Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

476 posts in this topic

Ono se da nekdy i pricinit o to,aby si strhnul sebou celej tym. Kdyz vidi,ze tlacis a opravdu zatlacis na spravnem miste tak,ze se enemaci zacnou otacet. Samozrejme to nefunguje pokazde,ale uz i JEDEN spravnej TAH dokaze neskutecne ovlivnit celou bitku.

2 people like this

Posted (edited) · Report post

Ale on by jim to chtel zakazat jelikoz to preci oni museji delat blbe a on to hraje lepe a vi jak by se to melo presne hrat :trollface:

Ted vazne neni cempeni jako kempeni - jsou situace kdy to je na prezdrzku a jsou naopak situace kdy to zachrani a vyhraje bitvu.

ano to s tebou souhlasím že neni kempeni jako kempení , ale když vidíš jak na začátku hry všechny bitevky odjedou do kraju a tam jsou celou hru nebo 4 BB se krčí za skálou protože je tam jedno DD a 1 BB a oni prostě nepomužou a schovají se tak to mi nepřijde jako moc dobrý kempení Edited by marty01234

Ono se da nekdy i pricinit o to,aby si strhnul sebou celej tym. Kdyz vidi,ze tlacis a opravdu zatlacis na spravnem miste tak,ze se enemaci zacnou otacet. Samozrejme to nefunguje pokazde,ale uz i JEDEN spravnej TAH dokaze neskutecne ovlivnit celou bitku.

Ano to máš pravdu to se dá strhnout tým ale pokud tam máš hráče že se prostě nehnou protože se bojí tak mužeš v té bitvě udělat všechno správně a mužeš tlačit na správném místě stejně s těmito hráči to nehne a je jim jedno že tím de facto potopí celej tým bohužel mám poslední dobou štěstí na takové dobráky kteří se zaseknou jako kdyby tam byla neviditelná bariéra a oni nemohli jet dál a to je pak to co mám namysli evidentně bud o tom hráči neví a nebo je jim jedno že se platí opravy tak jako tak a pokud tímhle směrem bude hra pokračovat mužem si domyslet kde to všechno skončí ........

Vždyť celý koncept boje t9 a 10 BB stojí za prd. Skoro se nehýbají a většinou používají pouze věže na čele. Co s těmi loděmi jako WG na posledních dvou tierech udělalo? Na osmičkách se s tím člověk ještě nebojí, ale tady jak na začátku budete tlačit, tak velice rychle umřete. 

Celá tahle hra je směřována na koordinovanou týmovou gameplay. To je sice hezký koncept, ale v reálu to vůbec nefunguje. Ať díky pošahanému MM nebo tím, že se lidi v minulosti několikrát spálili když se snažili hrát tak jak to od nich WG čekalo, ale spoluhráči se k teamové hře ještě nedostali nebo ji už také opustili.

Tady je totiž problém v tom, že BB a CA mají obrácené funkce. To křižníky mají střílet zezadu. Jediným řešením, je BBčkům prostě sebrat 10km dostřelu a přinutit je jet dopředu. Křižník se teď nechce postavit 10km od t10 BB, když dostává ammo racky čelně ať má vlajky nebo mokré bedny s municí (bo jak se tu tu jmenuje). Hlavně, že každá druhá loď už dnes má kouř, to také hodně "oživilo" hru. 

Tady je prostě problém v celé koncepci. A dost těžko řešitelný problém navíc.

Vždyť celý koncept boje t9 a 10 BB stojí za prd. Skoro se nehýbají a většinou používají pouze věže na čele. Co s těmi loděmi jako WG na posledních dvou tierech udělalo? Na osmičkách se s tím člověk ještě nebojí, ale tady jak na začátku budete tlačit, tak velice rychle umřete. 

Celá tahle hra je směřována na koordinovanou týmovou gameplay. To je sice hezký koncept, ale v reálu to vůbec nefunguje. Ať díky pošahanému MM nebo tím, že se lidi v minulosti několikrát spálili když se snažili hrát tak jak to od nich WG čekalo, ale spoluhráči se k teamové hře ještě nedostali nebo ji už také opustili.

Tady je totiž problém v tom, že BB a CA mají obrácené funkce. To křižníky mají střílet zezadu. Jediným řešením, je BBčkům prostě sebrat 10km dostřelu a přinutit je jet dopředu. Křižník se teď nechce postavit 10km od t10 BB, když dostává ammo racky čelně ať má vlajky nebo mokré bedny s municí (bo jak se tu tu jmenuje). Hlavně, že každá druhá loď už dnes má kouř, to také hodně "oživilo" hru. 

Tady je prostě problém v celé koncepci. A dost těžko řešitelný problém navíc.

To co navrhujes je blbost.

Pokud seberes BB jejich dostrel tak se zas zvedne vlna nevole jak si to WG predstavuje ze lodim co meli v realu nejvetsi dostrel ted nedostreli ani na ten CA co se schovava vzadu.

