Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

292 posts in this topic

Zdravím ,

Asi to tady někde bude ale jsem líný to hledat - proč je rozpětí mezi ranky tak velké ? Ergo , proč kdy mám úplně novou loď na 5 ranku jsem jediný kdo je v týmu jediný 5 rank proti 6-7 ranku . Je to podobná pitomost jako ve hře WoWp - hodlá s tím WG něco dělat , nebo se budu muset smířit s osudem a zkrátka vyšší ranky nejezdit ?

Děkuji za odpověď ( normální )

Ahoj, ne ne, ARP lodě hráčům, kteří je získali, zůstanou. Ze hry nezmizí, skončí pouze mise.

Vím že jsem otravnej na tohle téma (ale seroš se mi líbil), ale co když si chci udělat komplet sbírku a nestihnu to, copak? Plánuje se pak něco spešl pro tyhle lodě?

A ted pro změnu jiná otázka:

Ted o Helloween jste ukázali scénáře ... budou ve hře nějaký permentní scénáře, jako například pronásledování bismarcku (podle historie) nebo něco na ten způsob? Bude udělanej režim s pevnostmi i pro nižší tiery?

1 person likes this

Steven Seagal je ve hře kapitánem USN. Nedávno však získal občanství Ruské federace. Plánujete možnost použít ho i jako kapitána pro ruské/sovětské lodě? :)

3 people like this

Ahoj

Mám dotaz na karmu.

1) Došlo už k nějakému vývoji ohledně jejího budoucího využití?

2) Šlo by do hry do výsledné tabulky "podrobná zpráva "  vsunout řádek  kde bude karma +- XY

případně to ještě rozvést na karmu od vlastních/soupeře

Z hlediska snahy o týmovou hru bych rád věděl když dělám něco dobře, nebo špatně. Ted dostávám plusy či mínusy a pokud to není napsáno v chatu ve hře, tak na konci dne můžu zjistit že mám třeba +-10 a netuším kde jsem to nabral.

Na mé otázky se tady sice nereaguje, ale jaký byl důvod zavést skryté staty?

(Pokud i toto zůstane bez odezvy, tak toto je poslední pokus o kontakt s WG...)

Edited by Kulica

Zdravím,

nevíte zda budou v budoucnu do hry přidány i ponorky???? Hraji podobnou hru na steamu ,,STEEL OCEAN,, a s ponorkami je to jiný rozměr hry.

Tak když naslouchá WG tak moc hlasu hráčů:

Zvažuje u WG někdo možnost změny u misí v tom směru, že místo cíle "Vyhraj 15 bitev" bude "V 15 bitvách se umísti do 3 místa v Expech ve svém týmu".

Na to nad mým příspěvkem nebudu reagovat .. mám ho v ignoru a otázky jsou WG, nikoliv pro nějakého ........

Edited by Kulica

Rád bych se dozvěděl jak přesně tento modul funguje , hlavně mě zajímají ty torpéda.:yes_cap:  Protože se mi zdá že to nefunguje jak si představuji.

Prosím vysvětlit pojmy "rozsahu zjištěné detekce lodí" , "rozsahu detekce totped" a "k dosahu viditelnosti"

R1XqB.jpg

edit:    Žádná odpověď , vysvětlení   ?:(

Edited by rarach666

Mě by zase zajimalo, jak system vyhodnocuje udelovani titulu team killer ?!

Copak muzu zato ze kdyz vystrelim smerem k nepriteli torpeda do mista KAM NEJEDE zadna nase lod....

Torpeda valí na 10 kiláků je jasny ze to trva desitky vterin.

A logicky nemuzu zato ze tam stihne dojet nejaka nase trubka v DD co nesleduje svoje okoli a necha se jednim torpedem zasahnout a potopit ehm ?!

Nemuzu zato ze je na nasi strane nekdo tak slepej a hloupej , ze nedava pozor nato co se deje okolo jeho lodi ??

Tohle by zase zaslouzilo procistit.. Mysleno tema...

Dotaz:

Mise ARP Kirishima - dejte 200 zasahu torpedy

Podmínky "lodě tierVI a vyssi"

Problém - nezapocitavaji se zasahy z CV TB

Proč neni mozne ani po nekolika "minipatchich" doplnit popis mise o neco jako "excluding CVs" 

Lenost, neschopnost?

