Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
welyu987

zırhlı tavsiyesi

9 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
36 battles

merhaba hayırlı günler oyuna yeni yeni ısınmaya başladım ve oyunu oynarken kendimi gerçekten içindeymiş gibi hissediyorum ama zırhlı yada kruvazör tavsiyesine ihtiyacım var ABD ve japonya arasında kaldım zırhı sağlam ve vuruşları kaliteli ama aşırı yavaş olmayan bir gemi arıyorum yardımcı olun bana :/ çok kararsızım

Beta Tester
290 posts
11,087 battles

Zırhlı olarak kesinlikle japon derim kruvazörde ABD ama almanlarda yakın sayılır muhripte japon uçak gemisinde ekip savaşlarında japon ama rastgele savaşlarda ABD iyi iş yapıyor iyi oyunlar...

• Cool 1

Beta Tester
290 posts
11,087 battles

Bu arada ABD kötü değil ama özellikle tier 8'den sonra can sıkıcı ama artıları var tabiki bence dene japonla başla beğenmezsen ABD birde ülke seçiminden daha çok oyuncunun doğru hamle yapması stratejik düşünmesi ve becerisi önemli tabi şunu da unutma takım çok önemli diğerleri yeteneksizse ne alırsan al nafile kolay gelsin

Players
2 posts
36 battles

çok saol ama arada kaldım amerikan ilerledim yavaş yavaş ama japon gitsemmi diye bi düşünüyorum zırhlı ve kruvazörün farkı ne ?

hangisi takım savaşında en iyisi?

Beta Tester
290 posts
11,087 battles

Biz sadece tavsiyede bulunuruz karar senin istersen ABD devam et ben ABD'de montanaya kadar geldim aldım yamatoda 50bin yedim japona geçtim :) ama dediğim gibi takımda önemli oyunda 4 sınıf gemi var zırhlılar yüksek can puanı ve sağlam zırhla donatılmış ve güçlü toplara sahip gemilerdir manevraları çok yüksek olmasa da yükseltmelerle istenilen seviyeye gelebilir zırhlıların oyundaki rolü geride durarak ( top menzillerinin yüksek olması sebebiyle) takımı desteklemek , kruvazörler zırhlı ve muhrip arası gemilerdir yüksek hız ve manevraya sahipler muhriplerin korkulu rüyası ama zırhlılarında ağzını sulandıran gemilerdir ama düzgün oynayan bir kruvazör oyunun bel kemiğidir muhripler tam bir ajandırlar nereden çıkacağını göremezsin gördüğün tek şey batarken boynuna can simidini geçirmiş nereden atlayayım diye düşünürken yani kısaca muhripler yüksek torpido gücüne sahip gemilerdir sis yayma özelliği ile gizlenirler tespit menzilleri düşüktür 5-6 km gibi bu sebeple zor avlanırlar ama kruvazörlerin eline düşerlerse vay hallerine uçak gemileri tam bir yatış gemisi filonun arkasında kaldır uçak gemilerini otur test çöz yada hürrem sultanı izle yada misafirini ağırla yani çok aksiyon gerektirmez ama iyi bir uçak gemisi oyuncusuysan oyunun kaderini değiştirirsin derdi çoktur biri spot ister biri şu bombardımaları düşür der sen bunlarla uğraşırken bir bakarsın ki muhribin biri sızmış yanında seni nasıl batırayım zevkine varırken bir Allahın kulu gelip seni kurtarmaz ben uzun zamanalr uçak gemisi oynadım bnim her zamanki metodum ilk önce karşı uçak gemisini batırmak hem sen rahat edersin hemde takımın ama ne yazıkki uçak gemileri zayıflatıldı bu yüzden bıraktım yukarıda yazdıklarım kapalı betadan beri tüm sınıfları oynadığım için kendi tecrübem tabiki farklı düşünceleri olan arkadaşlar sana fikir verebilir sana av ve avcı ilişkisinide yazayım

AVCI                        AV

Muhrip                   Tüm sınıf gemiler

Kruvazör               Kruvazör,Özellikle Muhrip ayrıca 2-3 kruvazör birleşirse zırhlı

Zırhlı                     Zırhlı,Kruvazör,zor durumda kalırsa yakınında çıkan muhrip ama uzaktan uğraşmaz

Uçak gemisi         Tüm sınıflar

İyi oyunlar daha sorun olursa yardımcı oluruz.....

