Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Otázky pro WG

717 comments in this topic

Recommended Posts

LucyCZ   
5 minutes ago, Sigimundus said:

Mam dotaz co mam delat kdyz na randomu narazim na ocividneho bota? Mam to hlasit prez podporu nebo nejak jinak?

Urco pres podporu nejlepe s replay. Uz jsme hlasila dva a byla pozitivni odezva. :Smile_great:

• Cool 1

Jedna technická:

Je sice pěkné že jsme po několikaletém čekáni dostali klanové bitvy, ALE! Nepřítomnost CVček v tom dělá hroznej bordel, všichni mají nastavený kapitány na hydro spot torped atd... a potom když chci vytáhnout onu loď na random co mám dělat? Mám si vyexpit dalšího 19 bodového kapitána? Nebo pokaždé zaplatit dublony za reskill a přenastavení modulů atd... Znovu něco naprosto nedomyšleného ze strany WG, tady je aspoň vidět jak hluboko sahá odebrání CVček... pokud tohle celé ovšem není plán WG jak podojit EU ještě víc než to dělalo do teď. V tom případě děláte dobrou práci a pokračujte v tom i nadále.

• Cool 4

LucyCZ   

Druhá technická:

Ta ikonka WG u našeho profilu v lodích upozorŇující na novinku (zhasne protože žádná novinka není) je už poněkud otravná ne? :cap_money:

• Cool 1

Marthy   

Chtěl bych aby se prodloužila doba potřebná pro hodnocení hráčů po bitvě-často se stane že poté co je má loď potopena si někde odskočím,a když se vrátím a je po bitvě už nelze hráče ohodnotit.

• Cool 1

ims21   
11 hours ago, Marthy said:

Chtěl bych aby se prodloužila doba potřebná pro hodnocení hráčů po bitvě-často se stane že poté co je má loď potopena si někde odskočím,a když se vrátím a je po bitvě už nelze hráče ohodnotit.

Jo, to víš, slovy klasika ... "kdo chvíli močil, již močí opodál" :Smile_teethhappy:

Ale taky jsem to parkrat potreboval a uz to neslo

M8ii   
On 29. 10. 2017 at 8:28 AM, Rock_n_Rolf said:

Jedna technická:

Je sice pěkné že jsme po několikaletém čekáni dostali klanové bitvy, ALE! Nepřítomnost CVček v tom dělá hroznej bordel, všichni mají nastavený kapitány na hydro spot torped atd... a potom když chci vytáhnout onu loď na random co mám dělat? Mám si vyexpit dalšího 19 bodového kapitána? Nebo pokaždé zaplatit dublony za reskill a přenastavení modulů atd... Znovu něco naprosto nedomyšleného ze strany WG, tady je aspoň vidět jak hluboko sahá odebrání CVček... pokud tohle celé ovšem není plán WG jak podojit EU ještě víc než to dělalo do teď. V tom případě děláte dobrou práci a pokračujte v tom i nadále.

muzes si to prepnout na Elitni XP kapitana (sipka v zlutem ramecku)

Spoiler

HAOC8sz.jpg

Ale jinak je to nedomyslene s temi skilly u kapitanu

Meli treba udelat u kapitanu zvlast Skilly pro CW.

1 hour ago, M8ii said:

Reveal hidden contents

HAOC8sz.jpg

Ale jinak je to nedomyslene s temi skilly u kapitanu

Meli treba udelat u kapitanu zvlast Skilly pro CW.

Takže 3x do týdne nafarmím 500k comanderskejch expů abych si mohl zahrát random? bezva...

• Cool 2

Quetak   
2 hours ago, M8ii said:

teď jsem moc nehrál tak jsem to možná přehlíd, ale oni navýšili maximální počet bodů u kapitána na 20?

• Cool 1

YabbaCoe chodí na forum, řeší všelijaké blbůstky, ale aby se vybrala zpětná vazba s otázky, to ne.. 

Už třetí týden pokládám tu stejnou otázku. Položím ji tedy znovu:

Letos měl být rok CV. mělo dojít k rebalancu, úpravě fungování letadlových lodí a odstranění strike decku u amerických letadlových lodí. 

