováno]

6000 bitev 36% WR 2800 DMG( posledních 51 bitev 0 DMG).který v bitvách zaparkuje za ostrov a nic nedělá!!!!! Jaktože nedostal dávno BAN. Jen kazí hru ostatním hráčům!!!! A snižuje hratelnost.

Je někde statistika kolik hráčů dostalo BAN a za co?

Dále mám otázku ohledně plánovaného zrušení stříleni bez spot(v neviditelnosti). Bude se to týkat všech lodí(i prémiových). Bude to kompenzováno úpravou vlastností "postižených" lodí kvůli vyvážení.

Děkuji za odpověďi

EDIT: Proved jsem menší korekturu aby byl dotaz jasnější, viz reakce dole.

3 people like this

Zahrál jsem si je asi tak desetkrát. Ve zhruba 7 případech jsem skončil přibližně do minuty jedním jediným přesným zásahem odněkud z druhé strany moře od někoho, koho jsem ani neviděl. Takže logicky nemám o tento typ hry žádný zájem. Asi něco bude na faktu, že lze použít i ne příliš legální prostředky pro vybavení vlastní lodi, aby byla lepší než ta protivníkova.

Jo a nepoužívám žádné z doplňků jako kamufláž, vlajky, vylepšení.

jenom technická, kromě toho že ti nejspíš trefili citadelu, což se stává když jede někdo konstatní rychlostí rovně bokem k nepříteli (a což znamená pěknou porci dmg a lze takto vypnout křižník na salvu jako nic) tak právě ty kamufláže a vlajky a vylepšní způsobí že se ta loď chová o dost jinak než bez nich  (i pro to se WG snaží omezit přísun vlajek - nerf  (ať si ot prezentujou jak chtějí je to nerf) kontejnerů )

netřeba nelegálních prostředků když tam nahážu všechno co se dá a kapitána 15b+ tak se ta loď chová o desítky porcent jinak než pokud to jedu holé s nějakým čičmundou co má 3 skilly

já jenom, že netřeba za vším hned vidět cheaty a podvodníky

jinak SIGI má pravdu, pokud jedeš z 99% PVE tak není jediný důvod tě banovat, tam se imho přepodkládá že to tam nebde každý drtit

a možná bych nebanoval úplně, ale nešlo by při hodně špatných dlouhodobých výsledcích zamezit přístup do PvP a nechat jenom PVE (při zlepšení PvP zase odemknout) ? - feedback pro WG

1 person likes this

Mě spíš zajímá podle jakého klíče MM přiděluje lodě do bitev. Je neuvěřitelé, že 9/10 bitev bojuji s kamarády z divize proti o dva tiery vyšším lodím a to napříč jakémukoli tieru, který si určíme. Mám za sebou cca 7a pul tisíce bitev a sleduji, jak zábavnost této hry update od updatu klesá. Ještě mi také nikdo nevysvětlil k čemu je tedy pozitivní a negativní report, protože na skladbu hráčů to viditelně výsledek nemá. A superkontejnery, to je kapitola sama o sobě. Takové bezcenné tretky, které jsem v něm našel mají být jako výhra? Upřimně, jsem každým dalším dnem znechucenější a přemýšlím, že s tím seknu jako už mnoho dobrých hráčů. Gratuluji WG k tomu, že mě tahle myšlenka jen napadla. Dobrá práce.

Ahoj R0bspierre,

MM zohledňuje typ lodě, úroveň lodě a také to, jaké lodě jsou momentálně ve frontě, aby byly vyvážené čekací doby. Divize MM systematicky nijak znevýhodněny nejsou. Pokud se několikrát za sebou stane, že se dostáváte do bitev jakjo low tier, může to být ovlivněno kombinaci lodí v divizi a také tím, jaké další lodě jsou v danou chvíli právě ve frontě.

Jak je možné že WG toleruje "hráče"(bot!?!) jako např:

RNdqF.th.jpg

6000 bitev 36% WR 2800 DMG( posledních 51 bitev 0 DMG).který v bitvách zaparkuje za ostrov a nic nedělá!!!!! Jaktože nedostal dávno BAN. Jen kazí hru ostatním hráčům!!!! A snižuje hratelnost.

Je někde statistika kolik hráčů dostalo BAN a za co?

Dále mám otázku ohledně plánovaného zrušení stříleni bez spot(v neviditelnosti). Bude se to týkat všech lodí(i prémiových). Bude to kompenzováno úpravou vlastností "postižených" lodí kvůli vyvážení.

Děkuji za odpověďi

EDIT: Proved jsem menší korekturu aby byl dotaz jasnější, viz reakce dole.

Zdravím Badsworthe,

ohledně banování - pokud je hráč prokazatelně bot nebo dluhodobě AFK, dostane trest. Banování těchto "hráčů" probíhá průběžně ve vlnách. Statistiky a detaily ale nikde nezveřejňujeme. Dostáváme pouze interní zprávy z CS, že k banovací vlně došlo, takže můžu potvrdit, že se tak skutečně děje.

K druhému dotazu - ano, změna se týká všech lodí, tedy i těch prémiových. Již zítra bude k dispozici na portále článek týkající se veřejného testu nové verze, ve kterém budou k dispozici detaily a doplňující informace ohledně těchto plánovaných změn. :honoring:

Ahoj Ivo,

mam dotaz ohledne tech novych modulu co se dali ziskat v ranked battles a v superkonticich.

Dle vseho to vypada ze se tyhle moduly nesetkali s zrovna kladnym prijetim (aspon tady na foru to tak vypada).

Sice mi prijde ze je celkem dobre ve hre ukazano ze je neco noveho a kde se da ten novy modul namontovat ALE zaroven mi prijde ze zadny z tech novych modulu nestoji za to abych jej vymenil za nejaky ze zakladnich co jiz mam namontovany.

Ma WG nejake statistiky jejich uzivani? Respektive maji pocty kolik hracu je namontovalo na nejakou lod?

A pripadne pokud se potvrdilo ze nejsou az takovy uspech jak se cekalo bude je nejak WG resit? Respektive jsou nejake plany na upravy statu techto modulu ci pridani specialniho slotu pro tyto moduly?

Pripadne je v dohledne dobe v planu nejake jine reseni?

Diky za odpoved.

3 people like this

Dobrý den,

nemám čas projíždět úplně celé vlákno , tak si nejsem jist zda dotaz již napadnul a nebyl zodpovězen.

Plánuje se nějaká úprava u ruských torpédoborců Gnevny/Minsk/Kiev ? Současný dostřel torpéd a délka jejich nabíjení je značně znevýhodňují. Asi by jedno nebo druhé chtělo upravit, protože v porovnání s dalšími plavidly tříd ve kterých se pohybují to je o nervy s nimi hrát.

děkuji moc za odpověď

T.Bohatec

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.