Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

283 posts in this topic

Má WG v plánu nějak řešit balanc letadel ?

Dnes mi v bitvě při jednom náletu hydroplán z Hipperu doslova vygumoval nejdřív celou letku topovejch stíhačů z independenc, jakmile to dokončil, stočil se a opět během asi 5 vteřin mi smazal celou letku TD !!! Chápu že hra nemůže být simulátor, ale tohle není poprvé, i když takovej extrém sem viděl poprvé... výsledek ? vypnutí hry... Chtěl sem hrát CV, ale když se dějou ve hře tyhle věci, dost to demotivuje a to zejména od toho platit hru, když je výhled na takovýhle úkazy...

DD T5 Fujin - ma permanentni Heloweens camo - ma tohle camo vlastnosti skutecne Heloweens camo (-3,+4,+100%) nebo je to jen (-3,+4, +30%) jako kazda premium T5 ?

Muze nekdo odpovedet, pls, kdo ma tohle DD ? Zda se, ze z WG zastupcu nikdo neodpovi...

Edited by ims21

DD T5 Fujin - ma permanentni Heloweens camo - ma tohle camo vlastnosti skutecne Heloweens camo (-3,+4,+100%) nebo je to jen (-3,+4, +30%) jako kazda premium T5 ?

Muze nekdo odpovedet, pls, kdo ma tohle DD ? Zda se, ze z WG zastupcu nikdo neodpovi...

Zjistím ti to.

Mám taky otázku,týká se hodnocených bitev.Systém přidělování bodů je absolutně nevyvážený.DDs má oproti CA a BB neskutečnou výhodu a to expy za cap.Chápu,je k tomu určené,ale cílené a bezhlavé obsazení capu,neboli snahu ho obsadit nemusí vždy sklidit úspěch pro tým a nastává situace,kdy ztrácíme body,protože DDs náhle táhne ke dnu.Na druhou stranu CA i BB přes veškeré snahy získat ztracené body zpět ač jim to není nic platné,protože prohrát a neztratit hvězdu má z většiny případů pouze a právě DDs ačkoli se o to vlastně moc nezaslouží.Psal jsem na toto téma v sekci hodnocených bitev a postnu to zde.Průměrný dmg s křížníkem 60,000 mi tuto možnost nezajistí,ani 130,000 o čemž jsem se sám přesvědčil.Předem se omlouvám za zdlouhavý příspěvek a věřím k zamyšlením nad tímto problémem.

Upravím ak môžem. Hodnocené bitvy už asi nestihnú aj keby chceli... t. j. BB vs 3 x DD (občas nejaký ten jeden križník) je totálna h o v a d i n a. Prvých 10 min. sa pozerám na hmlu a ako na mňa spamujú torpéda (fakt zábava pre BB).

Čo sa týka k randomu, moja otázka znie:

Q: Upravíte už konečne maximálny počet DD-čiek na jednu bitku? Na max 3 DD-čka, alebo koľko kapov toľko DD-čiek.

Taky bych přispěl.

Zajímalo by mě, jak to vypadá s ARP Takao, nebo aspoň s ARP Nachi?

Rusáci už Nachi měli na začátku září, a teď si vesele hrajou Takao.

Druhá odpověď je správně.

Q : Je možné zrušit pochvaly/reporty "hrál dobře" / "hrál špatně" od nepřáteského týmu a ponechat tuto možnost jen u spojeneckého?

Vím, že je Karma aktuálně nanic, ale už mne fakt docela deptá, že čím lépe zahraji, tím víc mi Karma klesá. Jsem v tomhle systému, kdy málokdo chválí, ale každý moula reportuje ostošest, docela pyšný na to, že mi rotuje kolem 30+, ale je fakt tragické, když vás zreportuje půlka enemáckého týmu, protože jste si dovolil ty lamky potopit. Klasika z dneška (potopeno 6 lodí, nahlášen 4x) :

karmanikol.jpg

Edited by Markethia

1 person likes this

Q: Bol v minulom patchi upravený počet Standart Battle a Domination?

Po patchi dosť často chytám štandartky, domination málokedy. Pred patchom to bola čo mapa, to Domination.

1 person likes this

Mám dotaz na Haloween kamufláž z eventu. Doufám že zůstanou i po skončení eventu. Ne že je budu škudlit a vy je potom vymažete. :D

1 person likes this

Mám dotaz na Haloween kamufláž z eventu. Doufám že zůstanou i po skončení eventu. Ne že je budu škudlit a vy je potom vymažete. :D

Zůstane :)

Jak je finální tabulka po bitvě s expy, kde jsou vidět oba týmy, tak nejsou vidět celá jména ... šlo by tu tabulku upravit aby ty jména byly vidět a šlo se po bitvě podívat na staty některých hráčů? 

