Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

450 posts in this topic

8) Mám jedinou otázku, zajímalo by mě, jestli se něco bude dít s Prinzem Eugenem, jelikož je to hodně velké zklamání, že to je víceméně horší kopie Hippera.

Průběžně sledujeme statistiky všech lodí, které se objevují ve hře. Pokud se ukáže, že je to potřeba, zasáhneme. Prinz Eugen má v porovnání s Admirálem Hipperem několik výhod a několik nevýhod. Všechny tyto charakteristiky lodi vycházejí z požadavku na vyváženost hry.

Ivo, zcela upřímně.. Tohle je odpověď WG? Otázka ZNĚLA JASNĚ, Prinz Eugen nemá nic navíc, jako Kuzutov (smoke), Atago (opravy) či třeba Indianapolis (Radar). Za cenu 1000 Kč bych čekal, že něco dostane. Jinak, doufám že i ty sama dokážeš odpovědět.. Ty výhody oproti Hipperovi jsou jaké? Těch pár tisíc HP navíc? oproti horšímu camu a poloměru otáčení? jaké vyvážení hry, když ta loď je to stejný jak Hipper, jen v oněco horším provedení (ty zanedbatelné 2000 HP za nerf cama a poloměru otáčení nestojí za řeč). Děláte si z nás už prd*l?? To si musíme všechno "vybrečet", protože jste tak blbí? Sorry za ten slovník, ale s Vámi se nedá jednat normálně.. 

1 person likes this

Ahoj, otázka:

Kedy plánuje WG pridať ďalšiu úroveň (14) služobného záznamu a prípadne ak je to možné aspoň naznačiť, čo by priniesla nové?

Bylo by mozne udelat filtr lodi tak, jak u se tu kdysi psalo - tzn. skutecne zobrazovat jen ty lode, ktere mam zapnute a ostatni uplne schovat? Kdyz to jde s Arp, proc by to neslo aplikovat na ostatni kategorie ? Kdo se ma porad presouvat mezi tolika lodemi ? A mod , kterymi udela mensi obdelniky nechci.

PS - muzete ostatni pouzit, prosim, "like", aby se tento dotaz/namet dostal do vyberu 5 předávaných dotazu tydne ?

Btw - "ň" asi "ˇikdy nebude"

5 people like this

Plánují se ještě další lodě stejné třídy jako je Admiral Graf Spee?

Kdy WG bude schopné vyvážit v modu Nadvláda POČTY torpédoborců na obou stranách? Nemusí být proboha stejný lodě proti sobě, klidně i rozdíl jednoho tieru. Ale ať je to 3 vs 3, 2 vs 2 atd. V čase neděle dopoledne by to snad nemusel být takový problém a jedné straně to dává obrovskou výhodu..stává se mi to prakticky neustále.

Díky.

4 people like this

Ivo, zcela upřímně.. Tohle je odpověď WG? Otázka ZNĚLA JASNĚ, Prinz Eugen nemá nic navíc, jako Kuzutov (smoke), Atago (opravy) či třeba Indianapolis (Radar). Za cenu 1000 Kč bych čekal, že něco dostane. Jinak, doufám že i ty sama dokážeš odpovědět.. Ty výhody oproti Hipperovi jsou jaké? Těch pár tisíc HP navíc? oproti horšímu camu a poloměru otáčení? jaké vyvážení hry, když ta loď je to stejný jak Hipper, jen v oněco horším provedení (ty zanedbatelné 2000 HP za nerf cama a poloměru otáčení nestojí za řeč). Děláte si z nás už prd*l?? To si musíme všechno "vybrečet", protože jste tak blbí? Sorry za ten slovník, ale s Vámi se nedá jednat normálně.. 

Ahoj Wolffnsteine,

odpovědi na dotazy z tohoto vlákna nepocházejí od nás (komuniťáků), ale dostáváme je přímo z produkce, kam každý den dotazy společně s týdenním reportem odesíláme, tudíž ano, toto je odpověď od WG.

