Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Haatra

Hledám spoluhráče pro společné hraní / divizi

44 comments in this topic

Recommended Posts

Moderator
1,787 posts

Jestliže hledáte spoluhřáče pro společné hraní nebo divizi, pište do tohoto vlákna. Je vhodné, aby jste uvedli nějaké údaje o sobě, jako například

• Na jakých tierech chcete hrát a s jakými typy lodí
  • Kdy můžete hrát
  • Jestli máte možnost používat při hraní TS

Players
4 posts
4,594 battles

Hledám někoho na hraní pro zábavu, aneb ve dvou či třech se hraje lépe. Nemusí to být žádný tryhard, jde jen o to dobře si zahrát.

1. Team speak

2. Tier 4-7

3. Mohu od 9-20

4. Kromě DD zahraji cokoliv

5. věk 20+

nick in game PatuldaCZ

Players
11 posts
2,578 battles

Zdravím, také bych si rád zahrál s někým trochu týmověji, věřím že to má pozitivní vliv na výkon a výsledek hry.

1. team speak pochopitelně možný

2. hraju vše kromě CV, momentálně US BB6, US CA 8, IJN DD6, KM CA 6

3. mohu průběžně hrát cca od 9:00 do 23:00 (pochopitelně ne každý den, ale času na to mám docela dost)

4. je mi 32

5. jsem "veterán" z Navy Fieldu jestli to někdo znáte, byla by docela prdel, kdybych tu potkal někoho kdo to hrával.

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
810 posts
10,444 battles

Přidejte si mě ve hře (nick Danny202) a rád si s vámi zahraju, stačí mi ve hře napsat. TS je samozřejmost. Momentálně hraju nejčastěji T6-8 a to křižníky a bitevní lodě. 

[IDDQD]
Weekend Tester
2,035 posts
5,721 battles

Dany, taky se někdy ozvu. T6-8 mi momentálně sedi. :)

Players
260 posts
13,925 battles

Když to tu tak hezky ožilo tak se taky nesměle přidám:-).

•Tiery převážně VI DD+BB, IX DD

•Převážně přes víkend ráno, večer, někdy celodenně. Přes týden kvůli práci minimálně.

•TSko samosebou:-))

Ve hře nick Rimmer_CZ. :-)

Edited by Rimmer_CZ

Players
7 posts
7,940 battles

Ahoj, taky bych se rád přidal...

Nick ve hře ICEPET ... jsem 40+, takže prací povinný.

Většinou jsem ve hře ve všední den 18-22, o víkendu už od odpoledne.

Hraju pro odreagování od práce, ale samotnýho už mě to moc nebaví ... :unsure:

TS nainstalovaný, ale ještě jsem ho ani neměl možnost spustit....:rolleyes:

V doku

USA - BB V-IX, CR V-VII, DD VI-VII

JAP - DD II-IX, + (BB ARP V a CR ARP VII - ty jsem vyjezdil v akcích)

GER - CR V-X + II Emden

[GWDYS]
Beta Tester
2 posts
9,396 battles

Caute taktiez by som zahral ak mate TS adresu kde by sa dalo v pohode pripojit napiste  - nick v hre MairoSK -no bohuzial do dnes zatial nepresla zmena na serveroch WOWS takze ma najdete pod nickom  Dr_Mairo

Lode od 1  do 10 - BB , CA alebo DD - CV mam 8 no nehravam s nou. 

Hravam skoro kazdy vecer od cca 19 do 24 

aktualne expim BENSON , AMAGI a TASHKENT 

Edited by MairoSK
  • Cool 1

Players
1 post
607 battles

Ahoj rád si také zahraji s někým v divizi,TS určitě není problém pokud se někde scházíte rád dorazím je mi 30 a rád uslyším podobného nadšence ;-) Přidej te si mě ve hře a písněte ...Nejsem žádné ESO hraji pro zábavu a ve volném čase 4-7t. nějaké ty bitevky a křižníky...Torpedoborcům jsem nachuť nepřišel... :-)

Players
1 post
236 battles

Mal by som zaujem hrat tier 4-5.... a viacej ked vyexpím...

čas: skor večer....

A komunikacia bud cez skype, alebo aj TS :)

Mám 22 rokov :D

Players
1 post
121 battles

Ahoj. Jsem oleeee a hraju na starém účtu. Rád bych si s někým popovídal u hry a proto hledám spoluhráče.

1. TS3 mám

2. hraju zatím s 3-4 třídou USA

3. server WOWS EU

4. je mi 13 let

5. rád hraji s torpédoborci

Můj nick je ( boužel divnej ) majkraftank.

Předem děkuji za poslání žádosti a omlouvám se za pravopisné chyby.

oleeee

[O-S-W]
[O-S-W]
Beta Tester
272 posts
8,833 battles

Tak nějak se to tu rozjelo s tím hledáním spoluhráčů to je jen dobře.Proto pokud máte zájem s zahrát na našem Ts napište mi ve hře je to jednodušší.Ve hře jsem denně cca od 18.00 do 21.00 .Hrajeme nejčastěji 6-8T .Věkově jsme co se u nás na ts scházíme cca od 35-45 let.

Edited by 19Hellboy74

[O-S-W]
Players
278 posts
15,532 battles

Tak nějak se to tu rozjelo s tím hledáním spoluhráčů to je jen dobře.Proto pokud máte zájem s zahrát na našem Ts napište mi ve hře je to jednodušší.Ve hře jsem denně cca od 18.00 do 21.00 .Hrajeme nejčastěji 6-8T .Věkově jsme co se u nás na ts scházíme cca od 35-45 let.