Teď když tam jsou vidět hodnosti z RB, tak občas jdou vidět jen 4-5 písmen...

5 people like this

...

Struktura příjmů

• Základní body
    • "kompletně zničená loď" "100% výdrže zničené lodi na stejné úrovni"
    • Odměna se nezvyšuje lineárně v závisloti na úspěchu vaší aktivní hry.
  • Zničení lodi
    • zničená loď = 1/5 kompletně zničené lodi
  • Letadla
    • 30 sestřelených letadel = 1 kompletně zničená loď
  • Obsazování základen u módu Nadvláda a u Standardních bitev
    • 1 obsazená základna = 1/3 kompletně zničené lodi
    • Ubránění tolika bodů, které by stačily na obsazení základny = 1/3 obsazení základny
    • Zabránění obsazení základny tím, že se v ní nacházíte po dobu nutnou k plnému obsazení základny = 1/7 obsazení základny
  • Pro mód epicentrum
    • Obsazení/Bránění = 1/3 obsazení základny v Nadvládě a Standardních bitvách
    • Blokování = 1/10 obsazení základny v Nadvládě a Standardních bitvách
  • Odhalení lodi
    • Kritéria pro dohalení lodi: loď je odhalena poprvé nebo nebyla týmem odhalena více jak 2 minuty
    • Kompletně odhalený nepřátelský tým (12 lodí) = 1/10 kompletně zničené lodi
  • Asistované poškození a potencionální obdržené poškození
    • Toto poškození je počítáno z celku a ne z relativních hodnot. V průměru:
    • Asistované poškození - 2% z příjmů
    • Potencionální obdržené poškození - 15% příjmů
  • Specifické charakteristiky jednotlivých tříd
    • Tyto charkteristiky jsou ovlivněny typem lodi - například model výpočtu příjmů pro CA nebere v potaz potencionální obdržené poškození nebo obsazování základny. Pokud tak však CA učiní, dostane bonus.

Bylo by možné obdobným způsobem popsat i získávání XP?

2 people like this

Kdy se planuje moznost zapnout u lodi, ktere ziskaji status "elite" moznost investovat vsechny XP do kapitana, podobne jako ve WOWp? Jinak je totiz tento prvek hry nesmyslny a nic neprinasi...

Poprosím o odpoved konkretni, ne "politickou' ( nebo "politruckou"?).

EDIT:

Zatím totiz u poslednich "verzích" hry pozoruji pouze pridavani novych lodi - coz je fajn, novych map, kam se stejne naplacaji ostrovy ze starych - mene fajn, a co je nejhorsi, "vylepšení", ktera jsou jiz davno k dispozici ve forme modu (zaměřovače, minimapy, jmena na mapach, kruhy koure atd..) a ktere vyvojari nasledne vydavaji za svou praci a vesele zvysuji verzi hry ...

Opravdova vylepseni by clovek spocital na prstech jedne ruky a nepocitat "ukradené" modifikace jsme na verzi 0.3.xx....

Do veci podstatnych a nutnych zasahu do jadra hry se jim moc nechce..  

3 people like this

S finálními ARP misemi přijde zase řádka žvatlavých kapitánek a dříve s tím byl docela problém, protože zabíraly místa regulerních posádek. Nedohledal jsem jaké bylo řešení či pokud vůbec.

Budou ARP kapitánky zabírat místo v normálních kasárnách?

Já jen jestli mám zaplnit volné pozice, aby ty ťamanky měly smůlu.

@reeprich:

S mapami máš recht, ale s modama jsi šlápl vedle. To je to nejlepší co WG devs v lodích dělají. Muj názor :). Máš nějaký odkaz, kde by bylo vidět, že si WG přisvojuje práci modderů?

2 people like this

Já bych ještě doplnil Comediana s dotazy k ARP lodím.

1/ Budou ty ARP nesmysly dále pokračovat i v roce 2017? Dokdy má WG smlouvu s Arpeggio?

2/ Proč není možné ty lodě prodat/rozebrat/vyhodit a mít z těch misí alespoň nějaký užitek? Opravdu, já ty pomalované příšernosti s uječenýma šikmovokýma pseudololitkama hrát nechci a nebudu. (hlavně, že tu někdo řeší, jestli mají šrouby nebo motory tam nebo tam, pevně doufám, že úpravám těhle blbostí se NIKDO z developmentu věnovat nebude.)