Je tato informace uvedena oficialne nekde jinde ( portal hry, ingame info  - ne forum).

1 person likes this

Kdy ze hry odstraníte CV kteří mi neustále lítají nad mou dd a já pak neustále svitim.

Nechci hrát s žádnou CV ani když si ji vezmu do divize!

Pozaduji tlačítko ve hře : hrát bez CV

A to hned teď!

Nejlepe až přijedu domů aby to tam bylo!!!

Mám dotaz, bude někdy v obchodě v nabídce Sims? Docela bych rád nějakýho US trenéra na vyšší tier a z těch co tam jsou mě nic neláká. 

Q:  kdy budeme mít také takové varianty a ceny za nákup signálů jako mají ru na serveru ?

Namátkou:

100ks +50% ZK velitele za cca 61Kč (aktuálně 51 Kč)

100ks +50% ZK za cca 82Kč (aktuálně 71 Kč)

100ks +300% free ZK za 82Kč (aktuálně 76 Kč)

100ks +20% kreditů ... 61Kč (aktuálně 51 Kč)

...

My máme akorát 3 předražené varianty s balastem

uz dlhsiu dobu sledujem,ze na premiovej lodi Tirpitz po vystrele AP salvy mi samo zacne nabijat HE naboje,bez toho aby som to mal nakliknute ... hlavne ak v zapale boja cakate salvu AP a vystrelite HE do boku krizniku ... ak sa to nezacne riesit,pozadujem vratenie penazi ... dakujem

P.S. video nemam ... ak ho niekto ma,prosim kontaktujme ma spravou ... 

Ahoj Fury, k této situaci by se nám opravdu hodil replay nebo alespoň report stejného problému od více hráčů. Pokud by se ti povedlo udělat video nebo natrefit na někoho dalšího, komu se to stává, založte vlákno a napiště tam. Já to pak předám dál.

Dob rý den,hraju už skoro rok a ještě jsem nebyl team kiler,až ted se mi poštěstilo,naše DD na mě poslalo 12 torped a začal po mě i střílet ,na úplném konci hra,jedno torpédo jsem chytil a děsně naštvanej ho pleskl 10x 410 (amagi) . Já si nezačal ale skončil jsem jako team kiler.Je to  spravedlivéé???

Ahoj, bohužel systém, který uděluje provinilcům status team killera, nevyhodnocuje záměry a okolnosti, ale pouze akce hráčů. Proto vždy jednoznačně doporučejeme na provokace nereagovat a spoluhráče nezabíjet ani tehdy, když si to zaslouží.

Q:  kdy budeme mít také takové varianty a ceny za nákup signálů jako mají ru na serveru ?

Namátkou:

100ks +50% ZK velitele za cca 61Kč (aktuálně 51 Kč)

100ks +50% ZK za cca 82Kč (aktuálně 71 Kč)

100ks +300% free ZK za 82Kč (aktuálně 76 Kč)

100ks +20% kreditů ... 61Kč (aktuálně 51 Kč)

...

My máme akorát 3 předražené varianty s balastem

Ahoj, co ce týče rozdílů v nabídkách a akcích na jednotlivých serverech je to téma, která jsme tady už řešili několikrát. Bohužel ti nemůžu dát na tvůj dotaz žádnou jinou odpověď než tu, že každý region je jiný a podle jeho specifik sjou nastaveny také nabídky. Co ale může udělat a je to, že tuto tvou připomínku pošlu "výše" a zahrnu ji do reportu zpětné vazby ohledně hry!

Další várku odpovědí na ostatní vybrané dotazyočekávajte již brzy :honoring:

Mam dotaz na chystanou zmenu s Jap DD respektive jak to bude s kapitanama na tech lodich az nastane zmena?

Budou vycviceni na puvodni lod nebo na novou co odpovida puvodnimu tieru?

On 28. 11. 2016 at 2:41 PM, S4h3L said:

vzhľadom k tomu, že ti stará loď ostane, ostanú na starej lodi podľa mňa

Takze nove budou bez kapitana?

Dotaz: Existuje něco jako noob aura a sleduje RNG a MM nějak staty hráčů? Losuje se tým opravdu jen dle vybraných lodí do bitvy nebo se zohledňují ještě jiné aspekty k tomu? 

