Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Indianapolis

31 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

zoberte NOrleans, dajte jej pomalšie kormidlo, znížte jej hp o skoro 3k, zvýšte jej dostrel a spot o kilometer, nainštalujte AA z Pepsiny a voalá T7 premiák

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

zoberte NOrleans, dajte jej pomalšie kormidlo, znížte jej hp o skoro 3k, zvýšte jej dostrel a spot o kilometer, nainštalujte AA z Pepsiny a voalá T7 premiák

Loď patří do třídy Portland - předchůdce třídy New Orleans. Tato třída byla chráněna lépe než Pensacola. Dokonce má o 19 mm lepší pancéřování citadely než NO, o Pepsi ani nemluvě. Ty máš NO+DM rád, tohle by se ti hodilo. Už jen najít sponzora, který ti to koupí :)

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

keby tomu pridali 5k hp a hodili to na T8 nie je problém pustiť prostriedky, ale takto? Určite je to lepší krížnik ako Pepsi a Atlanta, ale na T7 blbnutie mám Myoko

EDIT: pozrel som si Flamuho rewiev: nebol z nej nadšený, je to fakt T7 NOrleans akurát s pomalším kormidlom a veľkým magnetom na citadely v strede lode

malá pikoška: s 0,88% max disperziou je to najpresnejšia US loď v hre

Edited by S4h3L

[IDDQD]
Players
564 posts
7,086 battles

Právě jsem tohle prvně potkal (já s Molotovem) a hrál to docela dobrej fialka s 66% WR při skoro 3K bitvách (smekám). Ale tentokrát jsme vyhráli my a Indiana se moc nepředvedl.

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

na eng fore je vlákno o tejto lodičke, kde opakovane poukazujú, že ma zlý dizajn (tá diera medzi komímny kde je nechránená citadelanadstavbami) a bugnutý armor (citadelovaný pod vežou z Blyskawice, HEčkom) keď sa k tomu priráta vysoké položenie na vode a pomalé kormidlo v mojich očiach tá loďka klesla zo špatnej NOrleans na Pepsi Ligh s radarom, len také mierne varovanie pre kúpichtivých

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

na eng fore je vlákno o tejto lodičke, kde opakovane poukazujú, že ma zlý dizajn (tá diera medzi komímny kde je nechránená citadelanadstavbami) a bugnutý armor (citadelovaný pod vežou z Blyskawice, HEčkom) keď sa k tomu priráta vysoké položenie na vode a pomalé kormidlo v mojich očiach tá loďka klesla zo špatnej NOrleans na Pepsi Ligh s radarom, len také mierne varovanie pre kúpichtivých

Zatím je to jen preview testování, takže k úpravám může ještě dojít - a nejspíše taky dojde. Moje první dvě bitvy s touto lodí byly 2x detonace :)

[CULMY]
Beta Tester
742 posts
6,826 battles

No vidíš a do dalších bitev máš 20 vlajek proti detonaci... neber to...

Players
3,720 posts
18,040 battles

No vidíš a do dalších bitev máš 20 vlajek proti detonaci... neber to...

Jen 10. Dalsi az za 24h, ne ?  :-)
  • Cool 1

[IDDQD]
Beta Tester
2,463 posts
4,388 battles

Moje první dvě bitvy s touto lodí byly 2x detonace :)

Další sběrač detoňací jak Yubari ? Asi pořídím,mám těch vlajek už jeňom 204

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,677 posts
8,872 battles

Další sběrač detoňací jak Yubari ? Asi pořídím,mám těch vlajek už jeňom 204

Pche ja uz jich mam prez 500 :P

Apropo jak tahle lod vydelava v porovnani s t8 premiakama?

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Ty detonace mně překvapili, pancéřování to má (podle parametrů) lepší, než Pensacola. Jsou tam asi ještě nějaké chybky, které se díky preview testování odhalily - naúhlovaný jsem byl, ale dostal jsem to asi zrovna do té "díry". Můžu si nainstalovat tréninkovou místnost a tam si do toho zastřílíte :)

Jak loď vydělává nemám představu - preview testování totiž probíhá ve speciálním režimu a tam to není vidět.

