Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.5.8 - Nowe baretki

16 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
903 posts
9,825 battles

Co sądzicie o nowych baretkach w grze?

Prosimy o opinie tutaj

Players
1,462 posts
12,078 battles

super, zostały stare baretki przy włączonym liczniku obrażeń (heh tylko ten kolor cytadeli słaby, powinni zamienić z fragiem)

• Cool 1

Alpha Tester
99 posts
750 battles

Da się jakoś włączyć te małe baretki, które 99% graczy nie przypadły do gustu, czy definitywnie z nich zrezygnowano?

Players
1,796 posts
3,146 battles

Da się jakoś włączyć te małe baretki, które 99% graczy nie przypadły do gustu, czy definitywnie z nich zrezygnowano?

Poszukam, czy mam jeszcze pliki z CT. Jak tak, to spróbuję Ci podmienić obrazki.

• Cool 2

Alpha Tester
99 posts
750 battles

Poszukam, czy mam jeszcze pliki z CT. Jak tak, to spróbuję Ci podmienić obrazki.

Byłbym wdzięczny, dzięki ;)

Players
4,154 posts
9,221 battles

Jestem w szoku, ktoś w WG posłuchał graczy i zrobił "stare" beretki z delikatną kosmetyka kolorów w nowej wersji i z licznikiem dmg . Dobra zmiana

• Cool 4

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Nowe baretki przesłąniają panele graczy i zasłaniają 2-3 górne sloty, przeszkadza to w podpatrzeniu kto z wrogiego teamu został, ewentualnie raportowaniu jeśli to bot lub likeowaniu jeśli przeciwnik stoczył dobra grę

• Cool 1

Players
1,796 posts
3,146 battles

Zrobiłem podmiankę ikonek, lecz wyniki nie są dosyć zadowalające. Nie wyświetla podpaleń, zalań i zwykłych trafień. Fragi, krytyki i trafienia torpą wyświetla. A w wynikach bitew trochę się poprzewracało.

Spróbuję inaczej.

Aktualizacja: ok, udało się. Baretki wyświetlają się poprawnie. No to pora na robienie tematu w dziale modów.

Edited by Tajfun403
  • Cool 1

Beta Tester
640 posts
2,169 battles

Teraz miałem czas zasiąść do gry i...zmieńcie kolor baretki cytadeli jest mega ohydny. 

Players
1,462 posts
12,078 battles

wolałbym wiedzieć że wszedł frag - czarny jak znalazł, do cytadeli dużo bardziej pasuje ciemno czerwony.

• Cool 2

Players
1,462 posts
12,078 battles

przecież nie zostanę modnoobem tylko po to by zmienić kolory :P  ..za to może WG pójdzie po rozum

Players
1,796 posts
3,146 battles

A czemu niby każdy modującym jest noobem? Każdy cheater jest noobem, ale zwykłe mody nie są złe, sam mam ich parę.

Players
1,462 posts
12,078 battles

żeby nie było - nie mam nic do modów, ani do miękkich narkotyków  :P  ..każdy robi co chce. To zadaniem WG jest utrzymanie w ryzach równych szans graczy i wrzucanie do gry udogodnień wymyślanych dla uzyskiwania przewagi nad konkurentami, którzy górują skillem w ciekawy sposób rozbraja "tych sprytniejszych"

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

żeby nie było - nie mam nic do modów, ani do miękkich narkotyków  :P  ..każdy robi co chce. To zadaniem WG jest utrzymanie w ryzach równych szans graczy i wrzucanie do gry udogodnień wymyślanych dla uzyskiwania przewagi nad konkurentami, którzy górują skillem w ciekawy sposób rozbraja "tych sprytniejszych"

no i dało równe szanse, jest aimbot od początku gry w kliencie dla każdego, kto potrafi go obsługiwać
Edited by HectorBarbossa
  • Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this