Sign in to follow this  
Followers 0
Falathi

USS Indianapolis

• You need to play a total of 30 battles to post in this section.

207 posts in this topic

Przełamałem się i po wielu miesiącach wyprowadziłem z portu. Pierwsza bitwa; salwa od Bismarcka pozbawiła mnie 3/4 hp i sekundę później dzieła dokończył Yorck. Ok; trzeba dać mu szansę. Druga bitwa ... nalot z Rangera - nic nie strąciłem i zostaję na połowie HP - dzieła dokańcza Dunkierka. Trzecia bitwa - Czapajew roznosi mnie APkami w jakieś 30 sekund. Akurat sobie trzy razy strzeliłem. Do portu. W pierwszej 71 moich pocisków sięgnęło celu zadając ogromną ilość uszkodzeń; 57k. :P W drugiej 29 pocisków zmasakrowało przeciwników zadając 22k. W trzeciej 95 pocisków i 55k . szit szit szit

Ten okręt to guano.

Nie zadaje obrażeń. Nie podpala. Nie kręci i płynie jakby usiłował się sfajdać z wysiłku bo trafił w ocean kisielu.

Póki udaje się nam strzelać i nie zwracać za bardzo na siebie uwagi, to jest ... tak sobie. Jak już do nas celują to pozostaje modlić się żeby robili to źle. Tu jeden pocisk potrafi zdewastować tę krypę doszczętnie.

Nie umiem w ten okręt zupełnie.

12 hours ago, FerdekKiepski said:

Przełamałem się i po wielu miesiącach wyprowadziłem z portu. Pierwsza bitwa; salwa od Bismarcka pozbawiła mnie 3/4 hp i sekundę później dzieła dokończył Yorck. Ok; trzeba dać mu szansę. Druga bitwa ... nalot z Rangera - nic nie strąciłem i zostaję na połowie HP - dzieła dokańcza Dunkierka. Trzecia bitwa - Czapajew roznosi mnie APkami w jakieś 30 sekund. Akurat sobie trzy razy strzeliłem. Do portu. W pierwszej 71 moich pocisków sięgnęło celu zadając ogromną ilość uszkodzeń; 57k. :P W drugiej 29 pocisków zmasakrowało przeciwników zadając 22k. W trzeciej 95 pocisków i 55k . szit szit szit

Ten okręt to guano.

Nie zadaje obrażeń. Nie podpala. Nie kręci i płynie jakby usiłował się sfajdać z wysiłku bo trafił w ocean kisielu.

Póki udaje się nam strzelać i nie zwracać za bardzo na siebie uwagi, to jest ... tak sobie. Jak już do nas celują to pozostaje modlić się żeby robili to źle. Tu jeden pocisk potrafi zdewastować tę krypę doszczętnie.

Nie umiem w ten okręt zupełnie.

Nie mam tego okrętu, ale mam Mutsu więc łącze się z tobą w bólu, jako ofiara marketingu i tez posiadacz bezużytecznego okrętu ...

PS: jakie masz perki :P ??

13 hours ago, RADAMANTHYSEK said:

Nie mam tego okrętu, ale mam Mutsu więc łącze się z tobą w bólu, jako ofiara marketingu i tez posiadacz bezużytecznego okrętu ...

PS: jakie masz perki :P ??

Ofiara marketingu;) To fakt. I naiwności. Pływam teraz na 13 perkowym kapitanie - standard jak dla krążków. Czasem wrzucam 19 perkowego z gaeringa. Ale nie ma znaczenia jaki tam jest kapitan, bo to kufa guano niemożliwe. Dziś .. myślę sobie - zobaczę, może mi rng nie sprzyjało wczoraj. Kurde .. ja rozumiem, że czasem okręty są słabsze. Ale żeby nie zadawać obrażeń niszczycielom? No bez jaj. Po co mi ten radar skoro trafiam czterema pociskami za ... 950? No ja ebe. Poprawiam za 1300 .. radar gaśnie a ja wyświecony schodzę na salwę z jakiegoś pancernika. W czasie krótkiej żywotności 42 trafienia zadają ... tadam - 18 k obrażeń łącznie z pożarem!!!! I jak pisałem; póki nikt nie zwraca na ciebie uwagi to coś tam postrzelasz. Jak cię na cel wezmą - koniec. Jestem tym potwornie zniesmaczony. Pierwszy okręt premium, który chcę sprzedać. Jest totalnie niezbalansowany.
Taki na przykład ZAO też potrafi zejść na salwę. Ale jego pancerz, który czasem coś odbije, zwrotność, zasięg i obrażenia jakie zadaje czynią go krążownikiem idealnym. W indim są same wady. Nie ratuje go radar, bo dla samego okrętu jest bezużyteczny. Nie ma szans ściągnąć niszczyciela na dwie salwy. Nie zdarzyło mi się.

Znów go zakotwiczę na długie miesiące ...

1 person likes this

Na szczęście wypadł mi ze skrzynki i nie mam obligu do wyciągać z zamrażarki.

Może dadzą możliwość zwrotu lub poprawią go bardziej?

On 5.11.2017 at 1:24 PM, Oolt_ondai said:

Może dadzą możliwość zwrotu lub poprawią go bardziej?

Wątpię, prędzej wejdzie nowy krążek. Mam Indy Mary od dawna ponad połowę bitew rozegrałem kiedy mój drzewkowy top to był News York i Kongo. Indianapolis najlepsze wyniki robię kiedy mnie rzuci na same 8 i 9 wtedy można wykorzystać i zasięg, i radar bo większość Bb nas ignoruje, a deski 7-9 nie mają takiego camo jak niższe tiery. Okręt jest piekielnie trudny, Pensacola, którą grałem w wakacje jest imho lepsza. Jeszcze jedno, stary kłamią, okręt ma 16k HP, przynajmniej po pierwszej salwie.

Jeśli mogę coś powiedzieć: IMO Indianapolis to b. dobry krążek, ALE o specyficznym zastosowaniu: podchodzimy do wrogich krązków, ewentualnie brytyjskich krążków w dymie, żeby znienacka wbić im salwę z APków. A BBczków unikamy jak ognia. W każdym razie, to chyba jedyna taktyka, która u mnie się sprawdza. 

PS Odnośnie unikania BBczków: mam kapitana z niewidką, więc jeśli robi się wesoło to staram się zniknąć i wycofać. 

Generalnie tak, to trudny okręt, z przyzerową tolerancją na popełnianie błędów. 

1 person likes this

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.