Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
imartas

Limit DDček na bitvu

215 comments in this topic

Recommended Posts

Players
163 posts
6,957 battles

Rád bych dostal odpověď od někoho zodpovědného,protože já dnešním dnem končím z hraním WOWS. A hru nezapnu pokud se s tím něco neudělá. Hraní mi totálně znechutil obrovský počet DDček na bitvu.Kdyby to bylo 1-2 krát, ale to je snad pořád!!! Ví někdo z WG jak to teď na randomu vypadá,hrál to někdo z nich??? Hraju primárně BBčka a je to prostě peklo.Proč je to takový problém udělat omezení DDček na bitvu jako je to u CV???? Přikládám screeny se dvěma posledníma hrama co jsem měl před chvíli po sobě.

shot-16.02.29_19.00.17-0340.jpg

shot-16.02.29_19.16.49-0416.jpg

• Cool 1

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

Mám takový pocit, že ztrátu jednoho hráče nebudou moc oplakávat.

Players
4,560 posts
25,075 battles

nojo, ale kdo bude ty Yamata a Montany likvidovat ? :-)

Kdyz me to hodi s Atagem do T10, tak si alespon zastrilim na DDcka, nez me jednou salvou T10 BB poslou za rybkama :-)))

Players
163 posts
6,957 battles

Mám takový pocit, že ztrátu jednoho hráče nebudou moc oplakávat.

No to já si taky nemyslím a ani nečekám že by to kvůli mě měnili:teethhappy:,ale mě už to prostě frustruje takovýhle hry. Dohromady s tím že moje DDčka jsou snad v každý hře neschopný a vychcípají během chvilky mě ta hra naprosto leze na nervy.

Players
4,560 posts
25,075 battles

pritom nemaji pry ani moc DMG ...  - meli jsme o jedno DD min, ale nejak to nevadilo...

g.jpg

Players
790 posts
2,278 battles

Vsetko je v uplnom poriadku. :teethhappy:

Uz teraz je v kazdej tier 10 hre min 4x DD na tym, ked s tym WG nebude nic robit bude v tier 10 hrach viac DDciek nez vsetkyh ostatnych tried dohromady a nejaky radar to moc nezachrani. Kazda hra min 3-4 shimikaze v hre a kopec kager bude mat shimikaze uz za chvilu. Takze najlepsi tier, ktory sa momentalne da hrat je tier 7. Limitovat pocet DD je jedine logicke riesenie. 

Edited by skvido

Alpha Tester, Korzár
3,428 posts
19,482 battles

Jsem sice DDčkář, ale opravdu by to chtělo limit. Ale prosím pěkně až poté, co bude funkční tier MM.  Děkuji a poroučím se:honoring:

• Cool 1

Players
346 posts
10,808 battles

Taky si myslim, že je to strašně otravný. A to hraju komplet všechny třídy lodí, od dédéček po letadlovky, ale neúměrnej počet DD neuvěřitelně przní hru. Tak tedy alespoň vraťte Essexu a Midwayi 2 letky torpédonosných, se stoupajícím množstvím letadel si to dédéčkáři včetně mě rozmyslí, mydlit torpédoborce. A ideálně ještě zrušte limit na CV ve hře. :)

Players
4,560 posts
25,075 battles

Jasne, limit tak na 4DD a 4CV na kazdy strane a 2BB+2CA do poctu, aby meli co potapet a meli DMG :teethhappy:. A pak at se povrazdi navzajem :teethhappy:.

Players
790 posts
2,278 battles

Taky si myslim, že je to strašně otravný. A to hraju komplet všechny třídy lodí, od dédéček po letadlovky, ale neúměrnej počet DD neuvěřitelně przní hru. Tak tedy alespoň vraťte Essexu a Midwayi 2 letky torpédonosných, se stoupajícím množstvím letadel si to dédéčkáři včetně mě rozmyslí, mydlit torpédoborce. A ideálně ještě zrušte limit na CV ve hře. :)

Presne to hra potrebuje. Neobmedzeny pocet CV na tym :medal::medal::medal:

[IDDQD]
Privateer
3,218 posts
5,087 battles

Presne to hra potrebuje. Neobmedzeny pocet CV na tym :medal::medal::medal:

Woe nestraš,to se pak v divizi můžeme potopit navzájem a skrátit si utrpení :D

Players
205 posts
5,128 battles

Já jsem to vzal metodou "přijímám vaše zbraně a jde se bojovat" , aneb jak už jsem měl Mutsuki, tak jsem si založil rusáky a hold taky budu jezdit s DDčkama. Výsledek? Můžu si capovat jak chci, střílet jak chci a včera jsem měl snad více jak půlku her, kde jsem s tím čtverkovým DD potopil 4 a více lodí - v jedné hře skoro 7. Takže proč ne ...aspon už nebudu ten bitevkář co hatuje DD :D

Players
4,560 posts
25,075 battles

Ja jsem si tuhle vzal Kamikaze a dal jsem 7 lodi a spoustu DMG. Nakonec nade mne povesil stihace z jejich poslednich 2 lodi a posledni kriznik me dorazil a skoncila bitva (prohrou). A to jsem nemel jeste ani max. camo - takze okno na torpeda jsem mel jen 1km.

