Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
SKmattie

Tlačítko ALT

4 comments in this topic

Question

Beta Tester
7 posts
4,389 battles

Ahoj,

hrám hru od Bety na PC, ale po čase som musel prejsť na notebook ACER ASPIRE 5750G, i5, NvidiaGT520M a W7ome, rozlíšenie max 1366x768. Mám problém, že mi nejde tlačítko ALT, takže nemôžem nastaviť na ktorý ciel majú sekundárne zbrane strieľať. Samozrejme, že to nie je všetko čo sa dá s týmto ALT robiť, ale toto je asi najdôležitejšie...poradíte čo treba spraviť?

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Moderator
1,787 posts

Ahoj,

hrám hru od Bety na PC, ale po čase som musel prejsť na notebook ACER ASPIRE 5750G, i5, NvidiaGT520M a W7ome, rozlíšenie max 1366x768. Mám problém, že mi nejde tlačítko ALT, takže nemôžem nastaviť na ktorý ciel majú sekundárne zbrane strieľať. Samozrejme, že to nie je všetko čo sa dá s týmto ALT robiť, ale toto je asi najdôležitejšie...poradíte čo treba spraviť?

Na "zaměření" sekundárních děl (a PVO) se používá CTRL + levé tlačítko myši, ne ALT. Podrobnosti najdeš například tady.

• 0
Beta Tester
7 posts
4,389 battles

Ďakujem za pomoc, dnes vyskúšam, či to funguje...zaujímavé, že pri stlačení akéhokoľvek pomocného tlačítka (ALT/CTRL/Shift) sa mi kurzor "šípka" a ani iný neukáže...

• 0
Beta Tester
7 posts
4,389 battles

Takže návod na odstránenie bugu, kedy neišlo tlačítko na manuálne markovanie sekundárnych cielov:

vypnúť hru, v zložke world of warships (vačšinou c:/games/world of warships), treba nájst súbor preferences.ini, alebo preferences.xml a treba ho vymazať.

Následne hru naštartovať, program si nahrá nové preference, z pôvodným nastavením, odvtedy tlačítka idú tak ako treba...

Ahoj,

EDIT: prepáčte za chybu v názve, áno jedná sa o LCtrl, z ktorým s dá manuálne namarkovať cieľ pre sekundárne zbrane....

Sign in to follow this