Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Arizona

44 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

recenze + gameplaye na youtube (v angličtině)

Neví někdo, kdy by se měla tato loď začít prodávat? Co vím, tak by to mělo být dnes, ale asi jen na NA serveru. Hrozně tu loď chci! :teethhappy:

Tak už znám odpověď. Čék musí až k Polákům, protože tady to je totálně mrtvé. :rolleyes:
Edited by Haatra
Spojeno (4 posty)

[GWDYS]
[GWDYS]
Players
72 posts
12,404 battles

Ja som čítal vyjadrenie nejakého španielskeho člena WG staffu a ten napísal, že u nás by sa mala Arizona začať predávať do konca tohto týždňa ale možno máš ešte presnejšie info. :hiding:

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Ja som čítal vyjadrenie nejakého španielskeho člena WG staffu a ten napísal, že u nás by sa mala Arizona začať predávať do konca tohto týždňa ale možno máš ešte presnejšie info. :hiding:

Nemám, mám to stejné info jako ty. Do konce týdne se snad dočkáme i my ostatní. :izmena:

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Tak Arizona se ještě ani neprodává (EU server) a už dostala první nerf a to změnu hodnoty sigma (2.0 > 1.8). Uznávám že 2.0 je hodně velký luxus na 12 děl, ale i tak, tohle byla její velká, ale skrytá přednost, protože ta loď je papírově o něco horší (např. AA), než její neprémiová sestřička NM. Každopádně i 1.8 je dobrá hodnota (Fuso i NM mají 1.5). Tak už ji WG prosím nechte být, byl bych nerad kdybych si koupil něco jiného, než na co jsem četl a viděl recenze. :angry:

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Máš to tu. Po nedávném buffu amerických bitevek 8-10 tieru platí pro North Carolinu sigma 2.0 a pro Iowu a Montanu platí sigma 1.9. Je tu i vidět, proč už se neprodává Imperator Nikolai I. WG mu dalo 2.0 sigmu a tak byl dost OP. A nerfovat ruské lodě? To se přece nedělá. :teethhappy:

uV0eZ.png

Players
99 posts

Prave som videl CZ recenziu od Houmera vid: https://www.youtube.com/watch?v=cukP3YuT8v4

Na RU a ASIA servery sa uz predava: https://asia.wargaming.net/shop/wows/main/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-portal a https://ru.wargaming.net/shop/wows/main/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-portal

Teraz ku  Arizone. Nie je pochyb, ze je to krasna lod, ale je tu to ALE...  Kto uz ma texas, tak ak nie je zberatel, kupovat ju asi nebude. Texas je fakt luxus. Na 5 tiery asi naj BB. Co sa o Arizone povedat neda, kedze bude o nieco horsia ako NM a urcite aj ako FUSO. Zatial vychadzam z Houmerovej recenzie. Mozno niekomu ta lod sadne. Ja som napriklad videl Houmerovu recenziu na Warspite. Houmerovi Warspite nesadla, no ja som s nou velmi spokojny. Je super do hodnotenych bitiev. Arizonu si asi tiez kupim, aj ked mam texas. Ved 6 tier asi je pre BB nahratelnejsi :)

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Prave som videl CZ recenziu od Houmera vid: https://www.youtube.com/watch?v=cukP3YuT8v4

Na RU a ASIA servery sa uz predava: https://asia.wargaming.net/shop/wows/main/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-portal a https://ru.wargaming.net/shop/wows/main/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wows-portal

Teraz ku  Arizone. Nie je pochyb, ze je to krasna lod, ale je tu to ALE...  Kto uz ma texas, tak ak nie je zberatel, kupovat ju asi nebude. Texas je fakt luxus. Na 5 tiery asi naj BB. Co sa o Arizone povedat neda, kedze bude o nieco horsia ako NM a urcite aj ako FUSO. Zatial vychadzam z Houmerovej recenzie. Mozno niekomu ta lod sadne. Ja som napriklad videl Houmerovu recenziu na Warspite. Houmerovi Warspite nesadla, no ja som s nou velmi spokojny. Je super do hodnotenych bitiev. Arizonu si asi tiez kupim, aj ked mam texas. Ved 6 tier asi je pre BB nahratelnejsi :)

Jo všude se prodává, jen na EU se sere jako vždy. Čekat týden, až se doprodá 100x prodávaný a nezajímavý Tirptiz (jo všichni čekají na Scharnhorsta), však na EU jsou zvyklí, oni si počkají, že WG?. Měl jsem hrát na NA serveru a měl bych klid.