NIC z toho dosud neproběhlo. Naštěstí pro Vás, máte ještě dva měsíce.. Nicméně.. Jsem tester Graf Zeppelinu a přistála mi tu testovací verze Graffa, kde je STRIKE DECK.. Navíc, balancování Grafa probíhá už dosti dlouho. Ne, že by to byl nějak závažný problém, radši déle, ale ať to je pořádně. Problém je v tom, že se pořád dokola testuje to samé. Děkuji za odpověď. 

• Cool 3

1 hour ago, Wolffnstein said:

YabbaCoe chodí na forum, řeší všelijaké blbůstky, ale aby se vybrala zpětná vazba s otázky, to ne..

Snad bys nechtěl aby WG, a WG staff řešil fórum, a feedback obecně ne? :Smile_ohmy:

Já osobně jsem nad tímhle zlomil hůl když všichni WG-CC, testeři, a obecně skoro všichni co hráli PT totálně rozcupovali PT (už nevím kdy to bylo ale byl tam nějakej poořádněj [edited]) a ten [edited] kterej rozcupovali se v následujícím patchi objěvil ve hře... takhle WG ''řeší'' feedback, a když se někdo z CC ozve a zkritizuje to co WG dělá a to právem, tak mu okamžitě odeberou status CC viz. iChase. :cap_old:

A tady vidíme příklad toho, jak to dopadne když něco řídí parta věčně zlitejch rusáků :Smile_great::Smile_hiding:

• Cool 1

20 hours ago, Rock_n_Rolf said:

A tady vidíme příklad toho, jak to dopadne když něco řídí parta věčně zlitejch rusáků :Smile_great::Smile_hiding:

Myslíš jako vytvoření několika her které udělaly z malé firmy firmu s milionovými zisky a lídra ve svém segmentu?

Za mě dobrý:cap_like:.

P.S.: Ve WOT se skilly posádky a výbava taky kvůli CW přehazují a není to problém. Ty dva až tři skilly co bych měl na public jinak než na CB mě na tom publiku fakt nevytrhnou...
P.P.S.: Ty řešíš na publiku letadla? To radši prodám bitvu a dám další bez letadel...

2 hours ago, HavranRyc said:

Myslíš jako vytvoření několika her které udělaly z malé firmy firmu s milionovými zisky a lídra ve svém segmentu?

Za mě dobrý:cap_like:.

P.S.: Ve WOT se skilly posádky a výbava taky kvůli CW přehazují a není to problém. Ty dva až tři skilly co bych měl na public jinak než na CB mě na tom publiku fakt nevytrhnou...
P.P.S.: Ty řešíš na publiku letadla? To radši prodám bitvu a dám další bez letadel...

1.

Spoiler

14031882217787.jpg

2. Ve WOT možná, ale na CV tady potřebuješ naprosto rozdílnej build, kterej bys ani nepotřeboval kdyby CV byly v CW, ale WG říká žádné CV v CW, ee! *Plesk přes ručičky*

3. Seš fialkovej letadlovkář a napíšeš to co jsi napsal? Rly? CVčka jsou lodě s největším potenciálem ve hře, a jejich vliv na bitvu může bejt ohromnej. A´t už jezdím divize či solo vždy budu na CAčku co má slušný AAčka používat full AA build abych zmírnil vliv a potenciál CV a ochránil svoje spoluhráče před dropem... + nesnáším air cancer! :cap_rambo:

4. Řeč byla celou dobu o randomu a CW, ten post o PT byla pouze reakce na Wolfa.

Myslím že jsem na nic nezapoměl a můžu jít spát, nazdar! :cap_cool:

• Cool 1

1 hour ago, Rock_n_Rolf said:

1.

Reveal hidden contents

14031882217787.jpg

2. Ve WOT možná, ale na CV tady potřebuješ naprosto rozdílnej build, kterej bys ani nepotřeboval kdyby CV byly v CW, ale WG říká žádné CV v CW, ee! *Plesk přes ručičky*

3. Seš fialkovej letadlovkář a napíšeš to co jsi napsal? Rly? CVčka jsou lodě s největším potenciálem ve hře, a jejich vliv na bitvu může bejt ohromnej. A´t už jezdím divize či solo vždy budu na CAčku co má slušný AAčka používat full AA build abych zmírnil vliv a potenciál CV a ochránil svoje spoluhráče před dropem... + nesnáším air cancer! :cap_rambo:

4. Řeč byla celou dobu o randomu a CW, ten post o PT byla pouze reakce na Wolfa.