• Cool 1

Players
736 posts

bence

AVCILAR         AV

Muhrıpler          Zırhlı ve kruvazörler

Kruvazorler      Muhripler ve uçak gemileri (Berkay abının dedıgı gıbı 2-3 bırlesırse zırhlı )

Zırhlılar            Kruvazor ve dıger zırhlılar

Uçak gemsıı     Zırhlılar ve dıger uçak gemılerı

[-TMC-]
Players
27 posts
2,531 battles

Biz sadece tavsiyede bulunuruz karar senin istersen ABD devam et ben ABD'de montanaya kadar geldim aldım yamatoda 50bin yedim japona geçtim :) ama dediğim gibi takımda önemli oyunda 4 sınıf gemi var zırhlılar yüksek can puanı ve sağlam zırhla donatılmış ve güçlü toplara sahip gemilerdir manevraları çok yüksek olmasa da yükseltmelerle istenilen seviyeye gelebilir zırhlıların oyundaki rolü geride durarak ( top menzillerinin yüksek olması sebebiyle) takımı desteklemek , kruvazörler zırhlı ve muhrip arası gemilerdir yüksek hız ve manevraya sahipler muhriplerin korkulu rüyası ama zırhlılarında ağzını sulandıran gemilerdir ama düzgün oynayan bir kruvazör oyunun bel kemiğidir muhripler tam bir ajandırlar nereden çıkacağını göremezsin gördüğün tek şey batarken boynuna can simidini geçirmiş nereden atlayayım diye düşünürken yani kısaca muhripler yüksek torpido gücüne sahip gemilerdir sis yayma özelliği ile gizlenirler tespit menzilleri düşüktür 5-6 km gibi bu sebeple zor avlanırlar ama kruvazörlerin eline düşerlerse vay hallerine uçak gemileri tam bir yatış gemisi filonun arkasında kaldır uçak gemilerini otur test çöz yada hürrem sultanı izle yada misafirini ağırla yani çok aksiyon gerektirmez ama iyi bir uçak gemisi oyuncusuysan oyunun kaderini değiştirirsin derdi çoktur biri spot ister biri şu bombardımaları düşür der sen bunlarla uğraşırken bir bakarsın ki muhribin biri sızmış yanında seni nasıl batırayım zevkine varırken bir Allahın kulu gelip seni kurtarmaz ben uzun zamanalr uçak gemisi oynadım bnim her zamanki metodum ilk önce karşı uçak gemisini batırmak hem sen rahat edersin hemde takımın ama ne yazıkki uçak gemileri zayıflatıldı bu yüzden bıraktım yukarıda yazdıklarım kapalı betadan beri tüm sınıfları oynadığım için kendi tecrübem tabiki farklı düşünceleri olan arkadaşlar sana fikir verebilir sana av ve avcı ilişkisinide yazayım

AVCI                        AV

Muhrip                   Tüm sınıf gemiler

Kruvazör               Kruvazör,Özellikle Muhrip ayrıca 2-3 kruvazör birleşirse zırhlı

Zırhlı                     Zırhlı,Kruvazör,zor durumda kalırsa yakınında çıkan muhrip ama uzaktan uğraşmaz

Uçak gemisi         Tüm sınıflar

İyi oyunlar daha sorun olursa yardımcı oluruz.....

o senle alakalı bende yamato ya montana ile 86k vurdum :p

Beta Tester
290 posts
11,087 battles

o senle alakalı bende yamato ya montana ile 86k vurdum :p

Senle alakalı derken ben vurduğumu değil aldığım hasarı yazdım bunu ayırt edemedin herhalde bak sana yamato vs montana videosu kim kime sağlam vuruyor izle

Edited by Amiral_Berkay
  • Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.