Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ims21

Arpeggio mise

57 comments in this topic

Recommended Posts

Players
3,746 posts
18,787 battles

tak nam zacaly opet ARP mise, takze hry budou probihat asi opet trosku nestandardne...

- musel jsem vytahnout Tpz na 1M HP, pak Nurnberg a Cleveland, protoze s nicim jinym (co mam) neni moc sance rychle prekonat 2000 zasahu z hlavni baterie (Mlzna mise II) a pak bude jeste 3000 zasahu (Mlzna mise IV).

Nejhorsi bude asi u druhe mise - Zachrana kapitana - udelat 10M HP (bohuzel, splnene 3M HP z Mlzne mise se nepocitaji, prestoze potopene lode ano)...  vcera jsem tedy po dlouhe dobe vytahl Tpz (s Atago se snazim jit prevazne po DD, takze tam HP nepribyva) a prvnich 5 her jsem nebyl schopen skoro nic trefit - to byl hrozny nezvyk.

Asi fakt casem budu muset poridit na typ misi, kde se pocita pocet lodi a HP, nejakeho Shimiho nebo Gearinga. 

PS: a jestli mi zase nekdo bude povidat, ze DD neudola z mlhy BB (Tpz), ktera ma pres 20k HP, tak ho nakopnu a dam sem screen s poskozenim :teethhappy:

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,808 posts
9,214 battles

tak nam zacaly opet ARP mise, takze hry budou probihat asi opet trosku nestandardne...

- musel jsem vytahnout Tpz na 1M HP, pak Nurnberg a Cleveland, protoze s nicim jinym (co mam) neni moc sance rychle prekonat 2000 zasahu z hlavni baterie (Mlzna mise II) a pak bude jeste 3000 zasahu (Mlzna mise IV).

Nejhorsi bude asi u druhe mise - Zachrana kapitana - udelat 10M HP (bohuzel, splnene 3M HP z Mlzne mise se nepocitaji, prestoze potopene lode ano)...  vcera jsem tedy po dlouhe dobe vytahl Tpz (s Atago se snazim jit prevazne po DD, takze tam HP nepribyva) a prvnich 5 her jsem nebyl schopen skoro nic trefit - to byl hrozny nezvyk.

Asi fakt casem budu muset poridit na typ misi, kde se pocita pocet lodi a HP, nejakeho Shimiho nebo Gearinga. 

PS: a jestli mi zase nekdo bude povidat, ze DD neudola z mlhy BB (Tpz), ktera ma pres 20k HP, tak ho nakopnu a dam sem screen s poskozenim :teethhappy:

Nastesti na ty mise je dostatek casu takze netreba na ne chvatat.

Ja mam v planu je plnit pri normalnim hrani respektive se na ne nehodlam specialne zamerovat.

Apropo je potreba prepnout do toho specialniho pristavu aby se mi pocitali vys;ledky do misi nebo to je potreba az na ty lode za odmenu?

Players
3,746 posts
18,787 battles

- ja ten pristav mam porad prepnutej, protoze obcas si zajezdim s ARP Myoko, ale pisou, ze musi byt prepnuty....

Zbytek budu plnit taky prubezne, ale ty 2000 a 3000 chci mit za sebou, protoze s BB a s Atagem bych to nedal a tech 10M HP zase neudelas s "rychlopalnejma" lodema... 

PS: tak uz i na T6-T4 je to 5:5 DD :-)))

Edited by ims21

Beta Tester
11 posts
3,290 battles

...

Apropo je potreba prepnout do toho specialniho pristavu aby se mi pocitali vys;ledky do misi nebo to je potreba az na ty lode za odmenu?

Neni duvod mit zapnuty pristav Jukutska (ci jak se jmenuje), jelikoz to muzes hrat s jakymkoliv t5+ a t7+...

Ja pouzivam pristav Ocean a v poho to pocita.

Players
1,368 posts
4,330 battles

vzdyt z hlavni baterie strilis porad =)

2 000x zasáhněte svou hlavní dělovou baterií

http://i.imgur.com/lwK9T1v.jpg

19+4 = 23 zasahu ve hre z hlavni baterie

pri takhle slabem vykonu 2000 / 23 = <100 bitev

z krizniku to musite nastrilet za par bitev

Players
3,746 posts
18,787 battles

Neni duvod mit zapnuty pristav Jukutska (ci jak se jmenuje), jelikoz to muzes hrat s jakymkoliv t5+ a t7+...

vsechny lode jsou videt v jakemkoliv pristavu, akorat ty ARP jen v tom Jokosuka....

