Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ivana_Drago

Verze 0.5.4 - Nová větev sovětských křižníků

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
814 posts
245 battles

Kapitáni,

do tohoto vlákna nám můžete napsat, jak se vám líbí nová větev sovětských křižníků. Zatím bych vás chtěla požádat jen o feedback obecnějšího charakteru, jelikož detailnější zpětnuo vazbu budeme sbírat postupně  ahlavně o něco později, jakmile uplyne dostatek času k tomu, abyste si lodě mohli pořádně odzkoušet přímo ve hře a v bitvě. 

Beta Tester
43 posts
3,155 battles

No čekal jsem OP stroje jelikož jsou to stroje převážně pro Ruskou komunitu. Otestovat je ale plně nelze jelikož má nová verze potíže se stabilitou a optimalizací. A však se mi líbí zpracování textur. Má to euforickou atmosféru. I když to tak jiní necítí je tomu tak i v tancích a letadlech. Přechod z plechového vozidla nebo lehkého letadýlka s dřevěnou vrtulí na obrněný kolos a proudový stroj. Bavíme se tu sice o Sovětských strojích ale vždy mne překvapí každá linie stromu. Lodičky z plechu se spoustou děl které potom přecházejí v obratné lodě s velkou primární baterií. Použil jsem to co zbylo z volných zk a přešel rovnou na Budyonny který má stejné vlastnosti jako M. Kutuzov. Né že by vydělával ale moc toho nevydrží ale dokáže před tím napáchat dost škod ostatním. Díky rychlopalným dělům. Tak že toto asi bude hlavní rys tohoto národa. Rychlost, obratnost, nízká výdrž, a rychlopalná děla. Na nízkých týrech hráče pobaví množství děl tak že si užije několik letících dávek projektilů. 

Players
2 posts
2,163 battles

Dnes mi Kirov s "Jediným" HE granátem vzal 26200HP, tedy vše.

Jeden projektil na předtím nepoškozenou loď a já , také s Kirovem, jsme šli ke dnu.

Přitom granát HE-32 má mít maximální poškození 2500 a 13% šance na zapálení, ale k tomu už nedošlo, pač mi loď bouchla hned po tom jednom zásahu.

Nevim, to se mi zdá jako hodně přehnané.

Edited by 123Chdp

Players
375 posts
1,326 battles

Jeden projektil na předtím nepoškozenou loď a já , také s Kirovem, jsme šli ke dnu.

Přitom granát HE-32 má mít maximální poškození 2500 a 13% šance na zapálení, ale k tomu už nedošlo, pač mi loď bouchla hned po tom jednom zásahu.

Penetration na ammo rack ;)

[CZSL]
Beta Tester
2,536 posts
8,375 battles

Ja radsej na KIrovovi nosim vlaku proti detonacii lebo za 9 hier mi lod buchla 2x co je moc namoj vkus. Raz skoro z fullu ma dal bogatyr a druhy raz ma dala SEKUNDARKA z konga alebo fusa nvm. (ja viem ze to dokazu DD tak lubia buchat :P , ale kriznik som este nevydel..)

Moderator
1,787 posts

K explozím lodí občas dochází (když nemáš vlajku proti explozi). Porozhlédni se na fóru a najdeš třeba video s Yamato, které vybouchlo po zásahu jediným torpědem.

[T-N-T]
Players
4,005 posts
22,769 battles

Třeba takový Nurnberg mi taky bouchl několikrát, jestli si dobře pamatuji. Zdaleka se to neděje jen DDčkám. Co je ale vskutku "úžasný" zážitek je detonace BB. Tuším se mi to stalo s Nagatem (taky jsem jednou stejně sundal Fuso prvním salvem z plných HP, doufám, že jsem s mu omluvil).

Players
2 posts
2,163 battles

Chapu, ze salvou zrusim lod najednou, ale muj pripad dnes byl Kirov vs. Kirov, v koo.bitve,  1 zasah s HE a konec.  To je moc i na kone.

Taky se mi par krat treba povedlo zrusit CA s BB, kdyz mel polovinu nebo tak, ale to je jaksi ocekavatelne.

Jeste chvili a ruske lode prodam a bolseviky poslu na Sibir. (k ledu) :-(

[B-DL]
Players
84 posts
13,770 battles

Mně to přijde OK. Když se to neděje pravidelně. S Yamatem jsem měl pul HP, vyhl jsem se salvě torpéd až na jedno, No a zásah munice a konec cca 50-60tis hp v .....

Dělo se to i v reálu  (Hood vs Bismarck) a člověk si aspoň nemůže být jistej.....

Kdyby se to dělo každou druhou bitvu, tak by mě to taky štvalo, ale takhle je to pro mě aspoň trochu závan reality...

Lovu zdar :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this