Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Amiral_Berkay

Premıum Uçak gemisimi geliyor USS HORNET

22 comments in this topic

Recommended Posts

[TR]
Players
230 posts
12,295 battles
bugün videosunu izledim de abd efsane uçak gemisiymiş gelirse güzel olur ama 200 tl den aşağı satmazlar bunu en az t8 t10 yaparlar bunu 

[TR-SF]
Players
735 posts
10,871 battles

videosundan anladığım kadarıyla muhtemelen t10 olacak.

fiyatıda muhtemelen 200 liranın üzerinde olur.

pahalı ve ölümcül olacak gibi.

Beta Tester
290 posts
11,165 battles

Bence kendi sınıfından biraz zayıf olur premium gemiler öyle değilmi tirpitzle nortu kıyaslayın genelde premium kendi sınıfındaki gemilerden üstün olamaz premium olursa bi cacık olmaz bekleyeylim görelim

Players
611 posts
6,595 battles

USS Hornet Essex sınıfıdır..Bu durumda muhtemelen T-9 olacaktır..Premium olsada Essex'ten bir farkı olacağını zannetmiyorum..Sadece Dp ve Kredi için iyi olacaktır o kadar (bence)

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,920 battles

Hornet ismi verilen iki uçak gemisi vardı.

1. CV-8, Yorktown sınıfı USS Hornet, 1941'de hizmete girer. Gerçekten bir şey yapabildiği tek savaş Doolittle akınları olmuştur. Santa Cruz Adası Savaşında batar.

2. CV-12 Essex sınıfı USS Hornet, 1943 yılında hizmete girer. Yamato'yu batıran hava saldırısı, Tokyo saldırıları gibi son dönem çatışmalarında yer alır. 

Players
611 posts
6,595 battles

Hornet ismi verilen iki uçak gemisi vardı.

1. CV-8, Yorktown sınıfı USS Hornet, 1941'de hizmete girer. Gerçekten bir şey yapabildiği tek savaş Doolittle akınları olmuştur. Santa Cruz Adası Savaşında batar.

2. CV-12 Essex sınıfı USS Hornet, 1943 yılında hizmete girer. Yamato'yu batıran hava saldırısı, Tokyo saldırıları gibi son dönem çatışmalarında yer alır. 

Evet lakin ilgili bağlantıda videosu bulunan gemi Essex sınıfı olan filo efsanesi haline gelen (Yamato saldırısı sayesinde) USS Hornet..Diğerinin ömrü de,verimliliği de zaten çok uzun olmamıştır..Bu arada Yorktown sınıfı olanın yaptıkları için Doolitle akınına ek olarak Midway savaşıda mutlaka eklenmeli bence.. Şu durumda eğer ki Premium olarak oyuna bir Hornet gelecekse bu Essex sınıfı T-9 olacaktır diye düşünüyorum (yani mantıklı olanı da bu zaten)..Eğer ki oyun diğerini getirecekse o zaman da T-7 olacaktır çünkü oyunda bulunan Ranger,Yorktown sınıfından bir CV'dir..
Edited by CouTSoN

Players
611 posts
6,595 battles

Seyyah kardeşimin mesajını görselle güçlendirelim,böylece aradaki fark daha net görülecektir:

Aşağıdaki gemi Essex sınıfı olan USS Hornet (Oyundaki Essex)ZkQWQo.jpg

Aşağıdaki ise Yorktown sınıfına mensup USS Hornet (Oyundaki Ranger)

BP6E6Q.jpg

Players
85 posts
3,425 battles

Benim şöyle bir teorim var..son patch te essex ve midwaye gelen nerf ün, bu geminin satışını arttırmak amaçlı olduğunu düşünüyorum.. Yani geri alınan 2 torpido filosu, bu gemiyle bir nevi geri verilecek.. Premium gemilerin zayıf olmasınıda beka ve uçaksavar gücünü düşük tutarak halledecekler.. :) o 1 torpido filosu çok para kazandıracak firmada :)

• Cool 1

Players
611 posts
6,595 battles

Hmm gayet mantıklı bir tahmin dostum..Şu durumda aklıma benzer durumlar yığılmaya başladı (Mogami mesela) :) Eğer ki WG bu dediğini yaparsa cidden tebrik edeceğim,müthiş bir satış-pazarlama politikası olacaktır ;)

