Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
kania

Nowe misje ARS - ARPEGGIO OF BLUE STEEL

291 comments in this topic

Recommended Posts

[O-R-P]
Players
398 posts
22,216 battles

Misje byly by ok ale nie da sie wybrac zadnego okretu,

Zmieniam na port yokosuka, zaden okret t5 albo t 7 sie " nie nadaje" nawet okrety ARP.

Pokazuje zeby wybrac okret ktory spelnia wymagania....nawet jesli sie wybiera okret spelniajacy wymagania......bug ??

Players
1,796 posts
2,177 battles

Jak zwykle, co innego niż w asia.

No i, czy skoro najpierw wygrywa się dowódcę, a potem okręt, to będzie można używać dowódcy na innych okrętach nie-ARP?

Do okrętów wystarczy 5 tier, a do dowódcy z 16 pkt perków trzeba 7 tier...

Beta Tester
180 posts
4,556 battles

Nagrody wyglądają ciekawie, szczególnie ten kapitan. Będzie fajnie wyglądał na Myoko :)

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Wtedy, kiedy będzie Royal Navy (na co sam czekam, zwłaszcza na poczwórne wieże KGV) :v

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,449 battles

Te misje to ściema. Zrobiłem poprzednie na ARP Kongo i Myoko a nie mam ich w porcie. Co robić? :)

Lajki mi się skończyły - pierwszy raz myślałem, że  są bez ograniczeń...

Players
249 posts
5,257 battles
Na stronie US "The month also brings the sale of our first Premium aircraft carrier,Saipan. Stay tuned for further details!"
Edited by Oolt_ondai

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,449 battles

To dopiero będzie płacz, nie dość, że OP prem DDki to jeszcze prem CV.

Edited by Bang_Bang_Bum_Bum

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Te sto fragów na 7+ boli nieziemsko. Reszta obleci, nawet jeśli 10kk uszkodzeń jest przesadzone. Z tym, że znów co innego niż na innym serwerze. Umarliby jakby dali to samo, czy co? Car wydał ukaz, że ma być zawsze gorzej?

• Cool 3

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Spójrz na to z drugiej strony: uważają, że misje z serwera Azjatyckiego są dla nas zbyt łatwe i muszą dostosować poziom trudności do naszych umiejętności :D

Players
1,000 posts

Dla mnie spoko misje, dmg robi się sam przy okazji gry, trafienia z głownych dział są do zrobienia w moment na ruskich/murikańskich DD w paru bitwach, jedynie 100+ fragów będzie nużyło bo killstealing jest chlebem powszednim wielu graczy, To będzie bardziej upierdliwe niż pożary, bo pożarków z Mogami/Cleva dało sie wyciągać po 13-18 na bitwę, a fragów raczej rzadko zrobisz więcej niz 3.

• Cool 1

Players
1,796 posts
2,177 battles

Spójrz na to z drugiej strony: uważają, że misje z serwera Azjatyckiego są dla nas zbyt łatwe i muszą dostosować poziom trudności do naszych umiejętności :D

Jak na kolejne klony wersje malowania Kongo to nie wiem po co takie trudne misje....

A! No bo przecież, mieć parę takich samych okrętów to jest wyjątkowe.

Ale szkoda, że nie da się sprzedać. Niepotrzebne mi parę takich samych okrętów, a slot się już przyda

Alpha Tester
930 posts
5,614 battles

Na Myoko był min. tier 6, na Hiei i tego nafeedowanego kapitana - tier 7. Czyżby następny okręt wymagał tieru 8? No nic, czas na różowe Myokoooo i otwarcie puszki Pepsicoli.

Players
359 posts
5,071 battles

A mi się podoba idea różnych malowań Kongo. Teraz dywizjony Arp przypominaja za bardzo wojny klonów. Bo na standardowe jednostki zawsze mozesz wrzucic kamo.

Natomiast misja z kapitanem 16 pkt wydaje mi się przegięta, ale rozumiem - nic dobrego za darmo.

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Na kapitana i okręt Hiei lvl V, a VII na wyexpioną pania admirał Hiei z 16 punktami do rozdania. Oby tylko w końcu dostały głosy, jak z mongolskiej kolorowanki, bo chętnie ich sobie posłucham, a nie Iona na każdym okręcie :v

• Cool 1

[PWS]
Beta Tester
798 posts
9,892 battles

Misje typowe dla  WG, warunki do zrobienia, ale  trzeba czasu, port  Jajawpiescitrzyma,  Jakatruparucha.. Yokosuka,  będzie wyglądał jak garaż w  NFS i jest to bardzo dobre w jednym ważnym  punkcie, (wciąż nie  lubie tej stylistyki),ale spuści trochę pary z komjunity i nołlajfów, którzy branzlują się słowem realizm, historia i pokarze ,ze to tylko gra i  jak chcem to mogem sobie  popływać okrętem, pomalowanym przez grupę dzieciaków z przedszkola A CO .  tak trzymać dawać następne,  ACHA  drogie WG jak już rozdajecie  Azjatki w stylu wojskowym to ja poproszę major Kusanagi, wiem wiem to siłY lądowe ,ale co  pomarzyć nie wolno ??:trollface:     

• Cool 1

Players
359 posts
5,071 battles

Tak mi teraz wpadlo: ciekawe kiedy bedzie misja na I-401? To będzie łope okręcik... Ach...

[O-R-P]
Players
398 posts
22,216 battles

@Sadzior

to tylko błąd interfejsu - można wejść do bitwy normalnie a nie "spod misji" i zalicza wszystko

Ah dzieki za podpowiedz.

Wlasnie sie zastanawialem po powrocie z pracy jak to ogarnac...

[O-R-P]
Players
398 posts
22,216 battles

Misje typowe dla  WG, warunki do zrobienia, ale  trzeba czasu, port  Jajawpiescitrzyma,  Jakatruparucha.. Yokosuka,  będzie wyglądał jak garaż w  NFS i jest to bardzo dobre w jednym ważnym  punkcie, (wciąż nie  lubie tej stylistyki),ale spuści trochę pary z komjunity i nołlajfów, którzy branzlują się słowem realizm, historia i pokarze ,ze to tylko gra i  jak chcem to mogem sobie  popływać okrętem, pomalowanym przez grupę dzieciaków z przedszkola A CO .  tak trzymać dawać następne,  ACHA  drogie WG jak już rozdajecie  Azjatki w stylu wojskowym to ja poproszę major Kusanagi, wiem wiem to siłY lądowe ,ale co  pomarzyć nie wolno ??:trollface:     

A co to  jest major Kusenogi?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.