Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Verze 0.5.4 - Všeobecná zpětná vazba

43 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Námořníci,

nechte nám prosím v tomto vlákně svou zpětnou vazbu týkající se verze updatu 0.5.4.

Díky :honoring:

Beta Tester
43 posts
3,155 battles

Zdravíčko Ivy. Nejdříve se vyjádřím pak stručně popíšu chyby. Wowp začalo velmi dobře ale pak ho vývojáři domršili tak že počet hráčů klesl pod tisíc. Ale nyní se to na štěstí byť neparně lepší . Doufám tedy že kletba nepřejde i na wows. Dnes jsme s kolegou testovali připojení, chod hry a nějaké ty bugy. Jak je vidět každý z nás měl podobné problémy. Stažení klienta proběhlo u obou v pořádku. Spuštění hry pak trvalo pár minut.

- Než se hra s aktualizací spustila trvalo dlouhou dobu než se přístav načetl + lodě v technickém stromě. Nyní po několikátém zapnutí přihlášení a se hra načítá normálně

- Při nahrání do bitvy nás server oba vyhodil. Nevím proč chovali jsme se slušně. :teethhappy:

- Při naspotování nepřítele nebo výstřelu z naší lodi nebo spojenecké vypadává zvuk na více než třicet vteřin.

- Chvilkové zvednutí ping 100-200 záleží na mapách a týru lodi. Tento problém nastal jedině se Sovětskými křižníky. Japonci a Němci šli celou dobu v pořádku.

- Při přechodu na zaměřovač vypnutí zvuků a zásek. Ping vzroste nad dvě stě a nepřátelská loď se zneviditelní.

- Stálá a známá chyba druhoválečných lodí s technologií stelth. Standardní scénář. Dva týmy proti sobě. Bitevní loď naspotována spojenci kteří na ní pálí. Minimapa zobrazuje její ikonu ale na obzoru v dálce 4km nic není. Pouze létající projektily které létají z neviditelného Konga. 

Players
11 posts
428 battles

Nevím, jestli je to touto aktializací, nebo už to bylo předtím, ale ve výzkumu mi to ukazuje, že na Hosho potřebuji 8400 zk., celej natěšenej, že si koupím svojí první CV na ní kliknu a hle! ono to po mě chce 14600 zk. !!!! Docela dezinformační.

hosho.jpg

Edited by Marusa007

Beta Tester
43 posts
3,155 battles

Ještě že jsi to napsal. Další chyba je že na křižník Tenriu to po mě žádá šest milionů.

Players
5,524 posts
35,788 battles

Nevím, jestli je to touto aktializací, nebo už to bylo předtím, ale ve výzkumu mi to ukazuje, že na Hosho potřebuji 8400 zk., celej natěšenej, že si koupím svojí první CV na ní kliknu a hle! ono to po mě chce 14600 zk. !!!! Docela dezinformační.

hosho.jpg

jde o to, jestli mas na Myogi vyzkoumany trup B i C (tzn. vse co je v prime ceste)... to ti neodpusti. 

Players
266 posts
2,369 battles

Co se CV týče, mám takový nápad: co takhle dát na všechny tiery dvojplošníky a sebrat jim bomby i torpéda - stejně už se skoro nedají použít. S každým patchem jsou CV čím dál tím nerfnutější, a ne o málo.

Players
11 posts
428 battles

jde o to, jestli mas na Myogi vyzkoumany trup B i C (tzn. vse co je v prime ceste)... to ti neodpusti. 

Vidíš, jsem to ale vemeno, na todle jsem zapomněl, a jasně, je to tak. Díky.

Players
36 posts
2,017 battles

poslední měsíc mám problém s odezvou serveru střední grafika a seká se to já tu hru na dobrý grafice nemám a mám model notebooku starý rok za 13000 tisíc kč asi přetěženej server ne

Víte co mě strašně štve že se s každou větvípárají rok a je se super dobrou grafiku ale poměry lodí jsou občas totálně jiné než v realu na co je grafika bez dobrýho poměru :red_button: a je to pravd viděl jsem to na googlu :teethhappy:

Edited by Haatra
Spojeno (2 posty)

Players
266 posts
2,369 battles

Nevím jak u ostatních, ale pro mě znamená poslední patch skokové snížení WR skoro přesně o 20%. Fakt nádhera a děkuji moc. Dělám co můžu, v 90% bitev jsem první z týmu a je mi to na dvě věci. K tomu ještě jedna konspirační doměnka: čím déle čekám ve frontě, zvlášť když k tomu není důvod - lodí/hráčů je tak akorát a tier 6-8, tím horší tým pak dostanu.

