Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Elbereth

Punkty.

6 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester
1,341 posts
9,384 battles

Punkty, punkty, punkty. Punkty! Żeby je najjaśniejsza cholera! Taką bitwę przegrać, na punkty! Serdecznie dziękuję temu kto to wymyślił, obyś się smażył w piekle, bo zabrakło ci punktów, żeby dostać się do nieba!

shot-16.02.27_13.12.36-0070.jpgshot-16.02.27_13.12.31-0815.jpgshot-16.02.27_13.30.48-0887.jpg

Wiem, że to trochę głupio brzmi, ale na prawdę, przydałby się jakiś tryb polegający na czystej, niczym nie limitowanej rzezi. 

shot-16.02.27_13.12.31-0815.jpg

shot-16.02.27_13.12.36-0070.jpg

shot-16.02.27_13.30.48-0887.jpg

Alpha Tester
5,609 posts
5,568 battles

Hipotetycznie:

Wprowadzają tryb czystej rzezi. Oczywiście bez licznika czasu również, bo koniec czasu to tak samo jakby "Taką bitwe przegrać, na punkty!" tylko z powodu braku czasu.

*3 godziny pózniej*

- Niech ktoś wreszcie znajdzie ten cholerny niszczyciel!

Na co drugi Wyoming odpowiada:

- ^@#$%!

• Cool 2

Alpha Tester
1,341 posts
9,384 battles

Hipotetycznie:

Wprowadzają tryb czystej rzezi. Oczywiście bez licznika czasu również, bo koniec czasu to tak samo jakby "Taką bitwe przegrać, na punkty!" tylko z powodu braku czasu.

*3 godziny pózniej*

- Niech ktoś wreszcie znajdzie ten cholerny niszczyciel!

Na co drugi Wyoming odpowiada:

- ^@#$%!

Mi się ta opcja podoba. Z Silent Huntera czy Enigmy brakuje mi właśnie takich długich podchodów. Z drugiej strony przydała by się wtedy mozliwość wycofania z takiej bitwy w tym trybie bez uznania tego za ucieczkę czy opuszczenie bitwy przez wyjście do portu, taki taktyczny odwrót. Mamy niby teraz ten tryb z jednym kapem na środku, ale to nadal nie to, i za rzadko się zdarza.

[GOFER]
Players
87 posts
9,330 battles

Zatopili wiecej okretow z Twojego teamu, to nic dziwnego, ze wygrali na punkty

To nie jest pierwszy raz, kiedy Elbereth wrzuca screen z bitwy w której miał ładny dmg pod pretekstem wniesienia różnych mało istotnych uwag. Takich postów kilka już na forum jest, więc domyślam się, że Elbereth wymiata . Czasami.
Edited by Diavel_Dark

Players
1,796 posts
2,177 battles

Przez punkty nie zdobyłem pierwszego Krakena, brakło tak mało wrogowi..... i koniec bitwy :angry:

Torpedy prawie dopłynęły i zrobiły by swoje...... i koniec bitwy :angry:

Niby pomocne, ale czasem złe.

Czemu mam(y) odpowiadać za złe losowanie końcem bitwy i porażką innych, którą my cierpimy?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.