Pokud se ti více HP, konkrétně 1200 HP, nezdá jako výhoda, je to tvůj pohled na věc, na který máš plné právo. Parametry této lodě byly od začátku veřejně dostupné jak na našich oficiálních stránkách, tak také v recenzích kontributorů (včetně Houmera), takže všichni potencionální zájemci o tuto loď měli (a stále mají) možnost se s těmito údaji seznámit a rozhodnout se, zda se jim zdá vhodnější pořídit si Admirála Hippera nebo Prinze Eugena (nebo třeba ani jednu z těchto lodí atd.).

Říkáš, že otázka zněla jasně. Máš pravdu. A přišla na ni také jasná odpověď, a to taková, že se v tuto chvíli žádné úpravy Prinze Eugena nechystají. V odpovědi zaznělo jasně také to, že pokud by se v budoucnu ukázalo, že Prinz Eugen potřebuje úpravu, tak ji dostane (stejně jako se to stalo v minulosti u jiných lodí). Momentálně ale nemáme žádná data, která by nasvědčovala tomu, že je to nutné.

Už jsem tady, pokud si dobře vzpomínám, minule zmniňovala ankety jako dobrý prostředek pro zpětnou vazbu. Pokud bys měl zájem, otevři ve Všeobecné diskuzi anketu ohledně možného vylepšení Prinze Eugena, aby měli možnost se k tomuto tématu přímo vyjádřit i ostatní.  Ráda pak její výsledky zpracuju a odešlu k osobám povolaným ;)

Bylo by mozne udelat filtr lodi tak, jak u se tu kdysi psalo - tzn. skutecne zobrazovat jen ty lode, ktere mam zapnute a ostatni uplne schovat? Kdyz to jde s Arp, proc by to neslo aplikovat na ostatni kategorie ? Kdo se ma porad presouvat mezi tolika lodemi ? A mod , kterymi udela mensi obdelniky nechci.

PS - muzete ostatni pouzit, prosim, "like", aby se tento dotaz/namet dostal do vyberu 5 předávaných dotazu tydne ?

Btw - "ň" asi "ˇikdy nebude"

ims21, hlásím, že dotaz byl zařazen do výběru. :honoring:

Proč mě aktualizace 0.6.0.0 při připojování do bitvy vykopává? Před zím mě to nedělalo.

Tohle spíše dotaz pro technickou podporu, než do tohoto vlákna. Zkus prosím poslat ticket s detaily ohledně tvého PC a systému. První pomoc: zkontroluj, zda máš aktualizované všechny ovladače.

1 person likes this

Ahoj, mel bych na WG dva dotazy :

1) Planuje se do budoucna, ze by byla moznost si zvolit konkretni mod, ktery chce hrac hrat? (tzn. mit moznost treba naprosto ignorovat mod epicentrum, ktery je jen o kempeni a desne nudny) - stejne tak by byla pecka, kdyby slo ignorovat cyklony.. 

2) Bude nekdy v chatu ve hre moznost nechat si zobrazit misto prezdivek hracu nazvy lodi, pripadne kombinaci nick + nazev lodi? (zatim to umi jen Aslain a kuli jednomu modu ho porad aktualizovat....)

4 people like this

1. proč jste snížili (nebo spíš úplně odstranili) xp za capování/blokování kruhu moci v epicentru? Byla to ta nejlepší věc na tomhle módu. Teď člověk sedí celou hru v kruhu, blokuje a nemá za to nic.

2. Nevím jestli je to problém jen u mě, ale hra mi padá když mám nastavenou vlastní hudbu. Děje se to když hru shodím na lištu (ne úplně vždy ale tak 50/50), pak to hodí nějakou error hlášku a program přestal pracovat.

2) Bude nekdy v chatu ve hre moznost nechat si zobrazit misto prezdivek hracu nazvy lodi, pripadne kombinaci nick + nazev lodi? (zatim to umi jen Aslain a kuli jednomu modu ho porad aktualizovat....)

v options si zaškrtni alternativní mód zobrazení, to by mělo být to co hledáš.

1 person likes this

Vztahuje se Adrenaline Rush i na CV respektive na dobu startu/pripravy letek?

Posted (edited)

Ahoj, mám malý dotaz.

V otázcích a odpovědích z 16.1. WellDone uvádí, že je možné požádat support o přededen goldů z wot na dublony pokud se jedná o větší částku.