Beta Tester
15 posts
1,756 battles

Nevím. Mě spíš přijde, že udělali OP ruské DD. Sem od Kieva na 2,8km a je v kouřovce. Střílí po mě a stejně invisible.... Udělat to s amíky nebo japonci na 10km tak i v kouři svítím jak baterka....

[IDDQD]
Alpha Tester
3,465 posts
11,649 battles

Sem od Kieva na 2,8km a je v kouřovce. Střílí po mě a stejně invisible.... Udělat to s amíky nebo japonci na 10km tak i v kouři svítím jak baterka....

to neni pravda, tato mechanika je stejna pro vsechny lode

Beta Tester
15 posts
1,756 battles

Tak ti můžu poslat Replaye. Ale vyložene si toho všímám u ruských DD. Hodí smoke, pálí na loď 3 km od ní a stejně nejde vidět. Když to samé udělám třeba s Mutsuki tak svítím i ve smoke na 7km.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,465 posts
11,649 battles

Tak ti můžu poslat Replaye. Ale vyložene si toho všímám u ruských DD. Hodí smoke, pálí na loď 3 km od ní a stejně nejde vidět. Když to samé udělám třeba s Mutsuki tak svítím i ve smoke na 7km.

tam uvidim maximalne to, ze se pletes

sorry ale hazis hrach na stenu

Moderator
1,787 posts

View PostWarcong, on 29 March 2016 - 08:39 AM, said:

Nevím. Mě spíš přijde, že udělali OP ruské DD. Sem od Kieva na 2,8km a je v kouřovce. Střílí po mě a stejně invisible.... Udělat to s amíky nebo japonci na 10km tak i v kouři svítím jak baterka....

View PostWarcong, on 29 March 2016 - 11:57 AM, said:

von_chom skutečně říká pravdu, věř mu.

Beta Tester
15 posts
1,756 battles

Neviděl a již soudi. Víc takových prosím.....

Players
375 posts
1,326 battles

Není nic jednoduššího, než poslat ten replay, o kterém jsi mluvil.

Moderator
1,787 posts

View Postvon_chom, on 29 March 2016 - 01:12 PM, said:

Nic se neděje, on to nemyslel špatně. Svalovat vinu na DD, protože jsou sovětské, je ale hodně mimo - proto se ozval. Nahoď sem replay-e a neboj se, posoudíme je objektivně. Vždy je tu (byť nepatrná) možnost, že jde o bug ve hře.

Loď v dýmové cloně nemůžeš bez radaru nebo hydrolokátoru vidět ve vzdálenosti větší než 2 km. Avšak její polohu lze odhadnout na základě střel, které z dýmové clony vylétají. To může být i tvůj případ.

Players
5,524 posts
35,788 battles

Loď v dýmové cloně nemůžeš bez radaru nebo hydrolokátoru vidět ve vzdálenosti větší než 2 km. Avšak její polohu lze odhadnout na základě střel, které z dýmové clony vylétají. To může být i tvůj případ.

avšak rozptyl v te dobe je tak sileny (neb nemas zamknuty cil), ze stejne nic netrefis...

Moderator
1,787 posts

avšak rozptyl v te dobe je tak sileny (neb nemas zamknuty cil), ze stejne nic netrefis...

Ano, je to o náhodě, ale přibližně víš, kde cíl je. Proto mě už nejednou potěšilo takhle DD sundat :)   Samozřejmě poté následují sáhodlouhé komentáře o cheaterech a tak :)

Players
3 posts
4,656 battles

Ahoj Ivo dnes jsem si stáhl aktualizaci a musím říci, že je od vývojářů hezké že zaměstnávají a podporují i tzv. bezdomovce ...v přístavu jeho hra na harmoniku a vkusné pískání do dokola se opakujících tonů je něco "senzačního" jen doufám že to tam nezůstane dlouho jinak budu muset brzy navštívit psychiatra... Jednoduše řečeno je to naprosto STRAŠNÉ a marně jsem zkoumal jestli to nejde nějak změnit....         

Players
3 posts
4,656 battles

jasně jedině vypnout úplně hudbu a nechat jen efekty ale v bitvě je hudba příjemná :) ...zkusím jak říkáš nějaký mód. 

Na opravu překlepů a na další úpravu svých přispěvků používejte "Edit"

Edited by Haatra

Guest
This topic is now closed to further replies.