Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Cpt_Andrej_Drozd

Invis fire - aktuálně

16 comments in this topic

Recommended Posts

Players
16 posts
2,587 battles

Ahoj, chtěl bych znát názor někoho zkušenějšího na téma DD a invis fire:great:. Konkrétně na youtube kolují zajímavá videa, která už bohužel nejsou aktuální díky úpravám na DD.

Konkrétně mne zaujalo tohle video od iChase:

Po nerfnutí DDček už většina z toho neplatí, ale jak je na tom "přídavná hodnota" pro "spot range" během střelby? Platí stále obdobná čísla jako uvádí iChase? Zkoušel to poslední dobou někdo z vás?

Momentálně jezdím s T7 Mahan a nemůžu se ubránit myšlence na invis fire gunboat díky kapitánskému perku +20% fire range. Pro Mahan jako takový by to dělalo podle iChaseovy teorie 11,6 * 1,2 = 13,92km dostřel a 7,9+3,8= 11,7km spot range během střelby bez 5tkového perku na spot ((7,9+3,8)*0,97=11,35km včetně kamo a (7,9+3,8)*(0,97*0,9)=10,22km včetně perku). To dělá celkový rozsah 2,22 až 3,7km ze kterého mahan může využívat invis fire.

Přiznám se že jsem si u kapitána raději vzal zvýšení HP lodi, protože do střeleckých soubojů se více HP hodí, ale pokud počítám dobře, asi investuji nebo vyměním kapitána :-)

Tak směle do diskuse kapitáni :red_button::hiding:

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

Ninja fire je stále možný. Bohužel u amiku jen do nepřátelských BB. Ostatní to bez problémů umanevruje. Bohužel bitevky dostávají velmi malou dmg od DD.

Amici by měli likvidovat ostatní DD na co nejmenší vzdálenost. Takže pro mě jednoznačně vede kombinace stealth a navýšených HP.

[-BES-]
[-BES-]
Players
101 posts
8,903 battles

dřív to bylo lepší, teď hned jak vystřelim i ze 14km s Kievem, tak jsem na chvilku spotlej, jezdil jsem ho jako gunboat a torpedoval až jako poslední možnost, křižníky jsou z toho vždy hodně naštvaný, když z nich furt dělaš pochodeň :trollface:, teď se to učim s Taškentem:child:

Players
16 posts
2,587 battles

Ninja fire je stále možný. Bohužel u amiku jen do nepřátelských BB. Ostatní to bez problémů umanevruje. Bohužel bitevky dostávají velmi malou dmg od DD.

Amici by měli likvidovat ostatní DD na co nejmenší vzdálenost. Takže pro mě jednoznačně vede kombinace stealth a navýšených HP.

Přesně téhle taktiky se držím, nicméně mám trochu problém s RU DD které po hladině spíš létají než plují :) Obecně mi přijde rychlost střel pro US DD strašně pomalá což přiznávám asi nebude příliš kladný argument pro hraní US DD jako gunboat proti BB. Jen jsem chtěl rozšířit díky tomuhle perku další možnost využití lodi. Protože jinak jsem opravdu platný pouze pro base camping se snahou likvidovat enemy DDs. Torpéda sice mají větší dostřel ale jsou pomalá.

Takže myslíš že by enemy BB ujelo při střelbě na 10,3 až 13,9 km? Při fire rate kterým US DDs disponují by to i s tou 5% šancí na zapálení bylo zajímavý pozorovat :-)

Edited by Cpt_Andrej_Drozd

Players
16 posts
2,587 battles

dřív to bylo lepší, teď hned jak vystřelim i ze 14km s Kievem, tak jsem na chvilku spotlej, jezdil jsem ho jako gunboat a torpedoval až jako poslední možnost, křižníky jsou z toho vždy hodně naštvaný, když z nich furt dělaš pochodeň :trollface:, teď se to učim s Taškentem:child:

Původně jsem myslel že bych kvůli tomuhle rozjel i RU DD. Ale proč jezdit novou větev když nemám dokončenou ani první, tak jsem si řekl že to otestuji s mahanem. T9 Faragut by pak přinášel o to větší ovoce protože má větší fire range. Problémem jsou tedy jenom IJN DD které nevidíš a nemůžeš se vyhnout jejich dosahu pro zajištění INVIS FIRE range.

