Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
cerny_pasazer

Odměny za spnění mise

24 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
1,342 battles

Ahoj kapitáni,

chtěl bych se zeptat, co je to za odměnu ARP KIRISHIMA je to tier V bitevní loď. Tuto odměnu mam již vydanou. Nikde tu odměnu najít nemůžu.Je to jen kapitán, nebo bitevní loď tier V. s kapitánem ? Je to mise " Mlžná flotila " Předem děkuji za odpovědi.

Players
5,524 posts
35,777 battles

Zalezi, jestli jsi udelal 3. nebo 4. cast. Lod je az za 4. cast a jeste musis mit prepnuto na japonsky pristav. V ostatnich pristavech jsou ARP lode skryte.

[O-S-W]
Players
278 posts
15,515 battles

Mám pocit, že ARP Kirishima je za první část (kapitánka) a druhou část (loď)... za třetí a čtvrtou část je ARP Haguro. V každém případě ji uvidíš a můžeš použít pouze v přístavu Yokosuka... Pozor, ještě tam je jeden japonskej přístav, ale v něm ARP lodě neuvidíš... :)

Players
2 posts
1,342 battles

Po získání odměny jsem hned zkusil přepnout na přístav Jokosuma a nic tam nemam. Uvidim jak to bude dál. A má to nějakou výhodu ty ARP lodě ?

[BL4CK]
Beta Tester
4,203 posts
9,457 battles

Po získání odměny jsem hned zkusil přepnout na přístav Jokosuma a nic tam nemam. Uvidim jak to bude dál. A má to nějakou výhodu ty ARP lodě ?

Mě tam naběhla hned ve hře.Vyskoušej restartovat hru.A výhoda je,že máš  Kongo ve více variantách a jinak pokerovaný.Ani prodat nejde :hiding::D
Edited by Stratos_HF

Players
5,524 posts
35,777 battles

Jen by mne zajimalo, kdyby nahodou zrusili ARP program, jestli nam taky vezmou 16b kapitana, kteryho treba nekdo hranim vyexpil vys ... Ono z 16->17 a z 17->18 uz jsou to velky davky ZK a prijit o ne by nebylo moc vesele... I kdyz, treba to v te dobe uz clovek ani nebude hrat.

Edited by ims21

[BL4CK]
Beta Tester
4,203 posts
9,457 battles

Když ty lodě zrušej tak je ti ten kapitán na dvě věci,nejde dát jinam.Takže... Psalo se,že mají licenci na rok ?

Players
31 posts
1,080 battles

Ahoj kapitáni,

chtěl bych se zeptat, co je to za odměnu ARP KIRISHIMA je to tier V bitevní loď. Tuto odměnu mam již vydanou. Nikde tu odměnu najít nemůžu.Je to jen kapitán, nebo bitevní loď tier V. s kapitánem ? Je to mise " Mlžná flotila " Předem děkuji za odpovědi.

mě už to taky jednou napsalo : ARP KIRISHIMA - VYDÁNO, ale u mlžné flotily mám fáze 2/4 a je u toho napsáno: odměna za splnění aktuální fáze ARP KIRISHIMA, v přístavu ji samozřejmě nemám, tak to asi bude, jak je psáno výše, až po splnění prvních dvou fází, ale proč mi to psalo vydáno, nevím, asi nějaká chyba, možná že máš stený případ.

Aha, tak EDIT: mám v záloze kapitánku, takže mě to nevydalo lod ale kapitánku.

Edited by Mira76

Players
419 posts
7,004 battles

Musíte si zapnou přístav Jokosuma (v přístavu vlevo nahoře symbol lodní kotvy), pak se ARP lodi ukážou ... a v první fázi získáš pouze kapitána, až ve druhé loď, pak se to opakuje 3. a 4. fáze ...

Edited by MPosp

[IDDQD]
Alpha Tester
3,884 posts
26,433 battles

Jestli se nemýlím, tak s dalším patchem přijdou min. další dvě ARP (nepochybuji, že Kongo či Myoko) useless srágory. Hurá! Nebo.... ne?

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

Ne. Je to v podstatě jen radost pro milovníky Hentaie. :)

[DMZ]
Players
212 posts

Ono je to spíš nevýhoda.

Dostaneš tam kapitánku s 0 body a nejde tam přehodit žádný kapitán z jiné lodi. Jenom mezi ARP loděmi, takže pokud nemáš kapitána z minula (dávali 15 bodového), tak začínáš od nuly.

Žádný bonus k výdělkům také není, je to bráno jako normální loď.

Players
5,524 posts
35,777 battles

Ono je to spíš nevýhoda.

Dostaneš tam kapitánku s 0 body a nejde tam přehodit žádný kapitán z jiné lodi. Jenom mezi ARP loděmi, takže pokud nemáš kapitána z minula (dávali 15 bodového), tak začínáš od nuly.

Žádný bonus k výdělkům také není, je to bráno jako normální loď.

Jestli ti dali 15b, tak tě ošidili, Ja dostal 16b.

[DMZ]
Players
212 posts

Já dostal 0b kapitánku, takže nic moc.

Přesto jsem si s ARP Myoko omylem spustil bitvu a je to bijec i tak. Byl jsem na vrcholu tabulky a ta loď nakládá neskutečně. Docela jsem se i divil kolik vydrží zásahů.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

Porad je lepsi si vyjezdit normální Myoko. Na T7 se dostaneš za par bitev... Navíc Japonci za to stojí.

Players
814 posts
245 battles

dobrý den dnes jsem splnil podmínku  misei všechno nejlepší wargamingu ale nebyla mi vydána odměna proč?

Ahoj, víš jistě, že jsi splnil všechny podmínky nutné pro dokončení mise? Máš přepnuto do správného přístavu? Pokud ano a přesto svou odměnu na účtě nemáš, kontaktuj prosím podporu.

Tam ti pomohou s řešením :)

[POFF]
Players
84 posts
14,862 battles

čo je vlastne ta odmena za prejdenie 4/4. Nevidim nič v prístave, som v yokošuke a vyskušal som aj reštart.

Edit: aha tak už to došlo, další teplošský klon Myoka? Niekedy mi manželka povie, že som ..., ale mám pocit, že ju nabudúce odkážem do bieloruska.

Edited by MilanMico

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

čo je vlastne ta odmena za prejdenie 4/4. Nevidim nič v prístave, som v yokošuke a vyskušal som aj reštart.

Edit: aha tak už to došlo, další teplošský klon Myoka? Niekedy mi manželka povie, že som ..., ale mám pocit, že ju nabudúce odkážem do bieloruska.

Nj ale nikto ta snimi nenuti hrat a ked nemas zapnuty ten pristav tak ich ani nespoznas rozdiel.