Servus_Dei

Morska Brygada Obrony Narodowej [MBON]

• You need to play a total of 50 battles to post in this section.

31 posts in this topic

Posted (edited)

Witam

MBON - Czyli Morska Brygada Obrony Narodowej. Klan dla osób którzy chcieliby posiedzieć i pograć wieczorami, bez ciśnienia na wyniki i win ratio, powymieniać się doświadczeniem, stworzyć mała społeczność, która w miarę czasu kiedyś przerodzi się w "zabójczy" klan :) . Masz żonę dzieci i kredyt :) gra sprawia Ci frajdę i jest dla Ciebie dodatkiem do życia a nie na odwrót to zapraszam ten klan jest dla Ciebie :)

Strona Internetowa:

http://mbon.com.pl 

Nie jest jeszcze w pełni funkcjonalna, ale widać już światełko w tunelu. Strona docelowo ma pełnić funkcje informacyjno-organizacyjne z wewnętrznym forum, galeriami, newsami, statystykami itp. Uczestnictwo w życiu strony jest wskazane :)

Team Speak 3:

Posiadamy swój własny TS  ale nie jest publiczny wiec info podaje tylko zainteresowanym. 

Wymagania:

- Teamspeak 3, słuchawki + mikrofon

- kultura osobista i szanowanie poziomu umiejętności innych graczy. 

- chęć budowania i uczestniczenia w społeczności klanu.

Kontakt:

Można zgłaszać się w tym temacie lub na forum na stronie w dziale rekrutacja.

Podsumowanie:

Obecnie w klanie jest okolo 10 graczy, Gramy na tierach IV-VIII. Miejsce jest dla każdego nie gwarantuje że codziennie ktoś będzie na TS czekał ale nie od razu Rzym zbudowano (gramy po 19). Jeżeli zbierzemy graczy do drużynówek na pewno będziemy je grali.

Pozdrawiam

Mike_Z

Edited by MikeImbaZ

3 people like this

Serio jesteś w tym klanie? Bo nie widać w profilu, abyś był w jakimkolwiek. Ładnie, pięknie wszystko tylko ten "Rzym" z małej literki...

Serio jesteś w tym klanie? Bo nie widać w profilu, abyś był w jakimkolwiek. Ładnie, pięknie wszystko tylko ten "Rzym" z małej literki...

Faktycznie dzięki za zwrócenie uwagi :) Poprawiłem. W profilu nie mam klanu bo jeszcze nie założyłem przez WoTa, na chwile obecna w WoWsie to chyba zbędny bajer :sceptic:. Ale w sumie może warto zarezerwować nazwę :)

Witam

Byłbym zainteresowany wstąpieniem do klanu. Jeśli chodzi o kontakt jestem dostępny po godzinie 19:00.

Wysłałem info na priv :)

Zapraszam namiary na TS wysłałem na pw :)

Oczywiście zapraszam, namiary na TS wysłałem na priv :)

Witam, może się nadam :P gram praktycznie codziennie, ale z góry zaznaczam mam miesięczne dziecko, co za tym idzie na ts będę, ale na tyle na ile dam rade (raczej mniej niż wiecej)

502559147.png

Szczere gratulacje z okazji narodzin :) Sam czekam na pierworodne także za parę miesięcy poza WoWsem jakiś wspólny temat do rozmów będzie :). Wysyłam namiar na TS na PW. 

Wysłałem namiary na TS, wpadnij pogadamy

Witam 

Świeżak jestem, ale chętnie bym pograł w drużynie - może na mięso armatnie się nadam. Jak macie miejsce i czas na podpowiedzi chętnie się podszkolę.

a0a4bd03255992dbgen.jpg Edited by s1ash_iron

1 person likes this

Szukamy jeszcze aktywnych graczy ;] mamy miejsca info u MikeImbaZ lub pisać do mnie, zapraszamy !

Mamy jak coś sie wyklaruje to na pewno zagramy

Czesc rowniez bylbym zainteresowany dolaczeniem do klanu 34 lata 2 dzieci 2.5 lat i 10 miesiecy niestety bez tsa bo wiecej krzyku by bylo niz rozmowy jak co gram jak czas pozwala to tyle nie bede plakac jak nie przyjmiecie hehe pozdro

TS by sie przydał do komunikacji chociaz zebys slyszal

Yu, tego... Jeśli można, to bym bardzo chętnie wstąpił, pograł z kimś i te sprawy. Samemu to tak trochę nudno. Nie? Jeno mam nadzieję, że to, że nie mam dzieci i pracy nie przeszkadza, hehe. W wieku 17 lat to tak trochę słabo z mojej strony. TS, wszystko, co trzeba mam. Także ten. :P

Taki krótki edit: Nie połapałem się, że na innym koncie jestem zalogowany, w razie czego podam już to, na którym gram w WoWsa.

Edited by Peacus666

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.