Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
lanied

Powstrzymaj Dywizjon! Arkansas Becia

69 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

KONKURS ZAKOŃCZONY

1024px-USS_Arkansas_(BB-33)_1920.jpg

AHOJ KAPITANOWIE!

Pomysł, bazuje na konkursie Stop The Tigers z forum Wota. Całość jest organizowana  w trybie bitwy treningowej, gdzie 2-3 potężne okręty prowadzone przez organizatorów muszą zostać pokonane przez liczebnie przeważające, jednak słabsze (tierowo) jednostki uczestników konkursu. Tyle ogólnie.

Najbliższy konkurs odbędzie się 12 marca w godzinach wieczornych o godz. 18:00.

Walczyć będziecie przeciw 3 okrętom klasy Arkansas Beta.

Aby wziąć udział w konkursie gracze będą musieli spełnić dwa warunki: po pierwsze posiadać zainstalowany i działający mod odbezpieczający tryb treningowy ORAZ posiadać na stanie amerykański krążownik III tieru St. Louis.

Coś jeszcze? Oczywiście musicie zgłosić taką chęć w tym wątku oraz stawić się w grze przynajmniej na 15 min przed rozpoczęciem pierwszej walki.  Następnie musicie odnaleźć pokój treningowy założony przeze mnie o nazwie Powstrzymaj Dywizjon.

Walki będą się odbywać w formacie 3vs10.

Gracze będą mogli punktować na dwa sposoby - zatapiając oraz zadając obrażenia wrogim pancernikom.

Obrażenia od HE oraz pożarów nie będą wliczane ergo nie można używać amunicji HE. Nie wolno używać torped.

UWAGA aby uznać wasz wynik musicie przesłać w tym wątku na forum screen z bitwy ze szczegółowym wyliczeniem obrażeń (ten trzeci ostatnia zakładka)

shot-16.02.27_18.14.58-0161.jpg

Nagrodami będą: 

w przypadku zatopienia jednego z okrętów - miejsce w porcie

w przypadku zadania obrażeń powyżej 50% HP wrogiego okrętu - miejsce w porcie

gracz z fragiem i/lub najwyższym zadanym dmg z pośród uczestników - okręt premium z miejscem w porcie (Ishizuchi lub Murmańsk)

Pierwsze dwie nagrody mogą się łączyć, ale za każdą można otrzymać tylko jedne miejsce. Czytaj, nawet jeśli zatopisz dwa okręty i tak otrzymasz 1 miejsce, ale jeśli zatopisz okręt i zadasz wymagany otrzymujesz 2 miejsca.

Przewidywana liczba walk to 2x10 czyli 20 uczestników (każdy będzie miał jedną szansę).

UWAGA!

Mając na względzie porządek, grupuję chętnych w drużyny. Pamiętajcie jednak, że nie są one w jakikolwiek sposób wiążące i każdy może dojść lub odejść.

pierwszawa grupa:  Misiuuuu   Tajfun403  verlay   Little_Rowboat  Atherion_   dinh1984  DeathStar80 piroman177  dzobo30  wsciekly_pelikan

druga grupa:   MadMan007  mzteuszz456  Darlantan  hultaji  Barnaball  Kozorator  Bedass  KaMan86  M_aksy_M

rezerwa:  miki102_2014  Matlorn  Eltia  Sezostris  Drizzt_Dudden  pancernik20000000

POWODZENIA NA SZEROKICH WODACH I DO ZOBACZENIA!

Edited by lanied
  • Cool 2

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,450 battles

E... to kapitanowie Arkansasów, będą musieli chyba grać z wyłączonymi monitorami, co by St. Louisy je zatopiły.

Ale zabawa może być jak zwykle przednia :)

Players
1,796 posts
2,177 battles

Czyli dobrze, że jeszcze nie sprzedałem Louisa. Na następny raz proponuję pancernik Mikasa (skoro obniżamy tiery).

Nie wiem, czy będę (Nie planuję na 2 tygodnie do przodu), ale w razie czego chętnie bym zagrał.

Community Contributor
6 posts
985 battles

Czyli dobrze, że jeszcze nie sprzedałem Louisa. Na następny raz proponuję pancernik Mikasa (skoro obniżamy tiery).

Nie wiem, czy będę (Nie planuję na 2 tygodnie do przodu), ale w razie czego chętnie bym zagrał.

