Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Lucius_Dentatus

Lagi

21 comments in this topic

Recommended Posts

[TF16]
Players
1,190 posts
12,779 battles

Od dwóch dni mam koszmarne lagi 400-3000 ms, ktoś coś wie na ten temat, jakieś problemy serwerów czy szukać u mnie. Chcę wierzyć, że to raczej nie komp - i7 -6700K, GTX 970, 16GB RAM

Players
156 posts
6,389 battles

Mi lagi zdarzają się sporadycznie, ogólnie gra działa płynnie ale przyznaję, że jakiś czas temu zdarzały się częściej, jednak w zakresie 100-300 

Players
83 posts
6,176 battles

Ja mam dwa komputery q8200+gtx570 i i2600k+GTX670 - oba na bardzo szybkim łączu. Na pierwszym laguje ale to wina buga 1 FPS  z 0.5.3.1 na drugim wszystko gra. Nie sądzę żeby twój sprzęt był powodem lagowania :)także raczej to net...

Beta Tester
940 posts
4,768 battles

Mam to samo. Problem pojawił się w niedziele i trzyma cały czas. Pigni skaczą jak szalone, wczoraj od 9999 do -35. Na testach pingi ok i cała reszta chodzi dobrze tylko na WOWSie jest problem. Poszperam przy kompie może coś pomoże.

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Miałem tak z soboty na niedzielę, ale teraz już działa normalnie. Łącze sprawdzałem i osiągało 240 Mb/sec, więc to na pewno nie wina mojego internetu.

Edited by Katyush

Players
359 posts
5,071 battles

I tu się mylicie o ile nie korzystacie z neta po kabelku. Mi pomógł update driverów karty sieciowej - problem pojawił się po ostatniej aktualizacji i powodował zrywanie połączenia i koszmarne pingi. Generalnie za przyczynę uważam... drużynówki - coś ewidentnie jest nie tak z optymalizacją\kodem.

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,614 battles

SG też miał dzisiaj lagi - haxxy i czity gryzą się z klientem WoWsa - pewnie przez to, że przy okazji transmitują dane z klawiatury, hasła do maila, konta w banku i numery kart kredytowych na serwer do arabów, którzy w ten sposób finansują terroryzm i spisek reptylian. Sprawdzone info.

• Cool 1

[AKI]
Players
4,147 posts
7,115 battles

SG też miał dzisiaj lagi - haxxy i czity gryzą się z klientem WoWsa - pewnie przez to, że przy okazji transmitują dane z klawiatury, hasła do maila, konta w banku i numery kart kredytowych na serwer do arabów, którzy w ten sposób finansują terroryzm i spisek reptylian. Sprawdzone info.

Zapomniałeś o praniu kasy przez SG, potrzebnej do utrzymania przy ,życiu porwanego łedmeła :P

Widzicie SG zrobi wszystko tylko ,żeby pozbyć się konkurencji :hiding:

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

Też mam lagi. Od niedawna. Od razu widać, że Wesołe Białoruskie Ludki wzieły się za ulepszanie protokołu.

Players
91 posts
8,819 battles

Mnie też od czasu do czasu rwie - ze 2 razy na bitwę, ale nie jakoś dramatycznie. Skacze przez sekundę-trzy do 900 i wraca do normy, czyli ok 35 mls. Komp nie jest problemem - 60 fps, a lacze sobie radzi z filmem hd w 15 minut

Players
654 posts
29 battles

LAGI DZIĘKI WG ZA AKTUALIZACJE PEŁNA BUGÓW

Skoro aktualizacja jest pełna "bugów" (masz na myśli błędy?), to wymień tak przynajmniej ze trzy, frustracie.

Sign in to follow this