Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

448 posts in this topic

3 minutes ago, Mar_gun said:

Konečně se někde přiblížili realitě, a už to vadí? Že by prostor pro mód ala tundra? bez kouře, bez mlhy, bez gejzírů po granátech... 

Jake realite probuh? Fajn, lode asi takhle nejak horely.. super... ale je to hra, hra kde mame treti pohled.... hra kde jsou smysleny lode... vazne chces obhajovat realitou?

Jo, docela to vadí ... když pustím radar, mám 2-3 salvy. Po první salvě už střílím naslepo (bez ohledu na RNG a přesnost střelby dané lodi). Kdyby se chtěli přiblížit realitě, tak to DD po prvním zásahu z CA nemůže odjet...

1 person likes this

Jak uz jsempsal me se naopak ty efekty libi a nechal bych je tam

5 hours ago, us1rev said:

Neuvazuje se o nejake uprave tech super uzasnych efektu, ktery byly do hry pridany a hrde propagovany? Neustale se dostavam do situaci, kdy treba pres hory dymu z horici lodi (me lodi) nevidim na cil pred sebou a jsem odsouzen strilet naslepo s nejakym pribliznym odhadem... Stejne tak strilet treba na DDcko, ktery je pod fokusem... to je radost.. vodopady vody kolem nej, ze ani smouk nepotrebuje.. Prvnich par dni jsem si rikal wow, pekny.. ale ted uz me to trosku vic s..e.... 

smouk na tvojí lodi by vážně měl být transparetní, docela dost to blokuje výhled....gejzíry vody ale konečně vypadají aspoň trochu jak by měly a je jen dobře že ztěžují zaměřování - zvlášť v situaci o jaké píšeš

1 person likes this

5 minutes ago, puxflacet said:

smouk na tvojí lodi by vážně měl být transparetní, docela dost to blokuje výhled....

?

1 minute ago, us1rev said:

?

co nechápeš? stežoval sis že přes ten kouř nevidíš. tak já řikám že ano - měl by být transparentní - průhledný - průsvitný

boze... to uz zacaly prazdniny nebo se otevrely brany bohnic? Stezuju si, ze neni videt pres kour kdyz horim! zejmena na bitevkach a kriznicich... u DDcek jsem si jen postesknul nad prehnanyma efektama splouchajici vody... i kdyz to se da prezit - proste pockam o dve veteriny dyl nez to dosploucha... Ale u horici bitevky, kdyz pres ten mega kour nevidim lod pred sebou, tak to je vazne trosku problem... 

Nez si blbe rejpnout, tak lepsi 2x cist ;)

4 minutes ago, us1rev said:

boze... to uz zacaly prazdniny nebo se otevrely brany bohnic? Stezuju si, ze neni videt pres kour kdyz horim! zejmena na bitevkach a kriznicich... u DDcek jsem si jen postesknul nad prehnanyma efektama splouchajici vody... i kdyz to se da prezit - proste pockam o dve veteriny dyl nez to dosploucha... Ale u horici bitevky, kdyz pres ten mega kour nevidim lod pred sebou, tak to je vazne trosku problem... 

Vždyť on s Tebou souhlasí.
Že ty patříš k samonasíracím typům? :cap_fainting:

Spoiler

Krtkovi se zlomí lopatka a tak si říká: "Půjdu za ježkem, on mi lopatku určitě půjčí". Je v polovině cesty a rozmýšlí se: "Co když mi ten ježek tu lopatku nepůjčí? Přece jen je trochu lakomej... Ale když uz jsem v půlce cesty, půjdu dál." Je ve třičvrtině cesty a říká si: "Ty vole! Co když mi ten ježek tu lopatu vážně nepůjčí ?! No nevadí, když už jsem až tady, půjdu dál..." Už je skoro u ježkova domu a říká si: "[edited]! Ten čurák mi tu lopatu určitě nepůjčí". Přijde k ježkově domu, vezme šutr, hodí mu ho do okna a zařve: "Strč si tu zkurvenou lopatu do prdele ty buzerante!"