Nemluve o tom ze nasledne BB neude moc bojovat s CA jelikoz by meli vetsi rychlost a vetsi dostrel.

Vsechno by vyresil dostatek CV. Jednak premnozene DD, jednak kempici BB. Ale oni radsi CVcka zarezali tak, ze dnes to je spis ojedinely prizrak nejakou potkat na vyssich tierech.

A ze BB kempi? Bodejd by ne. Cesta dopredu je jednosmerna. Stejne tak jako pokus na otocku. Na vysokych tierech maji BB takovy dostrel, ze je docela jedno, kde se pokusim o otocku, ale sance na obdrzeni citadely je zkratka velice vysoka.

1 person likes this

Vsechno by vyresil dostatek CV. Jednak premnozene DD, jednak kempici BB. Ale oni radsi CVcka zarezali tak, ze dnes to je spis ojedinely prizrak nejakou potkat na vyssich tierech.

A ze BB kempi? Bodejd by ne. Cesta dopredu je jednosmerna. Stejne tak jako pokus na otocku. Na vysokych tierech maji BB takovy dostrel, ze je docela jedno, kde se pokusim o otocku, ale sance na obdrzeni citadely je zkratka velice vysoka.

100% pravda, v alfe slo zabit yamato na tri nalety bombarderama z essexu...by jste neverili jak se spolupracovalo

bohuzel to bylo misty znacne flustrujici, pokud WG najde stredni cestu tak vyhrali bingo

To co navrhujes je blbost.

Pokud seberes BB jejich dostrel tak se zas zvedne vlna nevole jak si to WG predstavuje ze lodim co meli v realu nejvetsi dostrel ted nedostreli ani na ten CA co se schovava vzadu.

Nemluve o tom ze nasledne BB neude moc bojovat s CA jelikoz by meli vetsi rychlost a vetsi dostrel.

Dobře, takže jsou největší problém hry Ammo racky. Na tom se tu všichni shodneme. Křižníkům se nelíbí že dostávají za 80% dmg z jakéhokoli úhlu a bitevky kvůli němu nemůžou zatáčet protože dostávají z boku taky sodu. A to RNG tomu také zrovna nepomáhá.

Ono to možná tak nějak funguje do toho osmého tieru, ale nad ním už ne.

Ale každopádně dotaz na WG:  Je jako opravdu normální skládat týmy do bitvy takto? Sice už jsem zažil mnohem větší úlety, ale to je to tak těžké konečně vyladit?

shot-17.05.23_18.32.36-0447.jpg

Edited by CerVus

Ano to máš pravdu to se dá strhnout tým ale pokud tam máš hráče že se prostě nehnou protože se bojí tak mužeš v té bitvě udělat všechno správně a mužeš tlačit na správném místě stejně s těmito hráči to nehne a je jim jedno že tím de facto potopí celej tým bohužel mám poslední dobou štěstí na takové dobráky kteří se zaseknou jako kdyby tam byla neviditelná bariéra a oni nemohli jet dál a to je pak to co mám namysli evidentně bud o tom hráči neví a nebo je jim jedno že se platí opravy tak jako tak a pokud tímhle směrem bude hra pokračovat mužem si domyslet kde to všechno skončí ........

A proč se tomu nepřizpůsobit? Je to lepší a zábavnější cesta než proti tomu bojovat, protože to stejně nejde vyhrát.

Já tlačím dopředu úplně se vším. 

Výhody:

1) Když strhnu tým, tak je to jízda, zábava, obvykle win

2) Když nestrhnu tým, tak rychle umřu a jdu na další hru - obvykle se nedívám jak hra dopadla, je mi to jedno, hraju pro zábavu ze hry, ne pro studování tabulek

3) Minimum hluchých míst kdy někam jen plujete

Nevýhody: 

1) Pokud hrajete pro měření pindíků nad staty, tak moc nenaměříte

2) Jak jsou ve WOWS divize neefektivní, tak tohle je úplný extrém a pro divizi je tento styl nevhodný

Když trochu odběhnu od tématu, tak jsem zvědav, jak dopadne patch 6.6 z pohledu snížení citadel u USN lodí. Jeho význam měl být asi v tom, aby se hráči nebáli manévrovat a zamezilo se tak tomu epickému stylu hry, kdy očividně v USA ještě nevynalezli dopředný pohon. Čili jediná možnost, jak zničit couvající bitevky bylo je buď zapalovat, nebo si je nahnat tak, aby se prostě otočily a dostaly citadelu. Upřímně nevím, jakou DMG mám očekávat, vzhledem k tomu, že na broadside mi z 80% padla citadela a ten zbytek byly overpeny. Ze předu AP neměly šanci. Na rozdíl od KM nedostanou zepředu za 10k ale tak max 10 odrazů :D Takže sečteno podtrženo, herní styl se podle mě stejně nezlepší - ti co couvají a kempí někde vzadu budou kempit dál. Pro ty co hrajou USN BB aktivně je to plus (taky mám Iowu a doplácel jsem na aktivní hraní a následnou výplatu v podobě citadel) a jen se obávám, aby z těch lodí nevzniklo další Amagi, které prostě citadelu mělo furt a teď ji nemá vůbec. Dle mého názoru tu budou další lodě bez citadely s perfektníma dělama a ještě lepší AA. No, uvidíme :)