Na webu je: "Abyste se mohli této akce zúčastnit, budete potřebovat účet 10. úrovně a vybrané pozadí přístavu Jokosuka."

Players
109 posts

To M8ii:

To jo, ale s Clevelandem je průměr 150 zásahů za bitvu (beru to podle sebe, takže věřím, že místní skilleři mají mnohem víc), a to je uplně o něčem jiným. A upřímně: koho by netěšil pohled na to, jak mu to v té misi pěkně přibývá... :medal:

Edited by ozubeny_kolecko

[IDDQD]
Alpha Tester
2,635 posts
16,301 battles

Tak ty mise jsou pouze o odehraných bitvách. A jak píše kolečko... Je snad přirozené snažit se vždy nasázet demáže co to jde. Ale dost se mi líbí ta mise co jde ode dneška na těch 25k xp pro kapitána. Tady je to trošku náročnější (na čas), ale odměna je fajnová.  Doufám, že takové budou časteji.

Players
3,746 posts
18,787 battles

vzdyt z hlavni baterie strilis porad =)

2 000x zasáhněte svou hlavní dělovou baterií

http://i.imgur.com/lwK9T1v.jpg

19+4 = 23 zasahu ve hre z hlavni baterie

pri takhle slabem vykonu 2000 / 23 = <100 bitev

z krizniku to musite nastrilet za par bitev

Jasně, cca 100 bitev MSII, 150bitev MSIII, pak MSIV - 2M HP tak 30-45bitev a pak jeste ZKII - 10M HP bude nejakych 150-250 (podle toho jestli BB nebo CA). To radeji prostridam Nurnberg a Cleveland, sundam nejaka DD a mam to za dve odpoledne.

PS: zelenozlute (spis hnedo zlute) Kongo (Haruna) je v pristavu :-)

Edit: tak pro MSIII-IV a ZKII uz se pocita jen z T7 a vys...   ale kdyz i s Haruna jsem dal 35zasahu, tak to pujde snad se vsim... a to jsem nedal jeste zadne vylepseni a kapitan byl 0b.

haruna_a.jpg

haruna_b.jpg

haruna_c.jpg

Edited by ims21

[O-S-W]
Players
24 posts
6,653 battles

wtf. chape to nekdo ?

wtf.jpg

Asi je Kutuzov lod urovne nizsi nez 5, neeeeeeed buff chci Kutuzova tieru 8 lepsi dela, vic HP, rychlejsi strelbu, delsi dosprc torped. lepsi camo... proste buff na tier 8

wtf.jpg

Edited by Ratatuu

Players
3,746 posts
18,787 battles

wtf. chape to nekdo ?

wtf.jpg

Asi je Kutuzov lod urovne nizsi nez 5, neeeeeeed buff chci Kutuzova tieru 8 lepsi dela, vic HP, rychlejsi strelbu, delsi dosprc torped. lepsi camo... proste buff na tier 8

Prece neni nutne to spoustet z teto obrazovky. Staci normalne vybrat lod prislusne kategorie a hrat... tohle je nejaky bug ve verzi, nic vic...

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles

wtf. chape to nekdo ?

wtf.jpg

To je znamy a uz i nahlaseny bug (to ze mas disablovane to tlacitko) normalne pust nbitvu a zapocte se ti to.

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Nechápu výběr "kapitánů" ze seriálu.

Kongo je jedna z hlavních postav, ale Myoko ani Hiei ne.

Alespoň přidají Haru. Ta by mohla prohodit zajimavou hlášku. Ale těch modelů používajících kongo je tam prostě hodně a bojím se že Haru nebude zdaleka poslední.

Maya nebo Takao ani nevěřím se tu ukážou. Na to je Atago moc velký magnet v obchodě.

Ale mohli by mám přidat misi na Nagaru. Sice v seriálu fungují jen jako kompars co vždy umře, ale ta loď tu alespoň ještě není.

edite: koukám, že ještě přibude Kirishima (další kongo) a kupodivu i Iona (což je ponorka i-401! - největší ponorka té doby - nosič hydroplánů, na konci války padla do rukou Amíkům když byla na cestě provést nálet na americkou pevninu za doprovodu nejpokročilejších a nejrycheljších ponorek války - i-201 )

Edited by CerVus

Players
3,746 posts
18,787 battles

Ale dost se mi líbí ta mise co jde ode dneška na těch 25k xp pro kapitána. Tady je to trošku náročnější (na čas), ale odměna je fajnová.  Doufám, že takové budou časteji.