• Cool 1

Players
85 posts
3,425 battles

Yaparlar yaparlar bu ruslardan korkulur.. 1 duble votkadan sonra geldi bu teori aklıma, o yüzden kesin bilgi olarak görebilirsin, o anda rus gibi düşündüm sanırım :)

• Cool 1

823 posts
1,920 battles

CV-8'in Midway'de pek de bir etkisi olmamıştır aslında. Bombardıman uçakları ve avcıları yanlış yönlenirmeler yüzünden yakıtlarını bitirip geri dönmek zorunda kalmış, torpido uçakları da saldırı gücüne ulaştığında devriyedeki uçaklar tarafından basitçe katledilmiştir.

CV-12 de premium olacak bir gemi değil benim görüşümde ama... XD Neleri premium yapıyorlar onu mu yapmayacaklar...

Ama yan gemileri premium premium diye ekleyene kadar gerçek gemi listesi genişlese çok daha işlerine yarayacaktır... Ama Rusya pazarına bakıyorlar belli, Kraliyet Donanması'nın tamamı, İmparatorluk Donanması'nın kruvazörlerinin yarısı, Birleşik Devletler Donanması'nın da düzeltilmemiş kruvazör hattı dururken gidip, iş yapmamış Rus gemilerini getiriyor olmaları...

Edited by seyyah

Players
611 posts
6,595 battles

CV-8'in Midway'de pek de bir etkisi olmamıştır aslında. Bombardıman uçakları ve avcıları yanlış yönlenirmeler yüzünden yakıtlarını bitirip geri dönmek zorunda kalmış, torpido uçakları da saldırı gücüne ulaştığında devriyedeki uçaklar tarafından basitçe katledilmiştir.

CV-12 de premium olacak bir gemi değil benim görüşümde ama... XD Neleri premium yapıyorlar onu mu yapmayacaklar...

Ama yan gemileri premium premium diye ekleyene kadar gerçek gemi listesi genişlese çok daha işlerine yarayacaktır... Ama Rusya pazarına bakıyorlar belli, Kraliyet Donanması'nın tamamı, İmparatorluk Donanması'nın kruvazörlerinin yarısı, Birleşik Devletler Donanması'nın da düzeltilmemiş kruvazör hattı dururken gidip, iş yapmamış Rus gemilerini getiriyor olmaları...

Aynen katılıyorum hepsine..İlk cümle hakkında bir düzeltme yapayım madem,kastım tarihte ismi geçen en önemli deniz savaşlarından birisine katılmış olması idi..yoksa tabi ki dogru cümle yaptıklarından ziyade ''ne yapamadıkları'' şeklinde olmalıydı ;) 

Not:Vallahi yakında bir Rus CV ağacı yaratırlarsa hiç şaşırmam artık ;)

[BV]
[BV]
Players
570 posts
13,451 battles

Bu haberin kaynağı nedir arkadaşlar neye bakarak geliyor dediniz. Bende okumak isterim

Players
611 posts
6,595 battles

Bu haberin kaynağı nedir arkadaşlar neye bakarak geliyor dediniz. Bende okumak isterim

Sadece bir tahmin dostum..Oyun ne zaman ''Donanma efsaneleri'' başlıgı altında bir gemi videosu yayınlasa o gemi premium olarak oyuna geldi..Bundan yola çıkarak bir tahmin yapıldı ;)

Beta Tester
290 posts
11,165 battles

Benim şöyle bir teorim var..son patch te essex ve midwaye gelen nerf ün, bu geminin satışını arttırmak amaçlı olduğunu düşünüyorum.. Yani geri alınan 2 torpido filosu, bu gemiyle bir nevi geri verilecek.. Premium gemilerin zayıf olmasınıda beka ve uçaksavar gücünü düşük tutarak halledecekler.. :) o 1 torpido filosu çok para kazandıracak firmada :)

Ağzından bal damlıyor kardeşim inşallah teorin doğru çıkarda cv lere tekrar ısınırım

823 posts
1,920 battles

öhhööö öhhööö... Dark.. o tarhiler de NDA'ya girebiliyor bilgine...

Players
611 posts
6,595 battles

Aha Seyyahta Can'ın mesajına ''öhhööö öhhöö'' dediğine göre bu işe bitmiş..Haydi hayırlısı :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.