Jump to content
Customer Support Maintenance Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
44smok

Konkurs - Yorck AP challenge - do 31.03.2016

20 comments in this topic

Recommended Posts

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Jako, że w moim porcie zagościł Yorck, który słynie z tego, że jego AP służą do zestrzeliwania myśliwców stratosferycznych, a strzelanie z HE na niemaszkach to herezja gorsza od ikonoklazmu, postanowiłem utrudnić sobie życie i pobawić się w używanie tylko AP na Yorcku. 

A przy okazji żeby nie być sam ogłaszam dla was zabawę pod tytułem YORCK AP CHALLENGE

Zasady zabawy:

1. Strzelamy tylko z AP

2. Można używać torped

3, Dozwolone jest zadanie max 2000 obrażeń bezpośrednio z HE w bitwie. Także nie bójcie się, jeśli po odpaleniu torped przypadkiem wciśniecie 1

4. Do limitu określonego w pkt 3 nie liczą się obrażenia z podpaleń - można podpalać

4. Zadanie więcej niż 2000 obrażeń bezpośrednio z HE dyskwalifikuje zgłoszenie

Aby wygrać:

1. Należy zadać największe obrażenia ze wszystkich zgłaszających zgodnie z zasadami powyżej

2. Liczy się suma wszystkich zadanych obrażeń (AP, HE, podpalenia, zalania, torpedy, taranowanie, obniżenie morale przeciwnika przez nazwanie go brzydalem itp).

3. Bitwa nie musi być wygrana

4. Post z wynikiem należy zamieścić w tym temacie do 23:59:59 dnia 31.03.2016. Posty zgłoszone po tej dacie nie będą brane pod uwagę.

EDIT

5. Gramy fair, nie ograniczam opcji tylko do randoma, nie wymagam dowodów, że gra nie jest ustawiona itp., ale zachowuję sobie prawo do dyskwalifikacji zgłoszenia - za podaniem powodu oczywiście

Ja oczywiście udziału nie biorę, ale nagroda będzie zależeć od tego, czy zwycięzca uzyska lepszy wynik od mojego.

Nagroda główna: 2500 dublonów lub 30 dni premium (prezent przez sklep premium) - dla zwycięzcy, który przebije mój wynik

Nagroda pocieszenia: 1000 dublonów lub 7 dni premium - (prezent przez sklep premium) - dla zwycięzcy, który nie przebije mojego wyniku

Zwycięzca wybierze nagrodę oczywiście.

W zgłoszeniu proszę o wklejenie screena z podsumowaniem zadanych obrażeń i podanie w poście sumy wszystkich obrażeń zadanych w bitwie (oszczędzi mi to podliczania).

Końcowa klasyfikacja:

1. Little_Rowboat = 112 589

2. Kooluch = 105 716

3. DeathStar80 = 95 798

0. 44smok = 93 771 
4. mzteuszz456 = 86 238

5. puresense = 64 332

Poniżej mój aktualnie najwyższy wynik na Yorcku - (będę aktualizował na bieżąco):

48 453 dmg - pierwsze stockowe koty za płoty

EDIT - pierwsza bitwa na nowym kadłubie: 86 193 dmg

EDIT - moja ostatnia bitwa Yorckiem: 93 771 dmg

fd1mAQK.jpg

Edited by 44smok
  • Cool 2

Players
1,333 posts

Należałoby dodać regułę o tym, że wyniki mogą być tylko z randomów i bez ustawek, bo w innym przypadku może być taka sytuacja:
shot-16.02.28_15.35.42-0338.jpg

Lekką ręką 1.000.000 dmg :P
Edit://
@Hector, tak wiem, specjalnie nabiłem, żeby nie było, że to zgłoszenie:)

Edited by Little_Rowboat

Beta Tester
5,081 posts
5,478 battles

Należałoby dodać regułę o tym, że wyniki mogą być tylko z randomów i bez ustawek, bo w innym przypadku może być taka sytuacja:

Lekką ręką 1.000.000 dmg :P

Dyskwalifikacja, masz ponad 2k dmg z HE

Players
41 posts
4,066 battles

Miałem uzbieraną kasę na Kijowa, ale chyba z racji tego konkursu kupie Yorcka :P

Ostatnio mam farta w konkursach :)

Wcześniej wygrałem Atago w konkursie Dropsiq'a, a wczoraj Ishizuchi w konkursie Lanieda :) to i może w tym coś wygram :D

Players
1,333 posts

03.03.2016

Podbijam wyżej :)
shot-16.03.03_15.33.22-0458.jpgshot-16.03.03_15.33.23-0824.jpgshot-16.03.03_15.33.26-0437.jpg

Dmg: 112589

Konkurs jest o tyle trudny, że nie można używać HE - więc trzeba trafić na losowanie z małą ilością DD i krążownikami liniowymi zamiast pancerników. Sporo wyników mi odpada, bo wole wyciągnąć bitwę, niż trzymać na siłę wynik na konkurs. Ale dzięki temu nauczyłem się celować z większych odległości z AP, więc jak to mówią "twardym trza być nie miętkim" i starać się podbić wynik :)

shot-16.03.03_15.33.22-0458.jpg

shot-16.03.03_15.33.23-0824.jpg

shot-16.03.03_15.33.26-0437.jpg

Edited by Little_Rowboat

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Podbijam stawkę nagrody głównej do 86 193

Screen w pierwszym poście.

