Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
FullBroadside

Des Monies ile Saniyeler İçinde Bir Gemi Nasıl Batırılır.

13 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester, Alpha Tester, Alpha Tester
823 posts
1,874 battles

Elbette, kendilerinden daha iyi oynayan herkes hackerdir XD

Community Contributor
442 posts
11,306 battles

Maçtan sonra "aimbot ve hack" kullandığım için  beni her türlü merciye videosu  ile şikayet edeceğini yazmayı unutmuşum. :teethhappy:

Players
735 posts
9,936 battles

dün yarışma için cleveland ile oynarken nürnberg'e tek atışta 6 citadel birden attım adam rapor edicem diyerek maç boyu küfür etti.

oluyor böyle şeyler. ciddiye almamak lazım.

Edited by farera

823 posts
1,874 battles

desene usta kendi kendini ele verdin bu videoyla XD

Bir defasında Königsberg'le bir New Mexico'yu 14 km'den APlerle delik deşik etmiştim de adam AP mermileri hacklediğimi iddia ediyordu XD

Players
611 posts
6,216 battles

Fene bu fena ;) Face'teki grupta da dediğim gibi kardeşim salla gitsin bebeyi ;) Her batanın ilk cümlesi bu zaten,daha bir tebrik edene rastlamadım..Eleman Atago ile Des Moines'e o mesafeden vermiş bordayı,manevrada yok ampül gibi dümdüz gider..sonra köşkleri yiyince hack olur..Pfff ''Lets send harbour that crying babies'' ;)

823 posts
1,874 battles

Asında biraz daha uzaklaşacak şekilde manevra yapıyor ama o sırada mermiler üst yapı yerine iyice gövdeye denk geliyorlar. Dönerken gemi genelde dışa doğru yatıp bordayı daraltır ama burada yavaş olduğu için başaramamış ve daha fazla isabet almış. Zırh delici mermiler suyun altında da bir süre ilerleyebiliyor ve gemiye hasar verebiliyor.

Community Contributor
442 posts
11,306 battles

Bende zaten gülüp geçiyorum. Maçtan sonra bir sürü ithamda bulunmasaydı oralı bile olmayacaktım. Ben asıl Hindenburg' u merak ediyorum. Açmadığım gemiler arasında en çok merak ettiğim gemi.

823 posts
1,874 battles

Deneme fırsatım olmuştu o canavarı... İnceleme yazım duruyor olmalı...

Players
611 posts
6,216 battles

Bu yüzden her dosta tavsiye diyorum (sadece dostlara ediyorumki böyle saflara denk gelebileyim :) Asla ve asla kaçış manevrasını dışa doğru yapmamak gerekiyor,gerek bataryadan gerekse de torpidodan.. (Zırhlı salvosu için değil daha ziyade Des Moines gibi seri atan gemiler için) Şurada ilk köşkü yedikten sonraki manevrayı içe yapsa diğer köşkleri belki yemeyecekti (Yani Can ve Des Moines oldugundan en azından bir süre daha yemeyecekti :)

Edited by CouTSoN

Community Contributor
442 posts
11,306 battles

Japon kruvazörleri yüksek patlayıcı hasarı iyi, yüksek seviyelerde görünmeden ateş edebilir. Uzun menzilli torpidoları vardır. Can değeri düşüktür.

Almanlar zırh delici hasarı iyi, yüksek can değeri olup fazla hasar alırlar. Torpidoları kısa menzillidir.

Amerikanlar bu ikisinin arasında olup uçaksavarları iyidir. Torpidoları düşük seviyeli olanlarda var.

Players
735 posts
9,936 battles

amerikan kruvazör ağacına başlama sebebim bu videodur.

nasıl gaza geldiysem artık 8. sınıfa kadar geldim. ama pensacola ile başlayan ve des moines'e gelene kadar arada kalan 3 gemi rakipleri kaşrısında gerçekten çok ezik kalıyorlar. bir an önce bitsin bu çile diye bekliyorum.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.