Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
werenoob

Tabulka s výsledky bitvy

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
266 posts
2,369 battles

Zdravím všechny.

Mám takovou prosbu k tabulce po bitvě, konkrétně té části s týmovým výsledkem. Nešlo by tam ke každému hráči přidat kolonku s celkovou DMG?? V tankách to je, tady ne a docela mi to někdy chybí (v podstatě ale jen ze zvědavosti).

Konkrétně jsem pak zvědavý ve dvou případech:

- velmi často dost nastřílím, ale fragy mi vyberou killstealeři (a pak poslouchám nadávky o noobech a tak, případně některé mise jdou těžko splnit)

- někdy zase potkám tak úžasně "schopný" tým, že bych rád viděl, jestli někdo z něj vůbec něco trefil :-).

Players
109 posts

Mně tady v závěrečné tabulce zase dost chybí seznam těch, kteří mi dali DMG. Ve WOT to je, a i tady bych občas rád podíval, kdo mi to sebral jednou salvou 3/4 HP, nebo kdo z mého týmu mi poslal těsně před čumák roj torpéd, kterému se nešlo vyhnout.

Edited by ozubeny_kolecko

Players
3,762 posts
18,821 battles

kdyz uz by to tam bylo, pak tam musi byt podrovne vyuctovani. Kolikrat nekdo capne nebo ubrani zakladnu a nepotopi zadnou lod a jeho par vystrelu a odehnani vetrelce zachrani bitvu. Jak to pak chces zohlednovat ? Nebo nekdo sunda treba 2DD, coz je dost zasluzne, ale ma celkove dmg jen kolem 20k ...

a k tem " killstealerum" ... stava se mi to taky, ze si od zacatku zpracovavam protivnika a k tomu nekdo pricmrndava a konecny frap ma on. A povede se mi "ukrast" taky. Lepsi, kdyz nekdo kilne, nez kdyz ji necha ... nikdy nikdo nevi, jestli nekoupis torpeda nebo ne a kolikrat se mi stalo, ze mi ujela bitevka s 1k HP za ostrov a ja jsem proste uz s Tpz nestacil zatocit nebo nemel nabito a nedorazil ji. Prestoze jim napises, kolik ji zbyva, nekteri se boji o lak a nedorazi ji jednou blbou salvou - klidne z lehkeho krizniku s HE, aby se posleze dolecila a udelala paseku. To same splati o kazde lodi, ktera sice ma temer nula HP, ale porad plave, strili, pousti torpeda...

Takze, strilim po tom, co je a kdyz vidim, ze se da rychle potopit, ma to prioritu.

Edited by ims21

[IDDQD]
Weekend Tester
1,834 posts
4,955 battles

Přesně tak. Nastřílená dmg je velice relevantní. Když už něco, tak ukazatel, kolik % celkově hráč ubral nepřátelským lodim.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,809 posts
9,221 battles

Mně tady v závěrečné tabulce zase dost chybí seznam těch, kteří mi dali DMG. Ve WOT to je, a i tady bych občas rád podíval, kdo mi to sebral jednou salvou 3/4 HP, nebo kdo z mého týmu mi poslal těsně před čumák roj torpéd, kterému se nešlo vyhnout.

To uz tam je ne? Respektive kdyz rozkliknes tu dolni cervenou listu v okne s damage tak ti to ukaze kdo ti dal damage ne?

Respektive v posledni tabe ("Detailed results" ta prostredni cervena radka "Damage Received")

[IDDQD]
Players
1,593 posts
8,664 battles

To uz tam je ne? Respektive kdyz rozkliknes tu dolni cervenou listu v okne s damage tak ti to ukaze kdo ti dal damage ne?

Respektive v posledni tabe ("Detailed results" ta prostredni cervena radka "Damage Received")

tak to ťa sklamem, pretože jediné údaje čo sa z danej tabuľky dozvieš je koľko si dostal akého dmgu (AP, HE, ohne, zaplavenie, torpeda, ramming) ale nedozvieš sa kto ti ho dal

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,809 posts
9,221 battles

tak to ťa sklamem, pretože jediné údaje čo sa z danej tabuľky dozvieš je koľko si dostal akého dmgu (AP, HE, ohne, zaplavenie, torpeda, ramming) ale nedozvieš sa kto ti ho dal

Hmm hadat se s tebou nebudu jelikoz ted nemam pristup ke hre abych to zkontroloval. Ale jestli to je pravda co pises tak to je skoda :sceptic: a meli by to zlepsit.

