Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Otázky pro WG

1,025 comments in this topic

Recommended Posts

3,635 posts
16,235 battles

Ja bych připomenul jeden dřívější dotaz:  šlo by vypínat ty megalomanské efekty, kdy při výstřelu na blízko člověk absolutně nevidí, kam to padá, případně, když střílí na drzé DD, tak gejzíry vody znemožňují zaměřování ?

Druhý dotaz - kde najdu odkaz na výběr odměn za testy ? Zdá se, že už mi vůbec nechodí upozorňování a nerad bych, aby to propadlo.

• Cool 3

[CSA] CS_65
3 posts
1,018 battles
5 hours ago, HavranRyc said:

Hraješ špatné tiery. 
T5 a T6 jsou nejhorší tiery protože až do T4 včetně mají lodě omezený MM na +-1, takže MM vypadá následovně (jaké tiery můžeš potkat):
T1: +1

T2-T4: +-1

T5 a T6: -1 +2

T7 a T8: +-2

T9: -2 +1

T10: -2

Z toho vyplývá, že s T5 můžeš potkat T4 až T7, s T6 můžeš potkat T5-T8. Na těchto tierech máš větší šanci být untermensch, na T9 a T10 jsi zase častěji übermensch. 
Takže se vyhni T5 a T6 a budeš to mít 50/50. S Bismarckem už to budeš mít v pohodě, jednou nahoře, jednou dole...

Díky za informaci, pokusím se na menších tierech nesežrat klávesnici :cap_like: ...., což ale znamená že kupovat italské lodě (které se mi líbí) je jen pro silný nervový systém nebo flegmatiky, což já nedám.

[WG-EU] YabbaCoe
571 posts
2,318 battles
1 hour ago, ims21 said:

Ja bych připomenul jeden dřívější dotaz:  šlo by vypínat ty megalomanské efekty, kdy při výstřelu na blízko člověk absolutně nevidí, kam to padá, případně, když střílí na drzé DD, tak gejzíry vody znemožňují zaměřování ?

Druhý dotaz - kde najdu odkaz na výběr odměn za testy ? Zdá se, že už mi vůbec nechodí upozorňování a nerad bych, aby to propadlo.

Odkazy by měly být v mailech. Doporučuju sledovat schránku, pokud očekáváš odměny z testů. Odkaz tě navede na tuto stránku: https://worldofwarships.eu/en/userbonus/#

3,635 posts
16,235 battles
15 minutes ago, YabbaCoe said:

Odkazy by měly být v mailech. Doporučuju sledovat schránku, pokud očekáváš odměny z testů. Odkaz tě navede na tuto stránku: https://worldofwarships.eu/en/userbonus/#

Právě že mi už nějak nechodí ... provázané to mám. Chodí mi akorát nabídky na obchod. Dík za odkaz, mám tam komplet 6.12.

[WG-EU] YabbaCoe
571 posts
2,318 battles

Kapitáni!

Konečně se mi dostaly do rukou odpovědi na otázky, které jsem sesbíral z tohoto vlákna. Omlouvám se, že nebudu dohledávat a citovat všechny sesbírané otázky. Zkopíruju vám tu všechny včetně odpovědí. Snad si zde jendotliví autoři otázek najdou svůj dotaz a stejně tak mají šanci se dozvědět více odpovědí na jiné otázky. Děkuji za pochopení.

je někde nějak vysvětlena pravděpodobnost obsahu superkontíků ?

Není a nebude. Jde o interní mechanismus který nemáme v plánu zveřejnit.

Jak je na tom spojení herní měny wot-wows ?

žádné novinky ohledně spojení herních měn

Jsou v plánu nějaké úpravy německých torpédoborců neb 150mm gun budou ted po dalším patchi docela degradace 

Nevypadá to, že by ty dva, co mají 15cm děla, něco potřebovaly, oba si vedou dobře.

jak to vypadá s plánovaným přepracováním letadlových lodí, který byl slibován na tento rok (jestli alespoň trochu práce pokročili)?
Viz průběžné Q+A – s průběhem času se ukázalo, že změna vyvážení nestačí, je třeba změnit celý system, takže se to protahuje. V současnosti se testuje několik prototypů, uvidíme pak.

