Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FullBroadside

Montana Müzik Klibi Serisi

21 comments in this topic

Recommended Posts

[TR-SF]
Players
735 posts
11,382 battles

can hocam ''Community Contributor'' ne işe yarar bilmem ama wargame ile konuşsanda şu yeni gelen premium gemilere türkçe inceleme videosu yapsan güzel olurdu. ne bileyim 3-5 günlüğüne denemen için versinler sana.

mesela arizona'nın topları new mexico'dan daha güçlüyse almayı düşünüyorum ben ama senin referansın olsa daha sağlıklı karar verirdim.

Players
442 posts
25,133 battles

@farera   Arizona izlenim videosu hazır ama daha yüklemedim. Heralde yarın yüklemiş olurum, yükleyince foruma yazarım.

[TR-SF]
Players
735 posts
11,382 battles

baya indirim yapmışlar warspite'a şu an texas'tan bile ucuz üstelik kaptan köşkü filan çok yakışıklı gemi oturup akşama kadar seyrederim ben onu :P  aslında aklımı çelmiyor değil ama sen kolay hasar aldığını söylediğinden ve uçak savar performansı konusunda pek etkili olmadığından gönlüm mermileri new mexico'daki gibi 4. sınıf kruvazörlerden bile sekmiyorsa arizona'dan yana. incelemeni bekleyeyim en iyisi. eğer arizona'nın topları new mexico ile aynı olursa texas'a acayip gönlüm kayıyor. zaten new york'u ben çok sevmiştim texas'ın uçaksavar savunmasıda iyi. kısmet artık. kendime bayram hediyesi bu üçlüdn birini almayı düşünüyorum. :) çünkü araştırmaları bitmesine rağmen alamdığım izumo ve baltimore için para biriktirmem gerek. kasam boş şu an.

amerikan zırhlıları yavaş olsalarda zırh konusunda çok dirençliler. para kasmak için iyi olur diye düşünüyorum. ne kadar çok hayatta kalırsam o kadar çok hasar veririm. ama işte warspite çok yakışıklı ve şu an fiyatı akıl çelmiyor değil.

Edited by farera

[GHS]
Players
511 posts
23,023 battles

Videolar çok hoş dostum eline sağlık. Özellikle o Yamato 5 köşk vuruşu mükemmel olmuş, hemen deneyeyim :). Bu arada kayıt için hangi programı tavsiye ediyorsunuz. Ben de heveslendim biraz kayıt yapayım diyorum.

Players
442 posts
25,133 battles

Ben Adobe Premiere Pro kulanıyorum yakın zamanda Movie Stupido 13 Platinum' u satın aldım. Eğer işimi görürse ona geçiş yapıcağım.

[TR-SF]
Players
735 posts
11,382 battles

izumo ve amagi'ye olanlar gözlerimi yaşarttı. japon ağacı sırf kan ve göz yaşı ile yoğurulmuş. :) yamato rüyasıyla çekilen çilenin haddi hesabı yok. amagi neysede izumo gördüğümüzde onları koruyalım, ateş etmeyelim ve gemimizin yanını dönüp kullanıcısına yardım edelim, acımasızlığın luzümü yok. :hiding:

müziği güzelmiş bu arada ismini rica edebilirmiyim?

[PLAGA]
Players
49 posts
6,251 battles

izumo ve amagi'ye olanlar gözlerimi yaşarttı. japon ağacı sırf kan ve göz yaşı ile yoğurulmuş. :) yamato rüyasıyla çekilen çilenin haddi hesabı yok. amagi neysede izumo gördüğümüzde onları koruyalım, ateş etmeyelim ve gemimizin yanını dönüp kullanıcısına yardım edelim, acımasızlığın luzümü yok. :hiding:

müziği güzelmiş bu arada ismini rica edebilirmiyim?

Alta yazıyor :)

• Cool 1

Players
442 posts
25,133 battles

@Accelerated  En güzelini en sona sakladım. :)

@farera  Izumo benim en sevdiğim gemilerden biri, her ne kadar bazen(genelde) mermileri şaşı gitsede tam kapsiteli ikinciller ateşe başlayınca görsel şölen sunuyorlar.

Alpha Tester
257 posts

@Accelerated  En güzelini en sona sakladım. :)

@farera  Izumo benim en sevdiğim gemilerden biri, her ne kadar bazen(genelde) mermileri şaşı gitsede tam kapsiteli ikinciller ateşe başlayınca görsel şölen sunuyorlar.

bu da benden gelsin Tirpitz ile tek salvo <3 :) 3oZRz4.jpg