Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dzikusek94

Brak postów o niedopracowanym MM

134 comments in this topic

Recommended Posts

Players
67 posts
1,078 battles

No, widzę że WG dalej sromotnie ucisza graczy. Aby nie wyszło na jaw że to mm jest stworzone do naciągania graczy.

Players
156 posts
6,389 battles

To pewnie ten sam co na FB płakał i wysuwał jakieś śmieszne teorie aż mu hemoroidy popękały. 

Players
1,613 posts
7,327 battles

Jaki jest mm każdy widzi i w zasadzie nie wymaga on żadnego komentarza. Tyle, że wpływ na to mamy żaden, więc nazywanie tego płacz tematem ma jednak solidne podstawy. Psy szczekają, karawana jedzie dalej, jak mawiają. To, że community ma wpływ praktycznie żaden na rozwój gry sprawiło, że od dawna nie dotuję gry walutą. I uważam to w zasadzie za jedyne skuteczne działanie przeciw polityce WG psucia wszystkiego, za co się złapią. Dużo skuteczniejszą niż tworzenie tematów na forum, które deweloperzy mają w tyle.

Players
427 posts
7,341 battles

Dzikusek ...  skąd żeś się urwał ? Może lepiej przestaniesz Głupio pisać i pójdziesz się wypłakać w ramionach matki ? To na pewno ci pomoże. Twoje Teorie Spiskowe czy jak by je tam nazwać nie mają racji bytu ...

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

MM jest w porządku.

Właśnie zmanipulowałem opinię publiczną gry, przelew poproszę jak zwykle oraz z góry za następny miesiąc, przyda się na urlop.

• Cool 1

Players
359 posts
5,071 battles

Kolego, z Ciebie to niezły magik jest. Bo ja nic w tym topicu o płacz tematach nie widziałem do Twojego postu.

trollsinternet1.jpg

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

I alpha czy beta testerzy niech tu się nie udzielają, bo ten zielony dopisek jest symbolem tego że się sprzedali wg i manipulują opinią publiczną gry.

Nie mów mi jak mam manipulować.
  • Cool 1

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,449 battles

I alpha czy beta testerzy niech tu się nie udzielają, bo ten zielony dopisek jest symbolem tego że się sprzedali wg i manipulują opinią publiczną gry.

weekend testerzy mogą?

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Dobra, widzę sami kochasie WG na forum jak zwykle. Gdzie są te rzesze niezadowolonych graczy których spotykam w bitwach?

No właśnie, miałeś ich przyprowadzić na forum żeby też się wypowiedzieli. Gdzie oni? 

Players
156 posts
6,389 battles

Dobra, widzę sami kochasie WG na forum jak zwykle. Gdzie są te rzesze niezadowolonych graczy których spotykam w bitwach?

Może grasz w kooperacje i tam są, albo to były boty? 

I ogólnie powiedzcie mi jedną rzecz. Support nie ma kontaktu z deweloperami, moderatorzy nie mają kontaktu z deweloperami z czego wychodzi że nikt nie ma kontaktu z deweloperami. Czy to oznacza że deweloperzy są zmyśleni? Że to jest po prostu kłamstwo aby gracze wierzyli że będą wprowadzane zmiany?

Święty Mikołaj i Zajączek Wielkanocny to też kłamstwo. 

[TF16]
Community Contributor
4,082 posts
9,687 battles

Dokładnie tak... wystarczy dodać, że niektórzy gracze nie mają kontaktu z rzeczywistością... no wszystko się zgadza. Na szczęście nic nie było o wypowiadaniu się przez supertesterów więc... Strasznie teraz krótkie bany dają :)

Players
359 posts
5,071 battles

I ogólnie powiedzcie mi jedną rzecz. Support nie ma kontaktu z deweloperami, moderatorzy nie mają kontaktu z deweloperami z czego wychodzi że nikt nie ma kontaktu z deweloperami. Czy to oznacza że deweloperzy są zmyśleni? Że to jest po prostu kłamstwo aby gracze wierzyli że będą wprowadzane zmiany?

To jest dobre, bardzo dobre. :teethhappy:

Skoro deweloperzy są zmyśleni - kto koduje update i po co mi aktualizacje? Żądam natychmiastowego udostępnienia finalnej wersji gry!!!! I proszę mi nie wmawiać, że nie ma jej - skoro nie ma już developerów to chłam nam wciskacie a nie całość!!!! :red_button:

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Dobra, to skoro istnieją, jak uzyskać z nimi kontakt? Bo ani support nie wie, ani moderatorzy. Czy ktokolwiek ma z nimi kontakt?

Udzielają się dość gęsto na rosyjskim forum. Można pogawarić.

Players
359 posts
5,071 battles

Nawet jak dam tym kretynom bloka?

Jesłi nie potrafisz poradzić sobie z tym, że ktoś ma inne zdanie od Ciebie i uważa Twoje wynurzenia za głupie radzę się dobrze zastanowić nad sobą w pierwszej kolejności.

[PLO]
Beta Tester
4,418 posts

Nie przeszkadza mi to że ktoś ma inne zdanie. Oczywiście jeśli to zdanie graczy którzy nie są opłacani złotem i premką za manipulację informacjami. Ale jak do teraz, moje posty zawsze się zapełniają tym sprzedanym tałatajstwem. I co tu zrobić.

58646625.jpg

Mam na kim zbijać trollpunkty do Marbelheada :)

Pozdrawiam

Edited by Radeckij

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,412 posts

BTW dostaliście już z WG przelew za luty? U mnie na koncie nic nie ma, w lodówce został tylko jeden homar i ledwie tygodniowy zapas kawioru, nie po to się zaprzedałem żeby teraz głodować! W ramach protestu przyznaję dzikuskowi rację:

tak, deweloperzy nie istnieją! To tylko kłamstwo które ma mydlić graczom oczy przez opłacane forumowe blerwy. Przecież każdy, kto ma trochę rozsądku, wie że wszystkie gry, ba, wszystkie rzeczy na świecie robią się same, a tu ktoś próbuje ci wmówić, że WoWs jest na tyle specjalny, że do jego powstania potrzebni są jacyś deweloperzy? Nie wierz im, zaprzedanym klakierom!! Nie pozwól aby robili z ciebie głupka!

• Cool 4

Players
359 posts
5,071 battles

Nie przeszkadza mi to że ktoś ma inne zdanie. Oczywiście jeśli to zdanie graczy którzy nie są opłacani złotem i premką za manipulację informacjami. Ale jak do teraz, moje posty zawsze się zapełniają tym sprzedanym tałatajstwem. I co tu zrobić.

To można dostać premkę i złoto za manipulacje? Czyli że nie muszę im płacić, tylko od teraz to Oni mi będą płacić? Gdzie się można zapisać???

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.