Spíš v rozsahu 35-46... :D A za rok bude ještě hůř... :popcorn:Koukám, že tě šňůra proher opustila... U mě je to přesně naopak... Naprostá katastrofa... Musím hrát v divizi.

[O-S-W]
[O-S-W]
Beta Tester
272 posts
8,833 battles

No asi jsem už prohrál dost her tak mi zase spravili rng:DJinak proher jsem měl dost i v divizi jak budeš ve hře tak se ozvi

[H4T3]
Players
103 posts
5,655 battles

Hledám taky spoluhráče na hraní týmových bitev a zase bych to chtěl trochu rozjet.Mám dvě lodě 8 tieru a jinak 6 a 7 tier převážně bitevky.Mám vlastní Tsko s jiné hry kde mám založený vlastní klan.

[IDDQD]
Players
129 posts
19,677 battles

Ak by bol niekdo taky extremista ako ja ze hraje v praci na nocnej to je od 20:30-07:00 tak sa ozvi :D 

Ked nepracujem tak hram normalka cez den.
Komunikacia cez ts alebo aj priamo v hre alebo aj bez ked vies pisat.

Mam 33 rokov a nevadia mi deti ani dochodcovia pokial vies zahrat neni problem...

Mal by si mat win rate aspon 52% a poznat zakladne principy a mechaniku hry.

Tiery 4 az 8 a hravam prevazne krizniky ale mam v pristave vselico okrem letiska.

Prosim napiste mi priamo v hre, na forum sa prihlasujem malokedy.

Players
30 posts
20,748 battles

Zdar piráti... Tiež sa pridám do hľadáčika ale trochu inak... Už nás par hraje v divizii a sme na TS3 ale dobrej krvi nieje nikdy dosť tak ak nemá niekto s kým hrať tak máme fleka... 
Podmienky: 

Vek 20+
Doba hrania Po - Pia od cca 15:00 - podľa nálady a povinností
                     So - Ne podľa nálady a povinností
TS3 - server máme a na iný nepôjdeme pokiaľ bude náš v prevádzke
Tier:  V-X (aspoň z každého tieru jednú loď lebo zo srandy ideme T V-VII, T VII - IX sa expia ale tiež s dobrou atmosférou a T X keď sa rozhodneme pre "velikánov")
         na type nezáleží....
POŽADOVANÁ JE AKTÍVNOSŤ A NIE OBČASNÉ HRANIE (raz začas alebo len cez víkendy) 

Sme veselá banda ktorá dokáže prijať srandu na KOHOKOĽVEK účet (treba mať aj hranice) a nechceme to domrviť. Flegmaticko-optimistický prístup, keď sa nezadarý, nervy sú pochopiteľné... Ak sa niečo rozoberá (komunikuje) tak s chladnou hlavou a vedieť kedy uznať chybu a naopak, slušnosť (vulgarizmy sú povolené)... V skratke niekoho normálneho uvítame...
Nechceme medzi sebou ľudí, čo požrali múdrosť sveta a si myslia že sú páni majstri a čakajú že sa z neho hneď všetci po****** , nervákov, špekulantov, prevažne TIRPITZ hráčov alebo im podobných (vyexpené lode len vďaka prémiovej lodi a následné konvertovanie expov)... 
V prípade záujmu mi napíšte v hre na L0k1SVK ...
Prajem veľa potopených lodí a dobrých bitiek ľudom čo to prečítali celé a prípadných kandidátov do blázinca vítam už teraz :-)

Edited by L0k1SVK
Červená barva písma je vyhrazena pro moderátory a správce fóra.
  • Cool 1

[DELCV]
Players
263 posts
14,101 battles

lel, nějak se to tu rozjíždí, tak kdyby někdo měl zájem na full tryhard divizi, tak ví co dělat. TSko nebo Discord, je mi to jedno, tiery od 7 nahoru, věk kolem 18 (+/-2) a nadprůměrně nadprůměrné staty. :trollface:

PS: neberte to vážně, tohle je jenom troll post, ale tak můžete zkusit a uvidíte jestli budete úspěšní :hiding:

Edited by SgtCole

[BL4CK]
Beta Tester
4,203 posts
9,537 battles

lel, nějak se to tu rozjíždí, tak kdyby někdo měl zájem na full tryhard divizi, tak ví co dělat. TSko nebo Discord, je mi to jedno, tiery od 7 nahoru, věk kolem 18 (+/-2) a nadprůměrně nadprůměrné staty. :trollface:

PS: neberte to vážně, tohle je jenom troll post, ale tak můžete zkusit a uvidíte jestli budete úspěšní :hiding:

To se práskne a Homár tě sežere za živa,že mu chceš natáhnout nějakýho prvoka na 42% do divize :hiding::D

[IDDQD]
Alpha Tester
3,887 posts
26,446 battles

Prvoci forum neznaj. Oni se stěží soustředí na krok a nádech, krok a nádech jak mi bylo vysvětleno, takže nestíhají nic jiného. Natož nějaké forum:).

[ADRIA]
Korzár
3,119 posts
3,728 battles

Vzhledem k tomu, že jsme oba fandové Eugena.. Tak bys mě tam mohl protlačit ne? (házím Eugenské vočko) :trollface: