Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Otázky pro WG

708 comments in this topic

Recommended Posts

YabbaCoe   
Před 23 minutami UNTREZBDGDUM řekl/a:

Funguje když zkříží cestu nepřátelským letadlum, ale když je 3,5km na druhý straně. tak mi moc nepomůže. Šlo mi o to jestli se plánuje něco jako změna směru letu , když zaměřím nepř. letadla.

Dik

Pokud označíš letecký cíl, tak palubní letadla se budou soustředit na něj, samozřejmě v závislosti na jejich doletu od tvé lodě.

Prdoch65   
Před 17 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Je pouze subjektivní pocit a patrně jen smůla na tvé straně. Část věty: "mnohdy jsme my neměli žádné DD a soupeř 1-2 DD" bych docela rád viděl důkaz o bitvě 0 vs. 2 DDčka.

tak jedna 0 versus 1 DD vkládám.....

Před 18 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Animace detonace se v dohledné době měnit nebudou

Animace je hezká, osobně se mi líbí ale budu formulovat otázku jinak a doplním ji :

Bude možnost si tuto animaci výbuchu vypnout a doplňuji o druhou část otázky bude možné vypnout nebo přemístit jinam ten odznak - nášivku než na střed obrazovky , jinak vcelku povedená novinka, která ještě zhoršuje možnost sledovat cíl a torpéda po výbuchu mé lodě.

Před 18 hodinami YabbaCoe řekl/a:

Jestliže tu možnost máš vypnutou, nahlásím to, že se možná jedná o bug.

mám tuto možnost vypnutou a občas se to stává a jak jsem uvedl výše, nejen mě. Pravda, že v poslední době je to minimálně........ kolem vánoc to bylo výrazně častěji.

Děkuji za předešlou odpověď i za dnešní.

Snímek obrazovky (128).png

cer243   
Před 54 minutami Prdoch65 řekl/a:

tak jedna 0 versus 1 DD vkládám.....

Animace je hezká, osobně se mi líbí ale budu formulovat otázku jinak a doplním ji :

Bude možnost si tuto animaci výbuchu vypnout a doplňuji o druhou část otázky bude možné vypnout nebo přemístit jinam ten odznak - nášivku než na střed obrazovky , jinak vcelku povedená novinka, která ještě zhoršuje možnost sledovat cíl a torpéda po výbuchu mé lodě.

mám tuto možnost vypnutou a občas se to stává a jak jsem uvedl výše, nejen mě. Pravda, že v poslední době je to minimálně........ kolem vánoc to bylo výrazně častěji.

Nejsem sice z WG, ale pár poznámek:

Ad DD - že je na jedné nebo druhé straně o jedno DD víc nebo míň je normální. Rozdíl dvou DD jsem tedy ještě nezaznamenal (pouze občas u křižníků)

Detonace lodi - vždyť jde o sekundu, pak hezky "shift" a už lítám a koukám, kam chci. Emblémy - Aslain již má vyřešeno...

Reakce kormidla - občas se mi taky stane, že kormidlo nereaguje napoprvé, antikolizní systém mám vypnutý.

LucyCZ   
Před 29 minutami Prdoch65 řekl/a:

Chybička se vloudila...... nějak tam nejsou jména

Snímek obrazovky (130).png

Tohle občas dělají mody (vlastní zkušenost...včera).

Pokud je nemáš, pak jsou nasnadě ty lžičky pana Rage Rolfa.....:cap_haloween:

Prdoch65   
Před 18 minutami LucyCZ řekl/a:

Pokud je nemáš, pak jsou nasnadě ty lžičky pana Rage Rolfa..

Mody nemam, ne že bych nevěděl jak na ně, ale nějak mě nechybí... tak tedy" soudruzi s NDR udělali někde chybu"

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.