Ivana_Drago

Otázky pro WG

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

448 posts in this topic

Just now, LoDeTeR said:

Ta farba ukazuje v akej ste lige.

Jak rikam byli jsem ruzovi a po patchi jsem sedi :D

Asi tedy zmenili vyznam - kazdopadne diky

Takže začneme z vostra.

Hodlá někdy WG nainstalovat na lodě zaplavovací ventily ?

Protože to co za dekle (od kanálů) potkávám ve hrách čím dál častěji to je už nemyslitelný .

Zaplavovací ventil by byl jako spásné vysvobozeni !

Děkuji za odpověd.

Zdravím,

proč je v CW vidět složení nepřátelského týmu? Nešlo by to udělat jak to bylo kdysi dávno v tancích dokud je ještě někdo hrál?

4 people like this

Mám dotaz, koukám na sbírku Yamamoto, chtěla bych přednostně kamufláž na BB a vy nabízíte v pravém dolním rohu nabídku nesbírat - tak jsem myslela, že si polovinu věcí nebudu sbírat, ale ono ejhle ono to není pro jednu sbírku, ale pro všechny ty větve? Jaký důvod to tedy má? :Smile_facepalm: 
Takže gratulka k nesmyslu :Smile_great:

2 people like this

Posted (edited)

Neplánujou se do budoucna nějaké odměny za pozitivní karmu? Já jen, že bych možná přestal trochu EDIT a odrazil se konečně od nuly :Smile_glasses:

Edited by Kampa1987
Nevhodný výraz

23 minutes ago, ladisg said:

Neplánujou se do budoucna nějaké odměny za pozitivní karmu? Já jen, že bych možná přestal trochu p.čovat a odrazil se konečně od nuly :Smile_glasses:

Markethia nemusis se snazit :Smile_great:

- Není a nebude

- Žádné novinky

- Nevypadá to

- Viz průběžné Q+A ... uvidíme

- Viz devblog

- Vše s CV čeká změny

- Uvidíme

- Nepodporujeme a neplánujeme

2 hours ago, LucyCZ said:

Markethia nemusis se snazit :Smile_great:

:cap_like::Smile_smile:

Otázka #1

Stále nelze poznat jestli je někdo v bitvě nebo ne - ukazuje to že je online mimo bitvu a opak je pravdou (super když člověk čeká na odpověď daného hráče)

Otázka #2

To je schválně že jeden týden se do klanové stránky ve hře nedostane jeden a pak druhý? (študování klanovek a stavění budov je pak zábavnější = zdlouhavější = naspoříme víc)

Otázka #3

Budou nějaké odpovědi?

2 people like this

Nedám si pokoj !!!

To už je trochen moc i na mne, co si ulevím sem tam do chatu a (trochen) na TS (= často)

Jako dobrý, trolly převálcujem v divizi, ale házet nám pod nohy klacky s vyříznutým copyrightem RNG to už je trošku moc, to už máme za sebou ne?

Tak se na to podíváme. Pohodička klídeček v bitkách, jen si o 200km poodjedu a zapnu hru. RNG trolling s čímkoliv do čehokoliv 1260dmg.......tak si hodíme jeden screen.....chápeme?
 :Smile_ohmy::Smile_facepalm::Smile_sad:

shot-17.11.17_00.png

BTW: nejdříve mi RNG dávalo 1350, dala jsem RR hry a výsledek je kýžené kouzlo 1260.

Pointa: To je náhoda nebo prostě náznak: dochází ti premium, kup si nové, zlepšíme ti RNG?

PS: mám jen jeden screen due RR hry

iddqd-cerny-podklad.png

Spoiler

Takže žádná lžička Mr.TheComedian1983

..ale toto

Posted (edited)

Zdravím,

ještě jeden dotaz. Nechystají se změny v odměnách Operací? Teď není důvod danou misi znovu hrát pokud máme splněno za 5 hvězd. Nebylo by od věci za opakované splnění získat nějakou adekvátní odměnu (superkontajner, free xp, vlajky xp pro daného velitele atd). 

edite:

Druhá otázka. Po dvou letech stále jeden tým dostává o torpédoborec více, budiž. Ale, že stále to je schopné dát v součtu jednomu týmu o 4 tiery méně je trochu moc ne? To s tím nejde něco dělat?

Edited by CerVus
second question

1 person likes this

Souhlasim , lidi odehraji operaci jednou na 5 hvezd a uz se tam nikdy nikdo neukaze, takze se lidi z operacema babrali ZBYTECNE ....