3/ Proč ty uječené pseudololitky zabírají místa v přístavech? Budete s tím něco dělat?

1 person likes this

Tak jsem dostal misto v zaloze a uvřeštěnou opici ani loď už jsem nedostal - bylo u toho napsáno "vydáno". Ale že bych za Kongo dostal nějaký prachy jsem si nevšiml. Projistotu ale zálohu stále zaplňuji.

Btw - 9her se Zao stacilo na 1M DMG a 20k XP ... z toho výher:  3 :-(   Bud jsem opice ja nebo tymy ... uz tomu nerozumim ... asi budu hrat jen po desate vecer.

Ja to isté, ale s Kurfurstom... napr. včera 5 hier, 5 prehier, v každej som bol prvý, cca po 130 - 150 tis. dmg. v každej hre. Už aj kapujem s BB-čkom, lebo štandardne do dvoch minút chcípnu všetky DD-čka v mojom teame. Križníky sa boja samozrejme tak len zapalujú v čo najväčšej vzdialenosti... Proste nech robím čo robím aj tak prehrám. Ja viem prehrávať a niekedy dám aj pochvalu hráčom aj keď sme prehrali, lebo je vidno kto za tým počítačom aj rozmýšľa. Ale keď prehrávam 4 dni po sebe skoro non-stop tak je to deprimujúce. Preto moja otázka znie:

Q: Podľa čoho sa vyberajú hráči do teamu? (náhoda, štatistika)

1 person likes this

Nebylo by možné ( nebylo já vím , moc práce) na portále "Recruit my friend" vytvořit místo sprostého odkazu nějaký banner, který by člověk mohl používat třeba v soukromých mailech, na FB, Twitteru? Něco jako podpisy na foru generovane WOWs Stats...

Já si podobný animovaný gif klidně vytvořím, ale zase problém s autorskými právy....

Klidně budu propagovat WOWs, ale dejtemi ktomu nástroje...

1 person likes this

Jak již tady několikrát padlo - nápad s kontejnery místo denních misí hodnotím pozitivně, ale:

- bylo by možné se zbavit těch otravných animací?

- jednou ano, 2x také, ale teď jsem otevíral asi 15 kontejnerů a trovalo mi to snad 10 minut:/(

To vážně nějakého testera (teda pokud tahle pozice u WG existuje) - nenapadlo, že to bude lidi otravovat? - 

- opravdu si dovedu představit otevírat oněch proklamovaných 1000 kontejnerů - no víkend na to málo....

1 person likes this

Kdy bude opraveno nekorektní zobrazování a "odečítání" TeamKiller statusu...

cituji z odpovědi podpory z 29.9.2016

"Tyto záznamy ve hře se v tuto chvíli nezobrazují korektně. Přesný počet bitev nutných k odehrání bez poškození je různý. Záleží na výši poškození a jak často se opakuje poškozování spojenců.

Na korektním zobrazení ve hře se již pracuje. Bohužel v tuto chvíli nemáme bližší informace kdy dojde k nápravě."

Poprosím opět o korektní ne takto politickou odpověď - hráč je pak dehonestován tímto statusem, aniž by věděl proč......

V podstatě říkáte, že o chybě víte, daná věc nefunguje, přesto je ve hře stále přítomna a její náprava v nedohlednu....

Nebylo by vhodné nefunkční věc zrušit do doby než "dojde k nápravě"?

Vzhledem k tomu, že se o chybě - problému vi a proběhly minimálně dvě aktualizace, není mi jasné proč tato stále přetrvává a nebyla odstraněna, nebo zrušena tato nefunkční "fičura".... Alespoň jsem si v patch notes ničeho nevšiml....

Edited by reeprich

1 person likes this

Já bych ještě doplnil Comediana s dotazy k ARP lodím.

1/ Budou ty ARP nesmysly dále pokračovat i v roce 2017? Dokdy má WG smlouvu s Arpeggio?

2/ Proč není možné ty lodě prodat/rozebrat/vyhodit a mít z těch misí alespoň nějaký užitek? Opravdu, já ty pomalované příšernosti s uječenýma šikmovokýma pseudololitkama hrát nechci a nebudu. (hlavně, že tu někdo řeší, jestli mají šrouby nebo motory tam nebo tam, pevně doufám, že úpravám těhle blbostí se NIKDO z developmentu věnovat nebude.)

3/ Proč ty uječené pseudololitky zabírají místa v přístavech? Budete s tím něco dělat?