A jak s rebalancem Amerických CV o kterém se také mluvilo?

Viz novinky z víkendu a devblog: 

plánuje se změna podmínek pro získání achievementu Čisté nebe aby byl alespoň tak dosažitelný jako Kraken/Velká ráže nebo podobné "těžší" achievementy?
Vše spojené s letadlovkami čeká na změny letadlovek 

Plánuje se implantovat do hry české hlášky?

uvidíme. Není to priorita, ale s časem bychom rádi dostali do hry všechny podporované jazyky.

Neplánuje WG umožniť hráčom migrovať so svojím účtom na iné servery (NA,RU,...)?

Momentálně tuto službu nepodporujeme a ani neplánujeme

• Cool 3

[T-N-T] ladisg
713 posts
10,500 battles

To je samé není, nemáme....samé pozitivní věci jako vždy:Smile_teethhappy:

Vývojáři si tu hru stejně budou pořád dělat k obrazu svému, hráči do toho nemají co remcat

• Cool 2

[WH1TE] jurgenb
357 posts
8,141 battles

Dívám se na ty odpovědi a vstřícnost ze strany WG z nich vyloženě čiší... Neboli zaplaťte a polibte nám zádel.

• Cool 2

[IDDQD] Stratos_HF
1,925 posts
3,648 battles
Spoiler

Nebylo by toto videjko rychlou odpovědí na ty vybrané,nic neobsahující a vlastně dětské otázky ? Vlastně jo - na ****** otázku ještě ******* odpověď

[IDDQD] Markethia
192 posts
10,057 battles

Já se omlouvám za ironickou poznámku, ale jestli byly tyhle odpovědi "výběr toho nejlepšího", nebylo by třeba příště lepší rovnou napsat univerzálně něco ve smyslu :

Otázka : .......................?

Odpověď : Nevíme, nebude, neřekneme, ani náhodou.

(do vytečkovaného si prosím dosaďte libovolnou otázku)

• Cool 2

[IDDQD] Stratos_HF
1,925 posts
3,648 battles

Replay - hodlá WG vložit tuto fičuru nastálo do klienta ?

S možností si v nastavení zapnout/vypnout záznam bitvy ? Předešlo by se tím různým konspiračním teoriim o průběhu bitvy . Těch pár písmen kodu navíc nezvětší velikost stahovaného klienta na neůnosnou míru.

• Cool 1

3,635 posts
16,235 battles

Ja myslim, ze si nevi rady s tim, jak vyresit nekompatibilitu verzi. A vzhledem k tomu, ze WOWs hraje dost jelit, tak by jelita zahltila hotline dotazy, proc jim nejde prehrat zaznam mesic stary. I kdyz, na hotline by stacilo zvetsit prumer trubky a větší splachovadlo...

• Cool 3

124 posts
4,321 battles
23 hours ago, YabbaCoe said:

Poslední mail o odměnách za test mi přišel 4.9 za 0.6.10. Od té doby ticho po pěšině a musím pročmuchávat tu webovou stránku.

• Cool 1

[IDDQD] Rock_n_Rolf
584 posts
8,128 battles

Otázka: Budou někdy v budoucnu na fóru zavedeny emotikony pro BBčkáře, DDčkáre, CAčkáře a CVčkáře? Prostě ten wargamingovskej kapitánek upravenej ve stylu BB, DD, CA, CV...

Jak by to mělo vypadat? :cap_hmm:

DD: Kapitán by měl neustále kroužit dalekohledem kterým ''jakože'' hledá cíle a spotí, nebo kapitán co vypouští torpéda a zlomyslně si přitom mne ruce.