[FWK]
Players
656 posts
9,936 battles

Tak dla pewności - liczy się tylko Yorck??

Jeśli tak to na przyszłość dla uniknięcia niepewności proponuję zapisywać to w regulaminie.

Players
1,745 posts
11,972 battles

86 238 dmg czystymi AP

EDIT: Przejrzałem zgłoszenia i niestety wynik jest za słaby na ten moment (moje niedopatrzenie sorki za zbędny spam)

Edited by mzteuszz456

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Wynik jak najbardziej wystarcza na podium. Podbijam stawkę do 93 771 moją ostatnią bitwą na Yorcku. Wygląda na to, że Little_rowboat ma szansę na nagrodę główną, bo Yorck sprzedany.

Aktualna klasyfikacja w pierwszym poście.

Edited by 44smok

Players
1,333 posts

Lul, mój wynik z trzeciego marca się utrzymał, myślałem, że z moim szczęściem ktoś mnie przebije, zwłaszcza, że Yorcka nie mam już w porcie.

Jeżeli mam możliwość wyboru, zdecydowanie jako nagrodę wolałbym dublony niż premkę, jako że moja częstotliwość grania często zależy w dużej mierze od przyczyn losowych :)

[KURLA]
Players
4,367 posts
16,858 battles

Końcowa klasyfikacja:

1. Little_Rowboat = 112 589

2. Kooluch = 105 716

3. DeathStar80 = 95 798

0. 44smok = 93 771 

4. mzteuszz456 = 86 238

5. puresense = 64 332

Gratuluję. Samozaparcia przede wszystkim ;) Mi się stówki przebić nie udało, ale grind wyszedł naprawdę przyjemny.

Dublony już poszły. Sprawdź maila, albo stronę sklepu.

• Cool 1

Beta Tester
640 posts
2,102 battles

Szanowni Pracownicy Wargamingu,

Jako aktywny i oddany gracz czuję się rozczarowany i upokorzony Waszym podejściem do wykonywanej pracy i brakiem elementarnego szacunku dla klienta, którym jestem. 

Od samego początku istnienia gry brakuje mi kontaktu z przedstawicielami załogi Wargaming’u. Informacje o grze docierają z opóźnieniem i błędami w tłumaczeniu. Zadawane pytania pozostają bez odpowiedzi od osób kompetentnych. Konkursy organizowane są sporadycznie bez istotnej gratyfikacji w stosunku do poświęconego czasu.

Niesamowicie frustruje mnie brak end-game’u. W grach multiplayer klany są podstawą – na te oficjalne czekamy już rok. Wysiłki już zorganizowanych społeczności (wstępnie utworzonych klanów) są pomijane mimo ich intensywnego zaangażowania organizacyjnego jak i finansowego.  To one na własną rękę wymyślają konkursy i z własnej kieszeni sponsorują nagrody.

Znudzony powtarzalną zabawą, swoją uwagę i środki finansowe kieruję ku produktom innych firm, które w przeciwieństwie do Was traktują graczy jednakowo bez względu na serwer regionalny.

Oczekuję:

• Wspierania zorganizowanych społeczności (klanów).

• Kompetentnych koordynatorów społeczności, którzy będą chcieli mnie wysłuchać, odpowiedzieć na moje pytania i rozwiązać występujące problemy w jak najkrótszym czasie.

• Organizacji atrakcyjnych konkursów, bez konieczności czekania na nagrody miesiącami.

• Aktywnej walki z botami, warpackami i graczami AFK.

• Dostarczania informacji o zmianach w grze i przyszłych atrakcjach.

• Traktowania mnie z szacunkiem na jaki zasługuję.

Odmawiam dalszego finansowania Waszej działalności. Istotne zmiany oraz pełne zaangażowanie pracowników są jedynym sposobem na odzyskanie mojego zaufania a także aktywnego uczestnictwa w grze.

Z poważaniem

Wasz Klient - Hazi_28PL

JEŻELI ZGADZASZ SIĘ ZE MNĄ TO WESPRZYJ TĄ INICJATYWĘ I WKLEJ TEN POSTULAT W KAŻDY TEMAT NA FORUM

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.