Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Hledám spoluhráče pro společné hraní / divizi

44 comments in this topic

Recommended Posts

Players
163 posts
9,545 battles

Ahoj tanky a letadla hraju u konkurence bohužel lodě tam budou tragédie kde se bude bojovat v bárkách na lovení ryb tak sem v rámci lodí přešel sem pokud má někdo zájem o hru stačí se ozvat budu rád.....

[IDDQD]
Beta Tester
293 posts
16,262 battles

na tie clny u konkurencie som tiez zvedavy, ale pokial nepridaju aspon DD/CL tak to velmi rychlo omrzi - to bude to iste co tu ranked ked to hodi par BB a zvysok 12x DD :(

Beta Tester
18 posts
2,218 battles

na tie clny u konkurencie som tiez zvedavy, ale pokial nepridaju aspon DD/CL tak to velmi rychlo omrzi - to bude to iste co tu ranked ked to hodi par BB a zvysok 12x DD :(

Ahoj tanky a letadla hraju u konkurence bohužel lodě tam budou tragédie kde se bude bojovat v bárkách na lovení ryb tak sem v rámci lodí přešel sem pokud má někdo zájem o hru stačí se ozvat budu rád.....

Máme založený přímo herní kanál na Discordu - DMZ - pokud tedy hledáte hráče i do WoWs určitě je naleznete i u nás .

https://discordapp.com/download

doufám že odkaz bude funkční :D Pokud tedy chcete navštívit DMZ komunitní kanál stáhněte si jej a vejděte do free místnosti , napište vzkaz buď přímo mě - Tomibar , Frosty , Basi .

Dáme Vám jednak práva používat místnosti ale i práva psát a posílat zprávy či nahrávat videa přímo do DMZ - práva jsou bohužel nutná , nahrazují něco vlastně heslo do místností, pokud si budete chtít vytvořit vlastní místnost kam budete mít možnost jen Vy a několik vyvolených :) Je nutné požádat admina Basi - nebojte je to Čech a je normální :D

VŠE JE ZDARMA - pokud bude mít někdo s Discordem problém . napište prosím .

Players
163 posts
9,545 battles

Máme založený přímo herní kanál na Discordu - DMZ - pokud tedy hledáte hráče i do WoWs určitě je naleznete i u nás .

https://discordapp.com/download

doufám že odkaz bude funkční :D Pokud tedy chcete navštívit DMZ komunitní kanál stáhněte si jej a vejděte do free místnosti , napište vzkaz buď přímo mě - Tomibar , Frosty , Basi .

Dáme Vám jednak práva používat místnosti ale i práva psát a posílat zprávy či nahrávat videa přímo do DMZ - práva jsou bohužel nutná , nahrazují něco vlastně heslo do místností, pokud si budete chtít vytvořit vlastní místnost kam budete mít možnost jen Vy a několik vyvolených :) Je nutné požádat admina Basi - nebojte je to Čech a je normální :D

VŠE JE ZDARMA - pokud bude mít někdo s Discordem problém . napište prosím .

Tome s tebou ačkoliv sem trochu spustil kritiku u tvého posledního videa z WOWS nemám žádný problém ale asi bych se nechtěl bavit s hráčema jako je Pip,Tomáš atd. asi moc velcí egoisti na mne .-)

Beta Tester
18 posts
2,218 battles

Tome s tebou ačkoliv sem trochu spustil kritiku u tvého posledního videa z WOWS nemám žádný problém ale asi bych se nechtěl bavit s hráčema jako je Pip,Tomáš atd. asi moc velcí egoisti na mne .-)

Zdarec ,

Není nutné se bavit s nikým :D To je jen komunitní kanál kde budeš mít vlastní místnost či více a tu budeš mít k dispozici jenom pro sebe a Tvé přátelé - mimochodem já jsem také egoista jako hrom , i když se s Tebou hádám a řeknu i nepěkné věci , většinou jsem schopen se tak nějak normálně bavit :D

Co je nutné u DMZ - požádat Basiho ( Admin a zakladatel DMZ ) o vytvoření místností - to je vše , a jak říkám - HLAVNĚ JE TO ZDARMA A JE TO FUNKČNÍ :)

[IDDQD]
Beta Tester
293 posts
16,262 battles

dik za ponuku no zastavim sa asi az ked pridu tie clny, na WoWs discorde je nas plno akurát na WT nikto neni (boostre aj wagery mam odlozene ak neminiem na IJN tanky:)

Beta Tester
18 posts
2,218 battles

dik za ponuku no zastavim sa asi az ked pridu tie clny, na WoWs discorde je nas plno akurát na WT nikto neni (boostre aj wagery mam odlozene ak neminiem na IJN tanky:)

Tak to máme podobné - booster a sázky o GE mám plno - jen není čas to nějak smysluplně to odehrát :)

Klidně napiš přímo ve hře WoWs - stejný nick - Tomibar - jako na WT či WoWp.

