Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Skibob_Band

Normalsi

177 comments in this topic

Recommended Posts

[D4RTH]
[D4RTH]
Players
91 posts
9,824 battles

Czy dałoby się stworzyć temat na forum dla zwykłych ludzi, którzy traktują WOWS jako rozrywkę, a nie porównywarkę długości penisów???

Rozumiem, że są mistrzowie świata i okolic, którzy potrafią zatopić 12 okrętów w jednej bitwie. Rozumiem, że dla nich jestem noobem, lamerem itd. Ale nie ma niczego, co mnie bardziej bardziej relaksuje po ciężkiej  robocie, niż pizgnięcie kilku torped. Niech e-sportowcy grają sobie o dublony, a ja chciałbym po prostu się bawić...

Players
1,333 posts

Mam nieodparte wrażenie, że temat był pisany pod wpływem dużej ilości efektów fermentacji węglowodanów, i/lub kannabinoidów/opiatów :)

Rzadko widziałem, że na konkretnie zadane pytanie nie byłoby w miarę normalnej odpowiedzi, chyba że ktoś zaczyna pleść bzdury, starając się udowodnić coś, co definitywnie nie jest prawdą. Tak, wtedy następuje szybkie sprawdzenie długości jego e-penisa (cholera, to brzmi dziwnie, nawet o 6 rano!) i zjechanie klienta.

Poza tym, jeżeli opiernicz zawiera treść merytoryczną, wcale taki zły nie jest - jak w wojsku :P

Weekend Tester
6,314 posts
5,488 battles

Wybacz, ale w takim temacie nie uzyskałbyś żadnej normalnej odpowiedzi, ponieważ 90% normalnych odpowiedzi na tym forum udziela zue NESSIE + hultaji + kilka innych "prosów".

Generalnie przypomina mi się piękny temat "Co zrobić, aby forum było dla wszystkich graczy". :)

Players
1,980 posts

Generalnie przypomina mi się piękny temat "Co zrobić, aby forum było dla wszystkich graczy". 

Ja wiem! Ja! Ja!

Więc...

Wprowadzić wymóg rejestracji potwierdzonej listowo za pomocą kserokopii dowodu, prawa jazdy tudzież legitymacji kombatanta. Pesel, adres i te rzeczy.

:trollface:

[ISEN]
Moderator
4,494 posts
11,627 battles

Ja wiem! Ja! Ja!

Więc...

Wprowadzić wymóg rejestracji potwierdzonej listowo za pomocą kserokopii dowodu, prawa jazdy tudzież legitymacji kombatanta. Pesel, adres i te rzeczy.

:trollface:

To już było... jak ktoś chciał do alfy się dostać trzeba było wysłać skan dowodu lub paszportu :P

Players
1,980 posts

Nikt mnie nie lubi :(

Chodź przytulę.

To już było... jak ktoś chciał do alfy się dostać trzeba było wysłać skan dowodu lub paszportu :P 

Nosz psia mać! Zawsze jak wpadnę na fajny pomysł musi się okazać że ktoś był pierwszy! :angry:

Edited by Black_Jack_Geary

[AKI]
Players
4,174 posts
7,514 battles

Niech e-sportowcy grają sobie o dublony, a ja chciałbym po prostu się bawić...

To zagraj Albany

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles

Czy dałoby się stworzyć temat na forum dla zwykłych ludzi, którzy traktują WOWS jako rozrywkę, a nie porównywarkę długości penisów???

Rozumiem, że są mistrzowie świata i okolic, którzy potrafią zatopić 12 okrętów w jednej bitwie. Rozumiem, że dla nich jestem noobem, lamerem itd. Ale nie ma niczego, co mnie bardziej bardziej relaksuje po ciężkiej  robocie, niż pizgnięcie kilku torped. Niech e-sportowcy grają sobie o dublony, a ja chciałbym po prostu się bawić...

Zrób coś, żeby na tym forum było więcej normalnych ludzi ;)

[AKI]
Players
4,174 posts
7,514 battles

Aguir dlaczego sobie zmieniłeś nick na taki nieczytelny:(

Edited by FM6a

Beta Tester
620 posts
1,507 battles

Takie tematy jak zwykle nie mają sensu. Ja jestem graczem przeciętnym, czyli takim co czasami po szkole chce się odstresować. A z racji, że bycie niszczonym i przegrywanie denerwuje to staram się do tego nie dopuszczać.

• Cool 1

[ORKAN]
Players
1,548 posts
3,901 battles

To już było... jak ktoś chciał do alfy się dostać trzeba było wysłać skan dowodu lub paszportu :P

Pamiętam czasy, kiedy, po złożeniu wniosku o czasowe wydanie paszportu (zazwyczaj leżał sobie w magazynie komendy dzielnicowej), przychodził do mnie do domu dzielnicowy, żeby odświeżyć wywiad środowiskowy. Z dozorcą też pogadał (z proboszczem już raczej nie, ale kto wie, jak będzie wkrótce...:teethhappy:). 

Fajnie kiedyś było :B

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles

Aguir dlaczego sobie zmieniłeś nick na taki nieczytelny:(

Śmieszna historia. Mam nadzieję, że za jakiś miesiąc wrócę do starego ;)

[FF-PL]
Players
1,201 posts
14,731 battles

Ogólnie popieram temat. Na tym forum rządzi klika z azellem i admiralem na czele myślący, że zjedli wszystkie rozumy, a innym piszą co mają myśleć i w czym widzieć zabawę i jak mają grać (i nie piszę tu o poradach, tylko narzucają z góry określony styl gry, na przykład grając niszczycielem, każdy ma bezrozumnie szarżować i ZAWSZE trafiać torpedami. Lotniskowce? Tylko torpedo deck, a jak się ktoś nie zgadza z kliką, trzeba go obrzucić błotem i traktować jako półgłówkowatego śmiecia).

• Cool 2

Players
1,980 posts

Ogólnie popieram temat. Na tym forum rządzi klika z azellem i admiralem na czele myślący, że zjedli wszystkie rozumy, a innym piszą co mają myśleć i w czym widzieć zabawę i jak mają grać (i nie piszę tu o poradach, tylko narzucają z góry określony styl gry, na przykład grając niszczycielem, każdy ma bezrozumnie szarżować i ZAWSZE trafiać torpedami. Lotniskowce? Tylko torpedo deck, a jak się ktoś nie zgadza z kliką, trzeba go obrzucić błotem i traktować jako półgłówkowatego śmiecia).

A czym mają trafiać? Bombami głebinowymi?

Beta Tester
4,867 posts
5,014 battles

Nie ma czegoś takiego jak "racja większości", jeśli uważasz inaczej zawsze możesz nawiązać dyskusję zaczynając od tego że się nie zgadzasz, wysunąć jakieś argumenty, najlepiej pokazać na własnym przykładzie i swoich statystykach że nie ma racji, że np. fighter dekiem można wygrywać więcej i osiągać lepsze rezultaty niż Azell na deku uderzeniowym, opowiedzieć jakie stosujesz taktyki...

A jeśli Twoim jedynym argumentem przeciwko większości jest "większość nie zawsze ma rację" to jest to marny początek do rozpoczęcia rozmowy. Znajdź coś lepszego. 

• Cool 1

Players
1,333 posts

O...:amazed:

Czemu nikt mi nie powiedział o takiej technice? :angry:

Pewnie wina Admirała Azella.

Cholera, to miało zostać tajemnicą, ale jak już się wydało, żeby wszyscy mieli równe szanse:

Trzeba trzymając klawisz alt wpisać kod 'kraken' i zatwierdzić przez naciśnięcie F4 :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.