Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
TheComedian1983

Ústí/Estuary

7 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Alpha Tester
3,884 posts
26,431 battles

post-1002276027-0-78848800-1464207893.jp

Normálně mapy příliš neřeším. Každá má něco, ale v zásadě není výtek k žádné. Někdo by mohl navrhnout Oceán, ale ten je pouze otravnej a blbej jak malované sáně. Vzhledem k tomu, že sekce mapy zeje prázdnotou budete mít asi podobný názor. Jenže...

Tahle mapa je trošku jinačí kalibr. Pokaždé, když to nafasuji a navíc sedím v BB, tak mi jde pára z uší, protože kvetu z toho, jak mě tahle nádhera nutí jet na kraj mapy a lízat lajnu jak nějakej magor, abych si vůbec vystřelil. S CA to také není žádná výhra a zahrajou si snad jen DD. A další potíž vidím v tieru. Kdyby to bylo pro například max tier 4, tak je mi ta mapa šumák.

Jaké jsou vaše dojmy? Podobné či jsem jedinej koho tahle kravina deptá?

p.s - Ano milé WG. Tohle berte jako feedback :B

Players
5,524 posts
35,777 battles

S touhle mapou nemam problem ani jako CA ani jako BB. Me vadi ( skoro uz otravuje) mapa Past.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

Me tahle mapa baví, ať už hraju s čímkoli. Protože je malinka. A je to na ni akční. :) Kdyby bylo takových malých map vice, byl by to problem. Ale jednu rad snesu.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,884 posts
26,431 battles

857c93ae_o.png

Opravdu? Hru jsem vypl.

Ranked skončily, takže jsem zvědav na vzorek replayů ze sta bitev. Počítáno od 26.7. Z nich samozřejmě smáznu tiery, které se sem nedostanou, tedy lodě do tieru čtyři.

edit - zatím to dělá hezkých 22%

Edited by TheComedian1983

[IDDQD]
Alpha Tester
3,884 posts
26,431 battles

Tak po patchi už ta mapa padá mnohem méně. Vlastně normálně často jako jiné. Takže pokud to tak zůstane, jsem spokojen. Relativně. Pořád je to blbá mapa.