Jenže, když se o to u nás snažili tak dostali z našeho supportu zamítavé stanovisko. V jiném QaA tohoto měsíce to už bylo jednou také uvedeno i s tím, že čustka musí být vyšší než 1000g.

Tak jak to tedy je?

Edited by CerVus

1) Planuje se do budoucna, ze by byla moznost si zvolit konkretni mod, ktery chce hrac hrat? (tzn. mit moznost treba naprosto ignorovat mod epicentrum, ktery je jen o kempeni a desne nudny) - stejne tak by byla pecka, kdyby slo ignorovat cyklony.. 

Ještě bych doplnil - bude někdy opraven in-game chat v přístavu -  konkrétně výmaz konverzace s nutností daný kanál zavřít a znovu otevřít ?  Reporty na odporu se screenshoty jsou zavírány s tím,  že používám mody..  Přitom jde o známou věc,  která trvá již od bety.  Bohužel se tento problém objevuje náhodně avšak velmi často...  Je evidentní,  že se jim nikdo nehodlá zabývat a tak se asi dočkáme obvyklých keců o prioritách... 

Možná jsem "divny",  ale v online hře bych podporu komunikace s ostatními hráči asi za věc s nízkou prioritou nepovažoval..  Ale chápu že vydávání prémiových lodi a jejich prodej má přednost.. 

Bude možnost vypnout si módy hry (Epicentrum, Nadvláda, ...) a hrát jen ty, co chci já? Jak je to ve WoT, když si můžu vypnout útok/obrana nebo střetnutí :)

1 person likes this

Neplánuje se rozšíření kapitánských bodů,ze současných 19 na víc ? Třeba 30 ?

Jedna otázka.

Testoval sem na Kurfurste skill na menší spot,ale aj keď mám spot z mora 13,6/13,5 Km tak ma proste lietadlo nasvieti na 14,4 Km.

Tuším je to len jediná loď,čo ma väčší spot z lietadla ako z mora.Lebo aj Midway čo je kráva,tak ma menší spot zo vzduchu ako z mora.

Není to nejaká chyba?

Posted (edited)

Když už nějaký "inteligent" z WG plánuje mise, mohl by se někdo s větší výbavou v dutině nitrolebeční zamyslet nad tím, že by si hráči taky občas rádi zkontrolovali, zda misi splnili, nebo ne?

Jak mám asi kontrolovat, zda jsem byl v top 3 co se týká uděleného poškození....

Nebo snad WG zavedlo nové info do pobitevních statistik, kde to zjistím?

MISE.jpg

Opět na zvracení, jak někteří nejsou schopni základního uvažování.... Na co máte testery, nebo to fakt nikoho v mozkovém trustu WG takováhle základní věc nenapadne?

Viz. výsledek bitvy ve spoileru níže - proč mám WG věřit, že jsem misi nesplnil? Pošlou mi snad výsledky poškození v dané bitvě ze supportu? Nepošlou....

shot_17_01_26_11_50_11_0344.jpg

a další.... opět nesplněno - opět neověřitelné

shot_17_01_26_13_14_27_0452.jpg

Edited by reeprich

3 people like this

4) Měl bych otázku - kdy se konečně začne pracovat na opravě bugu u RN CL's ta věc je hodně otravná, zvláště když vám to zruinuje celou hru, o tomhle bugu se ví už dlouhou dobu a všichni od NA po EU si na to stěžují, takže kdy se konečně začne něco dít?

O který bug přesně se ve tvém dotazu jedná? Není to z otázky zjevné. Pokud máš na mysli jeden oblak kouře, pak je potřeba před aktivací kouřové clony zpomalit rychlost pod 25 uzlů.

Tak tu máme další kolo...

Hra s Belfastem utíkám před několika enemákama, potřebuju použít smoke... zpomaluji na rychlost která nepřesahuje 25 uzlů, smoke aktivuji na rychlosti 24-23 uzlů a dostanu jenom jeden ''oblak'' :hmm:

Pochopil bych to kdybych zrychloval a v průběhu doby kdy je smoke aktivní bych přesáhl onu rychlost 25 uzlů a dostal jenom jeden ''oblak''

Musím se tedy znovu otázat jak to teda funguje, protože zpomalit pod 25 uzlů zřejmě nestačí, přikládám video onoho okamžiku a táži se, kdy se začne něco dít? :hiding:

Video

• Kdy se zavede +/- 1 tier i pro zbylé tiery? 8ky s tím mají strašný problém (hlavně křižníky), protože o ten jeden slot navíc (+ léčení u křižníků) je znát.. A když to máte na low tierech, tak byste to měli mít i na hight..
  • Mód pevnosti.. Zrušit. Kravina na entou..