[-BES-]
[-BES-]
Players
101 posts
8,903 battles

IJN DD jsou v pohodě, většinou proti DD torpeda nepouštěj a pak :aqua:, s US DD už je to na T7-8 boj na život a na smrt :playing:, křižníkům se da stíhat uhýbat a BB jsou hořící ostrovy:trollface:, ale většinou lovim DD a křižníky na BB musim být s RU DD už hodně blízko

Players
16 posts
2,587 battles

IJN DD jsou v pohodě, většinou proti DD torpeda nepouštěj a pak :aqua:, s US DD už je to na T7-8 boj na život a na smrt :playing:, křižníkům se da stíhat uhýbat a BB jsou hořící ostrovy:trollface:, ale většinou lovim DD a křižníky na BB musim být s RU DD už hodně blízko

Já s tím US proti RU většinou dokážu pustit torpéda v boji na krátkou vzdálenost a hodně tak ovlivnit alespoň směr jeho jízdy. Takže ho buďto dostanou torpéda nebo ho ustřílím s převahou toho že si vyberu kam ho nasměrovat jelikož jeho torpéda nemají dosah. Ale je to jak říkáš boj na ostří nože a do posledního dechu. Jediné IJN DD co dokáže zranit je asi Hatsuharu, ale to se musí s tou mizernou kadencí ještě trefit.

Každopádně ať se džíme tématu, potvrzuješ tedy že INVIS FIRE pro RU DD funguje, takže jsou to plnohodnotné gunboaty. Protože podle tohohle videa to vypadá na parádní srandu :-)

[-BES-]
[-BES-]
Players
101 posts
8,903 battles

potvrzuju a jezdím tak :honoring:

ale připrav se na to, že ti pak v chatu furt budou psát, že jsi cheater a vyhrožovat reportem:angry:

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

Přiznám se že jsem si u kapitána raději vzal zvýšení HP lodi, protože do střeleckých soubojů se více HP hodí - viac hp sa hodi všade, len nie keď máš na výber AFT a si gunboat

Survival expert najviac pomohol IJN DDčkam čo spolu s ďalšími boostami vyvrcholilo k momentálnemu premnoženiu IJN DD na high a top tieroch ale to sem nepatrí

Players
1,368 posts
4,330 battles

Pockejte zachvily vam skonci vas invisible fire =)

Jak dostanou ty krizniky ty radiolokatory tak budete horet misto BB-cek =)

• Cool 1

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

už som dlho nebol na M8ii zlý, treba to napraviť :izmena:

Prosím vysvetli mi ako ti radar pomôže proti Mahanovi, ktorý ťa ostreluje z 11,8km

Players
16 posts
2,587 battles

Přiznám se že jsem si u kapitána raději vzal zvýšení HP lodi....

A nešlo by vzít obojí? :hmm: Přiznám se že nevím kolik je max bodů pro kapitána. Ale nejspíš by to znamenalo hoooodně expení.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,809 posts
9,221 battles

A nešlo by vzít obojí? :hmm: Přiznám se že nevím kolik je max bodů pro kapitána. Ale nejspíš by to znamenalo hoooodně expení.

Pokud chces petkovy skill(a ten urcite chces na maskovani) tak nejde jelikoz max bodu pro kapitana je 19 ale realnych je maximalne 18

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

na 18 bodov to jest od lvl 1 po lvl 19 treba 1 540 900, z lvl 19 na 20 treba 9999999 expov (jop sedem deviatok za sebou) 

+ určite chceš mať na 16tom lvli Situation Awarness AJ Basic Firing Training čiže Survival Expert neni špatný, len tam máš lepšie/dôležitejšie/nevyhnutnejšie/nutnosti veci

Edited by S4h3L

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

Přesně téhle taktiky se držím, nicméně mám trochu problém s RU DD které po hladině spíš létají než plují :) Obecně mi přijde rychlost střel pro US DD strašně pomalá což přiznávám asi nebude příliš kladný argument pro hraní US DD jako gunboat proti BB. Jen jsem chtěl rozšířit díky tomuhle perku další možnost využití lodi. Protože jinak jsem opravdu platný pouze pro base camping se snahou likvidovat enemy DDs. Torpéda sice mají větší dostřel ale jsou pomalá.

Takže myslíš že by enemy BB ujelo při střelbě na 10,3 až 13,9 km? Při fire rate kterým US DDs disponují by to i s tou 5% šancí na zapálení bylo zajímavý pozorovat :-)

Pokud máš Mahana, tak proti rusům je fígl právě ve stealthu. Musíš se k rusovi dostat co nejblíž a ustřílet ho na krátkou vzdálenost (potom máš vzhledem k rychleji se otáčejícím věžím a větší obratnosti výhodu na svojí straně. On naopak ztratí výhodi rovnější trajektorie střel). Na větší vzdálenost (7,5km+) tě rusák ustřílí, protože tvoje obloučky z velké části vymanévruje.

Co se týče střelby do BB, 5% v reálu to není ani náhodou. Já bych to viděl tak maximálně na 2 ohně ze 100 zásahů. V podstatě taková nepřetržitá šimračka bitevky se hodí jen v okamžiku, kdy už je bitva vyhraná a ty chceš nahonit nějaké expy. Bohužel, pokud je bitva nerozhodná, tak tato taktika je jen ztráta potencálu jedné lodě.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.