Coz potom Shimi, ktery ma na torpedo okno az 15km a Gearing nejakych 8-10km. Az dodelam kapitanana Atago, tak jdu na japonske DD. Max camo, rychlejsi torpeda - 16km staci - a jet si vlastni bitvu:teethhappy:

Players
790 posts
2,278 battles

Já jsem to vzal metodou "přijímám vaše zbraně a jde se bojovat" , aneb jak už jsem měl Mutsuki, tak jsem si založil rusáky a hold taky budu jezdit s DDčkama. Výsledek? Můžu si capovat jak chci, střílet jak chci a včera jsem měl snad více jak půlku her, kde jsem s tím čtverkovým DD potopil 4 a více lodí - v jedné hře skoro 7. Takže proč ne ...aspon už nebudu ten bitevkář co hatuje DD :D

Aj hracom, ktori hraju hlavne DDcka vadi ich pocet vo vysokych tieroch. Proste letadlovky a DDcka maju uplne odlisny styl hrania nez krizniny a bitevky a pri ich velkom pocte je hra nehratelna. Preto su max 2x CV na tym a rovnako tak, by mali byt max 3x DD na tym a max 2x DD v divizii. Aktualny stav min 4x DD bez CV na tym v high tier hrach je nehratelna a frustrujuca strata casu. 
Edited by skvido
  • Cool 1

Players
116 posts
10,116 battles

teď hraju ruský DD (Kiev), ale mám vyzkoušený všechny třídy

počet dd na vyšších tierech je někdy hodně zajímavej 5-6ks na jedný straně, aspoň mám co lovit (naposled 4/5 enemy dd:izmena:), protože vyjet si na BB jde jedině, když je sama, jinak je to sebevražda, s křižníkama se zas naháním přes půl mapy a stejně pak všichni nadávají, že jsem cheater, když střílím a kličkuju jak magor (mám dostřel 14km):playing:

spíš vidím problém v nevyváženosti 2 vs 6 atd.:sceptic:

Alpha Tester, Korzár
3,428 posts
19,482 battles

Jj. To patří k tomu mizernému tier MM. Taková ta klasika ... tři Shimakaze a třeba ješte nějaké to Fubu či dvě proti jednomu nebo dvěma Bensonům (berte jen jako příklad samozřejmě). K tomu dvě Yamata proti NC a Iowě a můžete rovnout leavnout... Tenhle scénář jsem zažil mnohokrát.

[CSN]
Players
52 posts
7,965 battles

Naprosto souhlasím skoro se vším

• Nastavit limit DDček max 3-4 na tým.
  • Udělat MM jako u CV, t9 dd vs. t9 dd (ne vážně WG, t9 cruiser není náhrada shimikaze, jako je tomu teď).
  • Limit 2 ddna divizi by taky asi nebyl k zahozeni.

Jinak na t10 je nejlepší mít v divizi Hakuryu, pak maj japonsky DD tak 5% na přežití náletu, obvykle stačí 2letky TB a 1TB a 3DB si smlsnou na dalším :trollface:

Jinak, momentální problém MM je podle mě v tom, že pracuje na základě národů a až potom tierú, takže když je v que 1 Iowa a 1 Izumo, tak je to hodí spolu, jelikož nenašel shodu v národnosti, dále mi přijde, že se nezapočítavají divize, 2 Yamata v divizi a dostanou k sobě ještě 1 a na druhé straně není ani 1 t10 BB.....

• Cool 1

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Ja ocakavam ze daco take pride lebo to zacina byt neunosne mat v jre 6x DD a u nas 4... a tak podobne potom hra zalezi od toho na ktorej strane budu mat dd vecsie iq

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,964 posts
10,742 battles

Taky si myslim ze by hre prosmpelo udelat limit na max 4-3 DD na tym a omezit i cety na max 2 DD na cetu.