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

To znamena ze maju za hru presne 0 :P 

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
612 posts
5,753 battles

Ty detonace mně překvapili, pancéřování to má (podle parametrů) lepší, než Pensacola. Jsou tam asi ještě nějaké chybky, které se díky preview testování odhalily - naúhlovaný jsem byl, ale dostal jsem to asi zrovna do té "díry". Můžu si nainstalovat tréninkovou místnost a tam si do toho zastřílíte :)

Jak loď vydělává nemám představu - preview testování totiž probíhá ve speciálním režimu a tam to není vidět.

Mám celkem zájem o tuto loď, ale jezdící ohňostroj fakt nechci. :trollface: Ty detonace jsou dost nepříjemné, alespoň to řeší ty vlaječky když už. Koukal jsem se na ní v přístavu a i vzhledově se mi líbí (Ten americký dyzajň křižníků z 30 let je tak hnusný, až je krásný :trollface:). Navíc 7 tier prémiák ještě nemám. No snad se to ještě poladí, hlavně ten pancíř. Ještě jako velké + bych viděl ten radar (jaký má dosah? + čas působení?). Jo pokud by bylo více lidí s tou výcvikovkou, tak bych se taky rád zúčastnil. :trollface:

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Dosah radaru: 8,49 km

Doba působení: 25 s

Doba znovunabití a počet použití je stejný, jako u ostatních lodí.

Pro porovnání je tady tabulka vlastností radarů na dalších lodích. Radar je zaměnitelný s palubním stíhačem.

Poznámka: Na tréninkovce se můžeme domluvit. Výhodou by byla možnost použití TS. Za "bitvu" v tréninkové místnosti se nic neplatí - ani za opravy lodí, spotřební doplňky či střelivo.

Edit: Indianapolis už nemám, takže není co testovat :(

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
612 posts
5,753 battles

Dosah radaru: 8,49 km

Doba působení: 25 s

Doba znovunabití a počet použití je stejný, jako u ostatních lodí.

Pro porovnání je tady tabulka vlastností radarů na dalších lodích. Radar je zaměnitelný s palubním stíhačem.

Poznámka: Na tréninkovce se můžeme domluvit. Výhodou by byla možnost použití TS. Za "bitvu" v tréninkové místnosti se nic neplatí - ani za opravy lodí, spotřební doplňky či střelivo.

Ten radar, sice nejslabší, ale pořád lepší než obyč. hydroakustický vyhledávač. Navíc na 7 tieru to bude raritka. Jo TS není problém. 

[GWDYS]
[GWDYS]
Beta Tester
612 posts
5,753 battles

Zatím mi to přijde jako výborný křižník. Prakticky nemá větší slabinu. Děla jsou přesné a dostřel je dostatečný. AP munice je pro křižníky smrtící (Aoba jedna salva 22k DMG 5x citadela, nebo Pensacola 18k DMG 3x citadela). HE taky pěkně nakládají a i dobře zapalují. S vylepšením kormidla to i pěkně točí. Rychlost klasika pro US křižníky. Pancíř něco vydrží a rozdíl oproti  např. Molotovu je obrovský. Radar je super, často ho využívám na neviditelné torpédoborce v kouři. Jo borci jak tam stojí a myslí si, že se jim nic nemůže stát, zmáčknu čudel a už to lítá. :teethhappy: Protiletadlová obrana je taky na dobré úrovni. Na kapitánovy mám skill pokročilý střelecký výcvik + spotřebák obranná protiletadlová palba. No borec v Ryujo přišel o tři své letky během pár sekund. :child: Výdělky jsou za lepší bitvu kolem 300 000 čistého s prémiovým účtem a vlaječkou na výdělky. Opravy cca 40 000. Vzhledově se mi moc líbí, nevím proč, ale pořád si tu loď prohlížím. :hiding:

Neztratíte se ani v Tier 9 bitvě !:izmena: Nechci nic naznačovat, ale ta loď (teď hodně potichu) je trochu OuPí .... :hiding:

ohrT9.jpg

1wKc3.jpg

kiGl.jpg

we6VN.jpg

Edited by Haatra
Spojeno (2 posty)

Players
12 posts
2,407 battles

Šílená kocábka. Papírová loď a děla na houby.He munice nic moc a někdy i zapálí. Ap jsou na tom lépe, ale záleží na rng. Tváří v tvář proti Schors jsem neměl šanci. Na 4 km jsem neprobíjel ani apéčky do jeho boků. Max dmg na salvu 3000. Už bych ho nekoupil a OP rozhodně není. S Atlantou toho nastřílím více. Raději kupte Atlantu než tento šmejd.