Důvod podezření: Poslední dva dny jsem odehrál konkrétně s lodí Bismarck celkem 18 bitev. Nástřel průměrně za tyto bitvy cca 77477/bitva. A winrate včera 25% a dnes 37,5%. To přece není normální při takovém průměrném nástřelu neustále prohrávat... Vybírá tedy MM jen hráče, nebo i opičáky ze ZOO, kteří jsou zrovna u klávesnice?

Předpokládám, že od WG odpověď stejně žádnou nedostanu, tak jdu s Bismarckem prohrávat dále.

Edited by jurgenb

ja si taky myslim, ze za Fubuki bude Kagero a kapitan se specializaci pro nej (nebo resetnutej) - ale zase, kdyz nekdo bude chtit jezdit Fubuki na T6, tak to taky bude blby. Jinak predpokladam, ze za Hatsuharu - jestli automaticky pujde do druhe vetve, tak daji Shiratsuyu ?

Taky by to mohli vyresit resetem + 500dublonu, at si hrac vybere sam. Ale to WG neudela.

https://thearmoredpatrol.com/

Tady to Tuccy vysvětlil.

Ale má otázka. Ják to vypadá s Tone? Jeho model už není ani ve hře, takže předpokládám, že se s ním něco děje.

Edited by CerVus

https://thearmoredpatrol.com/

Tady to Tuccy vysvětlil.

Ale má otázka. Ják to vypadá s Tone? Jeho model už není ani ve hře, takže předpokládám, že se s ním něco děje.

No moc to nevysvetlilo situaci s Fubuki respektive kdyzm mam v pristavu Fuuki  t8 tak dostanu po splitu jak novou Fubuki t6 tak i nove Kagero t8? A co kdyz mam jak Fubuki t8 tak i Kagero t9 -  dostau Kagero t8 dvakrat?

Mě tak napadla jedna otázečka: Proč nemůžeme mít zároveň spuštěné klienty wows a wot?

Pochopím to u wot a wowp. Tam jsou sdílené volné zkušenosti a goldy, ale lodě s těmi dvěmi sdílí jen prémiový čas.

Plánuje WG zařídit to, aby se kormidlo otáčelo při manevrování?

A co lodě který potopím na mělčině? Mohli by zůstat na dně a ne jím jen tam propadnout do pekel.

1 person likes this

Po znehodnocení japonských DD ,měl jsem Fubuki jsem přešel na shimakaze torpeda nabíjí za 150s dal jsem si vylepšení v modulech a na kapitanovy a podle tabulky na lodi mi piše 114,8s

ale odpočet nabíjí úpořád na 150s ?

ještě k vylepšení modulu uprava hlavní baterie 2 tak by měla rychleji nabíjet ale podle času o 5% nabíjí pomaleji atak mne zaraží jestly by tam nemělo bít napsáno vyhoršení modulů.

Děkuji Fiala

Q: Kdy bude možné vypnout v nastavení režim Epicentrum, tak jak to lze upodobných modu vypnout ve WoT?

- snad úplně každej tento mod nenávidí a zvláště na tieru deset s deseti DDs a CV je to neskutečná kravina

Další várku odpovědí na ostatní vybrané dotazyočekávajte již brzy :honoring:

Dotaz č.1: Jaká časová pasáž se skrývá za "již brzy"?

Je to skoro 14 dní a žádná další reakce. 

Dotaz č.2: Hodlá WG taky někdy s hráči debatovat na fóru? Nebo máte ban na fórum?

Vaše aktivita se již limitně blíží nule. S hráči se tu vůbec (nebo téměř vůbec) nekomunikuje. Osobně si představuji aktivitu WG vyšší, než průměrně 2 posty za den.

2 people like this

Ještě jednou se vracím k tématu ohledně premiového obchodu a signálů ... "Bohužel ti nemůžu dát na tvůj dotaz žádnou jinou odpověď než tu, že každý region je jiný a podle jeho specifik sjou nastaveny také nabídky. Co ale může udělat a je to, že tuto tvou připomínku pošlu "výše" a zahrnu ji do reportu zpětné vazby ohledně hry!"

Čím je náš region tak specifický, že máme jen 3 mizerné nabídky signálů s balastem ?

Pro představu, jaké z nás děláte blbce, dávám screenshoty stálých nabídek ( nikoliv "akcí") signálů na eu, ru a us serveru

sig_cz.jpg

sig_ru.jpg

sig_us.jpg

Edited by ims21

2 people like this