CA: Něco na styl Ramba protože kapitááni CAček jsou tažná síla týmu. Kapitán ve stylu ramba bude mačkat čudlíky, za ním se při zmáčknutí každého čudlíku obejvý radar, plašák hydro a ak podobně.

CV: Prostě aircancer, něco ve stylu kapitána kterej absolutně nestíhá management vlastích letek a na pozadí za ním padají letadla jako mouchy.

BB: Kapitán co si opraví první požár, a potom se na něj sesype všechna munice, letadla a torpéda z enemáckého týmu. A nebo kapitán co se objednává na transplantaci mozku.

• Cool 1

[WG-EU] YabbaCoe
571 posts
2,318 battles
7 hours ago, Markethia said:

Já se omlouvám za ironickou poznámku, ale jestli byly tyhle odpovědi "výběr toho nejlepšího", nebylo by třeba příště lepší rovnou napsat univerzálně něco ve smyslu :

Otázka : .......................?

Odpověď : Nevíme, nebude, neřekneme, ani náhodou.

(do vytečkovaného si prosím dosaďte libovolnou otázku)

Byly to otázky, které byly položeny právě v tomto vlákně a přesně na tyto otázky jsou také doručeny po pravdě odpovědi. Nebo jaké odpovědi na tyto otázky by sis představovala? :cap_yes:

[-BES-] Avalon1270
225 posts
4,959 battles
On 31. 10. 2017 at 11:47 AM, Quetak said:

teď jsem moc nehrál tak jsem to možná přehlíd, ale oni navýšili maximální počet bodů u kapitána na 20?

Opravdu tam je videt 20 rozdelenych bodu u kapitana, zajimave hmm. Jak je to mozny ?

[IDDQD] Markethia
192 posts
10,057 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

Byly to otázky, které byly položeny právě v tomto vlákně a přesně na tyto otázky jsou také doručeny po pravdě odpovědi. Nebo jaké odpovědi na tyto otázky by sis představovala? :cap_yes:

Prvně se omlouvám za možná zavádějící nick, jsem on a ne ona, nicméně tento nick mne provází od mé první onlinovky (1995 - UO) a tak nějak se mnou za ty roky srostl.

No, sumář z konkrétních odpovědí :

- Není a nebude

- Žádné novinky

- Nevypadá to

- Viz průběžné Q+A ... uvidíme

- Viz devblog

- Vše s CV čeká změny

- Uvidíme

- Nepodporujeme a neplánujeme

Omlouvám se tedy za moji ironickou poznámku a moc děkuji za objasnění a spoustu informací ...

[IDDQD] Quetak
1,362 posts
13,131 battles
3 hours ago, Avalon1270 said:

Opravdu tam je videt 20 rozdelenych bodu u kapitana, zajimave hmm. Jak je to mozny ?

to právě netuším. Asi 3x jsem to přepočítával :cap_wander: ...asi fotošop 

5 hours ago, YabbaCoe said:

mě by zajímalo to čistý nebe. Zůstane to achiev téměř výhradně pro CVčka? Nebo bude nějaká předělávka aby byla aspoň nějaká šance ho získat s jinou třídou?

[WG-EU] YabbaCoe
571 posts
2,318 battles
12 hours ago, Markethia said:

Prvně se omlouvám za možná zavádějící nick, jsem on a ne ona, nicméně tento nick mne provází od mé první onlinovky (1995 - UO) a tak nějak se mnou za ty roky srostl.

No, sumář z konkrétních odpovědí :

- Není a nebude

- Žádné novinky

- Nevypadá to

- Viz průběžné Q+A ... uvidíme

- Viz devblog

- Vše s CV čeká změny

- Uvidíme

- Nepodporujeme a neplánujeme

Omlouvám se tedy za moji ironickou poznámku a moc děkuji za objasnění a spoustu informací ...

Stejně tak se omlouvám, já si myslel, že se pod tímto nickem schovává muž, ale jistý jsem si nebyl :cap_book:

Když to tak vemeš vzhledem k daným otázkám, jsou to relevantní odpovědi, nebo snad ne? Ujištění, že něco nebude je snad pochopitelné, když se to opravdu neplánuje, ne? 

