Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
SRNDA77

DD na 5 torped

11 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
[IDDQD]
Players
168 posts
17,910 battles

Včera se mi přihodil zajímavý souboj. Já měl Fujina a potkal jsem Mahana protože jsem na tom lépe se spotem tak dostal 2 torpéda pěkně téměř kolmo z boku a musím říct že mě překvapilo že přežil (před soubojem byl jen lehce škrábnutý já asi taky tak) . Potom následovalo trochu kroužení a ostřelování v kouři kde se mi podařily další 3 zásahy torpédem ne všechny byly z tak  optimálního úhlu a až pátý ho poslal ke dnu, on mě mezitím jen ustřílel děly, takže remíza.

Teď co se mi nezdá -> max HP mahana je 14100 + případně kapitán 7*400=16900

to se tu tak změnila fyzika ? Nebo zásahy z ostrého úhlu dávají tak malý damage ? I do DD, tady bych moc pancíře nečekal. Alespoň mě pokud trefí tak přežiju maximálně jedno po druhém končím.

Nápady postřehy vysvětlení?

post-531558562-0-00829600-1456600039_thu

[BIA]
Alpha Tester
1,605 posts
5,756 battles

Jo já taky jednou poslal do DD 4 ryby a on to přežil. RNG bylo mocné v jeho případě.

Players
708 posts
12,007 battles

Jj dějou se na WG zázraky:D:P

Už to tady někde je ale tak znova. (Omluvte kvalitu)

Edited by rarach666

Players
111 posts

Mám pocit, že už se to tady někde řešilo - prý pokud dostaneš víc torpéd do stejného místa (ideálne jinam, než do středu lodi) tak ta další torpéda již způsobují daleko menší DMG. Osobně to potvrdit nemůžu - když jedu DD a dostanu zásah torpédem, tak jdu v 90ti procentech případů rovnou do přístavu. 

Players
1,593 posts
8,684 battles

DD ako káždá loď je rozdelená do častí, ktoré majú určitý počet hp a keď sa hp v danej časti minú tak tam môžte hodiť aj atómový granát a lodi to neubere ani Ň

• Cool 1

Players
1,483 posts
4,330 battles

Kdyz neco rozbiju, muzu to rozbit jeste vic?

Asi takhle to funguje.

Tedy kdyz nekomu rozsekam prid lode, muzu ji rozsekat jeste vic?

Teoreticky ano, pokrivim vic plechy ale tady se to bere jako, ze to uz nemuzes (obal lode) znefunkcnit vice (dalsi ranou do stejneho mista jako bys jenom vic pomuchlal plechy = samozrejme zalezi kolik HP prid ma).

Vybaveni jako moduly (rizeni, kormidlo, ...) muzes opravovat.

Je to arkada, tak zde (u modulu) je ten kompromis, kde bys bez oprav modulu po zasahu, mohl akorat odejit ze hry.

Takovou hru by nikdo nehral.

Edited by M8ii

[IDDQD]
Weekend Tester
1,900 posts
5,254 battles

Možná nejjednodušší to je u věží. Pokud vám zničí věž (jakože nejde opravit) a do té zničené věže dostanete granát, který v ní vybouchne, loď nedostane žádnou dmg. U trupu to funguje podobně. Je rozdělen na 5 (6?) oddílů, s tím, že každý ma svůj vlastní HP pool. A mám za to, ze přední a zadní oddíl mají nejmenší HP pool.

Players
4,553 posts
25,014 battles

Možná nejjednodušší to je u věží. Pokud vám zničí věž (jakože nejde opravit) a do té zničené věže dostanete granát, který v ní vybouchne, loď nedostane žádnou dmg. U trupu to funguje podobně. Je rozdělen na 5 (6?) oddílů, s tím, že každý ma svůj vlastní HP pool. A mám za to, ze přední a zadní oddíl mají nejmenší HP pool.

Akorat NC ma ve spicce citadelu a to dokonce i shora :-)
Edited by ims21

[-TNT-]
Beta Tester
476 posts
6,711 battles

Uz sem to parkrat videl, ale spis mi pripada ze se to deje kdyz zasahnes zad. Znicis kormidlo, ale udelas minimalni damge protoze si nezasahl trup. Pride mi to dost stupidni. Zadny torpedoborec snad nevydrzel zasah torpedem. Neni to sice takova haluz jako tohle ale s Ibuki sem dal 2 torpeda (alpha damage 2x20000) Fletcherovi a prezil. Torpedoborce by nemeli mit nijak redukovanou damage, protoze nemaji zadnou protitorpedovou obsivku a proste je to rozlomi na dve pulky a basta:-) zasah do pride nebo dozade jo to by moh prezit, ale jinak je mrtvej!

Beta Tester
2,536 posts
7,729 battles

Uz sem to parkrat videl, ale spis mi pripada ze se to deje kdyz zasahnes zad. Znicis kormidlo, ale udelas minimalni damge protoze si nezasahl trup. Pride mi to dost stupidni. Zadny torpedoborec snad nevydrzel zasah torpedem. Neni to sice takova haluz jako tohle ale s Ibuki sem dal 2 torpeda (alpha damage 2x20000) Fletcherovi a prezil. Torpedoborce by nemeli mit nijak redukovanou damage, protoze nemaji zadnou protitorpedovou obsivku a proste je to rozlomi na dve pulky a basta:-) zasah do pride nebo dozade jo to by moh prezit, ale jinak je mrtvej!

To ma vie tiez neskutocne vytocit ked DD prezije zasah torpedom co ma vecsi DMG ako celi jeho zivot. Lenze tu to musi byt spravene tak p... ze ak danej sekcii dojdu HP tak viac dmg do nej nedas uzasne vsakze....

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.