1 person likes this

Posted (edited)

Bylo upravené hydro na Bismarckovi....

1) Kdy WG taky něco udělá s radary?

Nebo chcte mít z WOWS hru, kdy mimo BB a křižníků budou kempit i DD?

2) Z-52: je v pořádku mít na něm hydro s dosahem přes celý cap?

Edited by Kulica

3 people like this

dotaz :

Na RU serveru jdou s pomoci supportu prevezt goldy z wot na doubloony do wows

a ja se ptam

- jde to i na EU ?

- jestli ano, kdy ?

- jestli ne, proc ?

dik

3 people like this

Prosim kohokoliv o radu studoval jsem navody ale nenasel. ja se pousti vice letadel vse co ma letadlova lod videl jsem

ranger jak zaraz mel vypusteny 2 x stihace 2x torpedove a 2x bombardery pritom takova varianta neni cili prosim jak to udelal neni to prvne c o to vidim????  poradi mi nekdo jak se vypousti vic letek nez napr u lode ranger v zakladu 1 stihac 1 bomb arder a jedny torpedove?? nebo co to ma ze mu to jde????

Hloupý dotaz...  Nebyly ve hře 2xCv na každé straně? 

Ahoj ridente,

víš jistě, že v bitvě byl jen Ranger? Protože situace, kterou popisuješ není v souladu s mechanikou hry možná. Jak napsal reeprich, je pravděpodobné, že ve v bitvě byla ještě nějaká jiná letadlová loď. Případně nemáš náhodou k dispozici video či screenshot?

Ad 2) předáno ke zodpovězení

Ad 1) + další dotazy k tématu herních módu Bastion (Pevnost) a Epicentrum:

Mód Bastion byl do hry přidán proto, aby zvýšil rozmanitost bitev na vysokých tierech, jsme si ale vědomi negativního feedbacku, kterého se mu dostává. Rozhodli jsme se, že tento mód buďto radikálně přepracujeme anebo jej ze hry úplně odstraníme. Vývojáři nejsou úplně spokojení s jeho výsledky a ani zkěny, které byly aplikovány v poslední době, nepřinesly kýžený výsledek, takže se může stát, že bude mód odstraněn. Tým, který pracuje na herních módech se v současné době soutředí na nové PvE módy. 

Co se týče Epicentra, tak tento mód nevykazuje žádné zásadní problémy, takže se o jeho odstranění za hry nyní neuvažuje.

[quote name=

Možnost deaktivovat určitý herní mód zatím neplánujeme.

Vztahuje se Adrenaline Rush i na CV respektive na dobu startu/pripravy letek?

Již zodpovězeno, ale pro jistotu, kdyby odpověď hledal ještě někdo dlaší: ano, funguje.

Neplánuje se rozšíření kapitánských bodů,ze současných 19 na víc ? Třeba 30 ?

Momentálně ne. Současný systém považujeme za optimální.

Zdravim dnes sem dodelal misi Maraton lunarniho noveho roku a dostal sem jen vlajku , chci se zeptat kdy dostanu ty signaly a lod dik

Jak už radil ims21, pokud jsi misi splnil, mělo by tvůj problém vyřešit aktivování filtru v přístavu :)

Jedna otázka.

Testoval sem na Kurfurste skill na menší spot,ale aj keď mám spot z mora 13,6/13,5 Km tak ma proste lietadlo nasvieti na 14,4 Km.

Tuším je to len jediná loď,čo ma väčší spot z lietadla ako z mora.Lebo aj Midway čo je kráva,tak ma menší spot zo vzduchu ako z mora.

Není to nejaká chyba?

Díky za upozornění LoDeTeRe, informaci jsem předala dál a ověříme to.