Prawdopodobnie będzie bitwa przeciwko dwóm mikasą i jednemu kawachi  vs 8-10 St. Louis, tylko będzie to bitwa wyłącznie na artylerie dodatkową (co do naszych okrętów to się jeszcze okaże) . :trollface:

Edited by Korczus

[WG-EU]
WG Team
2,278 posts
5,061 battles

Zobaczymy. Ostatnio te pancerniki lubią strzelać znienacka do siebie. Taka cytadelka - niespodzianka. 

[GLORY]
Weekend Tester
494 posts
7,716 battles

nie wiem jak moj plan na sobote ale tez sie zgłaszam - jak cos sie zrypie to sie odzgłosze :)

Players
41 posts
4,066 battles

Też się zgłaszam :)

A mam pytanie czy jak jakimś cudem uda mi się wygrać, a mam już ishizuchi i Murmansk to można dostać równowartość w dublonach??

Jak nie to chociaż miejsce w porcie się trafi :)

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

Też się zgłaszam :)

A mam pytanie czy jak jakimś cudem uda mi się wygrać, a mam już ishizuchi i Murmansk to można dostać równowartość w dublonach??

Jak nie to chociaż miejsce w porcie się trafi :)

Nie ma takiej opcji niestety. ALE zawsze można pomyśleć o większej ilość miejsc w porcie jako zamiennik prawda? :hmm:

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

Nie ma takiej opcji niestety.

no lanied tak niedokońca, jeśli ktoś wygra co posiada okręt premium, to w momencie wpłyniecia do portu zamiast okrętu dublony się pojawiają według cennika z drzewa czyli, o ile mnie pamieć niemyli to 3k za każdy z nich:)

a tak btw zgłszam się oczywiście

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

no lanied tak niedokońca, jeśli ktoś wygra co posiada okręt premium, to w momencie wpłyniecia do portu zamiast okrętu dublony się pojawiają według cennika z drzewa czyli, o ile mnie pamieć niemyli to 3k za każdy z nich:)

a tak btw zgłszam się oczywiście

tak było kiedyś, teraz dostaje się ekwiwalent w kredytach

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

tak było kiedyś, teraz dostaje się ekwiwalent w kredytach

na wot tak,

na wows organizowałem 30.01 turniej i kumpel który wygrał atago dostał rekompensatę 10,5 k dublonów

Beta Tester
265 posts
2,190 battles

na wot tak,

na wows organizowałem 30.01 turniej i kumpel który wygrał atago dostał rekompensatę 10,5 k dublonów

Nie mam pojęcia kiedy i gdzie robiłeś ten konkurs. Rozumiem, że jesteś na tyle dziany i mogłeś komuś ufundować nagrodę. Spoko. Natomiast czym innym jest zwrot który najwidoczniej kolega dostał, a czym innym konkursy CC. To nie jest kwestia mechaniki tylko odgórnie narzuconych na CC zasad. No chyba, że coś się zmieni i będzie można ponownie rozdawać złoto. Wolałbym żeby tak było, wy pewnie też. Może decydenci zmądrzeją za jakiś czas.

Beta Tester
3,098 posts
9,895 battles

Nie mam pojęcia kiedy i gdzie robiłeś ten konkurs. Rozumiem, że jesteś na tyle dziany i mogłeś komuś ufundować nagrodę. Spoko. Natomiast czym innym jest zwrot który najwidoczniej kolega dostał, a czym innym konkursy CC. To nie jest kwestia mechaniki tylko odgórnie narzuconych na CC zasad. No chyba, że coś się zmieni i będzie można ponownie rozdawać złoto. Wolałbym żeby tak było, wy pewnie też. Może decydenci zmądrzeją za jakiś czas.

a no to sorry tego to niewiedziałem że nagrody od cc są poprostu inaczej traktowane, a inaczej jak ktoś dostaje od drugiego gracza

[R-Y-K]
Alpha Tester
236 posts
5,728 battles

Fajny konkurs - rozumiem że w przypadku gdy żaden Arcansas nie zostanie zatopiony to organizator nagrode przyzna sobie sam ? - jak w krajowej loterii paragonowej ?

Idę o zakład że 10 ST. Louisów nie da rady zatopić za pomocą tylko amunicji AP jednego Arcansasa grającego solo - no chyba że grał nim będzie ktoś mocno w tej kwestii utalentowany bez monitora i za pomocą kierownicy. No i cenna uwaga - nie wolno używać torped na St.Louisach - całe szczęście że można bombowców nurkujących bo nie mieli by szans  :S

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

.... No chyba, że coś się zmieni i będzie można ponownie rozdawać złoto. Wolałbym żeby tak było, wy pewnie też. Może decydenci zmądrzeją za jakiś czas.

No worries, nagrody są ok.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.