28 minutes ago, us1rev said:

no já vim. a píšu "ano, udělejte ten kouř průhlednej" + "ne, nechte gejzíry jak jsou" - to jsou 2 odpovědi na 2 stížnosti...chápeš?

a btw ty gejzíry vody nejsou vůbec přehnaný, naopak jsou ještě zrychlený. ve skutečnosti vydrží ve vzduchu mezi 5 - 10 vteřinama...a velký jsou akorát, řek bych...

tohle jsou gejzíry z 15" tirpitze střílejícího na hessen (ta loď je široká 22 metrů)

Hessen+near+miss.jpg

3 people like this

My bad, spojil sem si ty dve vety spatne dohromady a myslel, ze je to oboji k DDckum... sorry

P.S. Musim prestat sledovat streamy peacemakera, ta slanost je nakazliva :/

edxxw.jpg

Spoiler

Velice se omlouvam za offtopic ale nemohl jsem si pomoci :D

On 14. 10. 2017 at 3:56 PM, YabbaCoe said:

Nicméně musím si trochu popelu na hlavu vysypat, jelikož zde jsem moc nechodil, což však hodlám změnit. Budu tedy sbírat otázky, řekněme za týden (dejme tomu od soboty do soboty) a pak následně v pondělí zasmapuju odpovědné kolegy pro více informací, pokud vůbec bude možné.

Těch sobot už uplynulo docela dost.....:Smile-angry::Smile-_tongue:

Může mi tu někdo potvrdit narůstající lagy ve hře, critical errory, crashe do lobby během hry před hrou, z přístavu? :Smile-angry::Smile_sceptic: 
čím dál lepší.......

1 person likes this

10 hours ago, LucyCZ said:

Může mi tu někdo potvrdit narůstající lagy ve hře, critical errory, crashe do lobby během hry před hrou, z přístavu? :Smile-angry::Smile_sceptic: 
čím dál lepší.......

Já mohu potvrdit. DO této aktualizace byly pády a fps dropy jednou za čas. Jenže po posledním patchi mi fps dropy narostly a pády hry také. Zpravidla zapnu hru, objeví se načítací kolečko, ale nic se neděje. Pak mě hra hodí do přihlašovacího menu  musím se nalogovat zpět. Ale já jsme zvyklí, ta hra není dobře optimalizována už od OBT.. Stále jsou nějaké problémy (ať už drobné či velké).

1 person likes this

10 hours ago, LucyCZ said:

čím dál lepší.......

potvrzuji ,včera 5 minut ,před koncem mě to koplo ven ,přihlasim se znovu do hry,lod ještě pluje po 5 sekundach sama vystřeli a pak ještě jednou.....lagy sekani,škubani:cap_like:.......forum už je taky něake zasekane ,pomalu se načita,skoro minutu,je to fajn

ppppp.gif

1 person likes this

Letos bude na black friday stejně "kvalitní" nabídka jako byla ta loni? Hrníčky a trička? Nebo už se WG pohnulo trochu na západ?

49 minutes ago, CerVus said:

Letos bude na black friday stejně "kvalitní" nabídka jako byla ta loni? Hrníčky a trička? Nebo už se WG pohnulo trochu na západ?

nebojtady si muzes poridit uplne vsechny premium lode v jednom balicku i s 54% slevou  :cap_like:

Ono WG přestává psát na portál články o akcích a misích? Už minulej víkend nebyla žádná zmínka o víkendové akci a teď to vypadá, že asi taky nebude.

1 person likes this

Nešlo by do statistik hráče implementovat, že by to ukazovalo i kolikátý v týmu průměrně hráč končí? Třeba průměrně 3.1 , 6.5 , 10.1 v týmu? Napadlo mě to, protože se mi množí obrovským tempem počet bitev na T10, kdy nahraju 30t.dmg a jsem první(bez capu) a polovina ještě do křižníků, bitevek. Je tam kde jaká blbost, tak proč né tohle:Smile_Default:

6 people like this

Dobrý nápad! Souhlas. Když prohraji bitvu a jsem na prvním místě, tak alespoň nějaká statistika se vylepší! Tenhle ukazatel by přesně říkal příspěvek hráče k úspěchu celého týmu.  

Ty jo, prvni statistika, kde bych byl superunikum :D Dobrej napad ;)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.