1 person likes this

Imo to na gameplay nebude mít žádný dopad. Ubydou citadely, ale furt je broadside nejhorší možné postavení vůči enemy, takže sice vydržíš o chvilku déle, ale furt to nic neřeší, protože nemám jediný důvod tam ten bok nacpat. A díky nižší citadele se bude hůře trefovat i čelně. 

Každopádně tahle změna nedává jediný důvod měnit gameplay, naopak .

Vzhledem k tomu, že tato hra jakkoliv popírá realitu, se odvažuji zeptat prvně zde - proč konkrétně křižník Moskva a bitevní loď Yamato nestřílí ze svých sekundárek i směrem vpřed a vzad? Konkrétně tyto dvě lodě mají některé věže střední ráže vyvýšené tak, že jim pro střelbu vpřed i vzad nepřekáží věže hlavních baterií.

Je to bug nebo jste to zase (jako většinu) prostě určili, že bez ohledu na vzhled a uspořádání děl střední ráže prostě v určitém úhlu vpřed i vzad střílet nebudou? 

Dle mého je to zásadní problém ovlivňující styl hraní a chci se zeptat, zda je to jen chyba (a mám to hlásit jinde) nebo je to prostě logiku popírající fakt, se kterým WG nehodlá nic dělat. 

Díky za odpověď.

Asi by to bylo moc OP :D Ono více lodí má sekundáry tak, že by mohly střílet i dopředu, ale nestřílí. Asi to WG pojalo tak, že je můžeš použít, jen když jedeš bokem, abys mohl pak schytat co největší DMG na oplátku za to, že střílíš sekundárama :D

Jeden drobný návrh - když už byl zaveden totálně nepřehledný a zmatený sklad - nebylo by možné v přehledu modulů pro danou loď starý modul po vyexpení a zakoupení nového jednoduše prodat z menu pod pravým klikem myši???

Vím - tohle nevydělá ani euro, ale hráčům by ulehčilo život... :(   Takže zamítnuto.... :hiding:

Neustále se resetující chat v přístavu už raději nezmiŇuju - co takhle místo vývoje jedné prémiové sakra lodě nahnat vývojáře na měsíc na opravu chyb z buglistu????

Já vím - budeš to reportovat..... :nerv_fish:

EDIT:

- nedá mi to, abych si opět neposteskl na "kreativitou" designérů týdenních misí - inteligenci zřejmě zapomněli někde v láhvi, když je napadlo dát jako poslední misi omezení na bitevní lodě....

Už tak je dost hráčů upřednostňuje + snaha dokončit misi, z toho tento týden udělala totální nesmysl - je běžné, že je ve frontě 150BB, 10CA a nějaká DD... Vzhledem k tomu, že je podmínka být mezi prvními dvěma na XP a potopit 2 BB tak se jejich počet opravdu nezmenší....

Za normální bych pokládal první podmínku - být první - druhý na XP a potopit 2 BB, ale to omezení na třídu lodí je fakt prasárna....

Příště by bylo dobré třeba ještě specifikovat, že hráč potopené lodě musí mít červené trenýrky a bílé ponožky - ono to vyjde tak nastejno....

Příště prosím méně vodky a více rozumu používat při tvorbě těchto misí....

Edited by reeprich

2 people like this

Ozubené kolečko vpravo dolu

super díky, a já blbec hledal filtr tam kde jsou filtry :facepalm:

super díky, a já blbec hledal filtr tam kde jsou filtry :facepalm:

..takova skolacka chyba, styd se.. :D

.Ja mám otázku čo je toto?

Screenshot_22.jpgScreenshot_18.jpg

Stalo sa to len pri potopení Minotaura.

Problém s grafikou, buď nějaké špatné drivery, ovladače,... nebo ti rovnou odchází celá grafárna :D

Tak to nevadí....mám dve :D Ale je zajuvavé,že to bolo len pri potápaní.A spravilo mi to len raz.

pokud se ti to stalo jenom jednou tak bych to vůbec neřešil ,ale může to značit nějakej blížící se problém s grafikou 

Otazka pro WG...

Kdy do pr.ele upravite system chat banu ? Dostanu od NAZI moda ban v podelany diskuzi v doku a znemozni mi to psani jak ve hre,tak soukromnych zprav... Jsem absolutne znechucen jednak z tohoto stupidneho systemu a stejne tak co za cloveka muze dat ban za "NIC"

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.