Ahoj,

1) Smlouva byla na rok a v kalendáři na listopad již byly uvedeny informace ohledně poslední fáze ARP misí

2) ARP lodě mají svou specifickou podobu, která je pro určitou skupinu hráčů činí zajímavými. Pro tyto hráče byly také ARP mise určeny. Ostatní těmto misím pozornost věnovat nemusí, pokud nechtějí, a ani nemusí s ARP loděmi ani hrát, pokud jim nevyhovují.

3) Ano, budeme. Víme, že si na to mnoho z vás stěžovalo, a proto bylo rozhodnuto o kompenzaci.

Jak již tady několikrát padlo - nápad s kontejnery místo denních misí hodnotím pozitivně, ale:

- bylo by možné se zbavit těch otravných animací?

- jednou ano, 2x také, ale teď jsem otevíral asi 15 kontejnerů a trovalo mi to snad 10 minut:/(

To vážně nějakého testera (teda pokud tahle pozice u WG existuje) - nenapadlo, že to bude lidi otravovat? - 

- opravdu si dovedu představit otevírat oněch proklamovaných 1000 kontejnerů - no víkend na to málo....

Zpětná vazba ohledně animací u kontejnerů předána :honoring:

Hlasím také, že byla vybrána další várka otázek z tohoto vlákna!

2 people like this

Já bych maličkost.. FILTR v přístavu.. Pod pojmem FILTR si představuji schopnost, kde vyberu určité věci, co chci filtrovat a ty zbylé věci zmizí. V této hře je to tak, že filtr mi vyfiltruje lodě, co hcic (paráda), ale ten zbytek udělá "poloneviditelný". Nešlo by to třeba udělat jako klasický filtr.. to jest, že ten zbytek zmizí úplně? Bylo by to o dost přehlednější potom a navíc by FILTR dostál svému jménu. 

Jo ten alobal bude/nebude? :hiding:

Jo a Ň?:hiding:

3 people like this

1) Smlouva byla na rok a v kalendáři na listopad již byly uvedeny informace ohledně poslední fáze ARP misí

To znamená, že se mise na ARP lodě už nebudou opakovat? Co licence? to jen tak pak tyhle lodě odeberete ze hry?

Ahoj,

2) ARP lodě mají svou specifickou podobu, která je pro určitou skupinu hráčů činí zajímavými. Pro tyto hráče byly také ARP mise určeny. Ostatní těmto misím pozornost věnovat nemusí, pokud nechtějí, a ani nemusí s ARP loděmi ani hrát, pokud jim nevyhovují.

3) Ano, budeme. Víme, že si na to mnoho z vás stěžovalo, a proto bylo rozhodnuto o kompenzaci.

Zpětná vazba ohledně animací u kontejnerů předána :honoring:

Hlasím také, že byla vybrána další várka otázek z tohoto vlákna!

ahoj,  díky za odpověd! Pokud tomu tedy dobře rozumím..koncem roku šlus těhle japonských mangalolitek. Super. Tím pádem ale bude následovat ode mne ještě jedna nechutně materialistická otázka. Ty lodě byly prezentované jako odměny za mise. Po ukončení programu ty lodě budou...zrušeny=smazány, protože licence snad nebude obnovena. A..budou ty lodě získané za mise v průběhu roku nahrazeny/kompenzovány nějak...respektive bude za jejich sebrání nějaká odměna do běžné hry typu - místo v přístavu, místo v kasárnách...možnost prodat za kredity atd? Nebo prostě..smazáno, šlus, protože odměnou bylo je hrát.    Pokud už tedy máte rozmyšleno.. Díky opět za odpověd.

To znamená, že se mise na ARP lodě už nebudou opakovat? Co licence? to jen tak pak tyhle lodě odeberete ze hry?

ahoj,  díky za odpověd! Pokud tomu tedy dobře rozumím..koncem roku šlus těhle japonských mangalolitek. Super. Tím pádem ale bude následovat ode mne ještě jedna nechutně materialistická otázka. Ty lodě byly prezentované jako odměny za mise. Po ukončení programu ty lodě budou...zrušeny=smazány, protože licence snad nebude obnovena. A..budou ty lodě získané za mise v průběhu roku nahrazeny/kompenzovány nějak...respektive bude za jejich sebrání nějaká odměna do běžné hry typu - místo v přístavu, místo v kasárnách...možnost prodat za kredity atd? Nebo prostě..smazáno, šlus, protože odměnou bylo je hrát.    Pokud už tedy máte rozmyšleno.. Díky opět za odpověd.

Ahoj, ne ne, ARP lodě hráčům, kteří je získali, zůstanou. Ze hry nezmizí, skončí pouze mise.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.