Vzdy aspon jednou za tyden obnovit odmenu v operaci by bylo fajn no .

Vzhledem k tomu, že mám svůj volný čas a nervy rád jsem do WOWs přenesl vychytávku z Crossout a nehraji bitvy které hrát nechci.

Bohužel jsem nikde nenašel, jestli je a případně jak penalizováno opuštění bitvy před smrtí.
Dle bitevních výsledků je to v pohodě, ale nevím jestli pak nevyskočí zpoza rohu banhammer.

Protože jestli ne, tak 70.000 čistého za 2 salvy a lívnutí dělá z Missouri mašinu na peníze:cap_money:.

Díky

shot-17.11.18_14.46.37-0620.jpg

3 hours ago, HavranRyc said:

Vzhledem k tomu, že mám svůj volný čas a nervy rád jsem do WOWs přenesl vychytávku z Crossout a nehraji bitvy které hrát nechci.

Bohužel jsem nikde nenašel, jestli je a případně jak penalizováno opuštění bitvy před smrtí.
Dle bitevních výsledků je to v pohodě, ale nevím jestli pak nevyskočí zpoza rohu banhammer.

Protože jestli ne, tak 70.000 čistého za 2 salvy a lívnutí dělá z Missouri mašinu na peníze:cap_money:.

Díky

shot-17.11.18_14.46.37-0620.jpg

S Missouri sa nedá prerobiť :Smile_trollface:

No právě, a proč hrát 15-20 minut pro 500k, když mám 70k za minutu:cap_money::cap_like:.

1 hour ago, Sexy_Redhead_from_Hentai said:

Pre väčší pôžitok z hry :fish_cute_2:

Právě proto se ptám jestli je trest za leavnutí bitvy ze které nemám požitek:fish_glass:.

17 hours ago, HavranRyc said:

Právě proto se ptám jestli je trest za leavnutí bitvy ze které nemám požitek:fish_glass:.

Každýmu kdo leavne bitvu než umře bych dal nejen banhammer ale taky headhammer! :etc_swear::etc_swear::etc_swear::etc_red_button:

3 people like this

Server bude dnes padat jak dlouho prosím pěkně? Už to trvá asi hodinu. Dám si zatím pauzu a pustím to až bude nějaká odpověď.  Takže cca po novém roce ahoy... :Smile_facepalm:

23 hours ago, TheComedian1983 said:

Server bude dnes padat jak dlouho prosím pěkně? Už to trvá cca hodinu. Dám si zatím pauzu a pustím to až bude nějaká odpověď.  Takže cca po novém roce ahoy... :Smile_facepalm:

Po novém roce? To myslíš 2019 nebo 2020? :Smile_teethhappy::Smile_hiding:

Neuvazuje se o nejake uprave tech super uzasnych efektu, ktery byly do hry pridany a hrde propagovany? Neustale se dostavam do situaci, kdy treba pres hory dymu z horici lodi (me lodi) nevidim na cil pred sebou a jsem odsouzen strilet naslepo s nejakym pribliznym odhadem... Stejne tak strilet treba na DDcko, ktery je pod fokusem... to je radost.. vodopady vody kolem nej, ze ani smouk nepotrebuje.. Prvnich par dni jsem si rikal wow, pekny.. ale ted uz me to trosku vic s..e.... 

2 people like this

1 hour ago, us1rev said:

vodopady vody kolem nej,

Nahodou jamam ty vodopady kolem sveho DD velice rad :Smile_hiding:

1 person likes this

1 hour ago, us1rev said:

Neuvazuje se o nejake uprave tech super uzasnych efektu, ktery byly do hry pridany a hrde propagovany? Neustale se dostavam do situaci, kdy treba pres hory dymu z horici lodi (me lodi) nevidim na cil pred sebou a jsem odsouzen strilet naslepo s nejakym pribliznym odhadem... Stejne tak strilet treba na DDcko, ktery je pod fokusem... to je radost.. vodopady vody kolem nej, ze ani smouk nepotrebuje.. Prvnich par dni jsem si rikal wow, pekny.. ale ted uz me to trosku vic s..e.... 

Uz jsem tu otazku tady polozil 2x a nic. DDcko nepotrebuje ani camo s +4% rozptylu, protoze na nej vubec nevidis...

1 person likes this

1 hour ago, us1rev said:

Konečně se někde přiblížili realitě, a už to vadí? Že by prostor pro mód ala tundra? bez kouře, bez mlhy, bez gejzírů po granátech... 

1 person likes this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.