Myslím že jsem na nic nezapoměl a můžu jít spát, nazdar! :cap_cool:

Hele v tomhle se musim zasta tHavrana jelikoz resit na publicu letadla respektive skilly na AA vzhledem k cetnosti t10 CV a stavu presilene AA obrany je pri nejmensim zbytecne.

A je zajimave ze vsichni nadavaji jak WG dela veci blbe pripadne i vedi jak by to oni delali mnohem lepe a pritom je to jedna z nejuspesnejsich firem co dela MMO a zatim nema relevantni konkurenci.

• Cool 3

3 hours ago, Rock_n_Rolf said:

2) Souhlasím že ten rozdíl je větší než ve WOT a gameplay je úplně jiný. Ale zase CV v 7v7 je masakr a zabiják jakékoliv taktiky. Kdo se odtrhne od skupiny jde okamžitě pod vodu. Imo jsou CW bez CV zajímavější, nerozhoduje jenom to, kdo má lepšího CVčkáře...

3) Šance potkat na T10 CV je asi 10% (a to ještě neznamená že za celou bitvu proletí letadlo kolem). To je jednodušší tu jednu z 10 bitev skrečovat než vozit skilly co použiji v každé 10 hře. Rozdíl mezi CA s full AA buildem a DD je u Tebe cca 5 letadel na bitvu. Celkově pro EU server je rozdíl mezi Démonem/Minotaurem a Šimpanzem 3 letadla na bitvu. 
Mi se to nezdá jako big deal za 7+ bodů a nějaký ten modul, ale jak se říká: "Dle vkusu každého soudruha.":cap_like:

YabbaCoe   
On 10/31/2017 at 11:48 AM, Wolffnstein said:

Už třetí týden pokládám tu stejnou otázku. Položím ji tedy znovu:

Letos měl být rok CV. mělo dojít k rebalancu, úpravě fungování letadlových lodí a odstranění strike decku u amerických letadlových lodí. 

NIC z toho dosud neproběhlo. Naštěstí pro Vás, máte ještě dva měsíce.. Nicméně.. Jsem tester Graf Zeppelinu a přistála mi tu testovací verze Graffa, kde je STRIKE DECK.. Navíc, balancování Grafa probíhá už dosti dlouho. Ne, že by to byl nějak závažný problém, radši déle, ale ať to je pořádně. Problém je v tom, že se pořád dokola testuje to samé. Děkuji za odpověď. 

Upřímně, já na ty odpovědi, které jsem sesbíral čekám už bezmála tři týdny. Informace, které se ke mě dostala: O těchto problémech s cv se ví, pracuje se na nich, ale jak a kdy se budou měnit, to prozatím není zveřejněno. Už jen to neustálé testování Graf Zeppelinu napovídá o tom, že se to stále nedaří zbalancovat ideálně. Jak zde bylo naznačeno, tak celkově se letadlovky poslední dobou probírají a řeší, už jen z toho důvodu, že s těžkým srdcem se udělila stopka na cwčka, ale s tím, že patří do hry a do budoucna se s nimi v cw počítá. :Smile_honoring:

Dobrá dobrá. jak jsem již psal, radši ten GZ testujte rok, než abyste udělali znovu tu samou chybu a vypustili tu loď v otřesném stavu..

Jinak mám dvě otázky. Na tu první mi možná dokážou odpovědět hráči z fóra. kdysi jsem si v kampani vyjezdil Shinonome. No tehdy jsem neměl moc kreditů a ani IJN kapitána. Loď jsem tedy prodal. Je možnost ji nějak získat zpět? Napsat na podporu a doložit screeny z dokončené kampaně. 

Druhá věc. Kdysi se tu řešil těžký křižník TONE. Je zde dokonce založeno vlákno. Již přes rok je ve hře, ale nebyl vynesen žádný "rozsudek", jestli tedy loď do hry přidáte či nikoli. Jak to s ním tedy je/bude? Ví se něco? Zrovna japonci těch high tier prémiových lodí nemají. Například britové mají jen na tieru 7 snad 5 bitevních lodí. Díky za odpověď.

M8ii   
2 hours ago, Wolffnstein said:

Dobrá dobrá. jak jsem již psal, radši ten GZ testujte rok, než abyste udělali znovu tu samou chybu a vypustili tu loď v otřesném stavu..