Když už nějaký "inteligent" z WG plánuje mise, mohl by se někdo s větší výbavou v dutině nitrolebeční zamyslet nad tím, že by si hráči taky občas rádi zkontrolovali, zda misi splnili, nebo ne?

Jak mám asi kontrolovat, zda jsem byl v top 3 co se týká uděleného poškození....

Nebo snad WG zavedlo nové info do pobitevních statistik, kde to zjistím?

MISE.jpg

Opět na zvracení, jak někteří nejsou schopni základního uvažování.... Na co máte testery, nebo to fakt nikoho v mozkovém trustu WG takováhle základní věc nenapadne?

Viz. výsledek bitvy ve spoileru níže - proč mám WG věřit, že jsem misi nesplnil? Pošlou mi snad výsledky poškození v dané bitvě ze supportu? Nepošlou....

shot_17_01_26_11_50_11_0344.jpg

a další.... opět nesplněno - opět neověřitelné

shot_17_01_26_13_14_27_0452.jpg

Reeprichu, díky i tobě za upozornění na tuto nesrovnalost. Nahlásila jsem to. Osobně souhlasím s tím, že by hráči měli mít možnost si přímo ve hře ověřit, jak si připlnění určité mise vedli, což v tomto případě není možné.

Tak tu máme další kolo...

Hra s Belfastem utíkám před několika enemákama, potřebuju použít smoke... zpomaluji na rychlost která nepřesahuje 25 uzlů, smoke aktivuji na rychlosti 24-23 uzlů a dostanu jenom jeden ''oblak'' :hmm:

Pochopil bych to kdybych zrychloval a v průběhu doby kdy je smoke aktivní bych přesáhl onu rychlost 25 uzlů a dostal jenom jeden ''oblak''

Musím se tedy znovu otázat jak to teda funguje, protože zpomalit pod 25 uzlů zřejmě nestačí, přikládám video onoho okamžiku a táži se, kdy se začne něco dít? :hiding:

Video

Rock_n_Rolfe, děkuju za sdílení videa. Tohoto problému ve hře jsme si dobře vědomi. Nejde přímo o bug, ale o mechaniku hry, které nefunguje tak, jak bychom si představovali. Nahlásili jsme to vývojovému týmu, který se teď problémem zabývá. Přesně řečeno vývojáři řeší, zda bude možné zavést rychlý fix nebo ne. Pokud ne, bude potřeba komplexnější řešení, jehož implementace do hry může zabrat více času. Ke změně ale určitě dojde.

• Kdy se zavede +/- 1 tier i pro zbylé tiery? 8ky s tím mají strašný problém (hlavně křižníky), protože o ten jeden slot navíc (+ léčení u křižníků) je znát.. A když to máte na low tierech, tak byste to měli mít i na hight..

Zavedení MM +/-1 pro vyšší tiery v tuto chvíli neplánujeme. Jak si MM obecně stojí ale průběžně a dlouhodobě sledujeme a v případě potřeby jsme připravení zasáhnout.

Ve spoileru najdete odpovědi na některé ze starších dotazů:

1) Kdy WG bude schopné vyvážit v modu Nadvláda POČTY torpédoborců na obou stranách?

2) Kedy plánuje WG pridať ďalšiu úroveň (14) služobného záznamu a prípadne ak je to možné aspoň naznačiť, čo by priniesla nové?

Zatím jsem nedostala odpověď na tento dotaz, jakmile bude k dispozici, doplníme ji.

3) Bylo by možné udělat filtr lodí tak, jak už se tu kdysi psalo - tzn. skutečně zobrazovat jen ty lodě, které mám zapnuté a ostatní úplně schovat?

Změny filtru neplánujeme. Už teď platí, že pokud si hráč zvolí určitě lodě jako „primární“, nemusí nikam skrolovat (pokud je tedy nemá jako primární označené všechny). Kombinací tieru, třídy a národa je možné se mezi loděmi pohybovat velmi rychle.

4) Plánují se ještě další lodě stejné třídy jako je Admiral Graf Spee?
Na tento typ dotazů bohužel nemůžeme odpovědět. V zásadě předem oficiálně nesdělujeme, které lodě / stromy do hry přijdou a kdy. Pokud takovou informaci máme možnost sdílet, činíme tak formou oznámení na portále.