Co se týče lodi, Houmer neHoumer, ta loď je prý skvělá, hlavně díky sigmě, která byla 2.0 teď už jen 1.8, ale i tak by měla být děla pořád super a s vynikajícím soustřelem. Zbytek je OK, možná trochu horší, hlavně AA obrana oproti NM, ale zase má více HP. Je to moje srdcovka a na loď se moc těším. Texas nemám a ani mě neláká (moc nízký tier). Já chtěl US BB od 6 tier a výš. Teď ještě, aby opravili Warspitovy pancíř (prý v 0.5.9) a mohli by ho i trochu buffnout. Hlavně dostřel a budu spokojený. :)

Edited by Danny202

Players
99 posts

View PostMaskot_CZE, on 08 July 2016 - 02:30 PM, said:

Jo všude se prodává, jen na EU se sere jako vždy. Čekat týden, až se doprodá 100x prodávaný a nezajímavý Tirptiz (jo všichni čekají na Scharnhorsta), však na EU jsou zvyklí, oni si počkají, že WG?. Měl jsem hrát na NA serveru a měl bych klid.

Co se týče lodi, Houmer neHoumer, ta loď je prý skvělá, hlavně díky sigmě, která byla 2.0 teď už jen 1.8, ale i tak by měla být děla pořád super a s vynikajícím soustřelem. Zbytek je OK, možná trochu horší, hlavně AA obrana oproti NM, ale zase má více HP. Je to moje srdcovka a na loď se moc těším. Texas nemám a ani mě neláká (moc nízký tier). Já chtěl US BB od 6 tier a výš. Teď ještě, aby opravili Warspitovy pancíř (prý v 0.5.9) a mohli by ho i trochu buffnout. Hlavně dostřel a budu spokojený. :)

Tak vacsi dostrel u warspite by sa zisiel :) Arizonu si tiez planujem zakupit, aj scharnhorsta, pretoze Trolpitz uz ma omrzel :( V poslednej dobe sa mi s nim nehraje dost dobre. 

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

-...

Tak už si počkáš, ne? Je jedno, jestli ju budeme mít zítra nebo za týden. Na strom ti neuteče. :)

Každopádně do ní půjdu. Pokud nebude dražší než 700, tak hned. :)

Edited by Bergham

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Tak už si počkáš, ne? Je jedno, jestli ju budeme mít zítra nebo za týden. Na strom ti neuteče. :)

Každopádně do ní půjdu. Pokud nebude dražší než 700, tak hned. :)

Mě to jedno není, tady u té lodi zrovna ne. Byli jen dvě prémiové lodě, které jsem fakt chtěl (Bismarck nebo Tirpitz) a Arizona. U ostatních si počkám i měsíc nebo je koupím až v akci, ale zase ať to není tak, že hráči na všech serverech si budou jezdit v nových lodích a my na EU si budeme moct akorát tak mastit pérko nad gameplayem na youtube. Vadí mi to. Těšil jsem se na 4.7 kdy se začala prodávat, EU nic. Druhý den nic, další dny nic. Někde jsem četl, že by se měla začít prodávat dneska, zase natěšený a opět NIC. Celý týden dovolená, těšil jsem se, že si zahraju s Arizonou a opět NIC. Možná se dočkáme v Neděli, jestli na nás WG nezapomene. :angry:

Beta Tester
68 posts
3,209 battles

Hloupý dotaz: co udává ta sigma? Jaký je rozdíl mezi 2.0 a 1.8, resp. v čem?

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Hloupý dotaz: co udává ta sigma? Jaký je rozdíl mezi 2.0 a 1.8, resp. v čem?