Edited by Bohi72

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

na 4km urobíš zo Shchorsa sekanú aj s Mahanom keď tam hodíš AP, čiže problém nie je v lodi ale v kapitánovi

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

na 4km urobíš zo Shchorsa sekanú aj s Mahanom keď tam hodíš AP, čiže problém nie je v lodi ale v kapitánovi

No ja ti nvm zalezi od poctu HP, ale ktori normalny clovek pojde z DD na 4km ku rychlo palnemu krizniku , uz na 10km uroby shchors z hocicoho sekanu behom chvile toboz ak je to dako malo pancierovany kriznik co ide pekne bokom . Este aj BB dostava AP taky naklad ked je dostatocne blizko a pekne natocena. 

Zaklad je poznat svoju lod a jej limity Shchors ma strasne malo panciera cize na 4km mu nespravis dokopi nic lebo overpene narozdiel od indiho co ma panciera viacej tam ta 155 rozoberu aj vdaka vecsej rychlosti strelby a este na taku vzdialenost je ta led neskutocne presna a nieje problem trafit vsetkymi delami takze je jasne ze pojdes dole velmi rychlo aj ked nanho vybehnes s full hp

[GWDYS]
Alpha Tester
497 posts
9,197 battles

No ja ti nvm zalezi od poctu HP, ale ktori normalny clovek pojde z DD na 4km ku rychlo palnemu krizniku , uz na 10km uroby shchors z hocicoho sekanu behom chvile toboz ak je to dako malo pancierovany kriznik co ide pekne bokom . Este aj BB dostava AP taky naklad ked je dostatocne blizko a pekne natocena. 

Zaklad je poznat svoju lod a jej limity Shchors ma strasne malo panciera cize na 4km mu nespravis dokopi nic lebo overpene narozdiel od indiho co ma panciera viacej tam ta 155 rozoberu aj vdaka vecsej rychlosti strelby a este na taku vzdialenost je ta led neskutocne presna a nieje problem trafit vsetkymi delami takze je jasne ze pojdes dole velmi rychlo aj ked nanho vybehnes s full hp

Ale nesmysl, žadne Overpene se nekoná, overpene snad dělá jen bb's jinak je to tak jak říká Sahel, s jakýmkoliv křížníkem, když vyjedeš na 4km boku dd's tak s tebe udělá sekanou především tedy Schors..

[CSN]
Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Si si isty ze 203 neda na 4km overpene do 60mm panciera co ma shchors.. lebo co mam snim zahrane tak som zazil uz rozne srandy takze ja v tu overpene verim. Zato ked zo Shchorsom dostanem he tak to sakra zaboli...

Players
3,720 posts
18,040 battles

Tak co, koupit ? Nekoupit ? Dneska se da poridit jeste za cca 420Kc.  ( Atlantu jsem vyzkousel na testu a je to lod na dve veci...na nic a na .....)

Docela me laka dostrel a radar ... ale zase rychlost strelby obvykla u CA s 203mm ... nevim

[GWDYS]
Alpha Tester
497 posts
9,197 battles

Tak co, koupit ? Nekoupit ? Dneska se da poridit jeste za cca 420Kc.  ( Atlantu jsem vyzkousel na testu a je to lod na dve veci...na nic a na .....)

Docela me laka dostrel a radar ... ale zase rychlost strelby obvykla u CA s 203mm ... nevim

Pošetři si něco raději na Scharnhost a kup toto, Indiana je Orleans s radarem... takže na 2 věci.. 

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,609 battles

Indiana je Orleans s radarem... takže na 2 věci.. 

wat?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.