Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
___HADES____

Arizona — American premium Tier VI

95 comments in this topic

Recommended Posts

[PATO]
Weekend Tester
367 posts
12,130 battles

Taki trochę NM ? Dobrze mi się kojarzy ? ( Ps dzięki za info :) )

Edited by jarosima

Beta Tester
238 posts
1,406 battles

Ciekawe czy będzie miał zwiększone ryzyko detonacji przy trafieniu bombą :trollface: Na papierze wygląda fajnie, pytanie jak będzie w praktyce. Czyżby release planowany na 7 grudnia?

[LUZ]
Players
2,744 posts
5,457 battles

New Mexico było jej następcą, więc teoretycznie powinna być słabsza. Ale to WG, więc zobaczymy.

Widzę, że ma mieć 57 200 hp, a więc dużo więcej niż NM, więcej nawet od Fuso.

• Cool 1

[LUZ]
Players
2,744 posts
5,457 battles

Pociski też minimalnie lepsze niż NM. Te 16 km zasięgu pewnie będzie można podkręcić modułem, więc też będzie dużo większy, jeśli będzie miała pancerz na poziomie Meksyku, to będzie szaleńczo OP.

[TRYME]
Beta Tester
713 posts
10,259 battles

będzie OP jak derpiz....d i atago...... dołożą jeszcz AA jak na NC żeby się lepiej sprzedawał i będzie zacieranie rączkek hahahaha ilu brainów da się złapać :)

[PATO]
Weekend Tester
367 posts
12,130 battles

będzie OP jak derpiz....d i atago...... dołożą jeszcz AA jak na NC żeby się lepiej sprzedawał i będzie zacieranie rączkek hahahaha ilu brainów da się złapać :)

Skoro w De jeszcze przyjmują pasterzy w turbanach to pewnie złapią duże grono :)

Players
7 posts
4 battles

Pociski też minimalnie lepsze niż NM. Te 16 km zasięgu pewnie będzie można podkręcić modułem, więc też będzie dużo większy, jeśli będzie miała pancerz na poziomie Meksyku, to będzie szaleńczo OP.

mój NM ma trochę lepsze pociski, troszkę lepszy relod, znacznie lepiej przestawia ster, ale niestety znacznie gorszy zasięg i  zauważalnie mniej hp. Zapewne Arizona dostanie jakiegoś buffa.

[LUZ]
Players
2,744 posts
5,457 battles

Ta, oczywiście spojrzałem w parametry stocka NM :D , dzięki za czujność. Niemniej dalej się szykuje lekkie przegięcie.

[QTAZ]
Players
821 posts
14,482 battles

Mój ulubiony tier, okręt z historią (nieważne, że tragiczną), podobny do New Mexico, który jest cudnym okrętem, a mimo wszystko od niego inny (nie to co ehm, Texas=New York+AA, ehm) . Jak tylko będą fundusze - biere

[NOTS]
Players
10 posts
3,668 battles

pewnie 110-120 goła i 200 w jakimś pakiecie. Dowiemy się jutro :)

jeśli taka będzie cena to go biorę bo wydaje się mieć podobne osiągi co NM a tym mi się gra bajecznie 

[BASIC]
Players
432 posts
19,455 battles

Ahoj kapitanowie!

Spotkałem dziś tę bestyjkę w pierwszej bitwie po aktualizacji. Ciężko było trafić, chyba przetrwał bitwę. Wygraliśmy!

PS piękny okręt, nieprawdaż? 

Pozdrawiam społeczność. 

shot-16.06.23_22.27.36-0211.jpg

shot-16.06.23_22.24.04-0290.jpg

Edited by koliber_1984

Players
1,474 posts

a to co WG już dorabia sprzedając elementy okrętów oraz wyposażenie na złom? Czegoś brakuje w pewnym miejscu ale nie powiem czego i gdzie.:P zobaczymy czy sami zgadną :rolleyes:

Players
4,367 posts
16,858 battles

Czy ja dobrze widzę że to taki burrito z lepszymi hapsami i zasięgiem ale gorszymi ciut działami i pelotką? Pod mój styl gry pasuje takie machniom, zwłaszcza że burrito sam w sobie jest baaaardzo dobry, ale różnicy mi jednak jakoś brakuje.

Players
1,474 posts

dobra bo widzę że nikt nie chce szukać co WG sprzedało na złom. Widać mądrale z WG mają w... pośladach wydawnictwo KAGERO. A szkoda bo dużo by sie z nich nauczyli a tak to spartolili, w sumie nie pierwszy raz. :P

Brakuje takiego oto szczególiku

arizona_zpsgxbqz0tn.jpg

nie kupować okrętu dopóki nie naprawią :coin:

Edited by krzysiek_1990

Players
3,296 posts
5,097 battles

No, proszę. Przecież okręt ma dźwig na śródokręciu. Nie tylko dla łodzi. Również dla samolotu, ale ten akurat się zepsuł...

Beta Tester
1,400 posts
7,634 battles

Ja trochę zgłupiałem :)

Możliwe, że na potrzeby gry wybrano wariant 3. Mechanika i tak pozwala na jeden samolot w powietrzu więc po co więcej pokazywać?:)

1927

bb39-2.jpg

1930

bb39-3.jpg

1931

USS_Arizona_after_1931_modernization_NAR

Edited by puresense

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.