Dále odpověď na CVčka je snad také jasná, testují se prototypy, na dev blogu je vypsáno, které změny americké CVčka čekají. A to se samozřejmě musí otestovat, než se začne hrabat i mezi achievementy.

... a víc ani ň :Smile_trollface:

[IDDQD] Markethia
192 posts
10,057 battles
50 minutes ago, YabbaCoe said:

V pohodě, já to nemyslím nijak zle, jen prostě nemám kam lépe rýpnout a je mi jasný, že ani ty "z h*** bič neupleteš" (dámy prominou), WG je prostě obecně známé tím, že umí "nic neříct" na pěti stránkách. Tím bych ukončil svůj spam a můžu jen držet pěsti, ať příště pustí víc ...

[WG-EU] YabbaCoe
571 posts
2,318 battles
23 minutes ago, Markethia said:

V pohodě, já to nemyslím nijak zle, jen prostě nemám kam lépe rýpnout a je mi jasný, že ani ty "z h*** bič neupleteš" (dámy prominou), WG je prostě obecně známé tím, že umí "nic neříct" na pěti stránkách. Tím bych ukončil svůj spam a můžu jen držet pěsti, ať příště pustí víc ...

To mi přípomíná, jak jsem se tehdá na gymplu učil angličtinu, tak naše učitelka nás zkoušela ze "speaking about nothing". Evidentně příprava na budoucnost :Smile_trollface:

Jinak co se týče infa o WoWs, tak vývojáři pouští dopředu poměrně dost informací. Doporučuji sledovat samotný devblog: https://www.facebook.com/wowsdevblog/ - poměrně slušný zdroj informací z předstihu :Smile_ohmy:

[T-N-T] Sigimundus
Players, In AlfaTesters
2,697 posts
7,632 battles

Ma dotaz. Podle vseho by po tehle sezone Clan Battles by mela nasledovat sezona Ranked Battles.

Planuje se nejak nahradit pripadne ziskavani nafty ktere by se snizilo bez CB?

2,038 posts
13,206 battles

Alobal alert.

https://www.svethardware.cz/nemate-radi-mikrotransakce-activision-je-muze-udelat-jeste-mnohem-otravnejsi/45360

Jakpak se nám WG vyjádří k této fičuře? :Smile_teethhappy:

Používá se? Bude se používat? Nebude (protože jsme slušná firma)?

Bude oficiální vyjádření? Smutně koukám :fish_cute_2:

• Cool 3

[IDDQD] LucyCZ
720 posts
6,914 battles

Mám dotaz, možná mi na něj odpoví někdo z fora, ale trochen nerozumím tomu jakým stylem se tvoří MM na CW.

Teď to není uplakaný dotaz, ale prosím seriózní odpovědi. :fish_glass:

Příklad IDDQD klan (stále se babrající v lize Vichříce, sk.1)

Máme málo nahrané, snažíme se team poskládat a sehrát a když se to povede, chceme se prokousat dál. ALE !!!

Dostáváme neustále klany, které jsou ratingem, statama, počty bitev a i skillem úplně někde jinde.
Kde máme brát motivaci a chuť hrát když máme poměrně těžký los a nemůžeme se hnout z místa?

Příklad soupeřů (výhry i prohry):

Whyme - toho času Bouře, sk1, (boj o Tajfun)

Scrubs (2x) - Tajfun sk.1
IOWA  - Bouře sk.1

MFB - Bouře sk.2 

Bots - Bouře sk1 (boj o Tajfun)
ALN - Tajfun 2.sk
MCR - Bouře 1.sk (boj o Tajfun)

_IRN_(2x) - Bouře sk.2

-I-N- - Bouře sk.1

Děkuji za odpověď.

PS: měli jsme krásnou růžovou barvu klanu a teď šedou. Dříve to šlo upravit teď ne. Důvody?

• Cool 1