Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Kottos

1240 DMG a další

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
19 posts
3,163 battles

Zdravim, jellikož jsem nenašel vhodnější vlákno, dávám to sem. Měl bych pár dotazů ohledně zvláštního chování hry.

První - to by se dalo nějak okecat - když jsem za ostrovem a jiná lo´d se přiblíží pod 2 km automaticky se odhalíme bez ohledu na viditelnost skrze ostrov

Druhý - mnohokrát se mi stalo že jsem s bitevní lodí dal přesně 1240 DMG. poslední hru 5x za sebou což odporuje pravděpodobnosti. Chtěl bych se zeptat jestli je to nějaká chyba nebo vlastnost

Mno a samozřejmě přetrvává chyba u CV - když je zničena celá letka a startuje tato nová (např stíhačky) problikne při startu jejich ikona nad letadlovou lodí bez ohledu na její odhalení - to je čistě chyba programátorů

Dále jsem hodněkrát zaznamenal exploze ze střelby uprostřed oceánu kde nic nebylo a kdyby bylo hned by se to objevilo - chyba zobrazování (ale jestli to programuje stejný tým jako WOT tak se není čemu divit, tam to bylo taky furt)

Players
1,593 posts
8,797 battles

1. mechanika hry - každá loď má základný spot 2km - keď sa k nej priblížiš na 2 km tak ju na 100% objavíš a môže byť za ostrovom, v smoku, v atomovom kryte...

túto vzdialenosť zvyšuje po dobu trvania hydroakustika a radar, tiež sa dá zvýšiť na 3km upgradom za 2M striebra (jasná voľba pre BB, keďže to aj zvyšuje vzdialenosť odhalenia torpéd, pre zvyšné druhy lodí meh)

2. zas mechanika hry - vysvetlím ti čo sa stalo: strieľal si prieraznými po niečom čo malo málo pancieru, nebolo to nauhlované a netrafil si citadelu. Výsledok: náboj po zásahu preletel loďou a nestretol sa s dostatočnou masou na to aby detonoval v lodi - nakoniec spôsobil iba 10% poškodenia

3. chyba hry raz to fixnú (ako ň)

4. chyba hry raz to fixnú (ako MM)

[IDDQD]
Alpha Tester
3,465 posts
11,649 battles

Druhý - mnohokrát se mi stalo že jsem s bitevní lodí dal přesně 1240 DMG. poslední hru 5x za sebou což odporuje pravděpodobnosti. 

je to ok, dmg neni nahodne

100% dmg das pri prostreleni citadely

30% dmg das kdyz penetrujes lod naboj vybuchne v lodi ale nepenetrujes citadelu

10% dmg je cisty prustrel

v tvem pripade se asi jedna o 10% dmg za prustrel

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

Aj owerpene hity davaju za 10% 

Sign in to follow this