WG na to má nějaký svůj vzoreček, takže nevím co znamená 2.0 nebo 1.8. Vím jen, že 1.5 je nejnižší sigma hodnota. Lodě s touto hodnotou jsou méně přesná, než lodě, které mají sigma hodnotu 2.0. Proto má např. NM nebo Fuso sigma hodnotu 1.5 protože má velké množství děl (12), naopak takový Warspite má děl jen 8 a proto má hodnotu sigma 2.0. Je to balanční údaj používaný u WG a ve hře se o něm nikde nepíše. Nedávno byl buff amerických BB 8-10 tieru, tento buff spočíval ve zvýšení hodnoty sigma a tím i zlepšení přesnosti děl těchto lodí. Snad to trochu pochopíš. :teethhappy: 

Jak to asi vypadá v praxi. Ten zelený kruh by měl být maximální rozptyl, který se píše i ve hře. V něm jsou černé tečky, které značí dopad granátů. Čím vyšší sigma, tím více jsou dopady granátů soustředěny doprostřed kruhu.

MultivariateNormal.png

Netuším, jestli jsem to vysvětlil správně. :D V tomhle se moc nevyznám, stačí vědět, že vyšší číslo = lepší soustřel děl a hotovo. :teethhappy:

Edited by Danny202
  • Cool 2

[GWDYS]
[GWDYS]
Players
72 posts
12,404 battles

Tak ako písal Danny202 + ešte zjednodušene: Keď je sigma číslo vyššie tak celá salva z diel má tendenciu dopadnúť viac do stredu elipsy - to teda znamená presnejšie delá. Ak je sigma menšie číslo, tak strely majú tendenciu dopadať viac ku krajom tej pomyselnej dopadovej elipsy takže delá sú menej presné.

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

.... hráči na všech serverech si budou jezdit v nových lodích a my na EU si budeme moct akorát tak mastit pérko nad gameplayem na youtube. ...

U Arizony to tak vyšlo, že EU je jeden z posledních serverů. Ale od doby, kdy sleduju AP můžu s klidem prohlásit, že dost často taky máme akce, které by nám mohli na jiných serverech závidět. Bohužel to se tady jaksi nerozkřikne.

Tak ako písal Danny202 + ešte zjednodušene: Keď je sigma číslo vyššie tak celá salva z diel má tendenciu dopadnúť viac do stredu elipsy - to teda znamená presnejšie delá. Ak je sigma menšie číslo, tak strely majú tendenciu dopadať viac ku krajom tej pomyselnej dopadovej elipsy takže delá sú menej presné.

V podstatě takhle trošku přistřihnou křidýlka RNG. :)

Edited by Bergham

[GWDYS]
[GWDYS]
Players
72 posts
12,404 battles

Mě to jedno není, tady u té lodi zrovna ne. Byli jen dvě prémiové lodě, které jsem fakt chtěl (Bismarck nebo Tirpitz) a Arizona. U ostatních si počkám i měsíc nebo je koupím až v akci, ale zase ať to není tak, že hráči na všech serverech si budou jezdit v nových lodích a my na EU si budeme moct akorát tak mastit pérko nad gameplayem na youtube. Vadí mi to. Těšil jsem se na 4.7 kdy se začala prodávat, EU nic. Druhý den nic, další dny nic. Někde jsem četl, že by se měla začít prodávat dneska, zase natěšený a opět NIC. Celý týden dovolená, těšil jsem se, že si zahraju s Arizonou a opět NIC. Možná se dočkáme v Neděli, jestli na nás WG nezapomene. :angry:

Dočkal si sa, už je v obchode za 25, 40 a 60 Eur. :)

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Jop už je v přístavu. Za ten týden jsem i něco našetřil, tak jsem pořídil rovnou ten prvotřídní balíček se vzpomínkovou vlajkou. :)

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Jak ta vlajka vypadá?

ca67c92c-44fb-11e6-b591-ac162d8bc1e4.png

A prvni dojmy ?

Výborná loď. Děla jsou přesná a není problém ani s penetrací. Není problém vypínat křižníky na salvu a dávat i 8 tier bitevkám přes 10k DMG na salvu. Dostřel 18.6km je parádní. Pancíř je další velké plus, loď vydrží opravdu hodně. Jediné mínus je rychlost a AA. Za mě mnohem lepší a zábavnější loď než Warspite. Já jsem velmi spokojený. :) 

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

Díky. Do toho megadrahého balíčku nepůjdu- Přeci jen je před námi Dunquerk a Scharnhorst. :)

Players
99 posts

Díky. Do toho megadrahého balíčku nepůjdu- Přeci jen je před námi Dunquerk a Scharnhorst. :)

ja som si ju kupil za 25 ecka a nelutujem. Ako spominal Danny22, lod je luxusna. Ten pancier je citit. 

Sign in to follow this