Hlavne si dej bacha, v cem pojedes tu posledni cast, protoze ten kapitan dostane 25k ZK bez jakehokoliv dotazu (alespon se to neptalo, pouze - bylo vydano).. Nastesti jsem nebyl v TPZ, kde mam 18bodovyho kapitana, ale v Atagu, kde je jen 17b, takze to neprolitlo oknem...

@CerVus - nechapu trosku, proc jsou 3 lode uplne stejny, akorat v jiny barve.

Edited by ims21

Players
109 posts

No tak to zírám: 17ti bodový kapitán, 18ti bodový kapitán, týdenní mise splněná za dva dny..... Při mých výkonech ve hře mi to vychází, že abych dosáhnul podobných výsledků, musel bych hrát průměrně 32,5 hodin denně. :ohmy:

Jinak k těm třem Kongo lodím: Nevím, čemu se divíte? Stačí nahodit jiný skin a máte rázem tři různé prémiáky. Podle standardů WG geniální řešení. :-)

Players
3,746 posts
18,787 battles

Na premiakach to nabiha rychleji (kdyz nechas puvodni kamuflaz) a mam pocit, ze s PU taky. Taky jsem mel dost vlajecek +50% ZK pro kapitana z Ranked a do toho byl vikend 3x ZK za Kamikaze. A musis taky neco zahrat :-)

Players
1,368 posts
4,330 battles

No tak to zírám: 17ti bodový kapitán, 18ti bodový kapitán, týdenní mise splněná za dva dny..... Při mých výkonech ve hře mi to vychází, že abych dosáhnul podobných výsledků, musel bych hrát průměrně 32,5 hodin denně. :ohmy:

Jinak k těm třem Kongo lodím: Nevím, čemu se divíte? Stačí nahodit jiný skin a máte rázem tři různé prémiáky. Podle standardů WG geniální řešení. :-)

nj, to jsou ti co porad breceli (myslim vseobecne zname brecilky, oni se poznaji) jak nejde vydelavat ani s PU a PL, ted maji 200M kreditu, mrte XP a nevi co s tim =))

Prava zabava je kdyz to trva dyl a ne za 2 dny neni co delat a jeste si stezuji, ze uz stejnou lod maji =)

Ty mise jsou delane pro normalni hrace, co nemaji cas hrat denne 10h. Aby meli i oni sanci si neco vyhrat, vyjezdit.

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
3,808 posts
9,214 battles

Alespoň přidají Haru. Ta by mohla prohodit zajimavou hlášku. Ale těch modelů používajících kongo je tam prostě hodně a bojím se že Haru nebude zdaleka poslední.

Maya nebo Takao ani nevěřím se tu ukážou. Na to je Atago moc velký magnet v obchodě.

Ale mohli by mám přidat misi na Nagaru. Sice v seriálu fungují jen jako kompars co vždy umře, ale ta loď tu alespoň ještě není.

edite: koukám, že ještě přibude Kirishima (další kongo) a kupodivu i Iona (což je ponorka i-401! - největší ponorka té doby - nosič hydroplánů, na konci války padla do rukou Amíkům když byla na cestě provést nálet na americkou pevninu za doprovodu nejpokročilejších a nejrycheljších ponorek války - i-201 )

On nekdo na to anime opravdu kouka? :amazed::trollface:

[CULMY]
Supertester
1,768 posts

dokonce stažený i CZ titulkama :child:

ČSFD 60%, ale jejich hodnocení je někdy podivné. Stojí to za shlédnutí, nebo je to jen ztráta času?

[-BES-]
[-BES-]
Players
101 posts
8,903 battles

jelikož anime mám rád, tak mě se to líbilo:popcorn:

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Haatra: No....já se na nějaké anime občas i podívám. Mě to neuráží ani se za to nestydím. Oni tam mají prostě trochu jinou kultůru. V reálu jsou nuceni emoce potlačovat, tak se to potom odráží do anime tvorby. Ta se navíc rozděluje na množství sub žánrů, takže se rozhodně nedá odsoudit celek.

Co se tohodle seriálu týče, tak určitě není špatný. Není tam tolik sexuálních narážek jako v ostatních, což je určitě klad. Spíš to útočí na Japonskou militaristickou linku. Jo, je tam trocha infantilnosti, to nejde popřít, ale celkově to je koukatelné. Příběh je celkem zajímavý a popravdě uvítám jestli bude seriál pokračovat.

