Jump to content
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Server Maintenance - January 18, 6:00 CET (5:00 UTC) Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Geraltowa

Ruskie krążowniki

273 comments in this topic

Recommended Posts

Players
25 posts
1,517 battles

Od 25.02.2016 miały być jakieś nowe ruskie krążowniki jednak nadal nie pojawiło się nic nowego. U Was też? Co jest grane?

Players
359 posts
5,071 battles

opis w evencie nie jest zbyt precyzyjny, wiec można mieć i taki pomysł

poza tym: temat już jest

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,628 battles

Od 25.02.2016 miały być jakieś nowe ruskie krążowniki jednak nadal nie pojawiło się nic nowego. U Was też? Co jest grane?

Data premiery bolszewików jeszcze nie została ogłoszona. Event to tylko info że będą.

PS. Kręci tu się taka jedna szczyga i w sumie parę orenów by się znalazło...

Players
25 posts
1,517 battles

Data premiery bolszewików jeszcze nie została ogłoszona. Event to tylko info że będą.

Ahaaa to widocznie źle zrozumiałam, dzięki!

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Szczygi są pod ochroną. Wszystko przez jednego takiego siwego menela któremu wiecznie brakowało na zamtuzy i chlanie więc po kryptach łaził i rupiecie zbierał. I spać nie dawał. Więc wyluzujcie. 

Edited by KptStrzyga
  • Cool 3

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,628 battles

Pierwsze słyszę. Smoki są pod ochroną owszem - wiedźmini nie polują na smoki. Wiedźminki pewnie też. Ale na taką szczygę co pokątnie kozy molestuje?

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Pierwsze słyszę. Smoki są pod ochroną owszem - wiedźmini nie polują na smoki. Wiedźminki pewnie też. Ale na taką szczygę co pokątnie kozy molestuje?

Może wiedźmini nie polują ale nie jestem pewien czy Kuba Wędrowycz słyszał o tym że smoki są pod ochroną. Więc zważaj sobie. :angry:

Jak mówię że szczygi pod ochroną są to są, a nie znowu mi nalezie do krypty byle kogo i błota tylko naniosą. A sprzątać to nie ma komu. Jeszcze żeby który jakieś piwko przyniósł, wódeczki, kaszankę jakąś i pasztetowej na zagryzkę to byśmy posiedzieli i pogadali jak ludź ze szczygiem, ale nieee, przychodzą tacy już porobieni wcześniej jakimś szajsem (pewnie żeby się nie dzielić) że źrenice to jak 2 złote z profilu i tylko by srebrem wymachiwali i mordę drą jak popieprzeni i bajzlu narobią. Pewnie sami sobie w wannie to badziewie gotują to nie dziwota że tak ich telepie.

Co to, lejenie się już w lasach pokończyły że porządnym szczygom głowę musicie zawracać? Chromolę takie polowania, lepiej na ryby się jeden z drugim wybierz i grila sobie zrób.  :P

Edited by KptStrzyga
  • Cool 1

[ORKAN]
Players
1,548 posts
3,659 battles

Jest jeszcze nadzieja, ze sie da odzarowac strzige, tylko kto wytrzyma noc w capiacej kozami krypcie?

To mogłoby być nawet ciekawe doświadczenie dla scouta, któremu nic nie jest obce, o ile rzeczona Strzyga (stwór rzekomo chroniony prawnie?) faktycznie nie zakłócałaby innym spokoju procesu konsumpcji połączonego z procesem wymiany poglądów na tematy ogólne. Natomiast z życiorysu rzeczonej wynika, że jest to wiecznie niezadowolona jędza, która chromoli (whatever...), nie lubi sprzątać i często się wścieka :trollface:

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,010 battles

Na morzu ochrona nie obowiązuje, za to trzeba czymś karmić krakeny, więc wyluzujcie. 

