Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
voulezvous

Wersja 0.5.8 - Inne zmiany

8 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
903 posts
9,825 battles

Co sądzicie o mniejszych zmianach w tych elementach gry:

• Nowe oferty osobiste
  • Wskaźnik wykrycia
  • Informacja o team killu w czacie

Komentujcie tutaj!

Players
310 posts
15,940 battles

Dla mnie wszelkie zmiany związane z teamkillingiem już od kilku patchy są do d...y. Teraz nie wiadomo kto jest prawdziwym TK psującym zabawę innym, a kto został przez przypadek bo sojusznik nadział się na jego torpedy. Zepsuto to co było dobre. Zjawisko teamkillingu nie było tak uciążliwe żeby podchodzić do tego tak restrykcyjnie. Poza tym jeśli pojawił się prawdziwy TK można było go własnymi siłami unieszkodliwić, teraz trzeba czekać i się przyglądać. Okazuje się też często że obecni TK są najlepszymi graczami, bo grają agresywnie, nie chowają się za plecami innych a różowy kolorek to wypadek przy pracy.

• Cool 1

Players
1,462 posts
12,078 battles
Ja natomiast uważam, że za teamkill powinien być dzień bana bez żadnego ostrzeżenia. "Najlepsi gracze, grający agresywnie" którzy puszczą torpedy z zza pleców własnego nie dając mu szans na manewrowanie nie są potrzebni w tej grze. Natomiast wkurzają ostrzeżenia za ostrzał z pomocniczej która jest niekierowalna (raz dostałem ostrzeżenie gdy włączyłem na niszczarce AA żeby pomóc pancernikowi z samolotami).

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Ja natomiast uważam, że za teamkill powinien być dzień bana bez żadnego ostrzeżenia. "Najlepsi gracze, grający agresywnie" którzy puszczą torpedy z zza pleców własnego nie dając mu szans na manewrowanie nie są potrzebni w tej grze. Natomiast wkurzają ostrzeżenia za ostrzał z pomocniczej która jest niekierowalna (raz dostałem ostrzeżenie gdy włączyłem na niszczarce AA żeby pomóc pancernikowi z samolotami).

No to wedlug twojego pomyslu, niekierowalna pomocnicza ubija kogos na ogryzku z mojego teamu, dostaje status teamkilera i mam za to jeszcze wyrwac bana?

Players
1,462 posts
12,078 battles

pewnie :trollface: ..w końcu zepsułbyś komuś bitwę, zawsze można wyłączyć pomocniczą gdy widzi ogryzek i sztuczną inteligencję WG sterującą pomocniczą. Nie myślisz = ban ..i od razu przyjemniej by się zrobiło na randomie.

Players
4,154 posts
9,221 battles

Da się wyłączyć ten idiotyczny komunikat na chacie o "TK" ? Nie jest mi do szczęścia potrzebny spam przez kilkadziesiąt sekund , że jakiś ktos drugiemu komuś lakier na okręcie rysuje bo sie nie może od lornetki odkleić.

[GOFER]
Players
1,607 posts
9,928 battles

wlasnie dostalem oferte osobista 7 dni premium za darmo, raczej niespodziewane ale jak najbardziej na plus :D

a co do TK komunikatow to w przypadku "ramowania" sojuszniczych okretow moznaby go ograniczyc do jednego na 3, moze 5 sekund

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this