Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
martin_synek

Spustím WoWs na Linuxu?

9 comments in this topic

Question

Players
2 posts
2 battles

Dobrý den mám dotaz mám operační systém linux Mint a chtěl bych hrát Word of warschips má někdo zkušenosti jak nainstalovat a popřípadě spustit??? Díky

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Dobrý den mám dotaz mám operační systém linux Mint a chtěl bych hrát Word of warschips má někdo zkušenosti jak nainstalovat a popřípadě spustit??? Díky

Nevím, jaké máš zkušenosti s Linuxem, takže těžko radit. Rozběhat pod Wine to jde, zaručit ti to však nikdo nemůže. Pomoc hledej spíše na linuxových fórech (Root.cz, ABCLinuxu.cz, ...)

• 0
[IDDQD]
Beta Tester
2,572 posts
4,514 battles

V práci mám na notasu (Lenovo R61i ) Mint 17.3 32bit.Hodně slabý/starý stroj,takže : - v doku se to hýbe a načítá strašně pomalu.Vyskoušel jsem jednu hru v Co-Op je to nehratelné,slabě kolem 10 FPS,takže slideshow.

Jen tak zevrubně :

Nainstalovat PlayonLinux - najít World of Warship a on si udělá všechno sám - stáhne Wine.knihovny DirectX atd.Výhodu mají karty (zatím) od nVidie - lepší ovladače pod linuxem.Pokud nespěcháš,vyskouším doma na velkým pc a dám ti vědět.Sám jsem celkej zvědavej ( po tvým dotazu)jak to pojede na lepším kompu

• Cool 1

• 0
[CULMY]
Supertester
1,768 posts

A ještě malý, ale důležitý OT: stránky Mint Linuxu byly hacknuty (dokonce 2x), týká se to nejen ISO obrazů. Takže se podle toho zařiďte.

• 0
[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Pořád to je uživatelsky nejpřívětivější distribuce s asi nejlepší komunitní podporou (když zahrnu ubuntu).

Stránky hackly už kdekomu, takže by to moc neřešil.

• 0
[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Pořád to je uživatelsky nejpřívětivější distribuce s asi nejlepší komunitní podporou (když zahrnu ubuntu).

Stránky hackly už kdekomu, takže by to moc neřešil.

Kompromitovali ISO obrazy, ukradli uživatelská data, a kdoví, co ještě... Nějak jsem víc informací nehledal. Distribuce jako taková je ale fajn :)

• 0
[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Jo jo. Admini mi poslali zprávu na mail s doporučením změnit si heslo. Hesla jako taková neukradli, jen jejich zaheslované verze, ale pro jistotu....

Dlouho jsem čekal, že se ubuntu dostane win na zoubek a buď se podaří dotahnout wine do nějaké lépe použitelné podoby (jako je třeba placená playonlinux) a už se nebudu muset zahazovat s mrkvosoftem, ale teď se zdá, že se k tomu dříve dostane mobilní bratránek android. Nejspíše s nvidií v čele.

• 0
Players
2 posts
2 battles

V práci mám na notasu (Lenovo R61i ) Mint 17.3 32bit.Hodně slabý/starý stroj,takže : - v doku se to hýbe a načítá strašně pomalu.Vyskoušel jsem jednu hru v Co-Op je to nehratelné,slabě kolem 10 FPS,takže slideshow.

Jen tak zevrubně :

Nainstalovat PlayonLinux - najít World of Warship a on si udělá všechno sám - stáhne Wine.knihovny DirectX atd.Výhodu mají karty (zatím) od nVidie - lepší ovladače pod linuxem.Pokud nespěcháš,vyskouším doma na velkým pc a dám ti vědět.Sám jsem celkej zvědavej ( po tvým dotazu)jak to pojede na lepším kompu

Tak vše staženo a ted se mi stahuje aktualizace hry tak doufám že to pošlape moc díky.

• 0
[CULMY]
Supertester
1,768 posts

Tak vše staženo a ted se mi stahuje aktualizace hry tak doufám že to pošlape moc díky.

jj, a dej vědět, prosím tě. Včetně HW konfigurace. Předem děkuji :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.