• Cool 3

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

To mogłoby być nawet ciekawe doświadczenie dla scouta, któremu nic nie jest obce, o ile rzeczona Strzyga (stwór rzekomo chroniony prawnie?) faktycznie nie zakłócałaby innym spokoju procesu konsumpcji połączonego z procesem wymiany poglądów na tematy ogólne. Natomiast z życiorysu rzeczonej wynika, że jest to wiecznie niezadowolona jędza, która chromoli (whatever...), nie lubi sprzątać i często się wścieka :trollface:

A pewnie że się wścieka, ciekawe czy jeden z drugim by się sam potrafił zachować jak buddyjski mnich gdyby co chwilę mu do domu wpadał jakiś świrus z agresją załączoną po dopalaczach. A potem że szczyga niebezpieczna bo kłapie i odgryza. Każda cierpliwość ma swoje granice a taki kłapnięty i ogryziony to przynajmniej nie wróci szybko. Ostatnio na przykład po internetach w całej okolicy takie coś mi porozklejali.

e41ksmG.png

W sprawie odczarowania z panienką Geraltową się dogadamy. Zapraszam młodą damę na noc spędzoną wspólnie od wieczora aż do piania kura, jestem pewien że jak się rozwidni to szczyga wcale a wcale taka straszna już nie będzie się wydawać. Mam w krypcie Monopol, Chińczyka i warcaby, coś mocniejszego do popicia się znajdzie, zamówimy picę, będzie przyjemnie. Tylko bym pannę Geraltową o skombinowanie jakichś fajek prosił bo po ostatnim razie lepiej mi się nie pokazywać na bazarku więc z zaopatrzeniem problem.

PS. Koza też potwierdziła że będzie. A jakby panienka Geraltowa tego więźmińskiego "Jaskółczego Ziela" jeszcze wzięła... :rolleyes:

Edited by KptStrzyga

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,628 battles

Ja bym ten barłóg omijał z daleka po tym jak szczyga przyznała że zre kebaby co palą dwa razy. Aż strach myśleć gdzie ten stwor defekuje i jaki to ma wpływ na mikroklimat i globalne ocieplenie.

• Cool 5

[ORKAN]
Players
1,548 posts
3,659 battles

A pewnie że się wścieka, ciekawe czy jeden z drugim by się sam potrafił zachować jak buddyjski mnich gdyby co chwilę mu do domu wpadał jakiś świrus z agresją załączoną po dopalaczach. A potem że szczyga niebezpieczna bo kłapie i odgryza. Każda cierpliwość ma swoje granice a taki kłapnięty i ogryziony to przynajmniej nie wróci szybko. Ostatnio na przykład po internetach w całej okolicy takie coś mi porozklejali.

e41ksmG.png

W sprawie odczarowania z panienką Geraltową się dogadamy. Zapraszam młodą damę na noc spędzoną wspólnie od wieczora aż do piania kura, jestem pewien że jak się rozwidni to szczyga wcale a wcale taka straszna już nie będzie się wydawać. Mam w krypcie Monopol, Chińczyka i warcaby, coś mocniejszego do popicia się znajdzie, zamówimy picę, będzie przyjemnie. Tylko bym pannę Geraltową o skombinowanie jakichś fajek prosił bo po ostatnim razie lepiej mi się nie pokazywać na bazarku więc z zaopatrzeniem problem.

PS. Koza też potwierdziła że będzie. A jakby panienka Geraltowa tego więźmińskiego "Jaskółczego Ziela" jeszcze wzięła... :rolleyes:

Rozbierzmy ten chaos na czynniki, niekoniecznie pierwsze:

Szczyga przywdziewa maskę niewiniątka, aby uprawiać intensywny, osobisty PR pozytywny, głównie na rachunek swoich gości, których niekompletne, doczesne szczątki zaściełają łąki  w okolicach jej przybytku. Ptaki-ścierwojady jednak tu nie przylatują . Boją się.

Jej konterfekt, rozpowszechniany przez sprzedajnych wieśniaków, został przez nią intensywnie obrobiony w Photoshopie i jest, można powiedzieć, estetycznym przekłamaniem (mocno in plus), albowiem Szczyga ma 3 brody, wielką, tłustą d…ę (efekt niezdrowej diety, skutkującej również fatalnymi produktami trawienia - patrz powyżej) a także – no cóż – nie bójmy się prawdy – ma nie tylko cellulit (!) ale również obwisłe pośladki !

