Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Zef1rek_PL

Co jest z japońskimi okrętami które zostały wygrane ?

30 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
6 posts
2,649 battles

Witam wszystkich.

Tak się składa że udało mi się wygrac jeden z okrętów (przyszła po zakończeniu misji informacja) ... niestety drugiej misji (tej z 300 podpaleniami) ze względu na ograniczenia czasowe nie udało się ukończyć.
proszę o informację. Nigdzie nie było nic napisane kiedy ten okręt otrzymamy i czekałem że może po 29 lutego wpłynie do mojego portu ...

Mam pytanie ... może ktos wie o co chodzi ... nie otrzymałem tej nagrody (OKRĘTU) ... co mam z tym zrobić ???

[AKI]
Players
4,174 posts
7,517 battles

Hmmm... :hmm:

Jak ci się nie udało ukończyć to czego się spodziewałeś? Że okręt dostaniesz za nic?

Beta Tester
1,400 posts
7,634 battles

Prawdopodobnie musiałeś oszukiwać przy realizacji misji. WG ma specjalnego BOTa, który sprawdza konta czy ktoś nie nabijał sobie w podejrzany sposób wyników.

Druga opcja to brak mózgu i umiejętności wyszukania odpowiedzi za pomocą zwykłej przeglądarki lub wyszukiwarki na forum.

Beta Tester
940 posts
4,768 battles

Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę i to jeszcze w dziale "konkursy". Po pojawieniu się nowych misji to pewnie dopiero będzie cyrk.

• Cool 1

Beta Tester
6 posts
2,649 battles

dziękuje za wszystkie miłe i te niemiłe odpowiedzi też ... ale jak dotąd nic się nie dowiedziałem oprócz odpowiedzi eluo o pisaniu do supportu

a w specjalny sposób dziękuje miłemu graczowi który ponoć jest supertesterem puresense  oraz FM6a który nie do końca czytał ze zrozumieniem (jeden okręt ukończyłem a drugiego nie)  

A czy w ogóle ktos z was otrzymał japoński okręt z tych misji ???

proszę o informację  

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,002 posts

A czy w ogóle ktos z was otrzymał japoński okręt z tych misji ???

proszę o informację  

Tak, wszyscy którzy przeczytali ze zrozumieniem opis tej misji na stronie głównej otrzymali te okręty. Co i tobie polecam - tak a propo czytania ze zrozumieniem, którego to brak zarzucasz komu innemu.

Beta Tester
6 posts
2,649 battles

już sobie poradziłem i pływa :-)

Nigdzie wczesniej nie widziałem informacji że trzeba być w porcie z końcówką suka ;-)

Dziękuję za informację i życzę trochę więcej niż jednej stopy wody pod kilem :-)

Beta Tester
6 posts
2,649 battles

nie trzeba tolerować ignorancji ... po prostu należy się zastanowić nad słowem pisanym w wysyłanych postach ... i tyle

Beta Tester
6 posts
2,649 battles

Nie wszyscy żyją tą grą ... nie mam czasu na szukanie nie wiadomo gdzie ... i czytanie wszystkich postów jakie wyszły. Jak jestes taki mądry to trzeba było zamiescić link a nie obrażać ... I tyle ode mnie

mam nadzieję ze temat już został wyczerpany kilka postów wczesniej ... jak chcesz udowadniać swoją wyższosć ... proszę bardzo ja nie muszę nic udowadniać nikomu

Miłej gry dla wszystkich

Alpha Tester, In AlfaTesters
7,002 posts

Nie wszyscy żyją tą grą ... nie mam czasu na szukanie nie wiadomo gdzie ... i czytanie wszystkich postów jakie wyszły. Jak jestes taki mądry to trzeba było zamiescić link a nie obrażać ... I tyle ode mnie

mam nadzieję ze temat już został wyczerpany kilka postów wczesniej ... jak chcesz udowadniać swoją wyższosć ... proszę bardzo ja nie muszę nic udowadniać nikomu

Miłej gry dla wszystkich

Wpisanie w wyszukiwarkę ARP Kongo zajęłoby ci dużo mniej czasu niż założenie tematu i napisanie posta. Ktoś, kto umie zarządzać czasem, nigdy nie ma go za mało.
  • Cool 1

[CSMW]
Beta Tester
1,562 posts
11,345 battles

Zaglądałeś do działu "nowi gracze"? Pewnie nie, bo i po co- to dla lamusów. 

...Czwarty (przypięty) temat od góry. Jasne, że nie trzeba "żyć grą" ale wówczas tym bardziej nie zaszkodzi zajrzeć do działu dla "nie-wyjadaczy".

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

Miłej gry dla wszystkich

Informacja była zamieszczona w opisie misji. WG chyba nawet zrobiło filmik na ten temat (żebyś nie musiał czytać niewiadomo czego). Jeśli akceptujesz i uważasz za normalną sytuację, w której nie znasz podstawowych faktów, to siłą rzeczy powinieneś zaakceptować fakt, że jesteś ignorantem. A skoro tak to istnieje sporo prawdopodobieństwo, że twoje pytania nie spotkają się z ciepłym przyjęciem. To nie jest kwestia niedobrego supertestera, tylko elementarna logika. Nie wierzysz? To pojedź na wycieczkę do zajezdni tramwajowej w twoim mieście i zapytaj oprowadzającego pracownika, czy jak postawisz nogi na szyny a rękoma złapiesz linie trakcyjne, to czy pojedziesz jak tramwaj... A potem go opieprz, że jego reakcja nie była wystarczająco miła.

• Cool 2

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Ale też nie zobowiązuje do bycia blerwą. :D

ach naumialiśmy się nowego słowa i trzeba go ciągle powtarzać, aby nie zapomnieć, czy jest to na zasadzie: nauczyć gówniarza, chodzi i powtarza?

Beta Tester
1,400 posts
7,634 battles

Ale też nie zobowiązuje do bycia blerwą. :D

Najgorsze jest to, że jesteś tak głupi, że nie da się Ciebie obrazić. Potraktuj to jako komplement i popracuj nad ''trollingiem'' bo dużo Ci brakuje.

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.