Na DMZ není samozřejmě povinností či účelem být v jedné místnosti s někým kdo nebude podle Tvých představ :)  DMZ je jen komunitní kanál pro hráče kteří buď nemají s kým hrát , nebo hledají nové hráče / přátele / či hráče do klanu .

DMZ je prostě kanál kde lze najít nové kontakty - a je naprosto jedno zda hraješ WoWs či jinou hru .

Players
4 posts
4,471 battles

Ahoj.

Rád bych se pokud možno k někomu přidal do divize, nebo s někým občas nějakou tu divizi zahrál. Nejsem žádnej super hráč, ale už mě nebaví zbytečně prohrávat, když kuli 2-3 hráčům ve hře se prohraje skoro vyhraná bitva. Často se totiž stane stane, že v klíčových momentech absolutně selže jakákoliv spolupráce. Myslím že v případě divize by se to dalo občas změnit.

-věk 40+

- lodě 5-8 tier

- čas většinou všední den od 20hod, o víkendech jak kdy, ale večer to samé jako v týdnu

- TS není problém

[H4T3]
Players
103 posts
5,655 battles

Ahoj.

Rád se přidám další spoluhráče.Hraji hlavně X tier bitevky a VIII tier.Chodím na Wows Tsko nick stejný.

[PAMO]
Players
40 posts
1,703 battles

Ahojte. Samého ma to nebaví. Čas mám pondelok, utorok takmer celý deň a inak len cca po 23 alebo ráno. Môžte mi napísať tu alebo v hre.

Weekend Tester
1,330 posts
20,119 battles

Ahojte. Samého ma to nebaví. Čas mám pondelok, utorok takmer celý deň a inak len cca po 23 alebo ráno. Môžte mi napísať tu alebo v hre.

Ahoj Drioton. Pridaj si ma do priateľov, rád zahrám. Hrávam síce skôr do 23, ale tak možno sa sem tam stretneme :) Môžeme ísť aj na TS. Hrám aktuálne asi to čo Ty. Teda Tier 4-6.
Edited by Mikhail800

Players
41 posts
6,927 battles

Zdravím, poslední dobou vzhledem k úrovni randomu (hlavně o víkendech) mě to už samotného nebaví, tak bych rád našel někoho, kdo by si občas zahrál divizi. Hrávám skoro denně ve večerních hodinách mezi 21-24hod, vlastním bitevky t5 a křižníky t5 a t6.

[P34RL]
Players
0 posts
7,612 battles

Zdravím som bývali hráč WOT hral som ho cez 3 roky a už som potreboval začať s niečim novým....

Momentálne hram s bitevními loďami a celkom mi to na prekvapenie ide :D. Kto si chce týmovo zahrať a aj sa zasmiať pri hre tak nech mi kludne napíše. 

Môj nick v hre:  __Geralt__

Players
119 posts

Ahoj, nehrám moc často, ale rád by som splnil Operace (nutná divízia) pre získanie odmien (kapitán 10 úroveň) a občasné hranie. Pokiaľ by ste mi niekto s tým chceli pomôcť, samozrejme to oplatím, ak by ste potebovali niekoho do teamu.

Zatial mám len lode Tier V Konig a Konigsberg, ale na splnenie operácie to stačí. Inak expím loď od každého národa a majú 4 úroveň.

Players
3 posts
200 battles

Ahoj, 

hledám hráče na společné hraní náhodných bitev a operací.

Nick ve hře: ILoveMyTits

Komunikace: Team-Speak, Skype, Discord, ...

Tier: IV, V, VI

Typ lodě: Hraji Americké BB (New York, New Mexico, ...)

Můj věk: 17 let

Čas, kdy můžu hrát: Téměř kdykoliv. Výjimka je v průběhu školy.

Něco o mně: Jmenuji se Maxim, je mi 17 let a bydlím v Havířově. Studuji Střední průmyslovou školu elektrotechnickou zaměřenou na IT obor. Rád trávím čas hraním a zdokonalováním se v počítačových hrách jako je např. CS:GO, World Of Warships, League of Legends.