Szczyga znowu zaprasza? Chodzą słuchy, dość mocno osadzone w realiach jej zacisznej piwniczki, że zaprosiła tam kiedyś Aliena, który ledwo uszedł z życiem z tej zakrapianej kwasem pruskim kolacyjki . Jego ogon wisi podobno na ścianie, opodal kominka. Czasem podgryza go koza.

Jak sama nieopatrznie stwierdziła, ma monopol, warcaby, ale ma też Chińczyka. Człowiek ten został zniewolony. Musi pędzić bimber, produkuje amfę, kwasy i często wysyłany jest na bazarek po pety. Pieniędzy nie dostaje, więc musi, biedak, narażając się, wymieniać dragi na fajki.  Ludzie wójta mają go już na oku.

Nie wiem, jak Wy, ale ja na pochówek Geralta postaram się pójść, aczkolwiek może to nie być zbyt bezpieczne…:ohmy:

• Cool 1

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

To wszystko potwarz, pomówienia i myślenie stereotypami. Hejtujo i dyskryminujo. Falathi, broń mnie, no co mnie nie bronisz?.. :(

Edited by KptStrzyga

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,628 battles

Przypomina mi się pamiętnik partyzanta. Dzień pierwszy: wygoniliśmy Niemców z lasu. Dzień drugi: Niemcy wygonili nas z lasu. Dzień trzeci: przyszedł gajowy i wszystkich wyrzucił z lasu.

Zaraz przyjdzie wiedźminka i zrobi z nami porządek.

• Cool 1

[ORKAN]
Players
1,548 posts
3,659 battles

Przypomina mi się pamiętnik partyzanta. Dzień pierwszy: wygoniliśmy Niemców z lasu. Dzień drugi: Niemcy wygonili nas z lasu. Dzień trzeci: przyszedł gajowy i wszystkich wyrzucił z lasu.

Zaraz przyjdzie wiedźminka i zrobi z nami porządek.

Eeee... niby czemu?  Praktycznie każde forum jest tematyczne, ale nie musi być w 100% sterylne, wzdęte-nadęte, pozbawione poczucia humoru. Czyli nudne :hiding:

PS. Pozdrawiam przy okazji kozę. Strzyga na pewno perfidnie ją maltretuje - zawiesza ogon Obcego coraz wyżej i - jednocześnie - coraz mocniej pali w kominku. Biedne zwierzątko. 

Muszę to zgłosić do odpowiednich organów  :trollface:

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

Może wiedźmini nie polują ale nie jestem pewien czy Kuba Wędrowycz słyszał o(..)

Niedawno odkryłem tego autora. Jest fajny, ale wole jego inne "światy". Menel polujący na strzygi to nie moja rzecz.

Beta Tester
153 posts

między 25.02 a 23.03 mają być ponoć....

metin-1456891357-U1.jpg

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,628 battles

Człowiek z WG stwierdził gdzieś na angielskim forum że to tylko daty eventu. Dali event bo nie mają innego sposobu na zrobienie ogłoszenia w grze. Sama data premiery nowej linii jeszcze nie jest potwierdzona i raczej nastąpi po evencie bo póki co poza nazwami i wstępnymi propozycjami statystyk nikt nic nie wie. Także czekamy cierpliwie.

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,010 battles

Człowiek z WG stwierdził gdzieś na angielskim forum że to tylko daty eventu. Dali event bo nie mają innego sposobu na zrobienie ogłoszenia w grze. Sama data premiery nowej linii jeszcze nie jest potwierdzona i raczej nastąpi po evencie bo póki co poza nazwami i wstępnymi propozycjami statystyk nikt nic nie wie. Także czekamy cierpliwie.

Owszem - na razie musimy czekać, aż pojawi się więcej informacji. To, co pewne to fakt, że nadchodzą te okręty i powinny pojawić się WZGLĘDNIE niedługo. 

[ARES-]
Players
1,456 posts
11,003 battles

skoro do 23 marca jest przygotowanie do krążowników wiec należałoby wyciągnąć najbardziej logiczny wniosek że wchodzą 24 marca ..pozostaje tylko pytanie czy znowu nowa linia wejdzie maksymalnie znerfiona bo ludzie będą nią i tak grać nie mając zbyt dużego wyboru co innego mogliby jeszcze grindować.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.