Players
266 posts
2,369 battles

Takže asi nic, asi je dmg spoluhráčů supertajná... Ale mohli by dát do té záložky "detailed report" aspoň celkovou DMG? Je sice záslužný si trénovat mozek sčítáním z hlavy, ale až tak moc mě to zase nebaví a místo tam na to určitě je.

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Takže asi nic, asi je dmg spoluhráčů supertajná... Ale mohli by dát do té záložky "detailed report" aspoň celkovou DMG? Je sice záslužný si trénovat mozek sčítáním z hlavy, ale až tak moc mě to zase nebaví a místo tam na to určitě je.

Než to WG standardně zavede do hry, tak na vlastní damage lze použít mod. Ten je například v modpacku od Aslaina. Vypadá to takhle:

q9sWrSu.jpg

XVwd6WI.jpg

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
808 posts
7,334 battles

Tahle věc se přesně chystá v dalším patchi.... Naklikneš si kteréhokoliv spoluhráče (protihráče?) a budeš mít jeho podrobnou tabulku...

Tady nezbývá než WG pochválit - oni na tom fakt asi makají (až na nešťastný "ň" :sceptic:)

Edit - jak už někdo psal v jiném vlákně - na RU fóru se objevili poměrně podrobné informace o plánovaných změnách a opravách známých chyb - http://goo.gl/RM8F0M

Jen trochu škoda, že takovéto informace nepředloží (nepřeloží) nikdo z našich komuniťáků.... (prostě si musím rýpnout :hiding:)

viz.:

Q846sWGlwPk.jpg

Edited by reeprich

Players
266 posts
2,369 battles

Takže se to chystá? Super a dík za odpověď.

Modpack jsem si včera sice stáhl, ale nějak jsem tam nenašel to, co jsem chtěl, t.j. obdobu xvm abych viděl jaký dárečky mi MM furt cpe do týmu, že půlka z nich nevydrží první čtyři minuty. Asi jsem slepý, někdo tady už mi na ten modpack dával odkaz s tím, že to tam je, ale fakt jsem to tam neviděl. A kvůli takový drobnosti, jako je ten součet dmg si nechci hru rozdrbávat modem (jinak by z toho všeho stálo za něco už jen minimapa s poslední pozicí nepřítele, imho moc šikovné, desítky různobarevných zaměřovačů/okrajů mapy/manga kapitánů mě fakt neberou).

Jo a překlad z ruštiny by mě taky nebavil, a to to přečíst dokážu a rozumím i mluvené, když nejedou moc rychle.

Edited by werenoob

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Takže se to chystá? Super a dík za odpověď.

Modpack jsem si včera sice stáhl, ale nějak jsem tam nenašel to, co jsem chtěl, t.j. obdobu xvm abych viděl jaký dárečky mi MM furt cpe do týmu, že půlka z nich nevydrží první čtyři minuty. Asi jsem slepý, někdo tady už mi na ten modpack dával odkaz s tím, že to tam je, ale fakt jsem to tam neviděl. A kvůli takový drobnosti, jako je ten součet dmg si nechci hru rozdrbávat modem (jinak by z toho všeho stálo za něco už jen minimapa s poslední pozicí nepřítele, imho moc šikovné, desítky různobarevných zaměřovačů/okrajů mapy/manga kapitánů mě fakt neberou).

Jo a překlad z ruštiny by mě taky nebavil, a to to přečíst dokážu a rozumím i mluvené, když nejedou moc rychle.

Vámi hledaný mod je tento:

Hg7BS3u.png

Players
266 posts
2,369 battles

Díky za info i za vykání a příště, prosím, stačí tykání. Ač jsem věku poměrně pokročilého, nějak jsem na tykání na netu zvyklý...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.