Jinak mám dvě otázky. Na tu první mi možná dokážou odpovědět hráči z fóra. kdysi jsem si v kampani vyjezdil Shinonome. No tehdy jsem neměl moc kreditů a ani IJN kapitána. Loď jsem tedy prodal. Je možnost ji nějak získat zpět? Napsat na podporu a doložit screeny z dokončené kampaně. 

Druhá věc. Kdysi se tu řešil těžký křižník TONE. Je zde dokonce založeno vlákno. Již přes rok je ve hře, ale nebyl vynesen žádný "rozsudek", jestli tedy loď do hry přidáte či nikoli. Jak to s ním tedy je/bude? Ví se něco? Zrovna japonci těch high tier prémiových lodí nemají. Například britové mají jen na tieru 7 snad 5 bitevních lodí. Díky za odpověď.

1. prodal jsi ji z vlastni vule => nic nedostanes, vyjezdi si ji znova treba na novem uctu

nebo

zkus je presvedcit, ze se ti nekdo naboural do PC a prodal ti ji schvalne a tys o tom nevedel.

Proc jsi prodal lod, kterou nejde jinak ziskat kdyz mas urcite minimalne tak 50 jinych lodi, ktere si muzes prodavat a kupovat opakovane.

• Cool 2

CS_65   

Ahoj. Proč stále hraji proti lodím které jsou o dvě třídy výš?...., ale nikdy nehraji proti lodím o dvě třídy níž. Vezmu šestku - hraju proti osmičkám s pětkou proti sedmičkám (na druhém účtě jsem se honil za Bismarckem - dnes s ním nehraju, proti desítkám je to takovej rybářskej člun co jde po dvou salvách ke dnu, střílí po mě lodě přes celou mapu které nevidím, útočit, utíkat má stejný smysl jako nedělat nic) optimálně by jsem chtěl hrát proti lodím stejné třídy, proč to nejde? Chápu že pro notorické hráče by to možná byla nuda ale já se chodím k lodím odreagovat, bavit...., možná by bylo dobré tak jako jsou bitvy scénářové nebo náhodné aby byly bitvy pro lodě stejné třídy, také by se mi líbily bitvy národů - např.Němci proti Angličanům nebo obecně proti spojencům - Bojovat s Anglickým křižníkem po boku německého torpédoborce proti americké bitevní lodi je úsměvné.        Hezký den či noc.

15 hours ago, CS_65 said:

Ahoj. Proč stále hraji proti lodím které jsou o dvě třídy výš?...., ale nikdy nehraji proti lodím o dvě třídy níž. Vezmu šestku - hraju proti osmičkám s pětkou proti sedmičkám (na druhém účtě jsem se honil za Bismarckem - dnes s ním nehraju, proti desítkám je to takovej rybářskej člun co jde po dvou salvách ke dnu, střílí po mě lodě přes celou mapu které nevidím, útočit, utíkat má stejný smysl jako nedělat nic) optimálně by jsem chtěl hrát proti lodím stejné třídy, proč to nejde? Chápu že pro notorické hráče by to možná byla nuda ale já se chodím k lodím odreagovat, bavit...., možná by bylo dobré tak jako jsou bitvy scénářové nebo náhodné aby byly bitvy pro lodě stejné třídy, také by se mi líbily bitvy národů - např.Němci proti Angličanům nebo obecně proti spojencům - Bojovat s Anglickým křižníkem po boku německého torpédoborce proti americké bitevní lodi je úsměvné.        Hezký den či noc.

Hraješ špatné tiery. 
T5 a T6 jsou nejhorší tiery protože až do T4 včetně mají lodě omezený MM na +-1, takže MM vypadá následovně (jaké tiery můžeš potkat):
T1: +1

T2-T4: +-1

T5 a T6: -1 +2

T7 a T8: +-2

T9: -2 +1

T10: -2

Z toho vyplývá, že s T5 můžeš potkat T4 až T7, s T6 můžeš potkat T5-T8. Na těchto tierech máš větší šanci být untermensch, na T9 a T10 jsi zase častěji übermensch. 
Takže se vyhni T5 a T6 a budeš to mít 50/50. S Bismarckem už to budeš mít v pohodě, jednou nahoře, jednou dole...

• Cool 1

• Recently Browsing   1 member