Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
alpel

Denní mise i pro ostatní typy lodí?

10 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
10 posts
3,128 battles

Pročpak jsou denní mise pořád jen pro torpédoborce a ne i pro ostatní typy lodí?

To by mě opravdu zajímalo.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,829 posts
9,234 battles

Tak ja mam mise jak na torpeda tak i na damage sestrelena letadla potopene lode a vyhrane bitvy

Beta Tester, In AlfaTesters
366 posts
733 battles

Taky musím potvrdit, že nejsou jen pro DDčka. Opravdu tam jsou i na sestřelování letadel, vítězství, potápění lodí a nastřílenou dmg.

Beta Tester
10 posts
3,128 battles

to ano ale jeto podmineno tim ze udelas ty mise pro dd aby uvolnili misto dalsi misi

a mě proste dd nebavi a mislim ze nejsem sam

[CULMY]
[CULMY]
Beta Tester
817 posts
7,375 battles

Hmm a mě nebavily BB a CV a nejradši bych v téhle hře jezdil na koni a střílel z luku.... A teď si představ, že jsem kvůli některým misím začal hrát CV, něco si o tom přečetl a zkoukl pár videí - a ejhle ono to není tak zlé a docela se vyplatí "umět všechno" - ony taky třeba přijdou lukrativní mise na místa v přístavu, prémiové lodě atp.., keré budou podmíněné tím, že hraješ všechny typy... A to je OK

Samozřejmě se pak najdou takový jako Ty (tipuju věk +/- 10 let  - dle pravopisu), kteří budou nadávat, že to nejde splnit - ale holt je potřeba "učit se, učit se učit se" - jak kdysi řekl jeden dnes nepopulární člověk (UTFG)

Edited by reeprich

Beta Tester
10 posts
3,128 battles

To tvoje ucit ucit se ucit se jsme se my starsi ucili ve skole tolik k tomu veku.

A pokud jde o to ostatni tak hra ma byt o zabave ne aby me nutili k hrani neceho co hrat nechci.

Uplne by napriklad stacilo kdyby se mise automaticky stridaly treba po dvou dnech nebo by byli rozdeleny podle typu lodi.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Vždyť tu misi pro kterou nemáš lodě můžeš přeskočit.

Players
34 posts
2,561 battles

Pročpak jsou denní mise pořád jen pro torpédoborce a ne i pro ostatní typy lodí?

To by mě opravdu zajímalo.

alpele na každé misi je malé (docela špatně viditelné) kolečko, to když zmáčkneš, tak se ti mise náhodně vymění za jinou. Hodí se to měnit i v případě, že to vypíše misi s malou odměnou.

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,829 posts
9,234 battles

Vždyť tu misi pro kterou nemáš lodě můžeš přeskočit.

To by se nejdrive musel ucit jak je preskocit :trollface:

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Kazdy den mozes preskocit jednu misiu hore v pravom rohu mas take kolecko na ktore kliknes a naskoci ina misia...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.