Ale uvidime jak s poctem DD udela pripravovany radar

Players
1,593 posts
8,684 battles

teraz napíšem niečo za čo ma tu ukameňujú :trollface:

čo tak dať limit na BB? (napríklad na 2 pre každý tím, s tým že budú zrkadlovo ako CV)

IJN DD sa zníži ich prirodzený zdroj dmgu (a zábavy)

krížnikom klesne počet ich prirodzených nepriateľov a budú mať viac voľnosti pri lovu enemy DD

logicky klesne počet DD

zábavnejšie hry pre každého

BB budú mať menej prirodzených nepriateľov + bude pre nich vždy vyrovnaný MM 

krížniky si viac zahrajú

DD budú prinútené hrať tímovo

Players
1,483 posts
4,330 battles

teraz napíšem niečo za čo ma tu ukameňujú :trollface:

čo tak dať limit na BB? (napríklad na 2 pre každý tím, s tým že budú zrkadlovo ako CV)

IJN DD sa zníži ich prirodzený zdroj dmgu (a zábavy)

krížnikom klesne počet ich prirodzených nepriateľov a budú mať viac voľnosti pri lovu enemy DD

logicky klesne počet DD

zábavnejšie hry pre každého

BB budú mať menej prirodzených nepriateľov + bude pre nich vždy vyrovnaný MM 

krížniky si viac zahrajú

DD budú prinútené hrať tímovo

To uz muzou dat rovnou limit na BB = 0, protoze ty 2 BB z toho budou mit urcite radost. Primarne je vzdycky zabijou jako prvni, salvou 30-40 torped ze vsech stran, pak si ostatni zahraji mezi sebou.

Nebo muzou cekat nekde u okraje mapy, jak si to vyridi DD mezi sebou a pak kdyz jejich tym bude na tom lip tak se rozjedou do bitvy. Ti v tom druhem tymu, muzou rovnou zacit hledat po okraji exit (vychod) z mapy

Podle me by nemeli mit DD zadny invisible fire, jakmile vystreli musi byt videt, treba jen na 5s misto 20s

Limit na DD by mel byt protoze ty hady co se plouzi pomalu pres "pul mapy" jsou neskutecny. 3 na tym je az az. Clovek pak nedela nic jineho nez se jim vyhyba to pak nemuzete ani bojovat, jit tam kde chcete podporit tym, protoze se vyhybate torpedum. I kdyz BB-ckar vidi torpeda daleko (spotnou je letadla, jine lode), jenomze kdyz jedou jeho smerem tak se musi stejne vyhybat.

Proto ten limit na pocet by mel byt.

Radar budou mit prej jenom Americani. 

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Ja mozem robit hiden wariora aj s CA s Ibuky a nieje to ani take strasne a hned sa hra pohodovo 20% sanca na podpalenie tak iba z dialky grilujem BB

Players
34 posts
2,561 battles

Taky jsem pro limit ideálně max. 3 dd na team a pro divizi max. 2, jak už tady mnozí psali. Pro představu, jak to v posledních dnech vypadá na high tier battles, přikládám pár screenů:
shot_16_03_08_05_12_03_0277.jpg
shot_16_03_02_00_07_52_0492.jpg

ani v ranních hodinách, kdy člověk čeká dlouho na bitvu se to moc nemění :-)
shot_16_03_08_08_33_47_0250.jpg

sry, že to tady natahuju, ale ještě musím příhodit něco, co se mi stalo právě teď - vyhnout se většině a inkasovat jen 1x, se většinou dá mluvit o štěstí, nejedná se tak ale vždy :o) 1 torpédo za 87 273 :o)
shot_16_03_08_11_58_12_0500.jpg

Edited by Slunecni_k

Players
790 posts
2,278 battles

Ja BBcka nehram kvoli DDckam vobec. Yamato som zazimoval, kym WG nespravi na DDcka limit. Zatial som presedlal na krizniky a najlepsie hratelna lod je momentalen pre mne Myoko a Atago. Po dokonceni misie na 16 bodovu kapitanku, budem hrat asi uz len Myoko, kym ho nenerfnu :D Aj ked absolutne nie je OP a ziadny nerf nepotrebuje to len Mogami je strasny srot a kvoli nemu bude trpiet aj Myoko. 

Edited by skvido

[-BES-]
Alpha Tester
497 posts
10,164 battles

Joty DDčka jsou hnus, udělal bych omezení na 3x DD pro každý tier s tím, že Shimikaze by bylo možna dostat do týmu max 1x. A určitě už něco udělat s tím deb... MM, protože to je hnus, do jednoho týmu to dá 2DD a do druhého 4. To se ani nebavím o tom, kde zmizel od patche .5.3 ten upravený MM, který bude národy dané třídy rozdělovat rovnoměrně do obou týmu, tzn 2x Yamato a třeba 2x Zao to hodí 1x a 1x to obou týmu a ne 2x Yamato do tymu A a 2x Zao do týmu B. :fishpalm:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.