Kdo by to chtěl zkusit, tak krom seriálu, který má asi 10 dílů, je ještě sestříhaná filmová verze. První polovina filmu opakuje hodně ořezanou verzi seriálu (drží se základní příběhové linky, ale i z te toho podle mě dost chybí. Navíc tam nejsou nějaké hodně vtipné momenty) a druhá posouvá děj dále.

ims21, ozubený kolečko: V tom seriálu na vystupují pouze lodě typu Kongo, Nagara, Takao (všeho všudy dvě) a Myoko (ta tam jen na začátku umře) + ponorky. Takže nemůžete čekat víc lodí. Lodí je v komixu víc, ale v seriálu se tam snad mihne už jen Yamato. Barvou se liší protože se barvou liší ztvárnění "kapitánek". Menší lodě tam nemají vlastní vědomí, takže tu ani nemůžou být.

Pravdou je, že by ty lodě mohly umět něco zajímavého. Každá nějakou raritní specku. I kdyby to měla být nějaká blbost. Už jen proto, že jako lodě z druhé světové jen vypadají.

Players
109 posts

ims21, ozubený kolečko: V tom seriálu na vystupují pouze lodě typu Kongo, Nagara, Takao (všeho všudy dvě) a Myoko (ta tam jen na začátku umře) + ponorky. Takže nemůžete čekat víc lodí. Lodí je v komixu víc, ale v seriálu se tam snad mihne už jen Yamato. Barvou se liší protože se barvou liší ztvárnění "kapitánek". Menší lodě tam nemají vlastní vědomí, takže tu ani nemůžou být.

Velice děkuji za vysvětlení. Jelikož jsem fanoušek anime a BlueSteel jsem viděl už před tím, než se objevil ve WOWS, je pro mě tato informace dost zásadní - až se v seriálu zase objeví Hyuga, Nachi, Harugo, nebo dokonce torpédoborec Yukikaze, budu vědět, že mám halucinace. Nicméně to nic nemění na tom, že z hlediska WG je to hodně jednoduché natáhnout na standardní model Konga, nebo Myoka jiný skin, místo standardních hlášek nahrát cvrlikání v japonštině a hned mají sérku prémiáků. Mně to rozhodně nevadí a jsem rád, že si můžu vyjezdit další (i když stejnou) loď.

BTW.: Kdyby si s tím WG ale chtělo pohrát, mohli zajít trochu dál: např. žádná z lodí FoF nepoužívá primárně projektilové hlavňové zbraně, takže pokud by přidali nějakou animaci nahrazující vizualizaci vystřelených projektilů něčím, co připomíná třeba výstřel z gravity gunu byli by opravdoví frajeři. :-)

[BIA]
Alpha Tester
1,583 posts
4,985 battles

Proto jsem psal, že by ty lodě měli mít něco co by je odlišovalo. Navíc WG tu animaci i má. Byla přeci v tom hvězdném modu.

Jo Isle jsem přehlédl. Měl jsem ji za sesterskou loď yamata. Nejsem fanoušek bitevních lodí. To že těch Myoko bylo více očividně taky.

Změnilo by to něco? V seriálu je pořád limitovaný počet modelů lodí.

Players
3,746 posts
18,787 battles

nj, to jsou ti co porad breceli (myslim vseobecne zname brecilky, oni se poznaji) jak nejde vydelavat ani s PU a PL, ted maji 200M kreditu, mrte XP a nevi co s tim =))

Prava zabava je kdyz to trva dyl a ne za 2 dny neni co delat a jeste si stezuji, ze uz stejnou lod maji =)

Ty mise jsou delane pro normalni hrace, co nemaji cas hrat denne 10h. Aby meli i oni sanci si neco vyhrat, vyjezdit.

To s tema 25k zk pro kapitanama byla reakce na prispevek, ktery se vztahoval k jine misi a ne k Arp. Tam bylo 750k HP, 35lodi (oboji se plnilo soubezne s Apr misi) a v bitve do 3. mista. Za to bylo 25k ZK.

K ARP - mam jen pulku te prvni mise, tj. jedna lod. Tu druhou cast ( druha lod) jde s Atagem pomalu, s tim je prumerne HP za hru kolem 30k a ma se udelat 2M a do Tpz se mi nejak nechce.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.