Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Admiral_Nimitz_

Premium CV

33 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Ale rzucili, aż jeden na server. Początkowo luz, myślałem że chodzi o EU więc normalka, ale jak doczytałem że to NA to się zdziwiłem. Porównując historię eventów i nagród NA/EU to nas jak zorganizują taki konkurs to pewnie zwycięzca za 1 miejsce dostanie 15% zniżki. Na paczkę. 

• Cool 2

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,673 battles

Będzie bez bandla za 20 ojro z deckiem 3/0/1 i w bundlu z flagami na taranowanie za 120 ojro z deckiem 1/2/1 :D

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,016 battles

A ja słyszałem, że później będzie bez bundla, ale też bez samolotów...

Źle słyszałeś - samoloty będą, ale do dokupienia za dublony, 15 d/grę.

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,048 battles

Pożyjemy, zobaczymy. 

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,673 battles

A tak serio to bardzo mnie ciekawi jak skonfigurują Saipana. Czy tak, żeby się sprzedał - czyli PTW z porządnym deckiem? Czy potraktują to jako test popytu na kolejne CV premki? Czy też dojdą do wniosku, że okręt jest, nakład pracy żaden, więc ktokolwiek by kupił i tak będą na plusie?

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,698 posts
5,443 battles

pewnie 1/1/1. Ale fakt, typowe dla WG, jak zarobić i się nie narobić. Czekam tylko czym ta premka będzie się wyróżniać.

IJN CV też planują kopiować zmieniając tylko nazwy i ew. kamuflaż? (pewnie Zuikaku i Soryu).

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

no to ile było CV typu Essex? Niezła liczba premek i to na dłuuuuuugi czas nawet jakby dodawali jeden co kwartał.:trollface:

Alpha Tester
2,299 posts
1,085 battles

Nie zdziwilbym sie gdyby saipan byl podobny do lotniska z halloween. Czyli zupelnie inny zrzut torped I przerazwjaca artylerie srednia.

Players
1,000 posts

Z tego co czytam Saipan był budowany na kadłubie Baltimore'a a nie Clevelanda, wobec czego był trochę większy i przewoził więcej samolotów niż Independence. Przypuszczam, że dostanie "klasyczne" WoWowskie setupy: 2/0/1, 1/1/1 i 0/1/2 czyli być może bedzie to Indie na lekkim booście.

Ishiro, jaki zrzut torped miało lotnisko z halloween? 

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,048 battles

A ten lorltniskowiec z Haloweej to noe byl przerobiony USS Essex?

Owszem, był. I miał mało samolotów. 

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,016 battles

A najsmieszniej bedzie jak sie okaze, ze zostanie to co juz mozna podejrzec, tj. 40 latadel i deck 1-1-1.

Alpha Tester
2,299 posts
1,085 battles

Ishiro, jaki zrzut torped miało lotnisko z halloween? 

W formacji diamentu z tego Co pamietam. I tak byl to przerobiony Essex ale mial w sobie sporo niespodzianek I byl strasznie ciekawy. Przez to ze byl tak bardzo inny nie zdziwie sie jak czesc pomyslow w mniej ekstremalnej formie przeniesie sie na premki przyszle

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,016 battles

Nigdy :(

Przy próbach dzielności morskiej zatonął....

Nie "zatonął" tylko "bezterminowo testuje maksymalny czas pozostawania w zanurzeniu".
  • Cool 2

Players
250 posts
5,259 battles

Zrobili co dziwne 7 tier ciekawe czy będzie  miał któryś z tych  2.1.1, 1.1.2, 0.1.3 liczba samolotów wtedy będzie równa IJN. I czy to będzie eksperyment tylko na 1 serwerze.

[ZGZ]
Players
4,108 posts
9,016 battles

Zrobili co dziwne 7 tier ciekawe czy będzie  miał któryś z tych  2.1.1, 1.1.2, 0.1.3 liczba samolotów wtedy będzie równa IJN. I czy to będzie eksperyment tylko na 1 serwerze.

A podasz źródełko tej wiedzy? :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.