Další dotazy z naší komunity (nejen z tohoto vlákna):

5) Pokial ide o skill "Fire prevention" , nebolo by jednoduchsie ho upravit na -XY% fire chance of incoming shells ?

Vzhledem k tomu, že je tento skill k dispozici napříč tiery, je celá věc komplikovanější a jednodušší řešení (jako např. výše navrhované) by nefungovalo.

6) Proč vám tak dlouho trvá opravit drobnosti jako „Ň“ v české verzi hry, které vyžadují jen trochu času?
Ve skutečnosti jen velmi málo změn, které vypadají jako drobnosti, jsou skutečně změnami, které zaberou pár minut. Oprava fontu v herním enginu není zdaleka tak jednoduchým zásahem, jak se může zdát a protože před sebou máme důležitější (urgentnější) úpravy UI, není tento problém prioritou. Opravy některých problémů se znaky přináší verze 0.6.1.

7) Jaký smysl má vlastně ve hře systém karmy, když nepřináší žádné odměny ani nic podobného?

Sytém karmy je ve hře především proto, aby posiloval mezi hráči dobré chování a morálku. Do budoucna bychom karmu rádi vylepšili, nicméně nepůjde o žádné dramatické změny. Chtěli bychom, aby bylo používání systému jednodušší, chystáme se zavést opatření proti zneužití a časem také možná automatický systém udělování odměn.  

8) Plánujete další vylepšování grafiky hry (animace potápějících se lodí, lodě uvízlé na mělčině atp.)?

Ano, rozhodně počítáme s dalším vylepšováním grafiky. V poslední době jsme už některá vylepšení provedli, např. zavedení antialiasingu a v náhledu na rok 2017 jste mohli vidět malou ochutnávku dalších novinek, které chystáme J

9) Plánujete stále sjednocení herních účtů, jak jste slibovali?

Ano, plánujeme, a jakmile budeme vědět více, oznámíme vše i naší herní komunitě.

10) Plánujete klanový portál, který umožní správu klanu?

Ano, klanový portál je momentálně ve vývoji.

Otázky, na které zde nebyla žádná reakce, a které zůstaly ve vlákně viditelné, budou zodpovězeny v příštím kole (dnes jsem je odeslala). :honoring:

1 person likes this

Tady se mažou reakce na odpovědi ?

Tady se mažou reakce na odpovědi ?

Ahoj, v souladu s pravidly pro přispívání do tohoto vlákna (viz úvodní post) si během vybírání dotazů a doručování odpovědí vlákno podle potřeby průběžně pročišťuji. Je-li to zapotřebí, je vlákno standardně také moderováno moderátorem. Příspěvky se nemažou, ale jsou skryté (případně jsou přesouvány do vlákna Diskuze k otázkám pro WG, které je určeno k diskuzi o tématech, která se zde zmiňují), aby vlákno bylo přehledné pro všechny, kdo sem zavítají.

Některé odpovědi hráčů občas nechávám odkryté, pokud se jedná o přímé reakce na něčí dotaz, na který daná odpověď reaguje a např. pomáhá s řešením problému atp.

1 person likes this

Mám pár dotazů ohledně klanu.

1.kdy bude možné umístit klanové logo na lodě a na stránku klanu .A jakou bude mít formu -vlajka nebo znak na lodi?

2.kdy bude možné klany vidět i na hlavní stránce hry .

3. Bude klanová pokladnice a další klanové funkce jako ve WoT.

Děkuji za odpověď

2 people like this

Dotaz:

Je nějak možné si sám nastavit pořadí munice a doplňků na lodi?

A pokud ne, plánuje se to?

Abych si mohl přehodit AP a HE (furt u Gneisenau po torpédech nabíjím HEčka:angry:)

A hlavně aby platilo:

R = opravy

T = smoke

Y = nitro 

atd.

Případně abych si to mohl nastavit sám, protože kdo u Leanderu místo smoke nedává heal, jako by nežil:hiding:.

P.S.: Pokud to ve hře je, tak jsem untermensch a prosím o radu kde to změním.

Díky

6 people like this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.