Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
waax00

Snajper

15 comments in this topic

Recommended Posts

Players
4 posts
1,318 battles

Witam, czy codzienna misja "snajper" jest mozliwa do wykonania tylko przy pomocy torped wystrzelonych z okrętów? Gdyż grając lotniskowcem wisi mi ciągle ta misja a teraz doszła druga, też "snajper" tylko że wymagane jest trafienie o jedną torpedę mniej.

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Tak, musisz ją zrobić okrętem innym niż lotniskowiec, gdyż w przeciwnym wypadku zalicza trafienie samolotami, a nie torpedami.

Players
4 posts
1,318 battles

Bezsensu to jest moim zdaniem. Grałem kilka tier'ów niszczycielem(sprzedany) i krążownikiem(sprzedany) i na pewno niszczycielem już nie będę grał. Ach, zmienić na inne misje też juz nie mogę;/. trzeba kupić krążownik znowu. Dobra dzięki za odpowiedź.

Beta Tester
1,235 posts
4,608 battles

Najlepszy to tej misji jest Derzki i zrobienie yolo jakiemuś BBekowi. Jeżeli wszystko zrobisz dobrzei nie ma asysty, to i 10 torped można na raz wcisnąć xD

[ZGZ]
Players
4,120 posts
9,027 battles

Bezsensu to jest moim zdaniem. Grałem kilka tier'ów niszczycielem(sprzedany) i krążownikiem(sprzedany) i na pewno niszczycielem już nie będę grał. Ach, zmienić na inne misje też juz nie mogę;/. trzeba kupić krążownik znowu. Dobra dzięki za odpowiedź.

Oczywiście, że możesz zmienić te misje (ale tylko jedną dziennie) - wystarczy nacisnąć na magiczną ikonkę w prawym górnym rogu okienka z misją :)

Sailing Hamster
2,136 posts
8,066 battles

Witam, czy codzienna misja "snajper" jest mozliwa do wykonania tylko przy pomocy torped wystrzelonych z okrętów? Gdyż grając lotniskowcem wisi mi ciągle ta misja...

Można ją robić lotniskowcem, ale nie będzie zaliczało ;).

Beta Tester
822 posts
7,891 battles

Pelikan 10/10 za odpowiedź. 

PS Te misje i tak nic nie dają.

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,450 battles

Pelikan 10/10 za odpowiedź.

PS Te misje i tak nic nie dają.

Ja lubię tylko te co daj 500 free expa, bo te sreberka to drobne, co na napiwki dla stoczniowców nie wystarczą nawet.

Z drugiej strony jak by się policzyło wszystkie te codzienne misje za 20-50k srebra, co je człowiek zrobił to jednak trochę grosza by się uzbierało.

Players
83 posts
6,176 battles

free exp - właśnie - jak dla mnie jest to kompletnie bezużyteczne - właściwie po co takie coś istnieje? 138 000 mam już tego i po co to komu? Jakby można było np. na dublony wymienić :izmena: albo jakiś statek premium kupić...:child:

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,450 battles

Chyba kolega pomylił free exp, z tym co się odkłada na wyelitowanych okrętach.

Za free exp można wybadać moduły, albo w ogóle przeskoczyć jakiś niepasujący nam okręt.

Ten co się odkłada na wyelitowanych okrętach to można tylko za dublony zamienic na free

Edited by Bang_Bang_Bum_Bum

Players
83 posts
6,176 battles

A widzisz nic nie pomyliłem  - cała przyjemność z gry płynie w poznawaniu okrętów i graniu nimi po kolei z uwzględnieniem różnych modyfikacji. A na to potrzeba czasu - czyli gromadzenia doświadczenia. Takie przeskakiwanie jest wygodne ale odbiera radość z zabawy...

A co do expa gromadzonego na elitach to fakt - całkowicie bez sensu... no ale cóż taka mechanika gry... I z perspektywy czasu, powiem, że dużo bardziej niż exp potrzebne są kredyty... Jak sprzedawałem hatsu miałem nabite z 250 000 niewykorzystanego expa... co za strata :(

Ciekawie by było gdyby za FreeEXP można było by właśnie premium kupować... to była by nagroda dla starających się graczy - ale z pewnością zaburzyła by model biznesowy tej maszynki do robienia kasy... :bajan:

[ZGZ]
Weekend Tester
1,858 posts
8,450 battles

A to przepraszam, osobiście też nie przeskakuje  całych okrętów, ale niektóre moduły to już za free odkrywam, nie mam już cierpliwości czasami  ( np. stokowe Fuso).

Players
1,160 posts
5,324 battles

A widzisz nic nie pomyliłem  - cała przyjemność z gry płynie w poznawaniu okrętów i graniu nimi po kolei z uwzględnieniem różnych modyfikacji. A na to potrzeba czasu - czyli gromadzenia doświadczenia. Takie przeskakiwanie jest wygodne ale odbiera radość z zabawy...

Czyli jak miałem np stockowego Yorcka (sic!) i za free exp wybadałem sobie kadłub to "odebrałem sobie" z zabawy? Ależ ja głupi :(

PS- prywatnie zajmujesz się polityką? 

Players
83 posts
6,176 battles

Czyli jak miałem np stockowego Yorcka (sic!) i za free exp wybadałem sobie kadłub to "odebrałem sobie" z zabawy? Ależ ja głupi :(

PS- prywatnie zajmujesz się polityką? 

Przepraszam, ale ja mówiłem o swoich odczuciach a nie o twoich. Prywatnie zajmuje się zwykłą pracą.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.